Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 7., péntek 18:57

Real Madrid and Lautaro Martínez have reached an agreement regarding the player's salary for next season, now Madrid will hold talks with Inter and might add a player to lower the striker's price-tag. [@fabig08]

Alejandro Camano, Lautaro Martínez's agent: “Negotiations with Madrid for Lautaro? I have NEVER talked to the club about this issue." [@RMadridistaReal]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 7., péntek 17:13

Erre a pár fordulóra jó lenne ha fel tudnák szívni magukat...felőlem a szertáros is játszhat, ha úgy leszünk bajnokok, csak ne legyen pontvesztés.

Egyébként ez az edzőtermi dolog, nem biztos hogy gondot jelent. gőzöm sincs mi "kínjuk" van.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 7., péntek 17:05

Mickey írta: Ha már covid meg sérülés stb...

https://www.marca.com/en/football/real- ... b456f.html

"Ramos, Vinicius and Valverde miss Real Madrid's Friday training session"
Előbbi kettőért nem kár. Valverde viszont nagyon kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. május 7., péntek 16:41

Ha már covid meg sérülés stb...

https://www.marca.com/en/football/real- ... b456f.html

"Ramos, Vinicius and Valverde miss Real Madrid's Friday training session"
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 7., péntek 15:54

Toti írta: a héten se új sérülés se új covidos? mi a gyász történt? :mrgreen:
Kiestünk a BL-ből, ilyenkor már nem jön a Covid. Nincs ertelme.
Tudod, Mint korábban, este 8 után támadta csak a népet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. május 7., péntek 15:30

Toti írta: a héten se új sérülés se új covidos? mi a gyász történt? :mrgreen:
messze van még a vasárnap, addig még sok minden történhet :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. május 7., péntek 15:25

a héten se új sérülés se új covidos? mi a gyász történt? :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 7., péntek 14:44

Realista24 írta:
kiserik írta:
- Odegaard értelmetlen visszahívása. A hírek szerint ezt is ő kérte, de elég félre sikerült. Remek helyen volt a Sociban, jó teljesítménnyel, játéklehetőséggel. Semmi értelme nem volt visszahívni a padra.
-
Az Arsenalban leveri a lécet..valóban a Sociban kellett volna hagyni. Úgy örökre. A mostani kép alapján.
Nem tudom, hogy ezt miből szűrted le. Talán egy csalódott Arsenal szurkoló szavaiból, aki persze a 2 kölcsön játékost okolja a csapata gyenge szerepléséért. Martin rendre az Arsenal egyik legjobbja, viszont soha nem lesz egy Ronaldinho, aki egyedül megnyeri a meccset. Neki társak kellenek, akiknek lehet adni a jobbnál jobb labdákat és azzal tudnak is mit kezdeni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 7., péntek 14:10

Jim írta:
Realista24 írta: Az Arsenalban leveri a lécet..
Ceballos is..

Akkor jövőre Valverde Blanco Camavinga
a kívánatos? :hmmm: :mrgreen:
Én jobban gerjedek a csajokra, de a te ízlésedbe nem szólhatok bele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. május 7., péntek 14:06

Realista24 írta: Az Arsenalban leveri a lécet..
Ceballos is..

Akkor jövőre Valverde Blanco Camavinga
a kívánatos? :hmmm: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 7., péntek 14:02

kiserik írta:
- Odegaard értelmetlen visszahívása. A hírek szerint ezt is ő kérte, de elég félre sikerült. Remek helyen volt a Sociban, jó teljesítménnyel, játéklehetőséggel. Semmi értelme nem volt visszahívni a padra.
-
Az Arsenalban leveri a lécet..valóban a Sociban kellett volna hagyni. Úgy örökre. A mostani kép alapján.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2021. május 7., péntek 12:28

realistahuni írta:
Asszem már nem játszunk matracékkal. Igazából szerintem az atletico nem fog 4/4et hozni, úgyhogy a kezünkben van a sorsunk. Meg kell nyerni mind a 4 meccset. 1 bukó sem fér már bele.
Sorry, nekem ki is ment a fejemből az 1-1 a wandában. :lol:
4 derbiből 10 pont akkor is elég komoly.
A top 4 vasárnap estére lejátszotta minden meccseét egymással. Ez alapján mi eddig a megszerezhető 15-ből 13-at gyűjtöttünk be (Barca oda-vissza 6 pont, Sevillát legyűrtük,Atleti ellen 4 pont). Az Atletinek 7 pontja van, a Barcának és a Sevillának 4. Ugye mindenkinek nőhet még maximum hárommal, ez lesz a top 4 teljesítmény házon belüli bajnokságának eredménye a megszerezhető 18 pontból.

tldr: bajnoki címet érdemlő győzelem lenne vasárnap este. :mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 7., péntek 12:18

Asszem már nem játszunk matracékkal. Igazából szerintem az atletico nem fog 4/4et hozni, úgyhogy a kezünkben van a sorsunk. Meg kell nyerni mind a 4 meccset. 1 bukó sem fér már bele.
Sorry, nekem ki is ment a fejemből az 1-1 a wandában. :lol:
4 derbiből 10 pont akkor is elég komoly.
Maskor meg az zavar embereket ha ugy nyerunk bajnoksagot hogy nem nyerunk sem klasszikust, sem derbit. Ne vedd magadra de volt ilyen is.
Engem speciel az kevésbé, Pellegrini alatt is volt 96 pontos szezonunk, de akkor ott volt a prime barca és lenyeltük, mert őket akkor nem lehetett verni. Idén nem voltunk rosszabbak sem a barcánál sem az atleticonál, épp ezért szar lenne, ha az billentené feléjük hogy mi kiesőjelölt csapatok ellen bealudtunk.
Love football, hate antifa.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2021. május 7., péntek 11:44

realistahuni írta:
dzsi91 írta: Hát a második ciklusa ha 2/2 bajnoki cím lesz az is elég impozáns :mrgreen: De a 2/1 sem rossz ezzel a kerettel.
Ez így leírva rendben is lenne, engem speciel az zavar, hogy idén úgy veszíthetjük el, hogy nyertünk két klasszikust és egy madridi derbit, amiből egy még mindig hátravan.
Cadizok meg alavesek ellen nem jó érzés eldobni egy bajnokságot.
Maskor meg az zavar embereket ha ugy nyerunk bajnoksagot hogy nem nyerunk sem klasszikust, sem derbit. Ne vedd magadra de volt ilyen is.

Engem az eredmeny erdekel, nyerjuk meg azt jolvan. Ha 4 db 1-0ra nyerunk 4 ongollal is leszarom csak huzzuk be. A barca atletin meg jo nekunk az x es a barca gyozelem is ugy nezem. De egy atleti gyozelemmel sem dolnek a kardomba, majd buknak mashol.
Kulcs: mi ne bukjunk 1 pontot sem, az mar nem fer bele.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 7., péntek 11:40

realistahuni írta:
dzsi91 írta: Hát a második ciklusa ha 2/2 bajnoki cím lesz az is elég impozáns :mrgreen: De a 2/1 sem rossz ezzel a kerettel.
Ez így leírva rendben is lenne, engem speciel az zavar, hogy idén úgy veszíthetjük el, hogy nyertünk két klasszikust és egy madridi derbit, amiből egy még mindig hátravan.
Cadizok meg alavesek ellen nem jó érzés eldobni egy bajnokságot.
Asszem már nem játszunk matracékkal. Igazából szerintem az atletico nem fog 4/4et hozni, úgyhogy a kezünkben van a sorsunk. Meg kell nyerni mind a 4 meccset. 1 bukó sem fér már bele.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. május 7., péntek 11:36

dzsi91 írta: Hát a második ciklusa ha 2/2 bajnoki cím lesz az is elég impozáns :mrgreen: De a 2/1 sem rossz ezzel a kerettel.
Ez így leírva rendben is lenne, engem speciel az zavar, hogy idén úgy veszíthetjük el, hogy nyertünk két klasszikust és egy madridi derbit, amiből egy még mindig hátravan.
Cadizok meg alavesek ellen nem jó érzés eldobni egy bajnokságot.
Love football, hate antifa.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. május 7., péntek 11:32

Hát a második ciklusa ha 2/2 bajnoki cím lesz az is elég impozáns :mrgreen: De a 2/1 sem rossz ezzel a kerettel.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. május 7., péntek 11:25

Ha ZZ ismét lelép, akkor a szememben elég sokat fog veszíteni a respektjéből. Az első lelépést teljesen el tudtam fogadni. 3 BL cím ellenére is hülyére vették Perezék, eladták a játékát, a fost meg itt tartották. Rendben. De a mostaninál más a helyzet. Visszajött, elvileg nagyobb beleszólással. Sajnos az élet felülírta a terveket (Covid), de azért nem panaszkodhat. Ha lép, a második ciklusban azért a mérlegre rá kell tenni a rossz dolgait is:
- Elvileg volt beleszólása az igazolásokba, keret kialakításokba. Hazard biztos, hogy kellett neki, Jovicot ő ismerte el, hogy áldását adta rá, Mendy pedig egyértelműen az ő igazolása. 3-ból kettő totál bukta (200 millió euró), 1 pedig engem a mai napig nem győzött meg. Még mindig azt látom, hogy 20 millió eurót buktunk és egy olyan játékost szereztünk, aki annyira nem illik bele a sikeres Real Madridok sémájába. Védekezésben beton, de itt azért a szélső védők feladata az, hogy támogassák a támadásokat. Szegény Mendyvel is ezt próbálja játszatni rendre, csak nem sül el a dolog elég jól. Erre volt egy egész jó emberünk, így Mendy inkább fölösleges igazolás volt (tárgy évben 50 millió euró, ami mehettt volna jobb helyre).
- Odegaard értelmetlen visszahívása. A hírek szerint ezt is ő kérte, de elég félre sikerült. Remek helyen volt a Sociban, jó teljesítménnyel, játéklehetőséggel. Semmi értelme nem volt visszahívni a padra.
- A legfontosabb, ami miatt ebbe belekezdtem: Pintus elüldözése. Ebből láthatjuk, hogy igen is elég nagy hatalmat kapott ZZ a második periódusára. Lope csak korlátozni tudta Pintust, láttuk, hogy az is hogy sült el, ZZ simán elküldte. Eszméletlen nagy hiba volt. Minden szakmaiasság nélkül, egyéni sértődöttségből. Ennek ittuk meg a levét idén.
Emellett persze elismerés jár, hogy olyan eredményeket tudott hozni ezzel a kerettel, amiket sanszos, hogy más nem, de ha lelép nyáron, akkor már egondolkodtató, hogy hosszú távon nem tett e több kárt, mint hasznot a második érában. Belekezdett valamibe, több eleme szarul sült el, majd félreáll, hogy döljön rátok a szarkupac én köszi, de nem kérek belőle.

Persze mindez csak akkor áll, ha lelép nyáron. Maradjon és dolgozzon és főleg hozza helyre a Pintus fiaskót.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. május 7., péntek 11:23

Nem örülnék Kloppnak. Nem hiányzik egy idegbeteg a pálya szélére. Aki a sajtóban folyton kifpogásokat keres.

Én a nyugodt kemény munka híve vagyok. Zizu ebböl a szempontból tökéletes. Még Dárdai ugrik be, meg esetleg Hansi :mrgreen:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. május 7., péntek 11:23

Szerintem egyedul egy jo, kezdo szelső tamadó kell, tobb helyre elég a keretbővítés pl egy Alabaval.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég