Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2017. február 9., csütörtök 11:46

Szerintem ez a srác semmivel nem jobb Moratanál... abból meg elég egy is.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 9., csütörtök 11:24

Realista24 írta:Lacazette olyan Barcás, hogy rossz volt olvasni a nyilatkozatát. Pedig csíp(t)em nagyon.
Ez mondjuk új... :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 9., csütörtök 11:19

Lacazette olyan Barcás, hogy rossz volt olvasni a nyilatkozatát. Pedig csíp(t)em nagyon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. február 9., csütörtök 11:19

Lacazette nem is biztos, hogy hülyeség lenne. :hmmm: Morata el, aztán a 2 francia középen megoldaná.

Dembele meg maradjon még 1 évet Dortmundban, aztán majd CR lelépése után jöhet. Fiatal, van még bőven ideje. Persze, ha jön, nem leszek szomorú.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2017. február 9., csütörtök 11:10

El Unico írta:Argentinokkal altalaban befurdunk, szoval en Braziliabol hoznek egy fiatal suhancot balhatvednek, mint anno Marcelot. Akkor senki nem gondolta volna, hogy a vilag egyik legjobb balhatvedje lesz. Marcelo moge egy brazil fiatalt, egy trukkos, technikas, beadni tudo de vedekezni tudassal is megaldott tehetseget. Kellenek olyan emberek a csapatba, akik kiszamithatatlanok, jol cseleznek, mozgekonyak. Es csak masodik szamunak kell.

Danilot meg mindenkeppen el kell adni, -1 ember ha formaban van akkor is. Nem szint Madridban. Es meg szerencseje sincs.
Abner. bár nem tudom vele mi a helyzet jelenleg, de Őt nagy tehetségnek tartották, és állítólag Zidane beszélte rá a folytatásra, tavaly volt egy elég csúnya sérülése.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. február 9., csütörtök 11:10

Szerintem Danilo helyére nem kell igazolni. Egyrészt Nacho korrekt minden védő pozícióban, másrészt a 2 Castillás srácból (Achraf, Tejero) kell az egyiket felhozni Carvajal mögé. Marcelo mögé szintén ott van Nacho, bár akkor nagyon meg vagyunk fogva, ha Marcelo és Carvajal együtt esik ki, ide én is elgondolkoznék egy támadóbb felfogású szélső védőben.

Casemiro, Llorrente, Kroos, Modric, Kovacic, Asensio. Igy nezne ki a kozeppalyas felhozatal. Szerintem boven eleg kellene hogy legyen.

Egyetértek.

Ronaldo, Bale, Benzema, Morata, Lucas, uj igazolas. Ez lenne a tamado szekcio.

Szintén. Itt azért titkon reménykedek, hogy egy komolyabb név érkezik majd. Alapvetően nem lenne ez rossz, de ennyi sérüléssel számolok egészen addig, amíg a szerencsétlen Sanitast le nem cseréljük, vagy csoda nem történik.
Ráadásul Cé formaingadozásai (vagy inkább gyenge formája) is kétkedésre adhat okot, ehhez jön, hogy Benzema sem túl biztató. Lucas meg korrekt spíler, de hosszú távon kezdőbe szerintem nem elég. Bale megint ki fog esni legalább 1-2 hónapra. Egy jolly-joker jól jönne előre, illetve amennyiben Morata hisztis és lépni akar, akkor maradjon egy szezonra Mariano.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 9., csütörtök 10:43

Argentinokkal altalaban befurdunk, szoval en Braziliabol hoznek egy fiatal suhancot balhatvednek, mint anno Marcelot. Akkor senki nem gondolta volna, hogy a vilag egyik legjobb balhatvedje lesz. Marcelo moge egy brazil fiatalt, egy trukkos, technikas, beadni tudo de vedekezni tudassal is megaldott tehetseget. Kellenek olyan emberek a csapatba, akik kiszamithatatlanok, jol cseleznek, mozgekonyak. Es csak masodik szamunak kell.

Danilot meg mindenkeppen el kell adni, -1 ember ha formaban van akkor is. Nem szint Madridban. Es meg szerencseje sincs.
:goat:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. február 9., csütörtök 10:33

Kivancsi vagyok, hogy Llorrente kinek a helyet kapja a keretben. Realisan nezve James es/vagy Isco tavozasa biztosra veheto, es helyettuk fog erkezni a spanyol.

Casemiro, Llorrente, Kroos, Modric, Kovacic, Asensio. Igy nezne ki a kozeppalyas felhozatal. Szerintem boven eleg kellene hogy legyen.

Ha mindketten tavoznak akkor van hely egy szelsonek is. (Feltetelezem hogy Mariano-t kolcsonadjuk.) Kerdes hogy az ki lenne... Valoszinuleg azon a poszton fogunk bankot robbantani.

Ronaldo, Bale, Benzema, Morata, Lucas, uj igazolas. Ez lenne a tamado szekcio. Attol fuggoen hogy ki jon, ez szinten rendben van reszemrol. Kivancsi vagyok Morata el akar-e majd menni, es ha igen akkor mi a terv a vezetoseg reszerol. Ez esetben nyilvan jonne egy csatar a helyere, vagy megtartanak Marianot.

Vedelemben Pepe helyere erkezik Vallejo, ez mar kb tuti. Reszemrol Coentrao teljesseggel felesleges a keretbe, viszont egy balhatved nagyon kene mert serulesek be tudnak tenni elegge. Danilo nem egy nagy szam, de ellentetben Coentraoval legalabb bevetheto tobbnyire (gondolom sokan vitatkoznanak azzal hogy ez nekunk elony vagy hatrany). Ha ot el tudjuk passzolni, akkor ezt a posztot el tudja latni Nacho, vagy Castillabol valaki ha minden kotel szakad.

Ramos, Varane, Nacho, Vallejo, Carvajal, Marcelo, Danilo(?), Bal hatved?. Alapvetoen ez is jo, kerdes kit lehetne hozni szelso hatved posztra, akinek ertelme is lenne.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 9., csütörtök 7:39

___Samy___ írta:
Szóval a biztos érkezőkön kívül én még egy balhátvédet, egy középpályást és egy szélsőt várok. A többi érkező pedig a távozók függvénye. Viszont jó lenne nem szétbombázni a keretet, mindent fokozatosan.
Én balhátvédet csak akkor hoznék, ha van esély egy Marcelo tranzakcióra. Olcsó, jó képességekkel, fiatal. Egyébként nálam továbbra is maradna Nacho a jj hátulra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 9., csütörtök 7:32

L.Miki írta:
___Samy___ írta:
Szóval a biztos érkezőkön kívül én még egy balhátvédet, egy középpályást és egy szélsőt várok. A többi érkező pedig a távozók függvénye. Viszont jó lenne nem szétbombázni a keretet, mindent fokozatosan.
Legutóbb is azzal voltunk meglőve, hogy teljesen fel lett forgatva a keret és egy működő rendszer lett megsemmisítve. Remélem Zidane nem hagyja, hogy Pérez bele kontárkodjon az átigazolásokba és a csapat ,,építésébe"!!
Az eddigi tapasztalatok alapjan nem engedi. Szerintem Morata mar reg el lett volna adva, ha pl Benitez az edzo. Illetve De Gea is itt lenne, ha nem Zidane lenne az edzo. Es ki tudja, mi tortent volna meg itt... (James, Isco stb)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 9., csütörtök 7:26

BBeno írta:
A helyzet nem volt egyszerű, és csak az utolsó pillanatokban tette átadólistára a játékost a Real Madrid. Lucas átesett az orvosi vizsgálatokon Sao Paulóban, átment rajta, és hivatalossá is vált.”
utolsó pillanatokban? wtf? mit művelnek ott madridban? január 1. 00:01kor már mindenkinek elkellett volna küldeni levlistán hogy vigyétek. mire vártak? talán még európai csapat is megszánta volna.
En ezt úgy értelmezem hogy senkinek nem kellett, a végen pedig meg talan meg is zsaroltak a brazilokat. De abban biztos vagyok hogy mi fizetjük a bérét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. február 8., szerda 22:51

___Samy___ írta:
Szóval a biztos érkezőkön kívül én még egy balhátvédet, egy középpályást és egy szélsőt várok. A többi érkező pedig a távozók függvénye. Viszont jó lenne nem szétbombázni a keretet, mindent fokozatosan.
Legutóbb is azzal voltunk meglőve, hogy teljesen fel lett forgatva a keret és egy működő rendszer lett megsemmisítve. Remélem Zidane nem hagyja, hogy Pérez bele kontárkodjon az átigazolásokba és a csapat ,,építésébe"!!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. február 8., szerda 22:44

Reálisan gondolkozva a várható távozók névsora: Danilo, Coentrao, Pepe, Isco, James, Mariano

Pepe helyére gyakorlatilag jön Vallejo, szerintem Danilo helyére be lesz próbálva Achraf a Castillából, és ugye érkezik még a kp-ra Llorente. Így Marcelo mögé égetően szükség van egy emberre, plusz még jól jönne egy btb középpályás is. Előre sem ártana már a vérfrissítés, jól jönne egy védelmet rendszeresen megbontó, nagy munkabírású fiatal kölök, jelenleg ebből van nálunk nagy hiány. Van egy Lucasunk, aztán lefőtt a kávé.

Szóval a biztos érkezőkön kívül én még egy balhátvédet, egy középpályást és egy szélsőt várok. A többi érkező pedig a távozók függvénye. Viszont jó lenne nem szétbombázni a keretet, mindent fokozatosan.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2752
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2017. február 8., szerda 22:30

wxyz írta:Vallejo, Odegaard, Dembele

Llorrentét kihagytad. :)
Odegaard meg szerintem kevés lesz még ide egyelőre, neki kell még 1-2 év kölcsön, aztán meglátjuk.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. február 8., szerda 22:25

Vallejo, Odegaard, Dembele

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 8., szerda 22:15

Ne, a fifa rossz.

Szóval, nyáron jönni fog egy új középső védő, majdpedig jönnie kell egy megfelelő kp-ásnak akinek már most nyáron jönnie kellett volna, majd pedig jön egy támadó, ez 3 db ember, ennél több csak akkor kell, ha többen távoznak.
Nem szabad túl sok embert cserélni mert az nagyobb problémát okoz mint előnyt, folyamatosság elvén kell cserélni. Ami indokolt az pepe, modric,ronaldo pótlása....ez a prioritás, a többi még ráér.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2017. február 8., szerda 21:45

Benz+Morata elmegy nyaron es jon Dybala+Dembele. Veluk lehet Cet meg Balet is rotalni. Ha meg Ce is elmenne akkor johet Hazard is :mrgreen:
Vagy ne fifazzak ennyit? :-(

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. február 8., szerda 21:21

A helyzet nem volt egyszerű, és csak az utolsó pillanatokban tette átadólistára a játékost a Real Madrid. Lucas átesett az orvosi vizsgálatokon Sao Paulóban, átment rajta, és hivatalossá is vált.”
utolsó pillanatokban? wtf? mit művelnek ott madridban? január 1. 00:01kor már mindenkinek elkellett volna küldeni levlistán hogy vigyétek. mire vártak? talán még európai csapat is megszánta volna.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2017. február 8., szerda 21:16

sebydani írta:
El Maestro írta:Payetet. :mrgreen:
Néha megijedek, hogy magamra hagytál de akkor még itt vagy :sziv: :mrgreen:

Dybala, Dembelé, Martial a személyes sorrendem egyébként. :)

Payet mindörökké. :-* kivéve ha kiderül róla is, hogy szabolcsi, mert akkor nem jár már semmi tisztelet. :(

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. február 8., szerda 19:50

Pogba is jöhetett volna, jobb társak, nagyobb támogatás, jobban kiteljesedhetett volna.
Nem értem mitől lenne neki ott rosszabb. Központi figura, középen játszik, őt keresik a társak. Másik amit nem értek a cselek. Fel-alá forgolódik legtöbbször haszontalanul. Mindent behúznak neki sikeresnek?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 240 regisztrált és 0 vendég