Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 9., szombat 0:56

Fejben CR abban a pillanatban, hogy felé jön a labda nem azon gondolkodik, hogy adja tovább a jó helyre, hanem, hogy érjen a kapu elé és szerezzen gólt...kb ez vezethet a rossz passzokhoz. Mégis azt nem értem, amikor megáll a védőkkel szemben, csinál két biciklit, és utána mégis eladja, akkor mi történhet vele...

Pato a poolban...érdekes lenne, de szerintem Kloppnak nem rá van szüksége

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 9., szombat 0:37

dannen írta:
hehe írta:céronaldo rendszeresen elcseszi a legegyszerűbb kényszerítőt is, neki ez mindig gyengéje volt, már a muban is rengetegszer meg lehetett figyelni, hogy a legkönnyebb visszapasszokat teszi az ember mögé vagy túlzottan elé, két dolog miatt lehet ez: koncentráció hiány, vagy egyszerűen nem érzi.
nem értek egyet, nem volt mindig gyengéje, sőt. régen emlékszem mekkora bugik mentek pl. kakával meg benzemával. mára már persze visszaesett ebben (is), viszont régen semmi gond nem volt vele ilyen téren.
Egyetértek. CR nagyon is jo volt a kis jatekban,szuk teruleten,ha voltak jatszotarsai,feltalalta magat. Az utobbi idokben jott ki nagyon az,mennyi alap dolgot elront. Talan most ujra osszeszedi magat,sot,biztos vagyok benne,hogy jo hatassal lesz ra Zidane. Szerintem oda fog bacni kemenyen,csak ugy mint a tobbiek is. Igaza van a Zizunak abban,hogy ez a csapat kibaszott eros,csak valamiert eddig nem jott ez ki. Nagyon jo az anyag,ossze kell gyurni oket,aztan ami a csovon kifer. Rinyalasnak nincs helye,aki egy kicsit is beleszarik,az mehet atadolistara.
:goat:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 9., szombat 0:28

hehe írta:na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
Ez komoly forrással van, vagy Daily Mail szint csak? Remélem igaz, baromira örülnék neki!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 23:56

na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 8., péntek 23:51

hehe írta:

félretéve a hülyeséget, a barcánál láttam hasonló edzésfeladatot, mint ez (persze biztos, hogy szinte minden csapat gyakorolja, csak nem mindegy milyen a minőség), csak ott még szűkebb, még kisebb területen, és csak egyérintő volt, persze lehet itt is utána elkattant zidane és kiadta a feladatot.
Ezt nagyon szukteruleten torteno labdatartast az Ajaxtol vettek at. Ott talaltak fel, es jelenleg is hasznaljak...csak jelenleg keves a minosegi jatekos hozza. Volt alkalmam latni egy edzest meg a Seedorf, Davids, de Boeros idokbol.

Azt en is eltudom kepzelni, h az alap kp a Kroos, Modric Isco lesz. Meg Zidanel a padon eleg jol mukodott, foleg a Bayern ellen eleg jo osszeszokottsagot mutatott, pedig csak par meccsig allt ossze. Isconak jot fog tenni ez a harmadik pozicio a harmas rendszerben. Szerintem jobban fog izleni neki mint amikor balkozepet jatszott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 22:30

céronaldo rendszeresen elcseszi a legegyszerűbb kényszerítőt is, neki ez mindig gyengéje volt, már a muban is rengetegszer meg lehetett figyelni, hogy a legkönnyebb visszapasszokat teszi az ember mögé vagy túlzottan elé, két dolog miatt lehet ez: koncentráció hiány, vagy egyszerűen nem érzi.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 8., péntek 22:30

ziro4vr írta: És te akarsz madridista focira menni? Azt hittem csak elírtad, de ezek szerint tényleg csak borozni mennél. :mrgreen: :lol:
Annyira amúgy nem vészes a helyzet... de néha adódnak gondok. :mrgreen: Amúgy hátvéd szoktam lenni. B-) :D Pár hete volt egy fasza teremfoci Pesten. Na, ott jó magyar Pepe voltam. :mrgreen:

Bort meg nem szeretem. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. január 8., péntek 22:28

Pepét megelőzhetné Nacho is a cseresorban,
főleg hogy ő 3 poszton is tud játszani hátul :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 8., péntek 22:26

Remy írta:
ziro4vr írta:de szerintem úgy meg lennék illetődve, hogy egy sima ütempassz se menne.
Az a baj, hogy ehhez nekem nem kell Real játékosok között lennem. :lol: De legalább futni tudok. :coffee: :mrgreen:
És te akarsz madridista focira menni? Azt hittem csak elírtad, de ezek szerint tényleg csak borozni mennél. :mrgreen: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 8., péntek 22:24

Remy írta:
ziro4vr írta:de szerintem úgy meg lennék illetődve, hogy egy sima ütempassz se menne.
Az a baj, hogy ehhez nekem nem kell Real játékosok között lennem. :lol: De legalább futni tudok. :coffee: :mrgreen:
A magyar Khedira
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 8., péntek 22:23

ziro4vr írta:de szerintem úgy meg lennék illetődve, hogy egy sima ütempassz se menne.
Az a baj, hogy ehhez nekem nem kell Real játékosok között lennem. :lol: De legalább futni tudok. :coffee: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 8., péntek 22:16

Amúgy látszik itt is, Isco nagyon kivirult, tiszta jampiba tolja. Gareth meg még nem is lóg ki, ellenben ha jól láttam Cé kétszer is elcseszte. :mrgreen:

Én is kipróbálnám magam köztük szívesen, mégcsak nem is a kondi miatt aggódnék elsősorban, de szerintem úgy meg lennék illetődve, hogy egy sima ütempassz se menne. :lol: Viszont hehét bebőrözném ízibe. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. január 8., péntek 22:13

hehe írta: mindenesetre ott edzésen maguk között tudják, hogy ki a faszagyerek és ki hullik el a porba, ha igazán focizni kell :lol: ez egy sima tévés meccsen nem fog kijönni, csak ha maxra vannak kényszerítve.
Akkor Bale már Manchesterbe tart? :hmmm: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 22:12

ziro4vr írta:
hehe írta: istenem csak egyszer vehetnék részt egy ilyen edzésen ilyen játékosok közt, hogy megnézzem, hogy csak nagy-e a pofám vagy van alapja is. :mrgreen: :D
Aztán őket is leokádnád a tegnapi vacsorával... :mrgreen:
sztem b.szott über lennék, lehet oxigénsátor kéne fél óra után, de fejben mindnél gyorsabb vagyok, na meg ha nem kell kilométereket futni, akkor a technika sem gond. :mrgreen:

félretéve a hülyeséget, a barcánál láttam hasonló edzésfeladatot, mint ez (persze biztos, hogy szinte minden csapat gyakorolja, csak nem mindegy milyen a minőség), csak ott még szűkebb, még kisebb területen, és csak egyérintő volt, persze lehet itt is utána elkattant zidane és kiadta a feladatot.
mindenesetre ott edzésen maguk között tudják, hogy ki a faszagyerek és ki hullik el a porba, ha igazán focizni kell :lol: ez egy sima tévés meccsen nem fog kijönni, csak ha maxra vannak kényszerítve.
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 8., péntek 21:51

Reg vartam ennyire Real meccset. Erzem,Zidane lesz a nyero ember. Semmilyen elvarasom nincs a szezon hatralevo reszere,marmint kupak teren,legyen jo es szep a jatek,lassam hogy a jatekosok egymasert es a csapatert futballoznak,szakadjanak meg a palyan,ennyi. Nagyon varom hogy kezdodjon a bugi.

Hala Madrid!
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 8., péntek 21:49

hehe írta:
Buitre írta:tetszik a 3szögelés :D
RB alatt gondolom ugyanezen idő alatt az íveléseket gyakoroltuk :ike:
istenem csak egyszer vehetnék részt egy ilyen edzésen ilyen játékosok közt, hogy megnézzem, hogy csak nagy-e a pofám vagy van alapja is. :mrgreen: :D
Aztán őket is leokádnád a tegnapi vacsorával... :mrgreen:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 8., péntek 21:37

hehe írta:
Buitre írta:tetszik a 3szögelés :D
RB alatt gondolom ugyanezen idő alatt az íveléseket gyakoroltuk :ike:
istenem csak egyszer vehetnék részt egy ilyen edzésen ilyen játékosok közt, hogy megnézzem, hogy csak nagy-e a pofám vagy van alapja is. :mrgreen: :D
Hát nem is tudom... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 21:35

Buitre írta:tetszik a 3szögelés :D
RB alatt gondolom ugyanezen idő alatt az íveléseket gyakoroltuk :ike:
istenem csak egyszer vehetnék részt egy ilyen edzésen ilyen játékosok közt, hogy megnézzem, hogy csak nagy-e a pofám vagy van alapja is. :mrgreen: :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2016. január 8., péntek 21:28

tetszik a 3szögelés :D
RB alatt gondolom ugyanezen idő alatt az íveléseket gyakoroltuk :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 8., péntek 16:54

morientes írta:
ziro4vr írta:Padra elmegy a brazil, de egyértelmű, ha Carvajal formában van akkor neki kell kezdenie. A 30 meg úgy jött össze, hogy ér max 10-et, a többi a szokásos portónak fizetendő extra. :lol:
Csak azèrt irtam be a kezdobe a brazilt,arra gondoltam nem lenne e kockázat kezdetni a,spanyolmèg.Egèszsègugyileg,ugy èrtem.Sztm nem bir mèg kilencvenet.
Vagy kezd oszt le lesz cserèlvw a hatvanadik kornyèkèn,vagy cserekènt játszik majd.De hogy fog az biztos.
Hetek óta normálisan dolgozik az edzésen, csak Rafa szopatta. Miért ne lenne rendben?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég