Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 20:15

Nem hinnem hogy odavisznek az angol bajnoksagba egy 185 centi magas kapust, akinek pont a beadasokkal van a legnagyobb problemaja.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 2., szerda 20:11

nmate írta:Citynek gyakorlatilag nincs kapusa, valami Hart nevű srácot védetnek meccsről meccsre.

Pontosan... nem mellesleg pedig megmaradt az az átigazolási politikájuk, hogy, ha mozdítható egy nagyon nagy név arra rámennek azért. :)
ZIDANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 2., szerda 20:00

Citynek gyakorlatilag nincs kapusa, valami Hart nevű srácot védetnek meccsről meccsre.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 2., szerda 19:47

Ikernek van akkora médiaértéke, hogy simán visszahoz 10-20 millió körül egy csapatnak :)
Innentől kezdve az a 30 már csak tíz.


És mint írták a PSG érdeklődött iránta. De szerintem, ha arról van szó City is vinné bőven
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 2., szerda 19:44

Elvilweg a psg erdeklodott iranta de en nem tudom elhinni hogy egy 33 eves kapusert barki is adna min 25 milliot. Egyszwruen nem jon vissza a penz
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 19:24

KAG írta:-Ikert eladnám, idén még kapnánk érte 30 millió körül. Sajnos 1-2 év múlva már esélytelen, s lehet, hogy neki is jót tenne a váltás akárcsak Raúlnak.
Csak kivancsisagbol, kinek adnad el?

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 2., szerda 19:06

Nyilvánvaló, hogy Casillas helyzete szüli a bonyodalmat, de egyszerűen irreális az eladása. Hogyan képzelitek el:
Perez küld egy sms-t, hogy bocs Iker, de majd pakolj össze, mert eladnánk...?

Egy klublegendát nem szoktak ilyen szinten selejtezni, ezt senki sem gondolhatja komolyan. Ha padra szorul mert hosszú ideje nem megy neki, az rendben van. Ha öregszik, és nem képes a legnagyobb teljesítményre (pl. Raúl), az rendben van. Viszont egy jó korban lévő, nagyobb sérülésekkel nem rendelkező, saját nevelésű ikont majd elpasszolunk 30-ba, mert Jan Oblak/Navas/Casilla ki tudja meddig elérhető még, hát, nem tom, erről inkább nem írom le mi jut eszembe. Olyan dolgokra ki sem térve, hogy vajon Ramos és a többiek mennyire üdvözölnék a döntést, mindegy...

Más kérdés lenne az, ha Casillas magától akarna lelépni, de az ő jelleméből nem nézem ki, hogy újra egy top csapathoz igazol, hamarabb megy el ő Katarba, vagy vonul vissza....

Egy biztos: Iker-nek mentális problémái vannak, amiket meg lehet oldani, ellenben ha két törött csuklója lenne, azt már kevésbé. Remélhetőleg a nyáron összeszedi magát, újult erővel vág neki a szezonnak, Lopez pedig hűséges típus, padozás miatt nem fogja kiverni a hisztit. Kettőjüknek még van 3-5 évük, annyi idő múlva is lesznek tehetséges, vagy még tehetségesebb kapusok, nem érzem égetőnek hogy bárkit a nyakukra hozzunk - amivel csak még több feszültség születne.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 18:52

ferni írta:
KAG írta: -Jövőre meg nekiugranék a szezonnak egy Lopez-Casilla párossal.
Tíz milliót bőven megér, hogy kipróbáljuk.
de Casilla mivel lenne jobb, mint Keylor?
én ahányszor láttam Keylort én annyiszor voltam oda-vissza érte és még fiatalabb is, mint Casilla, bár nem sokkal :mrgreen:
Casillát is láttam, de nem voltam közel sem annyira lenyűgözve, mint Keylortól...
Keylor Navas 15 December 1986 (age 27)
Kiko Casilla 2 October 1986 (age 27)
Ja, tenyleg fiatalabb is, mint Casilla, bar nem sokkal :mrgreen:

Azt nem tudom mivel jobb, de sajat neveles feleseg es egy 10-esbol biztosan megvan. :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 2., szerda 18:49

de Casilla mivel lenne jobb, mint Keylor?
én ahányszor láttam Keylort én annyiszor voltam oda-vissza érte és még fiatalabb is, mint Casilla, bár nem sokkal :mrgreen:
Casillát is láttam, de nem voltam közel sem annyira lenyűgözve, mint Keylortól...
Csak annyival, hogy Keylort tízért nehéz lenne mozdítani.
Keylor meg szvsz Lopeznél nem jobb... ahhoz meg kevés, hogy NR1 kapusunk legyen bármikor is másrészről meg ő is egy alacsony, reflex kapus.
Tehát nem nagyon lehetne rá alapozni hosszú évekig.
ZIDANE

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 2., szerda 18:40

Kerlon írta:
ferni írta:Casilla is 28 lesz idén... meg én biztos nem igazolnám őt le.
meg ugye utána elég nehéz is lenne valahonnan szerezni egy Casill nevezetű utódot is....
adjatok már neki ezért egy warnt, köszi. :lol:
most mi a baj? :D

KAG írta: -Jövőre meg nekiugranék a szezonnak egy Lopez-Casilla párossal.
Tíz milliót bőven megér, hogy kipróbáljuk.
de Casilla mivel lenne jobb, mint Keylor?
én ahányszor láttam Keylort én annyiszor voltam oda-vissza érte és még fiatalabb is, mint Casilla, bár nem sokkal :mrgreen:
Casillát is láttam, de nem voltam közel sem annyira lenyűgözve, mint Keylortól...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 2., szerda 18:39

Szerintem esélytelen, hogy újra láthassunk valaha is egy klasszis Ikert.
Nem azt mondom, hogy annyira szar, hogy elküldeném... csak jobb lenne most 30 körül mint két év múlva 5-10 körül. :roll:

Azért abban van némi irónia, hogy mikor Mou padoztatta Iker-t, páros lábbal zavarta volna el a többség, most meg "Oblak-okról" fantáziálunk, és könnyedén passzolnánk el némi extra zsé reményében...
Annó még Van Nistelrooy_17 néven voltam fent... lehet valaki emlékszik még, de én már akkor is "vigadtam" emiatt.
Hatalmasakat bakizott Iker akkortájt.
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 2., szerda 18:26

tucsoki írta:Azért abban van némi irónia, hogy mikor Mou padoztatta Iker-t, páros lábbal zavarta volna el a többség, most meg "Oblak-okról" fantáziálunk, és könnyedén passzolnánk el némi extra zsé reményében...
Ui: én valahol abban bízom, hogy Carlo-val leülnek megbeszélni a helyzetet, és újult erővel lehoz egy tisztességes szezont.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 2., szerda 18:20

Azért abban van némi irónia, hogy mikor Mou padoztatta Iker-t, páros lábbal zavarta volna el a többség, most meg "Oblak-okról" fantáziálunk, és könnyedén passzolnánk el némi extra zsé reményében...

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. július 2., szerda 18:06

Nálam kapus poszton a következő lenne:

-Ikert eladnám, idén még kapnánk érte 30 millió körül. Sajnos 1-2 év múlva már esélytelen, s lehet, hogy neki is jót tenne a váltás akárcsak Raúlnak.

-Jövőre meg nekiugranék a szezonnak egy Lopez-Casilla párossal.
Tíz milliót bőven megér, hogy kipróbáljuk.


Egy évet még várnék Oblakkal mindenképp. Aztán, ha úgy van akkor jövőre meg jöhetne ő Lopez helyett.


Én ennél jobb,tisztább megoldást nem nagyon tudok elképzelni úgy, hogy mind a klub, mind a játékosok érdekeit magam előtt tartsam.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 2., szerda 17:45

ferni írta:Casilla is 28 lesz idén... meg én biztos nem igazolnám őt le.
meg ugye utána elég nehéz is lenne valahonnan szerezni egy Casill nevezetű utódot is....
adjatok már neki ezért egy warnt, köszi. :lol:

Casilla sem rossz megoldás szerintem, durván jól nyomta ellenünk, alig vertünk gólt nekik.
attareal írta: Más:
Szerintetek melyik a világon a 10 legjobb kp-s?
Szerintem a top10 már nagyon emberfüggő, de akik tényleg kiemelkednek manapság azt leírta nmate. A többieknél már nüanszok meg egyéni megítélések múlnak csak az elitből.

Én inkább írok pár nevet akik felnőhetnek hozzájuk: Pogba, Thiago, Ramsey, Koke, Isco. Esetleg Fabregas a Chelseaben újra kivirágzik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 17:45

Nika91127 írta:Milyen 10 kp-s? Védekező,irányító,szélső?
A lenyeg az, hogy kp-s legyen :mrgreen:

Amugy jo dolog ez a kapus kerdes, de en nem hinnem hogy iden nyaron fogunk valtoztatni a felallason.

Courtois(22), De Gea(24 lesz osszel), Oblak(21 es fel) mellett az szol, hogy fiatalok.
- A belga lenne a legjobb, de Mourinho nem fog megvalni tole, vagy ha igen, akkor olyan osszegert, amit nem fogunk kifizetni
- De Gea spanyol, ami azert nem elhanyagolhato teny. A gond nala az, hogy az MU-bol nehez lesz barkit is elhozni. Iden meg kijatszhatnank a "mi jatszunk a BL-ben, ti nem" kartyat, viszont jovore siman meg lehet nekik a 4. hely. BL-el a zsebukben pedig nem hiszem hogy eladnak.
- Oblakrol rola nem tudok nyilatkozni, nem lattam meg elegszer jatszani

A "28 eves korosztaly": Lloris, Casilla es Keylor Navas, Ochoa.
En meg mindig tartom magam ahhoz, hogy nem fogunk iden kapust cserelni, ezert a kerdes az, hogy megeri-e jovo nyaron venni egy 29 eves kapust 3 vagy maximum 4 szezonra a kezdobe. (eleinte Lopez, kesobb egy fiatal ulhetne a padon). Tudom, hogy itt mindenki 10 evre szeretne letudni a kapus kerdest, de szerintem 3-4 ev is eleg szep ido.

- Lloris: Tottenham.. szoval konnyu leigazolni :mrgreen:
- Keylor Navas: jovo nyaron jar le a szerzodese, szoval akar meg ingyen is elhozhatnank
- Ochoa: en egy kicsit felek tole, hogy ez a mostani teljesitmeny csak egy fellangolas volt. Sok kapus kepes erre, viszont kevesen tudjak eveken keresztul fenntartani ezt a szintet.
- Casilla: ez a 10M-ert megvesszuk (opcionk van ra) es kolcson adjuk egy evre dolog nem is hangzik rosszul

En mindenkepp megvennem Kiko Casillat es kolcson adnam az Espanyolnak (max beleraknek egy olyat a szerzodesebe hogy ellenunk nem jatszhat). 10 millio nem egy nagy osszeg, raadasul minimalis veszteseggel siman tovabb is adhatjuk jovore.

szerk.: ha a barca 12 millioert vesz egy 31 eves kapust a padra, akkor mi is kiadhatunk 10 milliot egy nala fiatalabbert :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. július 2., szerda 17:47-kor.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 2., szerda 17:23

Top 3 tuti: Modric, Yaya, Vidal.
Iniesta, meg talán Xabi volt hozzájuk sorolható a közelmúltból, és Kroos közelít. De ezt off-ban kéne, nem?

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. július 2., szerda 17:19

Milyen 10 kp-s? Védekező,irányító,szélső?

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 2., szerda 16:51

Mondjuk ha megvesszük a Navas, Casilla, Gea, Courtois, Llorris pakkból egyiket, rosszul nem járunk, az biztos.

Más:
Szerintetek melyik a világon a 10 legjobb kp-s?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 2., szerda 16:43

nálam mindig a belga lesz a favorit...van az a játékos és pénz akiért meglehetne szerezni...Lopez, Khedira, DM...akármelyikük


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég