Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 16., kedd 8:16

Pad'em írta: Real Madrid no longer wants Ajax's Donny Van de Beek, the deal is completely off. He was previously a medical away from joining, with a €50m fee agreed with Ajax.
[@telegraaf]
Ennek örülök, sosem volt igazán helye a csapatban. Camavinga&Odegaard&Valverde&Kroos&Casemiro
:'( :'(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 16., kedd 8:15

Real Madrid have identified Juve's De Ligt as Sergio Ramos' successor. Juve won't sell this summer, Madrid will need to wait but the club is willing to offer more than 100m euros for the dutch when the time comes. [@FabrizioRomano]

A Bayern mellett a City is bejelentkezett Achrafért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. június 15., hétfő 21:33

Real Madrid no longer wants Ajax's Donny Van de Beek, the deal is completely off. He was previously a medical away from joining, with a €50m fee agreed with Ajax.
[@telegraaf]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. június 15., hétfő 11:33

Csabi írta:
Mbappe needs to leave PSG to dominate world football - Modric
ennyike.

(mbappe joins barcelona for a world record fee)
Ja, ja.
Megveszik 200 milláért.
Aztán egy-két év múlva kiderül, hogy Bappé apukának vettek egy szigetet, két szállodaláncot, az ügynökének egy Diseny World parkot, és végülis az egész deal csak 800 milla volt.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. június 15., hétfő 10:25

Mbappe needs to leave PSG to dominate world football - Modric
ennyike.

(mbappe joins barcelona for a world record fee)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 12., péntek 17:42

Realista24 írta:
Steve írta: Biztosan volt róla szó, de elfelejtettem..

Mi az utolsó offisöl dátum, amikorra az új Bernabeu teljesen elkészül? Madridomnak hiszek google-nek nem, azért itt kérdezem. :kalapos:
Én úgy tudom, hogy négy évet terveztek, de ugye a munka nagy részét csak nyáron tudták volna csinálni. Így viszont brutál felgyorsultak a munkálatok. Hivatalosan nem mondtak semmi újat, de szerintem egy évet is nyertek így.
Köszi!

Jó lesz nagyon a felújítás után.

Én szeretem a jelenlegi Bernabeut, de ha valahol, hát ennél a klubbnál nem félek, hogy megtörik a hagyományainkat és összebarmolnak egy stadiont.Legalábbis nem Perez alatt.

A felújítás meg azért ráfért a stadionra.

Legalább így valami pozitívuma is lesz a koronának és várhatóan nyerünk +egy nyári felújítást vele.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. június 12., péntek 17:02

p.csabi1 írta:
Realista24 írta:

Én úgy tudom, hogy négy évet terveztek, de ugye a munka nagy részét csak nyáron tudták volna csinálni. Így viszont brutál felgyorsultak a munkálatok. Hivatalosan nem mondtak semmi újat, de szerintem egy évet is nyertek így.

Ja,amúgy néztem is hogy ez nem Magyarország,basszus milyen ütemben haladnak már...
Kicsit durva...
Ott nem feneketlen pénztárcából építkeznek, és nem 40 szurkoló morog maximum hogy nem tud menni meccset nézni. :lol:

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. június 12., péntek 16:25

Realista24 írta:
Steve írta: Biztosan volt róla szó, de elfelejtettem..

Mi az utolsó offisöl dátum, amikorra az új Bernabeu teljesen elkészül? Madridomnak hiszek google-nek nem, azért itt kérdezem. :kalapos:
Én úgy tudom, hogy négy évet terveztek, de ugye a munka nagy részét csak nyáron tudták volna csinálni. Így viszont brutál felgyorsultak a munkálatok. Hivatalosan nem mondtak semmi újat, de szerintem egy évet is nyertek így.

Ja,amúgy néztem is hogy ez nem Magyarország,basszus milyen ütemben haladnak már...
Kicsit durva...
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 12., péntek 13:32

Steve írta: Biztosan volt róla szó, de elfelejtettem..

Mi az utolsó offisöl dátum, amikorra az új Bernabeu teljesen elkészül? Madridomnak hiszek google-nek nem, azért itt kérdezem. :kalapos:
Én úgy tudom, hogy négy évet terveztek, de ugye a munka nagy részét csak nyáron tudták volna csinálni. Így viszont brutál felgyorsultak a munkálatok. Hivatalosan nem mondtak semmi újat, de szerintem egy évet is nyertek így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. június 12., péntek 12:44

Biztosan volt róla szó, de elfelejtettem..

Mi az utolsó offisöl dátum, amikorra az új Bernabeu teljesen elkészül? Madridomnak hiszek google-nek nem, azért itt kérdezem. :kalapos:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. június 10., szerda 14:33

Benjamin Idrac, a journalist very close to Camavinga and his family has revealed that Real Madrid is the desired destination of the French youngster.

"Camavinga's future lies at Real Madrid, not PSG or any other club, he has that very clear."

"Camavinga is not going to have any problems settling in at Real Madrid - he's humble, modest and is always smiling. He has a different education, a different maturity, and he'll fit straight into a top dressing room like the one at Madrid."

Jöjj el hát!

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 8., hétfő 17:30

Mondjuk ezt a Marca hírt nem olvastam el, csak a Jugones szosszenetbe futottam bele Facebookon. Abban csak izomserulest irtak.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8432
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. június 8., hétfő 17:23

___Samy___ írta: A legstabilabb játékosunk a sérülések teren. Erre 2-3 hét kihagyással kezd. Nem tudom, nekem nincs pozitív hangulatom a terhelés visszatérésével.
De hát a keze sérült meg, ki tudja hogy hozhatta össze.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. június 8., hétfő 17:20

A legstabilabb játékosunk a sérülések teren. Erre 2-3 hét kihagyással kezd. Nem tudom, nekem nincs pozitív hangulatom a terhelés visszatérésével.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 8., hétfő 16:11

[Marca] Nacho suffers a muscle injury to his right forearm

2-3 hét kihagyás vár rá.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. június 7., vasárnap 21:29

El Sie7e írta:
kapor_89 írta: Sziasztok!

Picit lemaradt a sport hírek olvasáról, csak az egyik cikkben tűnt fel, hogy gyakorlatilag szét van bombázva a Bernabeu. Olvasgattam arról, hogy Perez szeretné átépíteni a stadiont, de aztán az erről szóló cikkek (legalábbis nálam) eltűntek. Végül mi lesz a stadionnal, pontosan mi lesz átépítve? Bővítés is lesz a nézőtéren, vagy csak korszerűsítés? Meddig fog tartani?
1 fővel fog csökkenni a max nezoszam ha jol olvastam :mrgreen: a tobbit passzolom, de mar megy az atepites es emiatt a castilla stadionjaban fogunk jatszani
Én úgy tudom, hogy oldalt a felső karéjnál pár száz fővel nő a méret. De ebből a szempontból lényegi változás nem nagyon lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. június 7., vasárnap 20:26

kapor_89 írta: Sziasztok!

Picit lemaradt a sport hírek olvasáról, csak az egyik cikkben tűnt fel, hogy gyakorlatilag szét van bombázva a Bernabeu. Olvasgattam arról, hogy Perez szeretné átépíteni a stadiont, de aztán az erről szóló cikkek (legalábbis nálam) eltűntek. Végül mi lesz a stadionnal, pontosan mi lesz átépítve? Bővítés is lesz a nézőtéren, vagy csak korszerűsítés? Meddig fog tartani?
Nincs bővítés.
Terepprendezes, sétáló utca, bevasarlo központ.
Fedett tető.
Eltuntetheto pálya hogy lehessen bármilyen rendezvényt tartani.
Új külső burkolat, interaktív fallal.
Nagyjából.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. június 7., vasárnap 20:14

kapor_89 írta: Sziasztok!

Picit lemaradt a sport hírek olvasáról, csak az egyik cikkben tűnt fel, hogy gyakorlatilag szét van bombázva a Bernabeu. Olvasgattam arról, hogy Perez szeretné átépíteni a stadiont, de aztán az erről szóló cikkek (legalábbis nálam) eltűntek. Végül mi lesz a stadionnal, pontosan mi lesz átépítve? Bővítés is lesz a nézőtéren, vagy csak korszerűsítés? Meddig fog tartani?
1 fővel fog csökkenni a max nezoszam ha jol olvastam :mrgreen: a tobbit passzolom, de mar megy az atepites es emiatt a castilla stadionjaban fogunk jatszani
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2020. június 7., vasárnap 20:10

Sziasztok!

Picit lemaradt a sport hírek olvasáról, csak az egyik cikkben tűnt fel, hogy gyakorlatilag szét van bombázva a Bernabeu. Olvasgattam arról, hogy Perez szeretné átépíteni a stadiont, de aztán az erről szóló cikkek (legalábbis nálam) eltűntek. Végül mi lesz a stadionnal, pontosan mi lesz átépítve? Bővítés is lesz a nézőtéren, vagy csak korszerűsítés? Meddig fog tartani?

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. június 5., péntek 14:35

Realista24 írta: According to @BILD - Real Madrid made their first offer for Kai Havertz just recently. An offer worth €80m and Kai would be allowed to stay at Leverkusen until 2021.

The offer was rejected as Leverkusen demand €100m.

Azt írják amúgy, esélyes hogy Camavinga lesz az egyetlen igazolás. Idén behúzzuk, mert az gy év BL után még többe kerülne.

Teljesen fölöslegesnek tartom Havertz leigazolását annak ellenére is, hogy szerintem nagyon tehetséges a srác. Már így is tele vagyunk poszt nélküli támadó középpályásokkal.

Camavingat viszont remélem behúzzuk, akár úgy is, hogy még egy évig marad, ami talán még jobb is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 150 regisztrált és 0 vendég