Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. május 29., csütörtök 9:44

Bár konkrétan nem rólunk szólnak a hírek de befolyásolhatják a mi nyarunkat is :
Alberto Moreno-t a Liverpollal hozták ma szóba. A Liverpool 20 misit és Cadiz Susot adná érte.
Siqueira-t ma az Atleticoval hozták szóba. Elsősorban Filipe Luiz alternatíva lenne a matracosoknál.

Ezeket csak azért írtam hogy -már persze ha igazak a hírek- érdemes lenne Coentrao-t megtartani. Alapból is kevés olyan jelölt lenne aki képes lenne Marcelot minőségben is pótolni másrészt a piac is nagyon szűkös lenne ha ez a két igazolás télleg megtörténne. Talán még Mattia De Sciglio lenne az aki érdemben jelentős pótlás jelenteni ha Coentrao menne.

Egy kicsit rólunk is:
Di Maria adott egy nyilatkozatot ahol azt mondta hogy ez volt a legjobb szezonja a Realnál és hogy nagyon sokat köszönhet Carlonak aki bízott benne.
Suerezzel ma is foglalkozik a sajtó. A Real még nem mond le róla és lehetőség szerint ha alkalma nyílik rá akkor leigazolja. Ezt a tavalyi évre alapozzák. Tavaly el akarta hagyni a Liverpoolt nem érezte magát jól sem ő sem pedig a családja, valamint játszani szeretett volna a Bl-ben. Igaz a cikk hozzá teszi hogy sikerült megtartani sőt még szerződést is hosszabbított... illetve a következő szezonban játszhat a Bl-ben is... A cikkben kiemelik még hogy volt egy műtétje (Meniscus műtét 22-én) . Hasonló gondokkal küzd Varane is

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 29., csütörtök 0:37

sentry írta:
lordgabi írta:Nem láttam sehol, hogy beírtátok volna:
Augusztus 20-án és 27-én rendezik meg idén a spanyol Szuperkupa két mérkőzését.
Mi kezdünk hazai pályán, mint a két BL párharcban, és az Atlético elleni kupa elődöntőkön is.
szerda, 21:28 Megerősítést nyert, hogy a Spanyol Szuperkupát augusztus 20-án és 27-én fogják lebonyolítani. A Real Madrid augusztusi programja így nagyon sűrű lesz, hiszen egy héttel a Spanyol Szuperkupa előtt (12-én) Cardiffban rendezik az Európai Szuperkupát is, melyen a Királyi Gárda ellenfele a Sevilla lesz. Továbbá a bajnokság is augusztusban fog rajtolni. Forrás: Madridom.hu
Szép vót' Gabi! :lol:
:lol:
Bakker, köszi, végre már képben leszek, mert másodszor csapom be magamat így (tegnap is csak az átigazolásokkal kapcsolatos híreket láttam a fórum fölött, így elkerülte a figyelmemet a Xabi & Simeone ügyéről szóló cikk, amit belinkeltem a BL topikba, telóról pedig láttam reggel, hogy előttem 2 órával már kint volt itt). :D
Nem néztem rá a főoldalra, csak itt lapozgattam a híreket, ahol már az egyéb cikkek nem jelennek meg, csak az átigazolásokkal kapcsolatosak, nehéz lesz megszokni. :smile:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. május 29., csütörtök 0:25

volt róla szó hogy vidalt műtötték. de mint írtam is korábban egy tisztító műtét volt csak. 3 hét teljes felépüléssel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. május 29., csütörtök 0:09

lordgabi írta:Nem láttam sehol, hogy beírtátok volna:
Augusztus 20-án és 27-én rendezik meg idén a spanyol Szuperkupa két mérkőzését.
Mi kezdünk hazai pályán, mint a két BL párharcban, és az Atlético elleni kupa elődöntőkön is.
szerda, 21:28 Megerősítést nyert, hogy a Spanyol Szuperkupát augusztus 20-án és 27-én fogják lebonyolítani. A Real Madrid augusztusi programja így nagyon sűrű lesz, hiszen egy héttel a Spanyol Szuperkupa előtt (12-én) Cardiffban rendezik az Európai Szuperkupát is, melyen a Királyi Gárda ellenfele a Sevilla lesz. Továbbá a bajnokság is augusztusban fog rajtolni. Forrás: Madridom.hu
Szép vót' Gabi! :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 29., csütörtök 0:09

tehát ha Vidalért is ragaszkodnának akkor vmi hasonlót mondott volna rá is...
akkor a feladat adott, Vidalt hozni kell, aztán érdeklődni a PSG-nél hogy mi a helyzet a kis olasszal :D
Csak Vidallal pont az a baj, hogy őt alapvetően talán nem is a Juventus miatt nem lehet elhozni, hanem mert ő nem nagyon erölteti a távozást. Míg pogba meg a jó pár játékos nyomja a közhelyeket, hogy jelenleg csak a csapatra gondolok, meg boldog vagyok a csapatnál, de a jövőt senki nem ismeri és hasonló szövegek, addig Vidal nem egyszer lenyilatkozta, hogy esze ágában sincs távozni, ő a Juventusnál akar maradni még sokáig. Ennek megfelelően simán aláírta az új szerződést 2018-ig.
(habár ha elmenne Benzema 40-ért, akkor "csak" 50-et kéne még rátenni).
Szerintem még annyi sem lenne elég...Ráadásul új szerződés nélkül nem biztos, hogy fizetne valaki 40 milliót Benzemáért, ráadásul úgy hogy tudják, hogy el akarjuk adni.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. május 29., csütörtök 0:03

Nem láttam sehol, hogy beírtátok volna:
Augusztus 20-án és 27-én rendezik meg idén a spanyol Szuperkupa két mérkőzését.
Mi kezdünk hazai pályán, mint a két BL párharcban, és az Atlético elleni kupa elődöntőkön is.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 23:48

Pogbával kapcsolatban viszont egészen konkrét volt: "Ő a jövő egyik alapembere, nem eladó. Még a VB előtt új szerződést fog kapni."
Az egy dolog; más kérdés, hogy azt alá is írja-e(?)! :shifty: Rakitic előtt is ugye ott hever a papirusz, de még "gondolkozik". :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 22:40

tehát ha Vidalért is ragaszkodnának akkor vmi hasonlót mondott volna rá is...
akkor a feladat adott, Vidalt hozni kell, aztán érdeklődni a PSG-nél hogy mi a helyzet a kis olasszal :D

vmelyik állat angol klub meg letesz 40et Khediráért, Morata+Casemiro meg kb 20 millióra jó lesz.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. május 28., szerda 22:34

Realista24 írta:Kiegészítés:
Pogbával kapcsolatban viszont egészen konkrét volt: "Ő a jövő egyik alapembere, nem eladó. Még a VB előtt új szerződést fog kapni."

Én azzal teljesen kiegyeznék ha most jönne Vidal aztán két vagy három év múlva Pogba. :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 22:33

Kiegészítés:
Pogbával kapcsolatban viszont egészen konkrét volt: "Ő a jövő egyik alapembere, nem eladó. Még a VB előtt új szerződést fog kapni."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 22:28

Marotta elismerte, hogy Pérez érdeklődött Vidal felől, de hivatalos ajánlatot nem tettek. Nem szándékoznak eladni, de itt jön a csavar: "addig maradnak a játékosok, ameddig akarnak"
:shifty: :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 28., szerda 21:05

Suarez szerintem jelenleg a megfizethetetlen kategória. (habár ha elmenne Benzema 40-ért, akkor "csak" 50-et kéne még rátenni). Egyébként idén is lehet számítani a szeptember 1-ei húzásokra. VB előtt szokás szerint sok olyan játékos van, aki nem akar tárgyalni, utána elmennek nyaralni, stb. stb.
Én csak remélni tudom, hogy most madridban is érzik, hogy a középpálya a prioritás. Másrészt azért Benzema mögé nem elég egy Morata szintű cserecsatár, kell oda egy komolyabb arc, ez mondjuk érdekes mert egy komolyabb arc ugye az már legalább "Higuain szint", és az meg Perez papa szerint nem volt jó.

A nagy ajánlatokon el lehet gondolkozni, de jelenleg lehet, hogy di Mariának és Benzemának is megadnám a folytatás lehetőségét (persze lehet csak a BL győzelem miatt vagyok ilyen optimista :mrgreen: ). Kérdés, hogy ők is akarnak maradni, illetve mik az alternatívák. Tegyük fel 60 milláért ideadják Vidalt, megéri a csere?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 20:57

meglátjátok ez lesz a kulcs Rakitic ügyben :mrgreen:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 28., szerda 20:54

ziro4vr írta:abba a rózsaszínba mekkora kakaógengszter lenne egy mandzukic :lol:
robbenen egy rózsaszínfeszülős? :mrgreen: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. május 28., szerda 20:53

abba a rózsaszínba mekkora kakaógengszter lenne egy mandzukic :lol:
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. május 28., szerda 20:52

___Samy___ írta:sötétkék, Modric 10 :sziv:
Nálam egy Benzema mez érik :D

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2014. május 28., szerda 20:51

Jövő évi MEZEK! A sötétkék V-nyakú nekem elég bejövős, a többi ... :roll:
Na az írás szerint legalább nem a rózsaszín lesz a második számú mezünk,most megnyugodtam,hisz a harmadik számút azért jóval ritkábban használjuk :roll:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. május 28., szerda 20:43

A sötétkék tényleg szép, a fehér elmegy, de az a rózsaszín, hát ez micsoda? :lol: Kösse fel magát aki azt kitalálta... :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. május 28., szerda 20:41

sötétkék, Modric 10 :sziv:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2014. május 28., szerda 20:45-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 20:22

Jövő évi MEZEK! A sötétkék V-nyakú nekem elég bejövős, a többi ... :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég