Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 14:34

A probléma, hogy Williamsék akkora baszkok, hogy fix fog hosszabbítani és nem fog eljönni ingyen onnan.
kérdés, hogy a baszkok is igy gondolják-e :mrgreen:

tesó amugy sztem jobb képességű, csak nem tudom nekem mindkettőnél az az érzésem, amikor látom őket, mint a binicius haveremnél anno az elején, hogy nem kapták meg az alapokat a korosztályokban, emiatt full alapvető hiányosságaik vannak, pl labdakezelés, vagy koncentráció, pl kicsit szeleburdi módon hol túl hosszan tolja meg a labdát pl vagy egy sima passzt nem tud megcsinálni, stb. biniciusnak megtanították a dolgokat, magától gondolkozni vagy helyzetet felismerni és abból kreatív és/vagy optimális megoldást kiválasztani még mindig gyakran idegen tőle, de ezek a viliemszek nem csoda, hogy nem jutottak túl messze baszkföldön túl.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 14., kedd 14:30

Galacticos írta: Jobbszelre ingyen jo lesz. :mrgreen:
Most balszélen játszik, tesója nyomja a jobbon.

De mivel nincs opció oda én kipróbálnám.

A probléma, hogy Williamsék akkora baszkok, hogy fix fog hosszabbítani és nem fog eljönni ingyen onnan.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. november 14., kedd 14:13

Jobbszelre ingyen jo lesz. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 13:27

Nico Williams: "The fact that great clubs like Real Madrid, Barcelona and Premier League clubs want me means I'm doing things well. For me, it's clear what decision I want. My agents are working on it." @relevo

Szerzodese lejar 2024. junius 30-an, szoval hamarosan free agent lesz. Az ugynoke is nyilatkozta, hogy meg nem kaptak hosszabbitasi ajanlatot a Bilbaotol, de kozolte, hogy mit szeretne ugyfele.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. november 14., kedd 10:59

A legfrissebb iromanyok szerint, ha Mbappe jonni akar, akkor neki kell elvegezni minden ehhez kapcsolodo dolgot, es kvazi kopogtatni az ajton, hogy megjottem, alairok "barmit".
A csavo parizsbol fog nyugdijba menni :lol: :lol:

Itt az ideje felülnom az endrick vonatra akarmilyen szanalmasnak gondolom a hitet benne, nincs lóvé sem nagy valaszték

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 10:59

nem vok biztos mikor er veget az atigazolasi lofasz, oktober 1. volt a biztos :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 10:58

hehetheoriginal írta: irnak itt mindig mindenfelet.
2024. oktober 1. itt lesz vagy nem, minden mas csak maszlag.
Marmint szeptember 1. :mrgreen:

Pederol is kezdi: "Jo hireket kaptam Haalanddal kapcsoaltban" :lol: meg azt odairhatta volna, hogy tictac :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 10:58

irnak itt mindig mindenfelet.
2024. oktober 1. itt lesz vagy nem, minden mas csak maszlag.
az meg 1 ev :lol: addig is öregszik, meg lassul, meg tovabb rugdossak, jo lesz az, kapunk egy puffadt kis jollakott embert megint.... :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. november 14., kedd 10:58-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 10:51

ANDS írta:
hehetheoriginal írta: Megunta.
Jöhet is, kell is hozza az uj orvosi csapat....
Beszorított, buszozo csapatok ellen nem leszünk sokkal elorebb, de legalabb a labda nem zavarja, es ketszer meggondoljak, hogy mennyire nyiljanak ki.
Viszont binicius megint bajban lesz szerencsetlen, mert így meg tobb figyelem es vedo osszpontosul majd a balosra...

Plusz meg jonne pappe, felborul a palya, jo vaszkez meg rodrigo a túloldalon :lol:
Engedd már el Mbappet, az ott marad, ahol van. Mar többször kiderült.
A legfrissebb iromanyok szerint, ha Mbappe jonni akar, akkor neki kell elvegezni minden ehhez kapcsolodo dolgot, es kvazi kopogtatni az ajton, hogy megjottem, alairok "barmit".

Perez tovabbra is akarja, azonban nem kivan reszese lenni egy ujabb jateknak, szoval, ha jonni akar, johet termeszetesen, de mindennek egyertelmunek kell lennie a reszerol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 14., kedd 6:58

Megunta.
Jöhet is, kell is hozza az uj orvosi csapat....
Beszorított, buszozo csapatok ellen nem leszünk sokkal elorebb, de legalabb a labda nem zavarja, es ketszer meggondoljak, hogy mennyire nyiljanak ki.
Viszont binicius megint bajban lesz szerencsetlen, mert így meg tobb figyelem es vedo osszpontosul majd a balosra...

Plusz meg jonne pappe, felborul a palya, jo vaszkez meg rodrigo a túloldalon :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62793
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 14., kedd 6:51

Azt írja a Marca hogy Davies visszadobta az újítási ajánlatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8431
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 14., kedd 3:21

Pad'em írta: English FA will not release Jude Bellingham, for the moment, as Real Madrid wanted. They will test him to see if he can get fit for the second game.

England FA is challenging Real Madrid. @diarioas

Hurrá.

Mert aztán az angoloknak hatalmas rangadói lesznek... :lol:
A kőkemény 0 pontos 2-18as gólkülönbségű Máltát kell megverniük, hogy fix nyerjék a csoportjukat... Majd levezetésnek a tétnélküli Észak-Macedónia... Ha ezért elrángatják Judet bekaphatják.

Mondjuk lehet nem ártana ha ők is megvizsgálnák.... :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 14., kedd 0:10

English FA will not release Jude Bellingham, for the moment, as Real Madrid wanted. They will test him to see if he can get fit for the second game.

England FA is challenging Real Madrid. @diarioas

Hurrá.

Marca is megérkezett egy Davies címlappal holnapra:
"Alphonso Davies wants to join Real Madrid. He refuses to renew his contract with Bayern." @marca
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. november 13., hétfő 18:18

el magico írta:
wZoLee7 írta: DeCarvajal nem gluten erzekeny, vagy csak en ertettem felre. Nem az van h csak siman gluten mnetes etrendet kovet amitol jobb a regeneralodasa meg minden. Ez kb mindenkinel igy lenne, egy egyszeru embernel is, de bevallalta es bejott
Én is így értettem. Nem betegség miatt folyamodott a gluténmentes diétához, hanem kvázi kísérleteztek, és bejött.
Ha jol emlekszem Djokoval is hasonlo volt par eve, azota kb. verhetetlen. Szerintem remek dolog, hogy ennyi idosen felismertek ezt es valtoztatni tudott. Az idei Carvajalra egy rossz szavam nincsen, pedig mar 2 eve padra tettem volna, ha tudja ezt a szintet hozni es elkerulik a serulesek is akkor rengeteget fog segiteni a csapatnak.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 13., hétfő 15:40

Az a bajom a bhv posztunkkal, hogy még el is megy a Militao-Rüdiger páros 1-2 évig, de ha egészséges Alaba fix kezdő lenne Rüdiger meg pad. Úgy meg már kevés az a védelem. Agyatlanul nem mennék igazolni, csak ha van egy korszakos CB aki megszerezhető. Előre ha erősítünk akkor azt ingyen tesszük jövőre, kp-n megvagyunk, lehet a lóvét a védelembe, főleg annak két szélébe tolni. Carvajal jelenelg bármennyire meggyőző, én már a kezdőbe hoznék embert

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. november 13., hétfő 15:36

ziro4vr írta: Gondolom sokat láttad játszani. :mrgreen:
Nem annyira. Pont ebből indult a téma: más se. :mrgreen:

Juvéban is rengeteget hibázott, és nem igazán lépett szintet azóta. Nálunk ez nem elég, és itt is legjobb esetben harmadik számú lehetne, annak meg drága, magas fizetéssel. Felesleges.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 13., hétfő 14:55

A Mendy > Davies akkora upgrade lesz nekünk mint az Otto motor a szekér után :D Bár mióta felépült szenyor beton azóta legalább védekezése megint stabilabbnak tűnik. Szerintem neki esze ágába se lesz lelépni nyáron btw, kipörgeti a szerződését, szóval lehet ő lesz a 2.számú a kanadai mögött, Frant meg eladjuk kis apróért. Bayernnél szerencsére a ráció és a pénzügyi stabilitás hasonlóan fontos mint nálunk, és egy 100+-os Kane után talán nem reckírozzák meg, hogy elvesztik ingyen Daviest, és elhozzunk jóáron.

Én belsővédőt nem vennék, Rüdi x Militao simán, max akkor ha Alaba lépne, de azt se tartom túl valószínű opciónak. Ha Nacho menne Rafa Marint hoznám 4-nek. Ha Pep féle végtelen budgetunk lenne akkor persze oda is vehetnénk embert, de ugye ránk vonatkoznak szabályok és piaci alapon működünk. Mivel azért vannak kósza hírek CB-ről, azért benne lehet a kalapban, hogy veszünk valami fiatal tehetséget oda is.

Endrick jön, Davies-re elég jók a sanszaink, mellette még szerintem jobbhátvédet hozunk majd fixen, így, hogy LV-nek végre lejár a szerződése. Kérdés Carvajal elé vagy mögé, sztem inkább utóbbi lesz látva a glutén nuku Dani másodvirágzását. Én ennyire számítok jelenleg a nyárra.

A kincskereső meg persze a bónusz, ami berobbanhat, de simán el tudom képzelni, hogy megint nem lesz belőle semmi.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 13., hétfő 14:32

Gondolom sokat láttad játszani. :mrgreen:

Én szkeptikus voltam vele, de tavaly baromi jó volt, aztán jött tuchel és inkább az életveszélyes upamecano játszik meg a még nem integrálódott ázsiai faszi.

A Rudi-Militao páros sajnos nem akkora fit így együtt, kell melléjük némi..khm ész is. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. november 13., hétfő 14:29

ziro4vr írta: BM-ben De Ligt nem játszik túl sokat csak mondom..
Biztos ok nélkül... Mehet Van de Beek barátocskája után. Az még létezik?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. november 13., hétfő 14:12

Szerintem ezt simán le fogjuk tudni hozni, valami tök vállalható összegért. Ha bírja a teste, hatalmas előrelépés lesz, mögé meg lehet tartani valamelyik spanyolt.

Mendy és Alaba tőlem mehetne az arabokhoz, BM-ben De Ligt nem játszik túl sokat csak mondom.. egy kis white power jót tenne a két keménykötésű rappesünknek.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég