Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 8., vasárnap 15:24

hehetheoriginal írta: Majd mikor megint mindenki hamarabb kapja meg az aranylabdat, mint ő ( pl jelenleg beli tart ezen az uton) akkor majd szepen csendre lehet inteni az oltozoben.
Most modric kimegy, nincs senki az oltozoben, aki tekintelyt tudna parancsolni.
Azért abban a tekintélytelen öltözőben még Modric után is több BL cím lesz, mint ahány éves a kisherceg. Ő meg a VB óta mit tud felmutatni? Egy nemzetek kupáját.

A lényeg meg pont azon van, hogy egy jó hangulatú közösségben senkit nem kell csendre inteni. Úgy néz ki, most nálunk ilyen az öltöző.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 8., vasárnap 13:02

Majd mikor megint mindenki hamarabb kapja meg az aranylabdat, mint ő ( pl jelenleg beli tart ezen az uton) akkor majd szepen csendre lehet inteni az oltozoben.
Most modric kimegy, nincs senki az oltozoben, aki tekintelyt tudna parancsolni.
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 8., vasárnap 12:47

Nika91127 írta:
Pad'em írta:

Igen ez lerí meccseken, edzésvideókon, social médiában, nyilatkozatokban, mindenhol. Eddig is megvolt de Bellingham személye erre is rátett egy lapáttal. Egy korosztály, jól kijönnek, együtt mennek nyaralni, baromi tehetségesek. A rutinrókáinkra meg felnéz mind. Tényleg megint komoly dolgok születhetnek ha a vezetőség ráteszi az i-re majd a pontot nyáron Daviessel meg Mbappéval.

Amúgy valóban félő, hogy a kincskereső kiskö...dmön, hogy illene ebbe az idilli képbe bele. Eljutottunk már bőven odáig, hogy egyáltalán nem dőlnék a kardomba ha hosszabbítana. Ha meg jön, azért azt is túléljük vhogy duzzogva.
Aztán majd Kylian elkezdi itt is az anyuci-féle "hadjáratot"? Kell ez ide? Nem tett le annyit az asztalra, hogy elviselje neki ezt. Én értem, h vb-t nyert meg stb, de azért nem kell hasra esni tőle.
Fifában egyértelműen le kell igazolni, a való életben szerintem sem hiányzik, hogy itt kiskirálykodjon, bomlasszon, klikkesedjen. Ő már bizonyította, hogy nem fér meg több dudással egy csárdában. Amúgy majd meglátjuk, mert szerintem jönni fog. Amit nagyon fogok sajnálni, hogy alapból 50 milliós fizut fog kapni.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. október 8., vasárnap 12:44

Az teljesen egyértelmű, hogy van egy jó mix a csapatban.
Megvannak az “öregek” akikre a fiatalok felnéznek. A fiatal mag kb egy korosztály, ambiciózus, tehetségesek, így tökéletesen megértik egymást. Együtt járnak nyaralni, bulizni, minden egyéb.
Ez egy jó csapat.
Látni a gólörömökön, a testbeszéden.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 8., vasárnap 12:30

Kylian a legnagyobb kiraly :lilasalas: :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 8., vasárnap 11:54

Pad'em írta:
ELSiete írta: For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
Igen ez lerí meccseken, edzésvideókon, social médiában, nyilatkozatokban, mindenhol. Eddig is megvolt de Bellingham személye erre is rátett egy lapáttal. Egy korosztály, jól kijönnek, együtt mennek nyaralni, baromi tehetségesek. A rutinrókáinkra meg felnéz mind. Tényleg megint komoly dolgok születhetnek ha a vezetőség ráteszi az i-re majd a pontot nyáron Daviessel meg Mbappéval.

Amúgy valóban félő, hogy a kincskereső kiskö...dmön, hogy illene ebbe az idilli képbe bele. Eljutottunk már bőven odáig, hogy egyáltalán nem dőlnék a kardomba ha hosszabbítana. Ha meg jön, azért azt is túléljük vhogy duzzogva.
Aztán majd Kylian elkezdi itt is az anyuci-féle "hadjáratot"? Kell ez ide? Nem tett le annyit az asztalra, hogy elviselje neki ezt. Én értem, h vb-t nyert meg stb, de azért nem kell hasra esni tőle.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 8., vasárnap 11:33

ELSiete írta: For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
Igen ez lerí meccseken, edzésvideókon, social médiában, nyilatkozatokban, mindenhol. Eddig is megvolt de Bellingham személye erre is rátett egy lapáttal. Egy korosztály, jól kijönnek, együtt mennek nyaralni, baromi tehetségesek. A rutinrókáinkra meg felnéz mind. Tényleg megint komoly dolgok születhetnek ha a vezetőség ráteszi az i-re majd a pontot nyáron Daviessel meg Mbappéval.

Amúgy valóban félő, hogy a kincskereső kiskö...dmön, hogy illene ebbe az idilli képbe bele. Eljutottunk már bőven odáig, hogy egyáltalán nem dőlnék a kardomba ha hosszabbítana. Ha meg jön, azért azt is túléljük vhogy duzzogva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ram8nes
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2023. július 20., csütörtök 13:20
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ram8nes » 2023. október 8., vasárnap 10:54

ELSiete írta: For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
szerintem pl Cancelo pont emiatt nem jott, barmilyen jo jatekos is.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. október 8., vasárnap 10:43

hehetheoriginal írta:
ELSiete írta: For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
Majd ebbe beall kilian "nagyfaszu" pappe, lesz ott vidamsag :kalapos:
Én már drukkolok, hogy ne jöjjön. Égjen ki Párizsban, aztán irány a szaúdi liga.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 8., vasárnap 10:40

ELSiete írta: For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
Majd ebbe beall kilian "nagyfaszu" pappe, lesz ott vidamsag :kalapos:
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 8., vasárnap 10:38

For Real Madrid's success, the atmosphere in the dressing room has been key. A club worker has said that he’s never seen a dressing room like this. The good vibes with which they arrive, the jokes and the desire to do great things. @relevo

El ne legyen rontva...
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 5., csütörtök 16:40

Anthony írta: Itt a fórumon nem jöttek ezek az excellent reportok. Én mondjuk nem követem a srác szereplését a brazil bajnokságban.
Neha szoktam irni rola. Nagyon keveset jatszik, annal is kevesebbszer talal be. Nagyon eros jatekos egyebkent a kora ellenere, de egyelore ennyiben ki is merul.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. október 5., csütörtök 15:52

Anthony írta: Itt a fórumon nem jöttek ezek az excellent reportok.
Mondjuk az rosszat nem feltétlenül jelent, itt még Bellinghamről is jönnek a not enough reportok. :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 5., csütörtök 10:04

Itt a fórumon nem jöttek ezek az excellent reportok. Én mondjuk nem követem a srác szereplését a brazil bajnokságban.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 5., csütörtök 10:01

csak ne Reiner kettő legyen....
mennyit játszuik manapság Endre?
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 5., csütörtök 9:30

Real Madrid are receiving excellent reports on Endrick on and off the pitch, waiting for him to join the club in 2024.

Kinek kell Mbappe vagy Haaland, ha itt van nekunk Endrick.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. október 4., szerda 12:28

Pad'em írta:
gutihaz14 írta:

szerzoi jogvedok hamarabb leptek :mrgreen:
Fuck. Sebaj, van másik. Egy ideig :D
https://twitter.com/idoxvi/status/17094 ... eLByQ&s=19
Nem lattam a meccset, de ez az osszeallitas (is) kegyetlen. Megint volt itt minden, szolo gol, assist, vizio, labdaszerzes, csel. Van gyenge pontja?

Ronaldoi statisztikakkal kezd 20 evesen tamadokozeppalyaskent, es a jatekra gyakorolt hatasa talan meg a portugalet is veri. Minden golhelyzet rajta keresztul folyt tegnap is ahogy latom (persze kiveve Fede atloveset). Korulbelul neki (es Joselunak) koszonheto hogy iden nem megy ugyanaz a bukdacsolas mint tavaly. A vilag legjobb formajaban levo jatekosaval extrabb a keretunk iden mint tavaly.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 4., szerda 12:19

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: Miutan jol kitargyaltatok a nagy semmit, csak azon rohogtem milyen kurvaszarul hangzik a szo :lol:

Carry on bois :lol: :mrgreen:
Inkább ezt elemezd professzor.

https://x.com/WolfRMFC/status/1709468648350339291?s=20

Jön jövőre ballondor bácsi? :coffee:
Az attól függ, hogy lesz e Copa Amerika :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 4., szerda 12:15

gutihaz14 írta:
Pad'em írta:

Inkább ezt elemezd professzor.

https://x.com/WolfRMFC/status/1709468648350339291?s=20

Jön jövőre ballondor bácsi? :coffee:
szerzoi jogvedok hamarabb leptek :mrgreen:
Fuck. Sebaj, van másik. Egy ideig :D
https://twitter.com/idoxvi/status/17094 ... eLByQ&s=19
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 4., szerda 12:09

Pad'em írta:
hehetheoriginal írta: Miutan jol kitargyaltatok a nagy semmit, csak azon rohogtem milyen kurvaszarul hangzik a szo :lol:

Carry on bois :lol: :mrgreen:
Inkább ezt elemezd professzor.

https://x.com/WolfRMFC/status/1709468648350339291?s=20

Jön jövőre ballondor bácsi? :coffee:
szerzoi jogvedok hamarabb leptek :mrgreen:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég