Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 11:03

Kerlon írta: Egész nyáron egy ember mondott igazat, akit itt mindenki szid, hogy hulyere veszik, Florentino Perez.
én pl nem szidtam, annyi baj van az öreggel, hogy nem csap az asztalra, es utasitja a vének tanácsát, hogy márpedig a hiányposztokat be kell tölteni.
de pappe ügyében nem hibázott, tartom, hogy ha itt akart volna játszani, akkor itt lenne.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 2., szombat 10:57

Egész nyáron egy ember mondott igazat, akit itt mindenki szid, hogy hulyere veszik, Florentino Perez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 10:56

nyomorultak :lol:
egész futballvilág rajtatok röhög.
keressetek normális munkát, csináljatok valami hasznosat.
szedjetek szemetet, etessetek méheket faszomtudja...
thereisonly1ronaldo

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9204
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 2., szombat 10:53

Kerlon írta:
gutihaz14 írta: rodrigo faez es psgcommunity lefottek? :mrgreen:
hol a penz hol a hivatalos dokumentum?
https://twitter.com/psgcommunity_/statu ... 4952w&s=19

nem tudok franciaul se, de valamit kibofiztek
google translate.

Kylian Mbappe will not join Real Madrid this year.

This is the result of a soap opera that lasted more than two months. On June 22, we revealed to you the underside of an agreement between the Emir and Florentino Perez against an amount of 250 million euros bonus included for the transfer of Kylian Mbappe to Real Madrid.

The transfer did not ultimately take place and Kylian Mbappe will therefore continue his adventure at PSG.

The transfer window reminds us every year that there are many twists and turns and this year was no exception to the rule.

Another example is the Luis Enrique case. When some colleagues announced with certainty that Julian Nagelsmann would be the next PSG coach, we told you that Luis Enrique was the chosen one.

Regarding Kylian Mbappe, we recognize that we were wrong about the purpose of the information, despite an unfailing desire at PSG Community to provide you with the best information with humility, ethics and respect for you readers.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 2., szombat 10:43

gutihaz14 írta: rodrigo faez es psgcommunity lefottek? :mrgreen:
hol a penz hol a hivatalos dokumentum?
https://twitter.com/psgcommunity_/statu ... 4952w&s=19

nem tudok franciaul se, de valamit kibofiztek
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. szeptember 2., szombat 10:20

rodrigo faez es psgcommunity lefottek? :mrgreen:
hol a penz hol a hivatalos dokumentum?
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 9:41

Anthony írta: Ne tedd össze a meniszkuszt egy NBA játékossal aki folyamatosan 1 métereseket ugrál a deszka padlón, sokkal nagyobb terhelést kap ott a térd, mint egy fociban.

Nekem is volt meniszkusz sérülésem a világon semmi bajom nincs vele.
Profi versenysportolo vagy?
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. szeptember 2., szombat 9:38

Ne tedd össze a meniszkuszt egy NBA játékossal aki folyamatosan 1 métereseket ugrál a deszka padlón, sokkal nagyobb terhelést kap ott a térd, mint egy fociban.

Nekem is volt meniszkusz sérülésem a világon semmi bajom nincs vele.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 2., szombat 9:35

hehetheoriginal írta:
Nika91127 írta:

A meniscust szokták varrni.
Meniscus sérülésről volt szó.
Se MCL = medial collateral ligament
Se ACL = anterior cruciate ligament
Nem szólt a fáma. Ezeket augmentális/pótolni lehet. A keresztszalagot mostanában elkezdték kutatni, hogy akutan varrják...
Igaz, koran volt meg nekem, mcl-t irtam, de meniscusra gondoltam.
Konyhanyelven szamomra az mcl az oldalszalag, a meniszkusz meg a porc, a párna a csontok között.
Tehat tartom, hogy ha meniscus gond van, az nem igazan gyogyithato, szamtalan nba jatekos es ismerosom a megmondhatoja.
Genetika, es/vagy sport miatti terheles miatt, ki mennyire szerencses
https://www.karlstorz.com/hu/en/product ... 1000107500

Megfelelő gyakorlattal ezzel megoldható a gyökszakadás

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 9:06

Nika91127 írta:
hehetheoriginal írta: Felig szakadt szalagot varrni, en ott meg jatekosnal sosem lattam olyat, ahol kesobb ne szakadt volna el az egesz a faszba mutet utan.
De meniszkusszal nem vagyok sajnos/szerencsere annyira kepben, mint az acl-lel.
En egyszer tennem rendbe rendesen, mar ha egyáltalán lehet...remélhetőleg nem olyan a gyerek genetikailag, hogy fokozatosan egyre szarabb allapotban lesz a terde.


De ugye nyilvan megvizsgálták gondosan madridban, mielott sietve megvették... :coffee:

errol beszelek, igy kell tonkrebaszni egy indulo palyafutast.
A meniscust szokták varrni.
Meniscus sérülésről volt szó.
Se MCL = medial collateral ligament
Se ACL = anterior cruciate ligament
Nem szólt a fáma. Ezeket augmentális/pótolni lehet. A keresztszalagot mostanában elkezdték kutatni, hogy akutan varrják...
Igaz, koran volt meg nekem, mcl-t irtam, de meniscusra gondoltam.
Konyhanyelven szamomra az mcl az oldalszalag, a meniszkusz meg a porc, a párna a csontok között.
Tehat tartom, hogy ha meniscus gond van, az nem igazan gyogyithato, szamtalan nba jatekos es ismerosom a megmondhatoja.
Genetika, es/vagy sport miatti terheles miatt, ki mennyire szerencses
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 2., szombat 8:51

ELSiete írta: The Real Madrid leaders were clear from the start that they would never negotiate with PSG. The tactic was to wait, and if on January 2, 2024 Mbappé is in a position to sign a commitment because he hasn't renewed, then it can happen but never before.

— @marca

Most ezek alapján az jön le, hogy meg sem próbáltunk targyalni velük és abban bizunk, hogy Mbappe hajlandó lesz távozni 2024-ben. Merő bizalmat adtunk neki, ami így a 2 évvel ezelőtti balhéja után, erthetetlen. Remélem Perez tudja mit csinál, de ha jön is a francia 2024-ben, akkor sem értem, hogy idénre miért nem lehetett egy jobb opciót előre találni. Vajon Bellinghamnek szoltunk a leigazolaskor, hogy tőle varjuk a gólokat? Ebbe vajon Carlo hogy ment bele, úgy, hogy tavaly pont a csatár posztot nehezményezte?
Na mindegy, menjünk rá a bajnokságra, de ha tavaly egy aranylabdással igen messze voltunk tőle, akkor nem tudom idén mitől lehet másabb. Bellingham és a fiatalabb kp sokat fog dobni, de gollovo tovabbra sincsen.
Sehogy. Akarta Kane-t. Nem kapta meg.

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 2., szombat 8:42

The Real Madrid leaders were clear from the start that they would never negotiate with PSG. The tactic was to wait, and if on January 2, 2024 Mbappé is in a position to sign a commitment because he hasn't renewed, then it can happen but never before.

— @marca

Most ezek alapján az jön le, hogy meg sem próbáltunk targyalni velük és abban bizunk, hogy Mbappe hajlandó lesz távozni 2024-ben. Merő bizalmat adtunk neki, ami így a 2 évvel ezelőtti balhéja után, erthetetlen. Remélem Perez tudja mit csinál, de ha jön is a francia 2024-ben, akkor sem értem, hogy idénre miért nem lehetett egy jobb opciót előre találni. Vajon Bellinghamnek szoltunk a leigazolaskor, hogy tőle varjuk a gólokat? Ebbe vajon Carlo hogy ment bele, úgy, hogy tavaly pont a csatár posztot nehezményezte?
Na mindegy, menjünk rá a bajnokságra, de ha tavaly egy aranylabdással igen messze voltunk tőle, akkor nem tudom idén mitől lehet másabb. Bellingham és a fiatalabb kp sokat fog dobni, de gollovo tovabbra sincsen.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 2., szombat 8:29

hehetheoriginal írta: Felig szakadt szalagot varrni, en ott meg jatekosnal sosem lattam olyat, ahol kesobb ne szakadt volna el az egesz a faszba mutet utan.
De meniszkusszal nem vagyok sajnos/szerencsere annyira kepben, mint az acl-lel.
En egyszer tennem rendbe rendesen, mar ha egyáltalán lehet...remélhetőleg nem olyan a gyerek genetikailag, hogy fokozatosan egyre szarabb allapotban lesz a terde.


De ugye nyilvan megvizsgálták gondosan madridban, mielott sietve megvették... :coffee:

Nem ertek hozza, de nem hiszem, hogy varrtak, mert szeptember vegere varjak a visszatereset
errol beszelek, igy kell tonkrebaszni egy indulo palyafutast.
A meniscust szokták varrni.
Meniscus sérülésről volt szó.
Se MCL = medial collateral ligament
Se ACL = anterior cruciate ligament
Nem szólt a fáma. Ezeket augmentális/pótolni lehet. A keresztszalagot mostanában elkezdték kutatni, hogy akutan varrják...

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 8:12

Felig szakadt szalagot varrni, en ott meg jatekosnal sosem lattam olyat, ahol kesobb ne szakadt volna el az egesz a faszba mutet utan.
De meniszkusszal nem vagyok sajnos/szerencsere annyira kepben, mint az acl-lel.
En egyszer tennem rendbe rendesen, mar ha egyáltalán lehet...remélhetőleg nem olyan a gyerek genetikailag, hogy fokozatosan egyre szarabb allapotban lesz a terde.


De ugye nyilvan megvizsgálták gondosan madridban, mielott sietve megvették... :coffee:

Nem ertek hozza, de nem hiszem, hogy varrtak, mert szeptember vegere varjak a visszatereset
errol beszelek, igy kell tonkrebaszni egy indulo palyafutast.
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 2., szombat 8:08

Nika91127 írta:
hehetheoriginal írta:
Ha mcl problema, akkor en iden nem jatszatnam, ugy ertem nem csak a naptari evben, hanem a szezonban, alapos normalis rehab es felkeszules, es utana kövi szezon.
Inkabb legyen egy westbrook palyafutas, mint szetesni fiatalon es visszavonulni, mert lepni se tud.

Remelem nem ostobak se a csalad, se az ugynok, se a madrid, hogy nyomjak a gyereket, hogy jatsszon vegre.

Nem belső oldalszalag sérülése van, hanem medialis meniscus. A kérdés csak az, hogy rezekálták vagy megvarrták. A kettőnek a rehabja nem ugyanaz. Remélem az utóbbi. Akkor hosszabb a rehab (3 hónap tuti kiesik), de később panaszmentesebb.


Nem ertek hozza, de nem hiszem, hogy varrtak, mert szeptember vegere varjak a visszatereset.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 2., szombat 8:06

hehetheoriginal írta:
Galacticos írta: Arda mikor epulhet fel?
Ha mcl problema, akkor en iden nem jatszatnam, ugy ertem nem csak a naptari evben, hanem a szezonban, alapos normalis rehab es felkeszules, es utana kövi szezon.
Inkabb legyen egy westbrook palyafutas, mint szetesni fiatalon es visszavonulni, mert lepni se tud.

Remelem nem ostobak se a csalad, se az ugynok, se a madrid, hogy nyomjak a gyereket, hogy jatsszon vegre.
Nem belső oldalszalag sérülése van, hanem medialis meniscus. A kérdés csak az, hogy rezekálták vagy megvarrták. A kettőnek a rehabja nem ugyanaz. Remélem az utóbbi. Akkor hosszabb a rehab (3 hónap tuti kiesik), de később panaszmentesebb.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11440
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 2., szombat 7:59

Galacticos írta: Arda mikor epulhet fel?
Ha mcl problema, akkor en iden nem jatszatnam, ugy ertem nem csak a naptari evben, hanem a szezonban, alapos normalis rehab es felkeszules, es utana kövi szezon.
Inkabb legyen egy westbrook palyafutas, mint szetesni fiatalon es visszavonulni, mert lepni se tud.

Remelem nem ostobak se a csalad, se az ugynok, se a madrid, hogy nyomjak a gyereket, hogy jatsszon vegre.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 2., szombat 7:45

Donát írta: Idén először fordult elő - mióta az internet a mindennapjaim része -, hogy nem követtem (, csak nagyon felületesen, szinte csak a hivatalos bejelentéseket) a nyári transfer ablakot. Hát nem bántam meg. :D Részemről ne jöjjön soha a teknős, nem éri meg lebomlasztani vele az öltözőt, Kane sokkal jobb lett volna a csapat szempntjából, de a mai piacot nézve azt is értem, miért nem jött.

Nagyon szeretnék idén bajnokságot nyerni, neadjisten spanyol triplát, a keretet is alkalmasnak tartottam alapból, de ezek a sérülések baromi pesszimistává tesznek. BL-t is szeretnék nyerni, de az más kávéház, ott még ennyi értelme sincs jósolni. Nem tudom mi lesz idén, de továbbra is izgulok a csapatért. Hajrá Real, Hala Madrid! :lilasalas:
Erről van szó...
De 1000% hogy télen ismét jön az mpappe fgelyezet köv. felvonása. Nekünk pedig szükségünk lesz egy minőségi gólfelelősre.
( Azért Ardara meg Endrere kíváncsi leszek, a későbbiekben )

Ami a sérüléseket illeti, sztm ezt most ki tudjuk gazdálkodni, a keret kellően változatos van benne variációs lehetőség , és Anci is bele fog nyúlni, úgy fest.
Bajnokságot remélem behúzzuk, sőt idehaza mindenféle kupákat is :agree: BL ben a továbbjutás az a minimum.

Odri is elment, ráadásul pénzé tettük :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 2., szombat 6:37

Arda mikor epulhet fel?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1772
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. szeptember 2., szombat 6:02

Idén először fordult elő - mióta az internet a mindennapjaim része -, hogy nem követtem (, csak nagyon felületesen, szinte csak a hivatalos bejelentéseket) a nyári transfer ablakot. Hát nem bántam meg. :D Részemről ne jöjjön soha a teknős, nem éri meg lebomlasztani vele az öltözőt, Kane sokkal jobb lett volna a csapat szempntjából, de a mai piacot nézve azt is értem, miért nem jött.

Nagyon szeretnék idén bajnokságot nyerni, neadjisten spanyol triplát, a keretet is alkalmasnak tartottam alapból, de ezek a sérülések baromi pesszimistává tesznek. BL-t is szeretnék nyerni, de az más kávéház, ott még ennyi értelme sincs jósolni. Nem tudom mi lesz idén, de továbbra is izgulok a csapatért. Hajrá Real, Hala Madrid! :lilasalas:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég