Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. augusztus 4., péntek 19:59

Remy írta:
Yazid írta: A többség elég biztosra veszi bappét, nehogy harakiri legyen a végén :lol:
Ha nem jön, én feláldoznám Pademet egy véglegessel. :mrgreen:
Csak ugy, ha vallalod, hogy ha igen, akkor mi meg teged.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 19:52

Remy írta:
Yazid írta: A többség elég biztosra veszi bappét, nehogy harakiri legyen a végén :lol:
Ha nem jön, én feláldoznám Pademet egy véglegessel. :mrgreen:
Én már előre bevállaltam, hogy benyalok hehének minden kommentemben ha nem jön, az nem elég? :D

Akit fel kell áldozni az te vagy, ha jön azért, hogy ne üdvözölhesd, ha nem akkor szimplán jóvátétel az eddigi bűneidért :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 4., péntek 19:48

Yazid írta: A többség elég biztosra veszi bappét, nehogy harakiri legyen a végén :lol:
Ha nem jön, én feláldoznám Pademet egy véglegessel. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 4., péntek 19:47

A többség elég biztosra veszi bappét, nehogy harakiri legyen a végén :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 4., péntek 19:25

Juanito írta:
De ezen kivul mi hianyzik a La Liga-bol? Hogy Carragher meg Micah Richards dumaljon felidoben?
Sajnos igen.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Juanito
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2015. június 25., csütörtök 11:42
Kedvenc játékosaid: Casillas, Isco, Modric, Ronaldo, Ramos, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Juanito » 2023. augusztus 4., péntek 19:14

Oszinten kerdezem, kotozkodes nelkul, de megis kicsit provokativan - mitol lesz szinvonalasabb a liga?

sokszor tema, hogy mekkora a hype az angol jatekosok korul, jobb a PL marketing, eladhatobb a liga, stb.

Pedig hat mindenki tudja, hogy ott falabu az osszes, rugd meg fuss utana az egesz focijuk, hat ket normalis angol jatekos nem fordult meg meg Real mezben

Itt szerintem hatalmas leegyszerusitesek vannak sokszor ennek kapcsan.

Amit en latok: tobb a nezo, tobb a szponzori penz, ez vilagos. Egysegsugaru angol vasarloereje jobb mint a spanyole, de ez is csak egy resze a megoldasnak szerintem. A meccsnapi bevetel tovabbra is egy relative kis szelete egy csapat koltsegvetesenek (regi adatot talaltam, ott a MU volt kiemelve ahol ez 20% volt, mas csapatoknak szerintem meg ennel is kevesebb)

Amit meg latunk ugye, hogy mivel kiegyenlitettebben osztja vissza a TV-s bevetelt a liga a csapatok fele (egy reszet teljesen kiegyenlitetten, masik reszet bajnoksagon beluli teljesitmeny/helyezes alapjan) ezert az alsohazi csapatok is jobban tudnak kolteni.

De ezen kivul mi hianyzik a La Liga-bol? Hogy Carragher meg Micah Richards dumaljon felidoben? A sporik mindenhol fogalmatlanok. Jobban az edzok?

Ne intezzuk el annyival, hogy Tebas egy dilettans, korrupt kocsog, mert az, de nem o az egyetlen.

Szerintem ez az otlet, hogy az atlag fotelszurkolo kozelebb keruljon a sportaghoz, igenis kozelebb visz a liga/sport nepszerusegehez, versenykepessegehez.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. augusztus 4., péntek 19:00

az öltöző magánszféra. bemelgítésnél lehetnek utasítások. egyedül a bírókat kéne bemikrofonozni.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. augusztus 4., péntek 18:43

Az hogy ez nem a Netflix. Nem ettől a bohózattól lesz megint nívós a La Liga, de azzal persze basznak foglalkozni, mert 2 mikrofont venni olcsóbb.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5168
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. augusztus 4., péntek 18:27

JUST IN: La Liga want football to be closer to the fans with a series of actions: recording speeches in the dressing room, microphones during hydration breaks, a player with a microphone during the warm-up. It's been approved today: 18 votes in favor, two abstentions and one vote against. The only club that has voted against is Real Madrid, they consider the measures illegal.
@marca

??? mi bajunk? mitől félünk? nem mintha sokat segítene hogy halljuk spanyolul ordítani őket de ez is több mint a semmi

mondjuk a sporita tennék egy mikrofont mikor VAR után döntést hoz, a stadionban levők miatt főleg jó lenne




Carlo Ancelotti is pressing the board for a #9. The Italian wanted Harry Kane but the moment Mbappé became available, Florentino completely shut that deal.
@PacojoSER

@RodrigoFaez
: “The key week ahead for the Kylian Mbappe case.”


@RodrigoFaez
: “Real Madrid’s intention is to STILL close the Mbappe deal by the start of La Liga. This is information from some employees within Real Madrid.“
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 4., péntek 16:48

Kerlon írta:
RealAsensio írta:

Nekem legalabb van egy elgondolasom, es nem teszek olyan megallapitasokat, hogy ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ezt csak ide bebofogted, mert azt hitted, vicces. Semmilyen konzekvenciat ezekbol a meccsekbol levonni nem erdemes, nincs kesz a csapat, gozerovel megyunk egy kilencesert, ezt csak azert irtam le, mert a lott golokat is megemlitetted.
A vedelem meg csak jobb lesz, ha osszeall minden.
Kar volt ezert belem allni, en nem tamadtalak be, es nem is szemelyeskedtem, veled ellentetben.
mit szivtal ennyire mellre? szar osszefuggest? :(

vagy mit bofogtem? az en velemenyem bofoges? mert az teny, hogy tavaly a vedelmunk egy hatar szar volt es az is teny, hogy meccsenkent kaptunk 2t, sot az is teny, hogy az ellenfelek is eloszezoni felkeszulesen vannak.

csunya ez a valosag neha
Nem. Az eg vilagon semmi bajom. Azzal sincs bajom, ha nem ertesz egyet, de attol meg stilusosan is leirhatod a velemenyedet, nem kell letamadni es szarnak titulalni az osszefuggeseket, amiket allitottam. A hakni meccsek utan megallapitottad, hogy ugyanolyan szarok vagyunk hatul, mint tavaly, es meg golokat sem tudunk rugni, mert nincs elol egy Benzema.

Majd lesz helyette Mbappe, remeljuk, es azt is remeljuk, hogy osszeall a vedelem. Ha a Bilbao ellen fos lesz a csapat, akkor neked adok igazat, hogy ugyanott folytatjuk Carloval, ahol abbahagytuk tavaly, bar meg akkor is turelemmel lennek, mert a franciaval elol eg es fold lesz minden, hatalmas potencial van a csapatban es fog kelleni ido, hogy osszecsiszolodjon minden.

Peace :) :sziv:
:goat:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 16:44

realmadrid95 írta:
Pad'em írta:

Eddig heteket Bernardo Silván meg Kane-n dolgoztak. Ők voltak az elsőszámú kiszemeltjeik. Ezért is húzodik a dolog valoszinű, meg kellett legyenek az embereik. Viszik még Kolo Muanit is.

Szerintem Kanet is leginkabb Mbappe miatt akartak, hogy ezzel is meggyozzek ot. Tobbszor is nyilatkozott mar, hogy annak ellenere, hogy tamado, neki kell egy Giroud fele csatar elore, akkor erzi igazan jol magat. Rendesen sztrajkolt mar az elozo ev vegen emiatt, most gondolom belengedtek neki, hogy megszerzik Kanet(ezzel is jol felsulve.) es most hirtelen 3 tamadot is berantanak. Nekem ez nem egy elore eltervelt dolognak tunik, foleg, hogy Ramos is sokaig kacerkodott az Muval, ahogyan Mauni is a Bayernnel. Igazan be•zoptak volna, ha ez a ket jatekos mar alairt volna valahova, mondjuk meg is erdemeltek volna… :lol:
Akkor vesznek más b/c opciót. Se Ramos, se RKM nem az a szint akit ne találnának túlárazva máshol.

Szerintem tudják június óta, hogy Mbappét eladják. Elhúzták ezt a kapcsolatot a lehető legtovább, el is romlott ahogy várható volt. Eddig dolgoztak a pótlásokon, erősítéseken, most, hogy ez meglesz napokon/órákon belül meglátjuk meglépi e Perez amit várunk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 4., péntek 16:08

RealAsensio írta:
Kerlon írta:

Szerintem is Mbappe lesz a vedelmunk kulcsa B-)

Mondjuk az egesz ertelmezesed egy tevhit, amibe probalsz belenyugodni. Gondolom az ellenfeleknel nincs eronleti edzes es ok nincsenek terhelve.

Szoval jo szar osszefuggesekbe kapaszkodsz, de mindegy.

Nem temetem a csapatot, de egyelore eleg szarul fest ez annak tudataban, hogy a vezerbika elorol kiesett es meg az is kerdeses, hogy ki fogja rugni a golokat, ezert a vedelemnek kurvara stabilnak kene lennie.
Nekem legalabb van egy elgondolasom, es nem teszek olyan megallapitasokat, hogy ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ezt csak ide bebofogted, mert azt hitted, vicces. Semmilyen konzekvenciat ezekbol a meccsekbol levonni nem erdemes, nincs kesz a csapat, gozerovel megyunk egy kilencesert, ezt csak azert irtam le, mert a lott golokat is megemlitetted.
A vedelem meg csak jobb lesz, ha osszeall minden.
Kar volt ezert belem allni, en nem tamadtalak be, es nem is szemelyeskedtem, veled ellentetben.
mit szivtal ennyire mellre? szar osszefuggest? :(

vagy mit bofogtem? az en velemenyem bofoges? mert az teny, hogy tavaly a vedelmunk egy hatar szar volt es az is teny, hogy meccsenkent kaptunk 2t, sot az is teny, hogy az ellenfelek is eloszezoni felkeszulesen vannak.

csunya ez a valosag neha
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 4., péntek 16:05

Pad'em írta:
realmadrid95 írta:



Szerintem nincs racio abban, hogy Perez tudta, hogy meg tudja szerezni Mbappet iden. Nem veletlenul sulytotta le ennyire a Psgt Mbappe levele, ok ugy voltak vele, hogy megkapja meg fel Franciaorszagot es tuti hosszabbit. Most, hogy korvonalozodott, hogy mar nincs esely erre, igy hirtelen ket nap alatt letudja Dembele, Ramos duot es elengedik ot. Nekem ez nagyon rogtonzottnek tunt, azert nekik is jobb lett volna, ha ez a ket jatekos is ott van veluk felkeszules soran, mint a tobbi igazolasuk.
Eddig heteket Bernardo Silván meg Kane-n dolgoztak. Ők voltak az elsőszámú kiszemeltjeik. Ezért is húzodik a dolog valoszinű, meg kellett legyenek az embereik. Viszik még Kolo Muanit is.

Szerintem Kanet is leginkabb Mbappe miatt akartak, hogy ezzel is meggyozzek ot. Tobbszor is nyilatkozott mar, hogy annak ellenere, hogy tamado, neki kell egy Giroud fele csatar elore, akkor erzi igazan jol magat. Rendesen sztrajkolt mar az elozo ev vegen emiatt, most gondolom belengedtek neki, hogy megszerzik Kanet(ezzel is jol felsulve.) es most hirtelen 3 tamadot is berantanak. Nekem ez nem egy elore eltervelt dolognak tunik, foleg, hogy Ramos is sokaig kacerkodott az Muval, ahogyan Mauni is a Bayernnel. Igazan be•zoptak volna, ha ez a ket jatekos mar alairt volna valahova, mondjuk meg is erdemeltek volna… :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:56

realmadrid95 írta:
Pad'em írta:

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.


Szerintem nincs racio abban, hogy Perez tudta, hogy meg tudja szerezni Mbappet iden. Nem veletlenul sulytotta le ennyire a Psgt Mbappe levele, ok ugy voltak vele, hogy megkapja meg fel Franciaorszagot es tuti hosszabbit. Most, hogy korvonalozodott, hogy mar nincs esely erre, igy hirtelen ket nap alatt letudja Dembele, Ramos duot es elengedik ot. Nekem ez nagyon rogtonzottnek tunt, azert nekik is jobb lett volna, ha ez a ket jatekos is ott van veluk felkeszules soran, mint a tobbi igazolasuk.
Eddig heteket Bernardo Silván meg Kane-n dolgoztak. Ők voltak az elsőszámú kiszemeltjeik. Ezért is húzodik a dolog valoszinű, meg kellett legyenek az embereik. Viszik még Kolo Muanit is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1763
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 4., péntek 15:47

Pad'em írta:
flori írta:

Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.


Szerintem nincs racio abban, hogy Perez tudta, hogy meg tudja szerezni Mbappet iden. Nem veletlenul sulytotta le ennyire a Psgt Mbappe levele, ok ugy voltak vele, hogy megkapja meg fel Franciaorszagot es tuti hosszabbit. Most, hogy korvonalozodott, hogy mar nincs esely erre, igy hirtelen ket nap alatt letudja Dembele, Ramos duot es elengedik ot. Nekem ez nagyon rogtonzottnek tunt, azert nekik is jobb lett volna, ha ez a ket jatekos is ott van veluk felkeszules soran, mint a tobbi igazolasuk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:37

flori írta:
Pad'em írta:

Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 4., péntek 15:37

Nekem mindegy, csak ne kelljen nézni ezt a rodry-vini erőlködést.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. augusztus 4., péntek 15:27

Pad'em írta:
petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 4., péntek 15:22

Nika91127 írta:
p.csabi1 írta: Most ezek a nyomorultak tényleg azt találták ki,hogy Mbappe miatt leakarnak igazolni 4 Real Madrid játékost kibaszásból? :lol: :mrgreen:
Kit?
Rodrygot,Camavingat,Csucsut meg Nico Pazt írták.Elméletileg Rodrygoval hosszabbítani is fog a klub mert neki 2025-ig van szerződése.
De lehet hogy egy nagy kamu az egész itt már megy a szarkeverés mindenhonnan. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7223
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:15

petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég