Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. május 12., péntek 11:53

Realista24 írta:
Fenoo írta: Azt írják, hogy a Getafe ellen az Asensio, Mariano, Hazard hármassal büntetünk majd és kezdő lehet Vallejo, Odriozola és Lunin is. :mrgreen:

Amúgy remélem Ancelotti tényleg meglépi, All-in-t kell tolni a City elleni visszavágóra.
Felolem a Castilla is jatszhat, bar nyilvan lesz egy ket elegedetlen, hogy nem nyerunk es csak harmadikok vagyunk. :smile: :kalapos:
Szerintem ezzel mind így vagyunk - annyi hogy a Castilla lehet tétmeccsre megy, szóval játszanak csak a Hazik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 12., péntek 11:27

Fenoo írta: Azt írják, hogy a Getafe ellen az Asensio, Mariano, Hazard hármassal büntetünk majd és kezdő lehet Vallejo, Odriozola és Lunin is. :mrgreen:

Amúgy remélem Ancelotti tényleg meglépi, All-in-t kell tolni a City elleni visszavágóra.
Felolem a Castilla is jatszhat, bar nyilvan lesz egy ket elegedetlen, hogy nem nyerunk es csak harmadikok vagyunk. :smile: :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. május 12., péntek 11:20

Azt írják, hogy a Getafe ellen az Asensio, Mariano, Hazard hármassal büntetünk majd és kezdő lehet Vallejo, Odriozola és Lunin is. :mrgreen:

Amúgy remélem Ancelotti tényleg meglépi, All-in-t kell tolni a City elleni visszavágóra.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 12., péntek 10:28

Ja meg lott 2 golt azota az allami bajnoksag dontojeben is 4 meccsen. Amikor legutobb neztem 11/0 volt a statja
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 12., péntek 10:23

cart írta: De az idei szezonjában 0 gólja van :D
Mármint 2 van az országos bajnokságban.

Szerintem nem olyan ossz a gyerek, nőhetne még egy 10 centit, de elég gyors, kellően erőszakos, és jó a lövője. De majd kiderül mi lesz, messze van még, mire ideér.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 12., péntek 10:22

Amíg nem akarják csak Őt eladni a szurkolóknak mint sztár igazolást addig nincs gond. Amennyiben nem válik be, ügyesen felépített marketinggel nullára simán kilehet szállni belőle, de akár pluszban is, ezen felül pedig meglátjuk mit tud.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 12., péntek 10:14

De az idei szezonjában 0 gólja van :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 12., péntek 9:20

In his first season in the Brazilian League, Endrick averages a goal every 54 minutes. During Vini's first season in Brazil, he scored 3 goals, one every 235 minutes while Rodrygo averaged a goal every 336 minutes from 8 goals.

Akkor Endrick 4-5ször olyan jo lesz, mint a masik ket brazil. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. május 12., péntek 5:29

Realista24 írta: Dani Olmo could be Asensio’s replacement if he decides to not renew. Real Madrid are keeping an eye on him, reports @diarioas.
Nem tudom vele jobban járnánk-e. Szerintem ennyi pénzért nem. Akkor inkább újítsuk meg Asensio szerződését. A jobb szél Rodrygo feljavulásával amúgy is kezd megoldódni, Marco pedig megfelelő csere lehet oda. A vezetőség pedig úgy látszik a középpályát akarja megerősíteni, ami lehet nem sülne el rosszul, azonban fontosabb lenne jobb- és balhátvédet szerezni. Elsődlegesen jobbhátvédet, mert a baloson Cama nagyon jól nyomja, bár ő is kp nálam. Reece Jamesre remélem ráhajtunk még, Bellinghamen túl, illetve Benzema mellé Mariano helyett remélem hoznak egy használhatóbb cserecsatárt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 12., péntek 0:17

Realista24 írta: Dani Olmo could be Asensio’s replacement if he decides to not renew. Real Madrid are keeping an eye on him, reports @diarioas.
Még az hiányzik... Hoznank egy hasonló, csak serulekenyebb, nem túl goleros játékost 30-40 millióért... Ingyen hasonló fizuert azt mondom oké, kicsit felrazzuk vele a hangulatot, de ennyi pénzért ez a csere óriás baromság lenne.

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 11., csütörtök 23:28

illgner írta:
RealAsensio írta:
Amugy meg leshelyzetnel azonnal raszolnak a biro fulere, hogy les volt vagy sem. Mas esetekben miert nem lehet azonnal korrigalni a birot, ha felvetelrol egyertelmuen latni?
Mikor szólnak rá leshelyzetnél azonnal a fülére? Amikor még engedik tovább is az akciót, akkor is, amikor méteres a les? Pont a leseknél várunk néha perceket arra, hogy döntsön a VAR. És azt is csak akkor, ha gól születik.
Akkor én is felbasztam magam hogy ez kint volt látszott,de nem közvetlenül abból indult a helyzet, leszerelték csak Camavinga kicsit csinbe passzolt és abból vissza támadtak,ez olyan mint amikor nem fúj le a bíró egy szabálytalanságot mezőnyben és utána mondjuk gól lesz azt sem fogják vissza fújni szvsz.el kell engedni most már ott a vissza vágó,meg lehet ott is ilyen játékkal.

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. május 11., csütörtök 23:14

RealAsensio írta:
Egy meccs legalább 90 percig tart, nem egy rosszul megítélt szöglet vagy bedobás fogja eldönteni, hogy ki nyeri a meccset.
Amugy meg leshelyzetnel azonnal raszolnak a biro fulere, hogy les volt vagy sem. Mas esetekben miert nem lehet azonnal korrigalni a birot, ha felvetelrol egyertelmuen latni?
Mikor szólnak rá leshelyzetnél azonnal a fülére? Amikor még engedik tovább is az akciót, akkor is, amikor méteres a les? Pont a leseknél várunk néha perceket arra, hogy döntsön a VAR. És azt is csak akkor, ha gól születik.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. május 11., csütörtök 22:08

Dani Carvajal: “The referee told us that the VAR looked at it and the ball didn't come out of play”.

Eurosport reports that UEFA sources now confirm Bernardo Silva’s touch was out, however, VAR could not intervene because Real Madrid had won the ball back momentarily and therefore it is considered a ‘new passage of play.’ A referee mistake, but could not be changed.

Hiba, de sorry érte... :-(

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 11., csütörtök 21:32

Akkor már inkább maradjon Asensio. Ugyanúgy nem megoldás, csak olcsóbban.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 11., csütörtök 21:08

Dani Olmo could be Asensio’s replacement if he decides to not renew. Real Madrid are keeping an eye on him, reports @diarioas.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 11., csütörtök 20:23

cart írta: Mert az angoloknak igen?
:mrgreen:
Szerintem azoknak sem egy két kivétellel azok is felsültek általában.

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 11., csütörtök 20:16

Mert az angoloknak igen?
:mrgreen:

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 11., csütörtök 19:06

ikarus93 írta: Bellingham egy szolid igazolás lesz.

Igaz én inkább hoztam volna Barellát az Interből, de Bellingham 19 éves Barella meg 26. Egyértelmű a jövőre gondol Perez.
Nem rossz Barella,a kora sem rossz szerintem inkább félnek,hogy valami hasonló történne vele mint Cassano-val az is egy félre sikerült igazolás volt,nem valók spanyolországba az olaszok,nem nagyon fekszik nekik ez a játék stílus.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3873
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. május 11., csütörtök 15:10

Bellingham egy szolid igazolás lesz.

Igaz én inkább hoztam volna Barellát az Interből, de Bellingham 19 éves Barella meg 26. Egyértelmű a jövőre gondol Perez.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 11., csütörtök 14:27

Realista24 írta: Azt irjak, hogy a City azt is mondta Bellinghamnek, hogy a jovoben jatszhat majd a Real Madridban, de a jatekos nem akart rizikot vallalni.

Újabban ezzel kabitjak a játékosokat? :) mondjuk hazardnal bejott! :mrgreen:

Mbappe téma remélem nem komoly, mármint az a része, hogy ajánlatot tennénk érte. Az egy dolog, hogy úgyse adnák, de mi se fizessünk, ő ide csak ingyen jöhet már.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 230 regisztrált és 0 vendég