Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:31

TheodoriK írta:
de már nem lenne értelme ide hozni őt idén.
Szabad megtudnom miért?

Csak azt ne mond, hogy nem lenne ideje összeszokni a többiekkel.

Majd összeszokik októberre kit érdekel. Nincs jobb szélünk. Nagyon kellene még oda, hogy ne legyünk ennyire egyoldalasak.
Igen, nem volt jobb szélünk, mert Di Maria és Carvajal helyett Arbeola (aki teljesen alkalmatlan szerintem nem csak a labarúgásra, hanem minden egyéb labdajátékra) és Özil (akinek nem ez az eredeti posztja) kezdett a szélen. Ha a másik két delikvens van ott a kezdő sípszónál, akkor szerintem teljesen máshogy muzsikáltunk volna azon az oldalon. Szerintem ez a keret rendben van, mellesleg még mindig csak felkészülési szezon van, a kép még változhat a bajnoki nyitányra. Szerintem már csak a 3 sérültünk beillesztése a legfontosabb, valamint Coentrao és Kaka(?) helyzetét kell valahogy stabilizálni. Egy 100 milliós transzfert lebonyolítani úgy, hogy Bale egy másodpercet nem játszott egész nyáron, sem az országot, sem a csapattársakat nem ismeri (ez igenis rengeteget számít), az olyan, mint vakon all inre menni -> kb bármi kisülhet a dologból. Ilyen összegeknél meg ezt a rizikót nem érdemes bevállalni szerintem.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:26

A Marca szerint Perez és Levy már 2 napja tárgyalásban áll egymással, első találkozásra kedd éjszaka került sor ezt követte szerda és most csütörtök, lassan de biztosan végbe viszi Perez az igazolást, ha minden igaz akkor annyit fizetnénk mint anno Ronaldo-ért, az az 96 millió eurót.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:26

Többek közt ezért sem hozható fillérekért , és jövőre is szerintem max. csak 20-30 millával kevesebbért (kb. 1 évnyi részlet ugye a pletykák szerint), de hogy őszinte legyek ebben sem vagyok annyira biztos, látva Levy és a Tottenham elmúlt években tanúsított (talán kevésbé szimpatikus, de teljesen logikus, érthető és kőkemény) üzleti tevékenységét!
Nem lenne okuk jövőre olcsóbban adni. A két év még túl sok, hogy érezhetően lenyomja egy játékos árát. :hmmm:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:20

Ugyanolyan szint a BVB és a Real.
max a fifában. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:18

Szabad megtudnom miért? 
Mert jövőre olcsóbb lesz azért.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:16

ericco írta:Jövőre (két év múlva) én inkább már Reusnál próbálkoznék be. Idén még nem hozható, mivel szerelmes a Dortmundba, de egy idő után ő is elkezd fantáziálni a legmagasabb szintről, és nem kéne megvárni, amíg a Bayern őt is lenyúlja :shifty:
Legmagasabb szintről??? Azért ne essünk már túlzásba. Ugyanolyan szint a BVB és a Real.
Esélytelennek tartom, hogy eligazoljon egy másik csapatba. Ha meg annyira a Bayernbe vágyik akkor tavaly télen oda írt volna alá

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:14

2016-ban jár le a szerződése. Jó taktika.
Többek közt ezért sem hozható fillérekért :roll: , és jövőre is szerintem max. csak 20-30 millával kevesebbért (kb. 1 évnyi részlet ugye a pletykák szerint), de hogy őszinte legyek ebben sem vagyok annyira biztos, látva Levy és a Tottenham elmúlt években tanúsított (talán kevésbé szimpatikus, de teljesen logikus, érthető és kőkemény) üzleti tevékenységét!
inkább megnézném mire képes a csapat ezzel a "szerény" kerettel.
A keret valóban bivaly így is, de attól a jobb oldal az eddigiek alapján ugyanúgy 0 és impotens, mint az elmúlt 4 évben is volt! Forma javulhat még persze, de én ott a jobboson sem Özilt, sem pedig Di Maríat nem akarom meglátni soha többet bohóckodni, bőven bizonyítottak nekünk már ott eleget! :roll:
(két év múlva) én inkább már Reusnál próbálkoznék be.
K..vára imádom a srácot én is, de egyelőre ugye tárgytalan a játékos több szempontból is és mint azt tudjuk a Real soha sem a jövőben, mint sem a "jelenben szeret élni"!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. augusztus 8., csütörtök 13:10

de már nem lenne értelme ide hozni őt idén.
Szabad megtudnom miért?

Csak azt ne mond, hogy nem lenne ideje összeszokni a többiekkel.

Majd összeszokik októberre kit érdekel. Nincs jobb szélünk. Nagyon kellene még oda, hogy ne legyünk ennyire egyoldalasak.
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 8., csütörtök 12:58

Szerintem sincs most MÁR szükség Balere. Bő egy hét múlva bajnokság, a srác pedig még egy percet sem játszott sem itt, sem a Spursnél. Ugyan mi a lótetűt akarnak most már Perezék? Remélem Carlo odaszól, hogy ennek semmi értelme, illetve Zidane is meggondolja magát. Így is bivaly a keret, és még Varane, Xabi, Illarra csak most "érkezik". Nekem semmi bajom a walesivel, szerintem kora meghatározó játékosa lesz, de már nem lenne értelme ide hozni őt idén. Már megvan a "nyersanyag" ahhoz, hogy a galaktikus éra után először végre igazi latinos focit lássunk a Bernabeuban. Nagyon rég voltam már ennyire bizakodó a szezont illetően, szerintem sok örömünk lesz az év végén. Az például már egy plusz öröm, hogy nem Classico-val kezdünk. :mrgreen: Nem mondom, hogy a Barca előrébb jár, de nálunk sok az új játékos, illetve a taktika is merőben változik, míg náluk minden marad a régiben. Viszont októberre (nem tudom pontosan mikor lesz a meccs) már keményen megszorongathatjuk a katalánok mogyoróit. :D Már alig várom, hogy lássam, ahogy Xavi és Busquets mester forgolódnak mint a ringlispíl a Modric/Isco/Özil/Khedira( :mrgreen: ) négyes adogatásai között. :D

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 8., csütörtök 12:45

Jövőre (két év múlva) én inkább már Reusnál próbálkoznék be. Idén még nem hozható, mivel szerelmes a Dortmundba, de egy idő után ő is elkezd fantáziálni a legmagasabb szintről, és nem kéne megvárni, amíg a Bayern őt is lenyúlja :shifty:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 8., csütörtök 12:38

Nekünk is azt kellene csinálni, mint a Juventusnak. Meg kell beszélni Bale ügynökével, hogy ne tárgyaljanak új szerződésről a Spursnél és elhozzuk később ingyen. :D
2016-ban jár le a szerződése. Jó taktika. Én idén egy percet nem áldoznék már rá, inkább megnézném mire képes a csapat ezzel a "szerény" kerettel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: grofs » 2013. augusztus 8., csütörtök 12:34

Nekünk is azt kellene csinálni, mint a Juventusnak. Meg kell beszélni Bale ügynökével, hogy ne tárgyaljanak új szerződésről a Spursnél és elhozzuk később ingyen. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. augusztus 8., csütörtök 12:31

Amúgy csak kíváncsiságból, egyedül vagyok azzal a véleménnyel, hogy ez a transzfer inkábbn válasz Neymarra, mint sportszakmai szempont?
Nem vagy egyedül.Ez is egy ok,amiért akara Perez.Aztán még ott vannak a szurkolók,akik szintén akarják.

Egyébként amit leírtál a szituról,Thiago,azzal 100%-ban egyetértek.Sőt,hasonlókat írtam már magam is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:53

Realista24 írta:
Lehet hogy még a végén belátja Perez is hogy annyira nincs is szüksége a klubnak rá hogy letegyen az asztalra 100-120 milliót és szerintem minnél közelebb kerülünk a szezonkezdéshez annál inkább távolodik Bale.
Pérez már döntött szerintem.
Ez biztos :D

de Perez sem hülye hogy mindenáron ide hozza Bale-t.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:41

Lehet hogy még a végén belátja Perez is hogy annyira nincs is szüksége a klubnak rá hogy letegyen az asztalra 100-120 milliót és szerintem minnél közelebb kerülünk a szezonkezdéshez annál inkább távolodik Bale.
Pérez már döntött szerintem.

Ha igaz a Juvés hír, akkor pedig Xabi sem fog hosszabbítani.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:39

Géci írta:Értékelném, ha mi hamarabb eldöntenék már a sorsát, mert nem árta, ha pár edzésen ott lenne szezon kezdésre...
Lehet hogy még a végén belátja Perez is hogy annyira nincs is szüksége a klubnak rá hogy letegyen az asztalra 100-120 milliót és szerintem minnél közelebb kerülünk a szezonkezdéshez annál inkább távolodik Bale.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:37

Szerencsére a hírek arról szólnak, hogy a klub nem egészben,hanem 5 részletben fizetné ezt ki!
Így azért "annyira" nem lenne vészes pénzügyileg...
Nem oszt, nem szoroz...A nagyságrend nem változik. Iszonyú pénz ez érte.

Ha végül itt köt ki, akkor a játékosbevonásokat sem eröltetném...Kicsi az esély, hogy pont ők értékelik az adott játékosokat pénzügyileg a legtöbbre.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:23

Értékelném, ha mi hamarabb eldöntenék már a sorsát, mert nem árta, ha pár edzésen ott lenne szezon kezdésre...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:17

Bale-el kapcsolatba semmi új hír? Az a bizonyos csúcstalálkozó megvolt?
Elvileg 100 körül ajánlot Pérez és mellé Coentraót, de Levy kitart a 120 mellett, amit csak Morataval vagy DM-el tudnánk csökkenteni.

Erősen kételkedek a hír valódiságában, mert DM-et szerintem könnyű szívvel adná Pérez. (az más kérdés, hogy a játékos akarna-e menni vagy nem)

Ma folytatják a tárgyalásokat állítólag.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 8., csütörtök 11:15

Bale-el kapcsolatba semmi új hír? Az a bizonyos csúcstalálkozó megvolt?
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég