Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 12., hétfő 10:07

akkor hadd szoljon, idegenbeli mezben ha kialszik "veletlen" a stadionban a vilagitas, szetlophatjuk a gecibe az egesz rendezvenyt, szoval mane, lukaku duplaba jöhetnek, meg james/hakimi/davies bol legalabb 2, es meg is vagyunk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 12., hétfő 10:06

Akkor mar egy jo Immobile. :mrgreen: Barmikor elobb hoznam, mint Lukakut.

(Egyik se kell)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 12., hétfő 10:05

hehetheoriginal írta: tehat nalad is inkabb lukaku :mrgreen:
:lol:
Lattam par portal mar lehozta az agymenesed :mrgreen:

Lukaku meg ingyen, kolcsonbe se.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 12., hétfő 10:04

tehat nalad is inkabb lukaku :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 12., hétfő 10:00

hehetheoriginal írta: csak azota eltelt par ev, es mane kollega leeresztett teljesen.
az a baj, hogy onnan visszahozni kurvanehez, amikor mar valaki megelegedett, lasd hazi esete pl
de o se center amugy, kötetlenbe lehetne varialni, csak mar megin nem lesz senki benn kapu elott a verekedobe.
monnyuk igy az elmult x ev utan legalabb infarktot nem fogunk kapni, hogy neadjisten lesz vki erkezobe valami kosza jol eltalalt beadas utan :lol:
Jelenleg egy centet nem adnek erte.
Kolcson plusz opcio. Maskeppen nalam nem jonne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 12., hétfő 9:56

hehetheoriginal írta: csak azota eltelt par ev, es mane kollega leeresztett teljesen.
az a baj, hogy onnan visszahozni kurvanehez, amikor mar valaki megelegedett, lasd hazi esete pl

30 ért szerintem bőven megeri a kockázatot.
Nyilvan egy 1 + 1 et szabad csak elé tolni
ZIDANE

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 12., hétfő 9:53

csak azota eltelt par ev, es mane kollega leeresztett teljesen.
az a baj, hogy onnan visszahozni kurvanehez, amikor mar valaki megelegedett, lasd hazi esete pl
de o se center amugy, kötetlenbe lehetne varialni, csak mar megin nem lesz senki benn kapu elott a verekedobe.
monnyuk igy az elmult x ev utan legalabb infarktot nem fogunk kapni, hogy neadjisten lesz vki erkezobe valami kosza jol eltalalt beadas utan :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. június 12., hétfő 9:43

hehetheoriginal írta: Mane 30ert? Johetne verekedni
Emlékeim szerint ZZ akart is őt,már a a bl döntő után,nem: :hmmm:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11451
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 12., hétfő 7:34

Mane 30ert? Johetne verekedni
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 11., vasárnap 20:44

realmadrid95 írta: 📰| Samuel Chukwueze a Milan első számú kiszemeltje a jobbszélső poszt megerősítésére. A Villarreal 25 millió eurót kér egyik legkelendőbb játékosáért, ez az ár azonban továbbértékesítési záradék esetén még csökkenhet. A milánóiak még nem tettek ajánlatot a nigériai játékosért, előtte szeretnénk megállapodásra jutni a személyes feltételeket illetően.

(Gianluca Di Marzio)
Szerintem ezt ma már valaki betette ide minimum egyszer de lehet kétszer is volt már...Chukwueze az aki ellenünk hozta élete és a szezonja legjobb meccsét? A bajnokságban kb 400 percenként eredményes, vert 6 gólt, hozzá képest Asensio 2 polccal feljebb van, vigye csak a milan nyugodtan.

A vezetőség helyében erősen megpróbálnám pénzé tenni Mendy-t is. Semmi haszna már, ahogy LV-t is elboltolnam. Elég lenne hozni 1 jobb oldali védőt szerintem, de ha kiadja hozhatunk balra még valakit. Joselu nálam fix érkező lenne, kb semmi akadálya a ennek az igazolásnak, mellé pedig minden attól függ milyen a piac. Sok név szerepelt már a hírekben, Kane, Lautaro, Firmino, Havertz...Ezekből egyedül Kane az akiért megéri fizetni, ha nem jön össze akkor egy ingyen Firmino nem tűnne rossz húzásnak 1 évre (remélem nem tévedek és tényleg lejár a szerződése idén). A többiekért nem érdemes fizetni olyan összeget amit várnának értük. Nem tudom milyen nevek merültek még fel komolyabban, de nem hiszem, hogy vannak más opciók idénre. Szerintem egyébként mi erősödünk idén nyáron, akkor is ha Luka is távozik végül.

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 11., vasárnap 20:08

📰| Samuel Chukwueze a Milan első számú kiszemeltje a jobbszélső poszt megerősítésére. A Villarreal 25 millió eurót kér egyik legkelendőbb játékosáért, ez az ár azonban továbbértékesítési záradék esetén még csökkenhet. A milánóiak még nem tettek ajánlatot a nigériai játékosért, előtte szeretnénk megállapodásra jutni a személyes feltételeket illetően.

(Gianluca Di Marzio)

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 11., vasárnap 18:33

1 hete lett kirakva a felesleg, 1 hete ment el a kezdő csatárunk, azóta 3 transzfer már megvan és még 1 ember biztos jönni fog. Ezt most nem is bánom, ha alaposan megrágják, mert az a kezdő csatár lesz és az iszonyú fontos, ki lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 11., vasárnap 18:24

Real Madrid have a number 9. Joselu’s signing is only missing the official announcement. @diarioas
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 11., vasárnap 18:14

MorataMartin írta: Picit kezd zavarni, hogy egy szerződés hosszabbítást sem jelentettünk hivatalosan, remélem Nacho, Kroos és Ceballos marad, de Modric menni fog. Illetve nagyon bízom benne, hogy Joselu és Bellinhgam jövő hét elején már hivatalos lesz. Furcsa, hogy az angolt sem kommunikáltuk még, remélem nem a lába miatt. Aztán, ha ezek meglesznek, nem tudom kit hozunk a tamádósorba, mert se Kane, se Havertz nem fog szerintem jönni. Azért durva lenne neki menni Vini, Rodrygo, Joselu, Brahim (+Valverde, Lucas) támadósorral a szezonnak.
Nacho kb 100% hogy marad, topicjaban...
A támadósort már taglaltuk párszor, nem lehet készpénznek venni valami sztárigazolás érkezését.
Akkor így jártunk...de sajna a védelem széleivel is vannak bajok. ( aztán persze Fran G. legyen a kövi RC )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 11., vasárnap 18:09

Azért durva lenne neki menni Vini, Rodrygo, Joselu, Brahim (+Valverde, Lucas) támadósorral a szezonnak.
Lesz egy napoli-everton szintű támadó sora, mondjuk olaszba hozta az ezüstöt, de ki is baszták :lol:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 11., vasárnap 18:02

MorataMartin írta: Picit kezd zavarni, hogy egy szerződés hosszabbítást sem jelentettünk hivatalosan, remélem Nacho, Kroos és Ceballos marad, de Modric menni fog. Illetve nagyon bízom benne, hogy Joselu és Bellinhgam jövő hét elején már hivatalos lesz. Furcsa, hogy az angolt sem kommunikáltuk még, remélem nem a lába miatt. Aztán, ha ezek meglesznek, nem tudom kit hozunk a tamádósorba, mert se Kane, se Havertz nem fog szerintem jönni. Azért durva lenne neki menni Vini, Rodrygo, Joselu, Brahim (+Valverde, Lucas) támadósorral a szezonnak.

Ha tényleg ígylesz és Carlo marad melléjük akkor igazából egy darab meccset sem kell megnézni jövőre.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. június 11., vasárnap 17:57

Picit kezd zavarni, hogy egy szerződés hosszabbítást sem jelentettünk hivatalosan, remélem Nacho, Kroos és Ceballos marad, de Modric menni fog. Illetve nagyon bízom benne, hogy Joselu és Bellinhgam jövő hét elején már hivatalos lesz. Furcsa, hogy az angolt sem kommunikáltuk még, remélem nem a lába miatt. Aztán, ha ezek meglesznek, nem tudom kit hozunk a tamádósorba, mert se Kane, se Havertz nem fog szerintem jönni. Azért durva lenne neki menni Vini, Rodrygo, Joselu, Brahim (+Valverde, Lucas) támadósorral a szezonnak.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 11., vasárnap 17:13

Sok hülyeség. Nem tud annyi játékost hozni ha nem ad el valakit. Márpedig nem nagyon van kit jó pénzért eladni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 11., vasárnap 17:09

Lehet botozni Lautarot, de sok éve hozza 15 felett a bajnokságban. Sőt idén meg tavaly 21. Válogatottban se rossz az a 48/21. Értem én hogy mindenki szar, meg nem szint, de próbáljunk meg pozitívan állni a dolgokhoz. Ezekből kell főzni, ha tetszik ha nem. Kezdőbe mondjuk én se hoznám, de cserének meg második számú csatárnak jó lehetne.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 11., vasárnap 17:05

A great team is being planned again.

— tgm46

🚨❗️Harry Kane and Lautaro Martínez are at the top of the list of strikers to replace Benzema. Rodrigo Moreno, Joselu, Brahim, Gonçalo Ramos and Samu Chukwueze make up the second line of interest,

Imadom. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég