Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 5., péntek 18:34

Hetvegen nyilvan kinyilik a bullshit-csap :kalapos:
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. augusztus 5., péntek 18:33

hehetheoriginal írta: En egy baráti kis acl műtét utan vagyok, en egyelore guti modban nyomom, ertsd osztom
Főoldalon csak ennyi látszott, mondom hehe biztos megint osztja az észt... :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 5., péntek 18:17

Halfkey írta:
hehetheoriginal írta:
Nagy palya keresztbe, harmadokra osztva :kalapos:
7+1 pont idealis
Ez ilyen öregfiúk csocsó, ahol már nem tudtok futni úgyhogy fel kell pakolni plusz embereket? :D
En egy baráti kis acl műtét utan vagyok, en egyelore guti modban nyomom, ertsd osztom balrajobbra a forintos passzokat, neha egy egy csel, aprobb szopatas, futas, plane sprint csak sajat felelossegre :mrgreen: , de hatarozottan jobb hetrol hetre :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. augusztus 5., péntek 16:15

hehetheoriginal írta:
Tjacks írta:

8v8, milyen elbaszott pályán játszotok ti? :mrgreen:
Nagy palya keresztbe, harmadokra osztva :kalapos:
7+1 pont idealis
Ez ilyen öregfiúk csocsó, ahol már nem tudtok futni úgyhogy fel kell pakolni plusz embereket? :D

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 5., péntek 13:39

Real Madrid and Getafe are in negotiations for Juanmi Latasa.
Real Madrid are listening to proposals for Arribas. Getafe are interested.
@marca

2 kisköcsög remélem megmutatja az első ligában is, főleg Arribas. Ha más nem, egy jó kis pénz biztos jöhet majd belőle.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. augusztus 5., péntek 12:33

CS0ki írta:
MorataMartin írta: @Fabrizio Romano szerint a Valenciától igazolunk csatárt! Andrés Garcia a szerződése lejárta után ingyen csatlakozik a Real Madridhoz :mrgreen: https://www.transfermarkt.com/andres-ga ... ler/707266 a deporos Noel Lopezzel megoldják majd ketten :D Jaa és "kis Gudjoshen" a Castillából a svéd élvonalbeli IFK Norrköpinghez igazolt.
Ezt a Gudjohnsen gyereket is nyomattak pár éve, aztán ennyi volt. Én nem tudom ki mit benazik, de amit támadó szinten a castilla kitermelt az utóbbi évtizedben, az tragikus. Csillivilli edzokozpont meg minden van, és semmi érdemi ember. Valami ott nagyon félremegy.
OFF: Amúgy "Gudjoshen -érdekesség": Eidurnak mind a három fia labdarúgó :ozil: A 24 éves Sveinn Aron Gudjohnsen a svédországi Elfsborgban játszik, izlandi bajnok és kupagyőztes, valamint 16-szoros válogatott. Andri, aki nálunk nevelkedett szintén játszott már az izlandi válogatottban, sőt az öccse a 16 éves Dani Gudjohnsen szintén nálunk nevelkedik:) Nem is értem, hogy került mindkét fia a Real Madridhoz egy korábbi barca játékosnak:) Tudom nem laknak sokan Izlandon, de szép, hogy a nagypapa (Arnór Gudjohnsen), az apuka (Eidur Gudjohnsen) után a két unoka is válogatott játékos lett.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 5., péntek 12:33

Dupla D írta: De ha végignézel a világban ugyanezt láthatod. Minőségi támadó nagyon kevés kerül ki az utánpótlásokból. Emelett a spanyolok Villa-Torres óta nem tudtak kinevelni egy támadót a legmagasabb szintre.
Kb miből nincs hiány. Akkora az elvárás már a top szinten,hogy visszaüt. Szélsővédő sincs elég, középsővédők soso, top szélsőkből is hiány van. Talán csak kp ami rendben van.
1-2 év után lehúznak embereket,régebben azért több idő volt,több hibázási lehetőséggel.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. augusztus 5., péntek 12:23

CS0ki írta:
MorataMartin írta: @Fabrizio Romano szerint a Valenciától igazolunk csatárt! Andrés Garcia a szerződése lejárta után ingyen csatlakozik a Real Madridhoz :mrgreen: https://www.transfermarkt.com/andres-ga ... ler/707266 a deporos Noel Lopezzel megoldják majd ketten :D Jaa és "kis Gudjoshen" a Castillából a svéd élvonalbeli IFK Norrköpinghez igazolt.
Ezt a Gudjohnsen gyereket is nyomattak pár éve, aztán ennyi volt. Én nem tudom ki mit benazik, de amit támadó szinten a castilla kitermelt az utóbbi évtizedben, az tragikus. Csillivilli edzokozpont meg minden van, és semmi érdemi ember. Valami ott nagyon félremegy.
De ha végignézel a világban ugyanezt láthatod. Minőségi támadó nagyon kevés kerül ki az utánpótlásokból. Emelett a spanyolok Villa-Torres óta nem tudtak kinevelni egy támadót a legmagasabb szintre.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. augusztus 5., péntek 12:20

MorataMartin írta: @Fabrizio Romano szerint a Valenciától igazolunk csatárt! Andrés Garcia a szerződése lejárta után ingyen csatlakozik a Real Madridhoz :mrgreen: https://www.transfermarkt.com/andres-ga ... ler/707266 a deporos Noel Lopezzel megoldják majd ketten :D Jaa és "kis Gudjoshen" a Castillából a svéd élvonalbeli IFK Norrköpinghez igazolt.
Ezt a Gudjohnsen gyereket is nyomattak pár éve, aztán ennyi volt. Én nem tudom ki mit benazik, de amit támadó szinten a castilla kitermelt az utóbbi évtizedben, az tragikus. Csillivilli edzokozpont meg minden van, és semmi érdemi ember. Valami ott nagyon félremegy.

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. augusztus 5., péntek 12:13

@Fabrizio Romano szerint a Valenciától igazolunk csatárt! Andrés Garcia a szerződése lejárta után ingyen csatlakozik a Real Madridhoz :mrgreen: https://www.transfermarkt.com/andres-ga ... ler/707266 a deporos Noel Lopezzel megoldják majd ketten :D Jaa és "kis Gudjoshen" a Castillából a svéd élvonalbeli IFK Norrköpinghez igazolt.

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 5., péntek 11:46

hehetheoriginal írta:
Tjacks írta:

8v8, milyen elbaszott pályán játszotok ti? :mrgreen:
Nagy palya keresztbe, harmadokra osztva :kalapos:
7+1 pont idealis
fuck logic, tényleg :x . Mondjuk Isco tempója lehet már oda is kevés, cserébe oda-vissza szőröz mindenkit :kalapos:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 5., péntek 11:39

flori írta: Kemény, hogy Isco és Marcelo még mindig free agentek. Beárazta őket a piac..
- Marcelo has received offers from Qatar, Real Valladolid, Getafe, Marseille and Turkey but the problem is he wants CL football and doesn't want to leave Madrid.

Őőőő, akkor most a matrac az egyetlen opció? :lol:

- Isco has rejected Roma and Mourinho's offer because he wants to play the Champions League and so the World Cup with Spain. Real Betis was an option for Isco but they didn't qualify for the Champions League so nothing happened. Isco believes he still has the level to play the biggest competition.

Ha ez igaz, akkor nagyon fordítva ülnek a lovon, Marcinak ha Madridot akar egy Getafe tökéletes lett volna, ha BL-t akkor meg Marseille, valszeg ezeknek a megkereséseknek vagy a fele se igaz, vagy túl nagy fizut kért. Isco meg gondolom a Sevillára vár.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 5., péntek 11:38

Tjacks írta:
hehetheoriginal írta: Marci meg isci johet hozzank keddi meg pentek esti focara, műfű meg minden 8v8, valszeg nem fognak kilogni lefele :kalapos:
8v8, milyen elbaszott pályán játszotok ti? :mrgreen:
Nagy palya keresztbe, harmadokra osztva :kalapos:
7+1 pont idealis
thereisonly1ronaldo

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 5., péntek 11:21

Pad'em írta:
Tjacks írta:

Odrinál én annyira emlékszek hogy futkos össze-vissza mint egy félbolond. Védő létére baromi hamar bepánikol ha letámadják, instant szívroham az emberünk. Ennél még LV is jobb.

Azóta persze lehet fejlődött, nem láttam őt játszani.
A lenti videó alapján továbbra is futkos össze-vissza a bolond Hugh Grant :D

Támadójátéka jóval jobb mint LV-jé, viszont védekezése kabaré volt, Fio-ba mennyi taktikai fegyelmet szedett-össze az kérdés, valószínű semennyit. Viszont az látszik, hogy előrefele abszolút többet tudna hozzáadni, már csak azért is mert kurva gyors, elég jól cselez, jól centerez. Persze valószínű többet ártana a nem létező védekezése. Igazából szárnyvédőként 3 védő mellett lenne ő jobban használható, nem véletlen nézte ki az Inter.

LV-t én személy szerint nagyon unom, úgyhogy zokszó nélkül lecserélném Odrira, de az öltöző egyik központi figurája, edzők is imádják, él-hal a címerért, így esélytelen.

https://www.youtube.com/watch?v=SlrtcXnu-Z0
Köszi. A videó alapján nem sok minden változott. Továbbra is azt látom rajta hogy kapkod, + test a test elleni párharcoknál is édeskevés. Mondjuk elöl tényleg több veszélyt jelentene LV-nél. De hát nincs magasan a léc e tekintetben :|

Én azt mondom idén Rüdiger lesz a Jolly Joker, középhátvéd, balbunkó,jobbbunkó, center. amit akartok. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 5., péntek 11:00

Tjacks írta:
wZoLee7 írta: Biztos jobb a sérülékeny 30-as Carvajal és a 31 éves nem védő LV kombója, mint mondjuk a Carva-Ordi kombó? Alig ér valamit, értem, hogy szeretjuk Lucast és a mentalitását, de bőven voltak gondok tavaly is azon a poszton. Nem szeretném újra azt látni, hogy Valverdet toljuk ki oda
Odrinál én annyira emlékszek hogy futkos össze-vissza mint egy félbolond. Védő létére baromi hamar bepánikol ha letámadják, instant szívroham az emberünk. Ennél még LV is jobb.

Azóta persze lehet fejlődött, nem láttam őt játszani.
A lenti videó alapján továbbra is futkos össze-vissza a bolond Hugh Grant :D

Támadójátéka jóval jobb mint LV-jé, viszont védekezése kabaré volt, Fio-ba mennyi taktikai fegyelmet szedett-össze az kérdés, valószínű semennyit. Viszont az látszik, hogy előrefele abszolút többet tudna hozzáadni, már csak azért is mert kurva gyors, elég jól cselez, jól centerez. Persze valószínű többet ártana a nem létező védekezése. Igazából szárnyvédőként 3 védő mellett lenne ő jobban használható, nem véletlen nézte ki az Inter.

LV-t én személy szerint nagyon unom, úgyhogy zokszó nélkül lecserélném Odrira, de az öltöző egyik központi figurája, edzők is imádják, él-hal a címerért, így esélytelen.

https://www.youtube.com/watch?v=SlrtcXnu-Z0
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 5., péntek 10:46

hehetheoriginal írta: Marci meg isci johet hozzank keddi meg pentek esti focara, műfű meg minden 8v8, valszeg nem fognak kilogni lefele :kalapos:
8v8, milyen elbaszott pályán játszotok ti? :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 5., péntek 10:28

kodo írta:
KAG írta:

Az volt a legszebb benne h Hakimit elszórtuk ennyibe azzal a cimszo alatt h kell a penz, talán egy evvel elotte. :lol:
Nem ugy tortent, hogy Odriozola jott 30 millioert 2018ban es Hakimi 2020ban tavozott 40-ert?
Dehogynem. Ezerszer leírtuk már, hogy Hakimi a covid bevétel kiesés áldozata lett 2020-ban, ha nem üt be a krach akkor sztem már ő lenne a kezdő jobbhátvédünk. Amit elbasztunk, hogy kb fele áron elengedtük mert gyorsan kellett a pénzügyi kozmetika. Másra a keretből viszont nem volt kereslet, az krvanagy pech volt, egy akkora kincset elengedni egy globálisan hiányposztról. Ez van, hátha Vini 2-vel meg mázlink lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11333
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. augusztus 5., péntek 10:23

Marci meg isci johet hozzank keddi meg pentek esti focara, műfű meg minden 8v8, valszeg nem fognak kilogni lefele :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2022. augusztus 5., péntek 10:08

Kerlon írta:
flori írta: Kemény, hogy Isco és Marcelo még mindig free agentek. Beárazta őket a piac..
Vagy csak nem akarnak barmit elfogadni. Marcelo szerintem abbahagyja amugy.

Isco fura, barhova jo lehet ingyen.
Szerintem még elhaknizik Marcelo valahol,lehet betenném kp-ra valami közepes csapat helyében :D Vagy a végén elviszi a Juve :lol:

Isco nem biztos,hogy rosszul jár,ha kivár,lesznek csapatok akik majd a végén akarnak kapkodni,hogy megmentsék a nyarat, még több pénzt is kaphat mint most. Az vicc,mondjuk,hogy a sok középszerű szar játékost egymásnak adó kis-közép angol csapatok nem ajánlottak neki be valamit. De lehet tényleg valami más kupainduló olasz/spanyol csapatra vár.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Tjacks
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. augusztus 5., péntek 10:07

Sierra írta:
Realista24 írta:Szerintem rendben lesz, Sevilla a végén
Egyébként egy Sevillában még kiemelkedő is lehet, helyi sztár. :D Szorítok neki, de minket lehetőleg ne szopasson ha összekerülünk vele.
Iscoból egy valami hiányzik de az nagyon: a tempó. Talán régebben is szóba jött már hogy 20 évvel ezelött nagyobb király lehetett volna, talán még nem volt ennyire fizikális a foci. Szegény hiába fut, olyan minha kocogna.

Nyilván így is szép az önéletrajz, de amikor ideigazolt a Malagából mind azt hittük Ő lesz az egyik legnagyobb király.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég