Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 15., csütörtök 19:13

RealAsensio írta: a masik, hogy Perez mennyire figyelt oda ezuttal, esetleg alairatott e vele valamilyen szerzodest, vagy barmit.
Oda figyelt e? Aláíratni vele bármit legkorábban januárban lehetne.

Ez az egészben a legrosszabb, hogy most megint csak bízni tudunk benne hogy tényleg nem hosszabbít. Aztán ha egyik reggel megint úgy kell fel ősszel hogy mégis maradok? Mi meg skippelünk egy nyarat miatta. Én adnék ennek a sztorinak még max egy hónapot, hátha tényleg eladnák, de ha nincs fejlemény hoznék egy támadót aztán jövőre majd meglátjuk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 15., csütörtök 19:09

Sierra írta:
RealAsensio írta: Nem fog alairni uj szerzodest, tehat vagy ingyen jon jovore, pontosabban a PSG nem kap egy fityinget sem, vagy most nyaron eladjak nekunk. Ennyi. Ez a ket opcio van.
Én azért ebben nem lennék ennyire biztos. :D Valahogy tavaly is így gondoltuk, aztán bamm, ott volt a csilliárdos szerződés. Igaz, valszeg nem véletlenül írt alá csak olyan kevés időre de na. Bappéról van szó. :D
Ha uj szerzodest ir ala… akkor milyet? 2024-ig marad es akkor fizetunk erte? Azert Perez sem hulye. Vagy alair 2025-ig? Az meg kurva sok ido, de akkor 2024 nyaran megint menni fog a hercehurca. Semmi ertelme hosszabbitania. Mit tudnak meg felajanlani neki?

Amugy nekem azzal sincs bajom, ha nem jon, mert akkor is fogunk hozni egy csatart Joselun kivul es Mbappeval vagy nelkule is versenykepesek leszunk. Csak ne Lukaku jojjon, akkor mar inkabb Kane vagy Kolo Muani.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 15., csütörtök 19:06

RealAsensio írta: Nem fog alairni uj szerzodest, tehat vagy ingyen jon jovore, pontosabban a PSG nem kap egy fityinget sem, vagy most nyaron eladjak nekunk. Ennyi. Ez a ket opcio van.
Én azért ebben nem lennék ennyire biztos. :D Valahogy tavaly is így gondoltuk, aztán bamm, ott volt a csilliárdos szerződés. Igaz, valszeg nem véletlenül írt alá csak olyan kevés időre de na. Bappéról van szó. :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 15., csütörtök 19:04

CS0ki írta: Pedig szerintem semmi újdonság nem volt az elmúlt hetekben. 2024et vártuk, hogy jön Endrick meg nézzük mi lesz mbappeval. Annyi változott hogy benzema lépett, így egy kicsit nagyobb hangsúly lett azon, hogy körbenézzünk idén, bappe meg most visszabillentette ezt, hogy még valószínűbb, hogy 2024ben lehet rá esély,ezért nem kell nagyon nézegetni. Én nem nagyon várnék itt nagy dolgokat, a meglevok mellé nézünk egy 'eldobhato' csatárt, aki tudja, hogy egy év múlva lehet ki lesz téve, vagy visszább esik a listában. Nem lesz könnyű. És abszolút értem a vezetőséget, hogy igy van vele. Ha nem lenne annyit sérült, egy firmino megfelelő lehetne.
De a lenyeg szerintem az, hogy a PSG kenyszerhelyzetbe kerult. Nem fog alairni uj szerzodest, tehat vagy ingyen jon jovore, pontosabban a PSG nem kap egy fityinget sem, vagy most nyaron eladjak nekunk. Ennyi. Ez a ket opcio van. Perez az asztalra baszott, vagy most jon, es fizetunk, vagy jovore ingyen, es nincs mas opcio. Emiatt van szar helyzetben a kecsketoszo, kenytelen bizniszelni. El tudjatok kepzelni, hogy az arab benyeli, hogy ingyen atadja a tulajdonat Madridba? Ugyanmar. Eloszor agresszivan megprobaljak maradasra birni, amit szerzodeshosszabbitassal akarnak majd elerni, aztan kenytelenek lesznek uzletelni, ha Mbappe kitart amellett, hogy nem hosszabbit. Ket dolog meg: sok mulik Mbappen, hogy ellenall e a szarcunaminak, amit megint elkezdett kapni, lasd Macron… a masik, hogy Perez mennyire figyelt oda ezuttal, esetleg alairatott e vele valamilyen szerzodest, vagy barmit.

Emiatt az eszmefuttatas miatt ugy gondolom, hogy a tevehuszar le fog ulni Perezzel, es inkabb eladjak 200 millioert iden. Es akkor mindenki elegedett lesz, mindenki pozitivan jon ki belole (azon kivul, hogy az arab elvesziti a tulajdonjoszagat, legalabb penzt kapott erte, es meg tudja magyarazni).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2023. június 15., csütörtök 19:07-kor.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 15., csütörtök 19:02

flori írta: Mit vártok, mit mondjon? Nyilván nem húzza magára egész Párizst. Elküldtem a levelet, tudják a szándékaimat, én egy évig maradnék még, beteljesíteni a párizsi karriert. Nem akarnak ingyen elengedni jövőre, hanem most eladnának? Oké, én maradtam volna még. Ez színtiszta politika. Lehet ezt szeretni, nem szeretni, de ez sajnos így működik manapság. Senki nem fog kiállni, hogy itt vagyok, menni akarok, főleg az arabok ellen.
Igen most látszik, hogy a tavalyiból tanulva ezt jól kitalálta a menedzsmentje mert senki nem köthet bele. Ő egy szóval memmondta, hogy elakar menni parizsbol meg aztse hogy idén nyáron jön. Hátradől azt majd a psg kitalalja milegyen.

Amúgy az egész saga megérdemelné, hogy végül idejöjjön és egy nyomjon egy ázárt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 15., csütörtök 19:01

Amúgy azt se tartom kizártnak, hogy Rodrygo is csatár lesz a szezon nagy részében. Bár akkor megint kérdéses a jobbszélső poszt. Na nem baj, majd Vállverde lehozza. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 15., csütörtök 19:00

Anno Párizsba is így igazolt. Elmondta hogy egy évet meg maradni akart, de egy dolog megváltoztatta a dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 15., csütörtök 18:55

jó jó, de Joselu mikor lesz már ofisöl? :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 15., csütörtök 18:55

Én Mbappé kapcsán már nem bocsátkoznék jóslásokba, bármit el tudok képzelni.

Annyit akarnék, hogy tőle függetlenül vegyünk nyáron egy fiatal csatárt viszonylag olcsón fű alatt, amolyan Camavingásan. Ez igazán bele kell férjen. Egy szem Joseluval egy Real Madrid nem vághat neki a szezonnak.

Joselu amúgy azt írják jövő héten lesz bemutatva.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27354
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 15., csütörtök 18:52

Igazából, amíg nem lövi meg az első gólját itt, addig csinálhat bármit, rohadjon meg. (a többség szerint) :mrgreen: :lol:

Ritka egy okádék szar ez a sztori vele kapcsolatban. Hosszú évek óta zajlik. A média nyilván folyamatosan ferdít és nyomja ki magából a szart. Lezáródhatna már...

Mert ennél már lassan csak akkor okádnék be jobban, ha barcás lenne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 15., csütörtök 18:47

flori írta: Mit vártok, mit mondjon? Nyilván nem húzza magára egész Párizst. Elküldtem a levelet, tudják a szándékaimat, én egy évig maradnék még, beteljesíteni a párizsi karriert. Nem akarnak ingyen elengedni jövőre, hanem most eladnának? Oké, én maradtam volna még. Ez színtiszta politika. Lehet ezt szeretni, nem szeretni, de ez sajnos így működik manapság. Senki nem fog kiállni, hogy itt vagyok, menni akarok, főleg az arabok ellen.

Az a levél nagyon üzenet, azt pedig elismerte. Jönni fog, idén.
Nagyjából ennyi. Nem is várható, hogy mást mondjon, szerződése van. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy elengedné/eladná a PSG. Jövőre meg megint ki tudja mi lesz.. Szar helyzet, a mi szempontunkból kurva szar helyre igazolt annak idején. :D Ő viszont vérbeli párizsi arc, imádja a várost, ezt is többször elmondta, szóval szíííííívás.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. június 15., csütörtök 18:39

Mit vártok, mit mondjon? Nyilván nem húzza magára egész Párizst. Elküldtem a levelet, tudják a szándékaimat, én egy évig maradnék még, beteljesíteni a párizsi karriert. Nem akarnak ingyen elengedni jövőre, hanem most eladnának? Oké, én maradtam volna még. Ez színtiszta politika. Lehet ezt szeretni, nem szeretni, de ez sajnos így működik manapság. Senki nem fog kiállni, hogy itt vagyok, menni akarok, főleg az arabok ellen.

Az a levél nagyon üzenet, azt pedig elismerte. Jönni fog, idén.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 15., csütörtök 18:37

Mi bajotok?

Semmi rosszat nem csinált. Sőt…
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 15., csütörtök 18:36

Akkor én is azt mondom,.h hagyjuk a gyereket es komoly opció után kell nézni, nem vmi 1 év múlva eldobható b opció.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 15., csütörtök 18:34

Remélem akkor ez a gyerek most lerendezte erre a nyárra ( is ) a magáét/mondandóját.
majd jövőre térjünk rá vissza. :cens: :vivo:

Most viszont szarul állunk Benzema nélkül, de Joseluval sem leszünk túl veretesek...
Perez papa, meló van ! :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. június 15., csütörtök 18:24

Pedig szerintem semmi újdonság nem volt az elmúlt hetekben. 2024et vártuk, hogy jön Endrick meg nézzük mi lesz mbappeval. Annyi változott hogy benzema lépett, így egy kicsit nagyobb hangsúly lett azon, hogy körbenézzünk idén, bappe meg most visszabillentette ezt, hogy még valószínűbb, hogy 2024ben lehet rá esély,ezért nem kell nagyon nézegetni. Én nem nagyon várnék itt nagy dolgokat, a meglevok mellé nézünk egy 'eldobhato' csatárt, aki tudja, hogy egy év múlva lehet ki lesz téve, vagy visszább esik a listában. Nem lesz könnyű. És abszolút értem a vezetőséget, hogy igy van vele. Ha nem lenne annyit sérült, egy firmino megfelelő lehetne.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. június 15., csütörtök 18:22

haszi írta:
petiamadridista írta: Akkor ma este tényleg lesz press conference ?
Fabrizio:

🚨 BREAKING! Kylian Mbappé: “At the moment, I’ve only one option: staying at PSG. I plan to be there when the season starts”.
Tényleg hagyjuk már ezt a gyereket, rhdjon meg ott párizsban, remélem sosem jön ide. Bocsánat csak már idegbe jövök mónika :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 15., csütörtök 18:18

Azt is mondja hogy az a cél hogy maradjon. Jelenleg így is néz ki a dolog.

Szóval ebből bármi lehet meg és lesz is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 15., csütörtök 18:18

Hanyan tennek le a lantot, ha emiatt leigazolnank Kanet, aztan kiskocsog elmenne aug31-en a MU-ba? :lol:

En tartom, a csavo vagy a psgben fog megrohadni, vagy palyaja csucsan elmegy valami al-halilalhalba.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 15., csütörtök 18:16

Azt mondja Macron azt akarja hogy maradjon, és ez így is lesz, úgyhogy. Nincs mirol beszélni.
A reakciókat nem lehet kontrollálni, de nem érdekli ki mit szólt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég