Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. május 24., kedd 22:09

Nem kell felnie, hogy egy binisziusz jobb szamokat hoz a posztjan. :mrgreen:

Na de viccet felreteve, majd ha hivatalos lesz. Bappenal is sokat olvastunk ilyeneket, tudjuk, mi lett a vege. En mar semmit nem hiszek el amig nem all Perez mellett, mezzel a kezben.

Nika91127
Hozzászólások: 2687
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. május 24., kedd 22:03

Pad'em írta: PSG were insisting to sign Tchouameni with Nasser Al Khelaifi even entering the discussions to convince the player. He hoped that Kylian Mbappe's renewal would convince him but he rejected it and chose Real Madrid. @RMCsport

Mbappe mint új sportigazgató admirális generális direktor eddig nem annyira válik be. Zidane nem lesz az edzőjük, Csupamónika minket választott. Pogba is inkább a Juvét preferálja. :/
De hát a projekt meggyőzte! :) És a PSG kevesebb pénzt is adna. Ejj.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 24., kedd 22:00

PSG were insisting to sign Tchouameni with Nasser Al Khelaifi even entering the discussions to convince the player. He hoped that Kylian Mbappe's renewal would convince him but he rejected it and chose Real Madrid. @RMCsport

Mbappe mint új sportigazgató admirális generális direktor eddig nem annyira válik be. Zidane nem lesz az edzőjük, Csupamónika minket választott. Pogba is inkább a Juvét preferálja. :/
cart írta: Hakimit az évszázad üzlete volt ingyen elengedni az Internek hogy majd egyszer fizetnek érte, aztán profittal továbbadtak a PSG-nek, a Real meg az érte kapott pénzből megvette Odriozolat helyette :lol:
Hakimit 40M-ért adtuk el, Odriozolát meg két évvel Hakimit eladása előtt vettük 2018-ban. Szóval ez az okfejtés több sebből vérzik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pad'em 2022. május 24., kedd 22:04-kor.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2022. május 24., kedd 21:22

dortev írta: Amúgy pár éve Zidane bedobta Amine Gouiri-t. Mostanság pár helyen megint látom előfordulni a nevét a Reallal kapcsolatban. A faszit az új Benzemának nevezgetik. Valaki tudja esetleg, hogy ezt az egészet (játékost is, érdeklődést is) mennyire érdemes komolyan venni? Nem igazán vagyok jártas a focis pletykavilágban, hogy melyik forrás mennyire megbízható. :D
Gouirit én is hoznám (vagy Cherkit, bár ő fél évig sérült volt), évek óta felmerül a neve, mert emlékszem még a Lyonban volt, amikor már szóba hozták velünk.
Hala Madrid y nada más 🤍

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2022. május 24., kedd 21:20

Hakimit az évszázad üzlete volt ingyen elengedni az Internek hogy majd egyszer fizetnek érte, aztán profittal továbbadtak a PSG-nek, a Real meg az érte kapott pénzből megvette Odriozolat helyette :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2022. május 24., kedd 21:23-kor.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2022. május 24., kedd 21:06

Nezegettem a transfermakt-ot es szembeotlo volt, hogy azert egesz jol belenyultunk a szelso hatvedekbe, de valahogy egyiknek sem jott itt ki a lepes ilyen-olyan okbol kifolyolag.

Theo Hernandez—> botranyos volt. Leszegett fejjel futott elore a vakvilagba. Jo eros gyors agressziv volt, de a labda felettebb zavarta. Ehhez kepest most jelenleg az olasz liga legjobb balhatvedje lett. Jol tamad jol vedekezik es a gyorsasag ero kombo megmaradt. Orult sztem mindneki amikor penzert eltudtuk psszolni a Milannak most meg 50 millas vedo lett….

Regulion: bar nem futott be ekkora karriert es valszeg nem is fog, de masodik szamunak amugy o is jo lenne foleg most.

Tuloldalon pedig Hakimi…. Rola sztem nem is kell irni semmit. Top3 a posztjan. Illetve felig meddig Llorente is oriasit fejlodott es kb barmilyen poszton jol jatszik. Plusz a gyerek amugy egy atleta lett. Neztem rola pr videot es valami kegyetlenul gyors. Emellett nem megy a szomszefba egy kis kemenysegert. Brutal jo lett o is.

Tehat osszessegeben azert igen komoly tehetsegeket herfaltunk el az utobbi idoben persze eleg sok magyarazhato sot jo dontesnek tunt. De azert vannak meg ilyenek mint odegaard vagy epp Fabinho. Osszessegeben eleg jol megtalaljuk a tehetsegeket, de sajnos nem sikerul a tobbseguket beepiteni bar nyilvan senkinek lsd chelsea: de bruyne, salah duo 😀😀

ELSiete
Hozzászólások: 2943
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 24., kedd 20:52

🎙| Dani Carvajal: "Mbappe? We have been amazed by his decision because the best club in the world is Real Madrid and when Madrid knocks on your door you hardly say no. There are trains that only pass once." @carlitosonda
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Halfkey
Hozzászólások: 4405
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 24., kedd 20:49

Robben faszán tért vissza mindig a sérülésekből, nem
mosnám össze a többivel. Nem volt vele gond a pályán.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 24., kedd 20:40

sebydani írta: Remélem Csuhapöcsi igazolását hamar lezárjuk és jön majd a hivatalos bejelentés. Előre meg Hazard lesz a sztárigazolás. Majd meglátjátok :shifty:
Es ez eddig hányszor jött be?
Kaka, bale neha anno robben.
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 24., kedd 20:35

Realista24 írta: Gabriel #Jesus' agent has offered the player to #RealMadrid. The problem is nationality as with Darwin #Nunez.
Johetne o is a jobbosra. Vini elvileg megkapja a papirokat nyaron ugyis.

Ha Asensiot upgradelnenk egy Jesusra vagy Gnabryra az maga lenne a tokely.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. május 24., kedd 20:31

Remélem Csuhapöcsi igazolását hamar lezárjuk és jön majd a hivatalos bejelentés. Előre meg Hazard lesz a sztárigazolás. Majd meglátjátok :shifty:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 24., kedd 20:27

Közben azt írják, hogy Tucsimocsiért nem akarunk 80 milliót fizetni, és dolgoznak azon, hogy ez kevesebb legyen.

Rüdiger meg landolt spanyolföldön.

Gabriel #Jesus' agent has offered the player to #RealMadrid. The problem is nationality as with Darwin #Nunez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. május 24., kedd 20:24

mióta megházasodott teljesen megváltozott dembele, mármint agyban, meg valahogy a sérülések is elkerülték azóta. én adagolnám ha jönne, persze nem fog
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. május 24., kedd 20:21

Dembele nem kell.
Állandóan sérült.
Agyilag zokni.

Néha egész jól nyomja, lenne benne potenciál, de hagyjuk meg másnak. Úgy értettem a PSG-nek is target.

Jó lenne ha kerülne egy patent jobbszélső, és akkor már egészen jól állnánk, onnantól lehet szépen nézelődni, és csak akkor lépni ha jön valami minőségi lehetőség.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 24., kedd 20:18

En kezdek felulni a dembele vonatra. :mrgreen:
Szvsz kéne egy támadó, és nagyon kuka a piac.
Egy 1+1 et adnék neki első körben. :ike:
ZIDANE

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. május 24., kedd 20:04

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta: Továbbra is a a benzi-vini-hazi-dembi-rodri kvintettel csapnek nekina kövi szezonnak
Majdnem egyetértettem, amikor megláttam Dembele nevét :lol:

Amivel egyetértek, hogy nem igazolnék B kategóriát, csak mert lecsúsztunk két játékosról.

A közepét úgy fest, hogy rendberakják évekre, és ha a közepe rendben van, minden rendben van.

Védelmet lehet javítgatni, elől meg megvagyunk egy évre, ha Hazard tiptop lesz és most reményt adott nekem a szemétláda. :lol: Dembi helyett Asensio és én nem szórnám a pénzt, csak ha olyan lehetőség adódik.
Én előre csak Gnabryt (meg Mayoralt) hoznám, ha mozdítható, de őt nagyon. Mahrezt mondják még sokan, de ő azért már benne van a korban.

Sterlingen gondolkoztam még, neki is 23-ban jár le a szerződése és jó kis játékos (volt?), de lejtmenetben van és őt sem hiszem, hogy jóval olcsóbban elengednék, de azért kíváncsi vagyok mennyiért engednék, ha engednék + velem együtt szerintem rengeteg madridista sem szereti a gyereket + angol :mrgreen:

Ha Marcot sikerül eladni 30-40-ért (és a hírek szerint van is aki kifizetne ennyit), akkor simán tudnánk hozni egy nála bőven jobb, minőségi jobbszélsőt, de egy kicsit persze hozzá is kellene toldani ehhez az összeghez.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Halfkey
Hozzászólások: 4405
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 24., kedd 20:03

Látod ebben az a jó, hogy félreérteni sem lehet. Felezd meg mindkettőt, a 0 fele 0, a másik meg lényeges :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62778
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 24., kedd 20:02

Halfkey írta: De amúgy most komolyan, ha be tudnánk húzni Dembelét Mbappé árának feléért, az nem biztos hogy szar lenne.
Mármint melyik árának feléért? Az átigazolási díjának feléért vagy az aláírási pénzéért? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 24., kedd 19:57

A Bayern miatt necc, de Gnabry szerintem nem lenne penzszoras. Ha egyertelmuve tenne, hogy nem hosszabbit, talan 50 korul mozditani lehetne, annyiert nem hiszem, hogy nagy riziko.

Dembele meg tul sokszor bizonyitotta, hogy mentalisan nulla. Kepessegekre top, de sem fizikailag, sem fejben nincs rendben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ekissm
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2018. január 24., szerda 23:09
Kedvenc játékosaid: Zizou, R9, Ramos, Marcelo, Raúl, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ekissm » 2022. május 24., kedd 19:56

Tavaly Bappe helyett Cama, iden Bappe helyett Csupacsoki. Ezzel a ket sraccal elkepeszto fogast csinaltunk, ha minden jol alakul.

Mindig ilyenkor jon ram a depi, hogy 1 embert nem fogunk majd valoszinuleg tudni potolni: Don Flo'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég