Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 7., péntek 18:30

Faust írta: itt csak jonak kene lenni, de utoljara Raul es Guti utotte meg ezt a mercet.
Van itt egy Carvajal aki évekig word class volt halo. Amúgy meg igen, Casillas utánuk jött. :D
Nacho meg lehet hogy epizódista volt mindvégig, de ő is bőven megüti a mércét, 12 éve. Amikor kellett, akkor lehozta a kötelezőt.

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2023. július 7., péntek 17:35

Jim írta:
Faust írta: itt csak jonak kene lenni, de utoljara Raul es Guti utotte meg ezt a mercet.
jujj, azért ne ilyen magasan legyen a mérce, főleg hogy San Iker :salute: utánuk jött :lol:
( a többiekről nem is szólva)

de ha tegyük fel tényleg nem jönnek használható játékosok, már régen át kellett volna alakítani az utánpótlásunkat, a kiválasztástól kezdve a képzésen át stb :hmmm:
Már többször elmondták a klubhoz közeli személyek, hogy a La Fábrica célja az, hogy bevételt termeljen.
Tehát a cél első osztályú játékosok nevelése, akiket néhány millióért eladunk közép illetve kisebb csapatoknak, akikre buy buck optiont teszünk és, ha beválnak, akkor visszavásároljuk őket.
Gyakorlatilag a topligáknak (elsősorban a La Ligának) a La Fábrica adja a legtöbb játékost az összes nevelő-műhely közül, meg lehet nézni a spanyol klubok kereteit, szinte az összes csapatban van legalább 1, de inkább több játékosa Madridból.
Sokoldalú, minden stílusban játszani tudó futballisták nevelése a cél a klubnál, más kérdés, hogy a top-top szintre csak kevesen érnek oda, de ezzel semmi probléma, a Real Madrid filozófiája gyakorlatilag 75 éve ugyanaz, (kivétel a 80-as évekbeli “Keselyű Ötöse”) megvenni a világ legjobb játékosait, akiket kiegészít néhány spanyol és saját nevelésű fiatal.
Szerintem ezzel semmi gond, többek között ezért vagyok fanatikus RM szurkoló.
Hala Madrid y nada más 🤍

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. július 7., péntek 17:27

Jim írta:
ToniKroos írta: Ha valaki majd 16 évesen kiemelkedik a castillabol akkor szóljatok, addig meg engedjétek el az utánpótlást.
miért csak az új Raúlra várjunk a Castillából, használható jó játékosok nem kellenek? :roll: :lol:

És kik azok a használható jó játékosok mondjuk az utóbbi 5 évből? Hakimi az egyetlen akit jó lett volna megtartani.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 7., péntek 17:21

Dupla D írta: Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
Meg vegig se olvastam a hsz-ed, de mar szinte elkezdtem gepelni, hogy PEDRI NEM BARCA NEVELES!!! :lol: Utana lattam, hogy Baldet irtad. :mrgreen:

Biztos vagyok benne, hogy a B csapatban is vannak ugyes jatekosok, akik ha rendszeresen jatszananak, paran elernek legalabb egy stabil csere jatekos szintjet.

Ha neked minden este van 2 ora szabadidod, akkor beoszthatod, hogy egyik nap meccset nezel, masnap filmezel, olvasol, haverokkal PC-n jatszol vagy asszonnyal elmessz valahova.

De annyi jatekperc nincs, hogy egyszerre kapjanak lehetoseget Europa legnagyobb tehetsegei, a mar mindent is megnyert klasszisok meg a Castillasok is. Olyat se lehet, hogy minden meccsen mas jatszik, mert akkor soha nem tud osszeszokni a csapat.

Ha Arribasnak akarunk lehetoseget adni, akkor vagy Bellinghamet nem vesszuk meg, vagy Modricnak es Kroosnak kell azt mondani, hogy koszi mindent, de nem hosszabbitunk. (az nem opcio, hogy Castillasok miatt az oltozo vezeregyenisegeit padra rakod, mikozben a teljesitmenyukkel nincs kulonosebb gond)

Mi egy biztonsagi jatekot valasztottunk, az oregekre epitunk, mikozben egyre jobban epulnek be a fiatalok. Mondhatnam, hogy lehet nem ez a legjobb taktika, de basszus, 1 eve csak leesett egy BL, ami a jol osszerakott, legjobb korban levo csapatoknak is nagy nehezen jon ossze.

A Barca 18 evesen megvette Pedrit, majd bedobtak a mely vizbe. Mi Camavingaval lassabban haladunk. Hogy hosszu tavon melyik jatekosnal mi a jobb ut? Nem tudom. Irtad, hogy a VB-ig csak 4x volt kezdo, en is meglestem, 45, 83, 32, 63, 21, 8, 37, 83, 12, 10, 25, 61, 21, 5, perceket kapott a bajnoksagban, 19, 64, 15, 22, 90, 0 percet a BL-ben. Ez egy stabil csere jatekos szamai. Persze, lehetne tobb is, de 20 evesen szerintem ezzel nincs gond.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 7., péntek 17:20

ToniKroos írta: Ha valaki majd 16 évesen kiemelkedik a castillabol akkor szóljatok, addig meg engedjétek el az utánpótlást.
miért csak az új Raúlra várjunk a Castillából, használható jó játékosok nem kellenek? :roll: :lol:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5848
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. július 7., péntek 17:19

Faust írta: itt csak jonak kene lenni, de utoljara Raul es Guti utotte meg ezt a mercet.
jujj, azért ne ilyen magasan legyen a mérce, főleg hogy San Iker :salute: utánuk jött :lol:
( a többiekről nem is szólva)

de ha tegyük fel tényleg nem jönnek használható játékosok, már régen át kellett volna alakítani az utánpótlásunkat, a kiválasztástól kezdve a képzésen át stb :hmmm:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. július 7., péntek 17:14

Jól mutatja a castilla szintjét, hogy mikor ide került Vini 18 évesen és visszarakták 3 meccsen 4 gólt lőtt. Az a Vinicius, aki a nagy csapatban kb még az üres kapura is kihagyta akkoriban. Szóval hagyjuk már Arribast, hogy 21 évesen végre hoz egy elfogadható szezont. Ennyi idősen már rég nem itt focizna, ha akkora játékos lenne. Ha valaki majd 16 évesen kiemelkedik a castillabol akkor szóljatok, addig meg engedjétek el az utánpótlást.

el magico
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. július 7., péntek 17:11

Nem akarok belerondítani itt a vitákba...
...de hol van már a Comunicado Oficial : Mbappé? :mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1520
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. július 7., péntek 17:07

Realista24 írta:
Dupla D írta:

Eddig azt mondtad, hogy nem lehet megítélni a Castillásokat hírek vagy a harmadosztály alapján. Akkor nálam az következik ebből, hogy fel kell vinni a tehetségesebbeket a nagycsapatba, és ki kell őket próbálni, nem?
És megnyerik a bajnokságot előttünk. :)

Gavi egy overrated szar, előbb-utóbb ki fog kerülni a kezdőből, de Balde szerintem pont azon a poszton nagyon jó kis játékos. Belenyúltak vele.
A Castillasok kozul szamtalan alkalommal, szamos jatekos a nagyokkal edz. Gondolom hatalmas benyomast tettek a stabra....az elmult 15-20 evben.

Ahogy irtam, 99% semmire nem jo, 1% eselyt kap, annak egy kis resze el vele. Ugyanez igaz a Barcara is, csak a PR jobb arrafele plusz volt egy Xavi, Iniesta, Messi harmas +Busquets, amit meg tudtak lovagolni, mint a "mi kineveljuk az Aranylabdasokat, a Madrid meg megveszi oket".
Mi az ötszörös BL-győzteseket neveljük Carvajal és Nacho :kalapos:

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 7., péntek 16:42

Dupla D írta:
kiserik írta: Bazdki, de azzal hogy vitázol, ha eltorzul a valóság? :fpalm:

Cama: minden liga meccsen lehetőséget kapott, januárig a kp-n.
Ceba: a sérüléséig minden liga meccsen lehetőséget kapott, utána kiült 2 meccset rehabon és szintén minden meccsen kapta a perceket (azt hiszem volt még egy pados meccse)

A castillások meg más tészta. Folyamat a feljutásért küzdöttek, emellett valószínűleg nem is ütik meg a szintet. A harmad osztályban sem, nem hogy egy Elche ellen.
Oké, akkor nézzük a valóságot:
Camavinga: januárig 4, azaz négy meccsen volt kezdő, addig még 90 percet se játszott végig.
Januártól 27, azaz huszonhét meccsen volt kezdő, amiknek a jó részét végigjátszotta.

Ceballos: januárig 3, azaz három meccsen volt kezdő, addig a leghosszabb becserélt ideje 24 perc volt, de ez egy kiugró szám. Jellemzően 10 perceket kapott, vagy annyit sem. Januártól 18 meccsen kezdett (de a komoly téttel bírókon már nem (pl. BL vagy a kupa utolsó meccsei).

Hát nem tudom kiserik, de úgy tűnik nálad torzul a valóság a számok alapján.

Ami meg durva, hogy amikor mar eldolt a bajnoksag, akkor sem kaptak lehetoseget a fiatalok, akik addig sem. Ugyan ugy a 100 eves Modric, Benzema kifulladasig. Persze, ettol fuggetlenul a legidealisabb edzo Carlo a Realnak, csak ezek tenyleg letezo dolgok.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 7., péntek 15:51

kiserik írta: Bazdki, de azzal hogy vitázol, ha eltorzul a valóság? :fpalm:

Cama: minden liga meccsen lehetőséget kapott, januárig a kp-n.
Ceba: a sérüléséig minden liga meccsen lehetőséget kapott, utána kiült 2 meccset rehabon és szintén minden meccsen kapta a perceket (azt hiszem volt még egy pados meccse)

A castillások meg más tészta. Folyamat a feljutásért küzdöttek, emellett valószínűleg nem is ütik meg a szintet. A harmad osztályban sem, nem hogy egy Elche ellen.
Oké, akkor nézzük a valóságot:
Camavinga: januárig 4, azaz négy meccsen volt kezdő, addig még 90 percet se játszott végig.
Januártól 27, azaz huszonhét meccsen volt kezdő, amiknek a jó részét végigjátszotta.

Ceballos: januárig 3, azaz három meccsen volt kezdő, addig a leghosszabb becserélt ideje 24 perc volt, de ez egy kiugró szám. Jellemzően 10 perceket kapott, vagy annyit sem. Januártól 18 meccsen kezdett (de a komoly téttel bírókon már nem (pl. BL vagy a kupa utolsó meccsei).

Hát nem tudom kiserik, de úgy tűnik nálad torzul a valóság a számok alapján.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

kiserik
Hozzászólások: 5825
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. július 7., péntek 15:31

Bazdki, de azzal hogy vitázol, ha eltorzul a valóság? :fpalm:

Cama: minden liga meccsen lehetőséget kapott, januárig a kp-n.
Ceba: a sérüléséig minden liga meccsen lehetőséget kapott, utána kiült 2 meccset rehabon és szintén minden meccsen kapta a perceket (azt hiszem volt még egy pados meccse)

A castillások meg más tészta. Folyamat a feljutásért küzdöttek, emellett valószínűleg nem is ütik meg a szintet. A harmad osztályban sem, nem hogy egy Elche ellen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 7., péntek 15:21

Dupla D írta:
Realista24 írta:

Mert jobbak, mint a Castillaban levo huszonevesek? Csak tippelek.
Eddig azt mondtad, hogy nem lehet megítélni a Castillásokat hírek vagy a harmadosztály alapján. Akkor nálam az következik ebből, hogy fel kell vinni a tehetségesebbeket a nagycsapatba, és ki kell őket próbálni, nem?
Faust írta:

Mert kiesnek az europaligabol is.
És megnyerik a bajnokságot előttünk. :)

Gavi egy overrated szar, előbb-utóbb ki fog kerülni a kezdőből, de Balde szerintem pont azon a poszton nagyon jó kis játékos. Belenyúltak vele.
A Castillasok kozul szamtalan alkalommal, szamos jatekos a nagyokkal edz. Gondolom hatalmas benyomast tettek a stabra....az elmult 15-20 evben.

Ahogy irtam, 99% semmire nem jo, 1% eselyt kap, annak egy kis resze el vele. Ugyanez igaz a Barcara is, csak a PR jobb arrafele plusz volt egy Xavi, Iniesta, Messi harmas +Busquets, amit meg tudtak lovagolni, mint a "mi kineveljuk az Aranylabdasokat, a Madrid meg megveszi oket".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 7., péntek 15:20

Szerintem alapbol faszabb az utanpotlasuk, de azt se felejtsd, hogy osszesnek ugyanazt a rendszert tanitjak taknyos koruk ota, abban jok, nyilvan sokkal konnyebben illeszthetoek a nagycsapatba. Mindenhol mashol megegnek, tisztelet a kivetelnek. Nalunk nincs effele filozofianak hivott maszlag, itt csak jonak kene lenni, de utoljara Raul es Guti utotte meg ezt a mercet.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 7., péntek 15:18

Realista24 írta:
Dupla D írta:

Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
Mert jobbak, mint a Castillaban levo huszonevesek? Csak tippelek.
Eddig azt mondtad, hogy nem lehet megítélni a Castillásokat hírek vagy a harmadosztály alapján. Akkor nálam az következik ebből, hogy fel kell vinni a tehetségesebbeket a nagycsapatba, és ki kell őket próbálni, nem?
Faust írta:
Dupla D írta: Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
Mert kiesnek az europaligabol is.
És megnyerik a bajnokságot előttünk. :)

Gavi egy overrated szar, előbb-utóbb ki fog kerülni a kezdőből, de Balde szerintem pont azon a poszton nagyon jó kis játékos. Belenyúltak vele.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 7., péntek 15:16

olyan geci gavi fele ember az eletben ne jojjon ki a mi akademiankrol

balde fele johetne boven
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 7., péntek 15:11

Dupla D írta:

Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
Mert jobbak, mint a Castillaban levo huszonevesek? Csak tippelek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 7., péntek 15:11

Dupla D írta: Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
Mert kiesnek az europaligabol is.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 7., péntek 15:09

Realista24 írta:
Dupla D írta:
Ceba azért hosszabbított, mert januárban megkapta a lehetőséget, és tudott bizonyítani. Addig szerintem fel se merült benne, hogy 0 játéklehetőséggel hosszabbítson, de mi se ajánlottunk volna neki semmit. (Más kérdés, hogy amint visszajöttek a sérültek, az addig meccsről meccsre MVP játékot hozó Ceballos mehetett padozni.)

Alvaro lehozott pár korrekt meccset (amikor Benzema nem játszott!), majd ahogy visszajött Benz, be se cserélte az öreg. A jobbhátvéd Viniciusnak még egy harmadosztályú ellenfél elleni kupameccsen se adott lehetőséget. Arribas lehozott egy elég extra szezont, nem harmadosztályú statokkal olyan poszton, ahova nem volt extra játékosunk. A hírét se hallottam téttel bíró felnőtt meccsen.
A többiekkel nem vagyok képben, de pár Castillás srácról vannak hírek, hogy elég tehetségesek (pl. Nico Paz). 18 éves. Miért ne lehetne egy Elche ellen betenni 30 percre.
Ceba azert hosszabbitott, mert anno bekerult a sok serules miatt, de amugy elment volna, mert nincs jateklehetosege?
Majd a meglevo jatekosok melle erkezett meg Jude, Brahim, Fran es Gülen is, amivel tovabb csokkennek az eselyei, mivel Valverde konnyen visszakerulhet kozepre, ha ugy van, illetve Cama sem balhatved lesz.

Nem talalom benne a logikat.


Castillasokat meg nem lehet realisan megitelni hirek alapjan, illetve a harmadosztaly alapjan.
Ha nincs sérülés, nem játszik, mi ha adunk neki szerződéshosszabbítás, akkor is kula fizuval.
Voltak sérülések, játszott, látta mindenki, hogy jó, adtunk neki egyből szerződéshosszabbítást olyan fizuval, ami megfelelt neki.
Arra apellál szerintem, hogy Carlo lép Modric-csal és Kroos-szal együtt jövőre és akkor lesz helye. Meglepne, ha idén több lehetősége lenne a tavalyinál.

Barca B harmadosztályú. Onnan miért tud felkerülni a nagycsapathoz játékos, aki aztán benn is tud ragadni a kezdőben? Gondolok is Baldéra vagy Gavira.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 7., péntek 15:02

Dupla D írta:
Realista24 írta:

De kit jatszatott volna? Harmadosztalyban szenvedo sracokat? Marianot? Hazardot?

Ceba nem jo pelda, mert hosszabbitott annak ellenere, hogy hatan vannak elotte a sorban kb.
Ceba azért hosszabbított, mert januárban megkapta a lehetőséget, és tudott bizonyítani. Addig szerintem fel se merült benne, hogy 0 játéklehetőséggel hosszabbítson, de mi se ajánlottunk volna neki semmit. (Más kérdés, hogy amint visszajöttek a sérültek, az addig meccsről meccsre MVP játékot hozó Ceballos mehetett padozni.)

Alvaro lehozott pár korrekt meccset (amikor Benzema nem játszott!), majd ahogy visszajött Benz, be se cserélte az öreg. A jobbhátvéd Viniciusnak még egy harmadosztályú ellenfél elleni kupameccsen se adott lehetőséget. Arribas lehozott egy elég extra szezont, nem harmadosztályú statokkal olyan poszton, ahova nem volt extra játékosunk. A hírét se hallottam téttel bíró felnőtt meccsen.
A többiekkel nem vagyok képben, de pár Castillás srácról vannak hírek, hogy elég tehetségesek (pl. Nico Paz). 18 éves. Miért ne lehetne egy Elche ellen betenni 30 percre.
Ceba azert hosszabbitott, mert anno bekerult a sok serules miatt, de amugy elment volna, mert nincs jateklehetosege?
Majd a meglevo jatekosok melle erkezett meg Jude, Brahim, Fran es Gülen is, amivel tovabb csokkennek az eselyei, mivel Valverde konnyen visszakerulhet kozepre, ha ugy van, illetve Cama sem balhatved lesz.

Nem talalom benne a logikat.


Castillasokat meg nem lehet realisan megitelni hirek alapjan, illetve a harmadosztaly alapjan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég