Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 22., szombat 13:10

Hogy lehetne ekkora retardáltak a vezetőségbe?

Ha az edző két egy ********* kilencest, akkor miért nem lehet leigazolni egyet? Nem hiszem, hogy Llorente olyan hatalmas összegért jött volna és baccottul megnőtt volna a taktikai repertoárunk, simán jó lett volna. Arra a palira mindent rálehet ívelni, életveszély a levegőben.
Teljesen felesleges vétel lenne. Csatár megoldásra abszolút jó nekünk a Benzema-Jesé páros. A gólokat úgy is CR lövi. Levegőben Benzema, CR, Bale sem gyenge. Amúgy is, én inkább azt szeretném ha ezeket a világi szerencsétlen beívelgetéseket elfelejtenénk, mert rohadtul idegesítő hogy 20 próbálkozásból 5-be fejel bele a mi játékosunk és talán 1-ből gól is lesz.
Elvileg a Marca hozta le...
Ha 30 akkor egy nulla játékost kérhetnek csak, egy Navas, Coentrao már azért jócskán levenne az árból. Álmaim üzlete lenne Bale <----> DDG+70millió

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. augusztus 22., szombat 13:06

Kíváncsi vagyok,mi lesz ebből...

Elvileg a Marca hozta le...
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 22., szombat 12:36

Szerintem Xabi kijelentette, hogy vagy ő vagy Casillas (ahogy látta, hogy Iker mégsem lép, ő akart menni). Ő és Arbeloa voltak azok, akiknek nagyon nem tetszett Mourinho megbuktatása, ezt többször le is nyilatkozták, hogy a csapattársakkal is összerúgták a port. Szerintem nem volt gyomra ahhoz, hogy pár embernek a klubnál nagyobb a hatalma, mint kéne, és ő nem ehhez szokott Angliában, nem akart ehhez asszisztálni.
Kinézem belőle, hogy ő egy olyan ember, akinek az elvek fontosabbak, mint a karrier. Főleg, hogy már mindent megnyert, és a Bayern jelenleg egyáltalán nem visszalépés.
Merci Zizou!

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 22., szombat 12:29

BBeno írta:tavaly xabi sajnos nagyon kicseszett a klubbal hogy egy hettel a zaras elott jelentette be hogy o akkor dobbantana. igaz rapidba hozhatott volna valakit perez mint ahogy volt szo guarinrol de semmi erdemi nem tortent.
Ha nem volt szerződésében egy olyan záradék, hogy megfelelő ajánlat esetén el kell engedni, lehetett volna neki nemet is mondani.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 22., szombat 12:24

tavaly xabi sajnos nagyon kicseszett a klubbal hogy egy hettel a zaras elott jelentette be hogy o akkor dobbantana. igaz rapidba hozhatott volna valakit perez mint ahogy volt szo guarinrol de semmi erdemi nem tortent.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. augusztus 22., szombat 12:00

Balenél már csak abban bízok, hogy hoz egy elfogadható szezon.. és mondjuk, hogy középen olyan fog játszani, aki méltóbb rá, mert van azért, 1-2 jelentkező....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. augusztus 22., szombat 11:57

tubatibi írta:Hogy lehetne ekkora retardáltak a vezetőségbe?

Ha az edző két egy ********* kilencest, akkor miért nem lehet leigazolni egyet? Nem hiszem, hogy Llorente olyan hatalmas összegért jött volna és baccottul megnőtt volna a taktikai repertoárunk, simán jó lett volna. Arra a palira mindent rálehet ívelni, életveszély a levegőben.

Bale-ről nem is beszélek, egy világ látja, hogy világi balfasz, akkor miért??? MIÉRT????? Hogy lehet ekkora szerencsétlen önfejű az elnökünk? Hihetetlen, ő lesz az, aki miatt nem nyerünk kupákat, aki miatt minden héten gyomoridegünk lesz....szerencsétlen. :vivo: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens:

Ugyan...dehogy lesz Perez a hibás...majd Rafa viszi a balhét, ahogy Carlo is tette.

Bale fronton csak abban reménykedek (nyilván hiába), hogy azért van ennyire bevédve és fényezve, hogy így verjük fel minél magasabbra az árát.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 22., szombat 11:48

tubatibi írta:Hogy lehetne ekkora retardáltak a vezetőségbe?
Ujabb atigazolasi szezon, amikor azt erzem, hogy amilyen lendulettel elore lepunk, ugyanazzal hatra is.

Tavaly megszereztuk Kroost es Jamest, majd sikeresen eladtuk Xabit, hogy meg veletlenul se maradjon egy normalis jatekos Modric es Kroos moge a padra.

Mint ahogy iden is Kovacic (meg Jese) leigazolasaval a tavaly oszi, szinte tokeletesen jatszo csapat legnagyobb hianyossagat, a gyenge padot, valamennyire kijavitottuk, de az utolso negativ elemet nem birjuk eltavolitani. Habar a tegnapi Bale - MU hirek miatt egy kicsit csak elkezdtem remenykedni. :luck:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 22., szombat 11:34

Hogy lehetne ekkora retardáltak a vezetőségbe?

Ha az edző két egy ********* kilencest, akkor miért nem lehet leigazolni egyet? Nem hiszem, hogy Llorente olyan hatalmas összegért jött volna és baccottul megnőtt volna a taktikai repertoárunk, simán jó lett volna. Arra a palira mindent rálehet ívelni, életveszély a levegőben.

Bale-ről nem is beszélek, egy világ látja, hogy világi balfasz, akkor miért??? MIÉRT????? Hogy lehet ekkora szerencsétlen önfejű az elnökünk? Hihetetlen, ő lesz az, aki miatt nem nyerünk kupákat, aki miatt minden héten gyomoridegünk lesz....szerencsétlen. :vivo: :cens: :cens: :cens: :cens: :cens:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 22., szombat 11:19

Nem is lenne annál jobb reklámunk, ha Bale-t, Navast odaadnánk egy 100-asért és még megkapnánk De Geat. Lenne mit jövőre eltapsolnia Pereznek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 22., szombat 11:16

Amúgy lehet, hogy Bale miatt nem adják DDG-t. Ergo tényleg kell nekik...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 22., szombat 11:02

sander írta:Hát nem tudom.... Egyrészt azért Bale-nek nem kis marketingje van (ha már más nincs). És szerintem nem lenne rossz helye a Mu-ban. És elég csak DM-re gondolni, ha őt képesek voltak leigazolni akkor szerintem Bale-t is.
Csak Di Maria megmutatta, fél év alatt és a VB-n, hogy ő legalább focizni tud ha igazán akar (Értsd több pénz kell neki). Szerintem a 2 játékos összevetésének nem sok alapja van.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 22., szombat 10:43

De amúgy De Bruyne már hivatalosan 70 millió?
Mert én officalt nem láttam még sehol :roll:
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 22., szombat 10:41

Ha elviszik De Bruyne áron, akkor én már boldog vagyok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. augusztus 22., szombat 10:27

BBeno írta:remelem hogy marad a muban meg egy evet. en teljesen megbizom mindket kapusunkban. nem kell a felesleges koltekezes mikor lehet hogy ket klasszis kapus van a keretben.
Kèt klasszis kapus a keretben? :roll: Melyikben?

Bale-èrt meg sztm sem adnának 150 milliot,egy csapat sem.Nekem mèg a 100 is necces.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2015. augusztus 22., szombat 10:23

VanillaSky írta:
bár ahhoz 150 millióig is elmehetnek akár.
Dehogy mehetnek. Balenek a hozzánk való átigazolása volt a plafon, egy marék szotyihéjban le mernék fogadni, hogy többé nem fog ennél nagyobb összeget megmozgatni egy átigazolási szezon alkalmával. Mi lenne az ok? Fiatalabb lett? Nem! Jobb lett? Nem! Maximum ismertebb, de azért az angoloknál sem félhülyék ülnek.
Hát nem tudom.... Egyrészt azért Bale-nek nem kis marketingje van (ha már más nincs). És szerintem nem lenne rossz helye a Mu-ban. És elég csak DM-re gondolni, ha őt képesek voltak leigazolni akkor szerintem Bale-t is.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. augusztus 22., szombat 10:02

bár ahhoz 150 millióig is elmehetnek akár.
Dehogy mehetnek. Balenek a hozzánk való átigazolása volt a plafon, egy marék szotyihéjban le mernék fogadni, hogy többé nem fog ennél nagyobb összeget megmozgatni egy átigazolási szezon alkalmával. Mi lenne az ok? Fiatalabb lett? Nem! Jobb lett? Nem! Maximum ismertebb, de azért az angoloknál sem félhülyék ülnek.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. augusztus 22., szombat 9:57

tuti kamu. Ennyire hülyék mi sem lehetünk. Pedig mi aztán szoktunk érdekes dolgokat csinálni :lol:


engem már csak az érdekel mi lesz Bale-el. Ha LVG valóban biztos benne h csatlakozni fog hozzájuk, akkor én is reménykedek :mrgreen: Mondjuk már írtam régebben is, ha annyira elzárkóznánk a dologtól, akkor nem próbálkozna ennyire a MU. Ugyh talán...

bár ahhoz 150 millióig is elmehetnek akár. És kitudja DDG visszatartása hátterében is mi van valójában.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. augusztus 22., szombat 9:50

De Gea csatlakozásával nem lesz több érkező ebben az átigazolási szezonban. A 2015/16-os idényben három kiváló képességű kapus védi a Blancók hálóját: Navas, DDG és Casilla.
Remélem ez valami vicc csak,szánalom lenne.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 22., szombat 9:38

remelem hogy marad a muban meg egy evet. en teljesen megbizom mindket kapusunkban. nem kell a felesleges koltekezes mikor lehet hogy ket klasszis kapus van a keretben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 256 regisztrált és 0 vendég