Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikko » 2023. május 4., csütörtök 6:18

ateeemadrid írta: Azért a Csu Cama Valverde Bellingham kp elég OP, lehet nem volt a legindokoltabb erre a posztra igazolni 100milliókért, de az biztos, hogy további hosszú évekig miénk lesz a legerősebb kp. Azt meg láttuk mi mindenre elég. :agree:
Csakhogy a Kroos - Modric duót IQ-ban a csapatotok többi része egyben sem fedi le.
Őket itt lesz nehéz pótolni, mert a fizikum már most is bőven megvan, de amint nincsenek a pályán egyből káosz van a fejekben.
Jude jól néz ki az ész terén is, de a Madrid más színt egy kicsit , mint egy Dortmund.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 4., csütörtök 6:02

Jim írta:
nem mondta senki, hogy kezdő lesz
bizonyítson, harcoljon meg a helyéért :salute:
Ott írtak előttem hogy a balhátvéd poszt meg van oldva ezzel az igazolással... Vagy valaki másra gondoltak?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. május 4., csütörtök 0:33

Anthony írta: Hja, a balhátvéd posztra lesz igazolás, ott elvileg megteszünk, de jobb oldalon ha marad Carvajal és Vasquez is (márpedig feltételezem hogy maradnak) akkor nem hiszem hogy jön harmadik ember is.

Valakik távozhatnának is, másképp nehéz lesz keretet frissíteni.
nem hiszem, hogy szóba kerülne Carvajal és LV távozása...

hátulról mehetne Vallejo és Odriozola (+Mendy)
akkor lenne még esély a frissítésre :hmmm:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. május 4., csütörtök 0:32

cart írta: Ez a Fran Garcia lesz a kezdő balhátvéd vagy ki? Elég ilyen Odriozola szintű embernek néz ki.
kezdődik :lol:
esélyt azért kaphat? :roll:

nem mondta senki, hogy kezdő lesz
bizonyítson, harcoljon meg a helyéért :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. május 4., csütörtök 0:12

Én nemhiszek az angolokban meg kp-n is bőven megvagyunk akkor is ha modric távozik de hátha most ezzel a bellinghammel kifogtuk a jövő nagy emberét.

Pozitívum, hogy nem buzizunk és még a nyár kezdete előtt lezsíroztuk.Hólandal is ezt kellett volna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. május 3., szerda 22:35

cart írta: Ez a Fran Garcia lesz a kezdő balhátvéd vagy ki? Elég ilyen Odriozola szintű embernek néz ki.
Odriért fizettünk vagy 30-at, egyik nem sokat emlegetett nagy baklövésünk volt...

De mielőtt még...szerintem olyan sok nagy baklövés nem volt, a többi csapathoz képest szerintem bőven jobbak vagyunk, elég jó arányban bejöttek az igazolások az elmúlt 10-15 évben, és jó pár minimál pénzből hozott figurát is felépítettünk. Igazából a nagy pénzért hozott embereknél rosszabb a helyzet, nem csoda, hogy a vezetőség óvatosabb, amíg nem muszáj, nem megyünk vele nagy költésekbe. Ami kapcsán én elégedetlen vagyok, az az utánpótlás, abból illene többet kihozni szerintem, ott még kevésbé számít a pénz, a presztizsünknek még nagyobb szerepe lehetne amellett, hogy tudunk és költünk is szerintem bőven az utánpótlásra.

Na de rátérve Bellinghamre. Én bírom, szerintem nagyon tehetséges. Dortmundban újabban túlvállalja magát, mindent ő akar megoldani, mintha ezt várnák tőle. Ilyen szempontból ez egy kis hiba nála, érzelmileg nem olyan stabil még, de 19 éves, szóval ez még bőven javulhat és fog is.
Az, hogy ha nem túllicitálva az angolokat, értelmes fizuval el tudjuk hozni az angolok legnagyobb ígéretét az angol pénzzel kitömött nagycsapatok előtt, az óriási teljesítmény lenne.(és olyan szempontból kisebb kockázat, hogy valami bődületesen béna kéne hogy legyen nálunk, hogy ha akarnánk, akkor ne lehetne kb árában elpasszolni.
A legjobb megoldás az lenne, ha maradna egy évet Dortmundban, és jövőre hoznánk, de ez se lenne rossz. Nyilván van már pár középpályásunk, nem a legégetőbb poszt, de nyilván ha a legígéretesebb szélső védő játszana Dortmundba, arra is rámennénk. De az most nincs igazán kiemelkedő, megfelelő játékos.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. május 3., szerda 22:19

Ez a Fran Garcia lesz a kezdő balhátvéd vagy ki? Elég ilyen Odriozola szintű embernek néz ki.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. május 3., szerda 22:10

Pad'em írta:

Jobbhátvéd poszton meg.. ott is ki kéne próbálni Camát, miután itt lesz Fran, hátha :mrgreen:
Hja, a balhátvéd posztra lesz igazolás, ott elvileg megteszünk, de jobb oldalon ha marad Carvajal és Vasquez is (márpedig feltételezem hogy maradnak) akkor nem hiszem hogy jön harmadik ember is.

Valakik távozhatnának is, másképp nehéz lesz keretet frissíteni.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 3., szerda 20:51

A City többet ajánlott neki, de offolta őket mert itt akar játszani. Írják elég jó források. Ez azért elég szimpi, hogy nem a PL kánaánt választja, ha igaz.

Nem igazoltam volna le továbbra se, de azért érthető, hogy rámegyünk. A Camavinga, Valverde, Tchouameni, Bellingham sor a 22 éves átlagéletkorával meg egészen brutál évekkel kecsegtet megint. Kíváncsi vagyok Ceba hosszabbításából lesz e bármi, azért így hogy Kroos és Modric is fixen marad egy évet már csak 7-en lennénk 3 posztra, pedig megérdemelné ő is.

Jobbhátvéd poszton meg.. ott is ki kéne próbálni Camát, miután itt lesz Fran, hátha :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. május 3., szerda 19:56

Realista24 írta: Számtalan alkalommal jó áron vásároltunk.

Tchu jelenleg kevés, de előre elkonyveled hogy nem éri meg az arat. Jude ugyanez. A piac diktál.

De lehet másodvonalas jatekosokert menni, közepesen drágán, csak akkor tavasszal szabadok lesznek a hétköznap estek.
ezzel egyetértek nagyjából
arra érdemes sokat áldozni, akiben valami plussz van, benne van a zseni faktor

másodvonalas, közepes játékosokat a rotációhoz ki is lehet nevelni, ezért kellene nagyobb figyelmet fordítani a Castillára

viszont aki tényleg tehetséges, kapjon több bizalmat, lehetőséget, ne tegyük egyből parkolópályára

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 3., szerda 19:55

wZoLee7 írta: Amúgy azt senki nem emelte ki, hogy az idei sláger igazolást már májusban elintézzük és nem augusztus végéig kajtatunk utána?
De. Én. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5175
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 3., szerda 19:27

wZoLee7 írta: Amúgy azt senki nem emelte ki, hogy az idei sláger igazolást már májusban elintézzük és nem augusztus végéig kajtatunk utána?
legyen hivatalos elobb
volt itt mar bappe is bejelentve aztán a mu drukkereket kerdeztuk hogyan kell kinyitott pezsgosuveget visszazarni
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 3., szerda 19:26

Dehogynem, hát több Calafat mez fogy mint Hazardos a shopban :lol:
Pintusos szintet még azért nem éri el :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 3., szerda 19:23

Amúgy azt senki nem emelte ki, hogy az idei sláger igazolást már májusban elintézzük és nem augusztus végéig kajtatunk utána?

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. május 3., szerda 19:20

Ha Bellingham magas ára csak arra jó hogy Jamesre már ne fussa, már megérte :lol:
Jajj de nem bírom az új kyle walkert...

Én amúgy örülök Judenak, Valverdével nagy páros lehetnek.
Fran tök oké, jhv még kell, és egy csatár, ezt a firminot csak kikukáznám B opciónak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 3., szerda 19:17

Halfkey írta:
Realista24 írta: Vagy csak a vezetőség is tudja, hogy ha a közepe rendben van, akkor az elég komoly fegyvertény.

Az örök haborgas itt meg tény sajnos.
Minden csapat minden szurkolói csoportjában/fórumjában az, nem vagyunk olyan különlegesek :)

A közepe meg oké hogy rendben, de csak a fiatal, a ‘jövõt’ jelentõ játékosból lenne Judeal 4. Vannak posztok ahol ugyanez ez a szám 0. A pénz meg véges.


Megintcsak, ez nem dráma, de el kell fogadnod hogy van aki ezt a kiugró ellentmondást észreveszi és ír róla.
Nem írtam hogy nem fogadó el. Csak megjegyeztem mint jelenség.

Az hogy más drukkerek is ilyenek…meg is értem mert mi nyertük folyamat a BL címeket és továbbra is az a csúcs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. május 3., szerda 19:11

Azért a Csu Cama Valverde Bellingham kp elég OP, lehet nem volt a legindokoltabb erre a posztra igazolni 100milliókért, de az biztos, hogy további hosszú évekig miénk lesz a legerősebb kp. Azt meg láttuk mi mindenre elég. :agree:

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 3., szerda 18:51

Aztán nehogy egy Fran, James, Bellingham 3as érkezzen. :D
Amúgy James megint sérült már nem jatszik a szezonban...

Inkább Rudigerbol kéne betont csinalni és akkor Frannal hátul megvagyunk. Nacho Militao Alaba/Rudiger Fran
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. május 3., szerda 18:47

Èvek óta csicskagyasz a vezetőség. Évek óta kretén az edző. Azt szarjak a BLeket 8 éve az ölünkbe, 8 év alatt hoztak annyi kupát, mint sok nagycsapat 80 alatt.

10bol 9x igazuk lett a végén bármihez nyúltak az elmúlt 13 évben. De itt 10/9 komment arról szól, hogy ez minek az minek...ez minek van még itt.

Gondoljátok hogy Mariano Perez kedvence? Vagy Lucas Vasquezrol álmodozik jobbhatvedben? Nem kell Bellingham, de megy a meccsben más sincs mint hogy nem szint egyik kps se. Vagy öreg és kiégett, vagy lassú, vagy buta, vagy táncol instan...

Lehetne azzal is tele a sajtó, hogy eladtuk a szertárost napszámosnak, esküvőt rendeznek a lelakott Bernabeuban, vagy 32 éves Gundogant hozzuk "ingyen", majd 2 hónap múlva könyörgünk neki, hogy mondjon le a fizetéséről mert mégse volt ingyen.

Gazdasági alapon működik a klub. Tucatnyi elemzővel, tonnányi adattal. A feltételezèst sem értem, hogy lehet ilyen magabiztossággal, állandó jelleggel kétségbe vonni a hozzáèrtèsüket az eredményeik fényében.

Egyetlen csapatot mondjatok, ami 2009 óta jobban van menedzselve a Realnal.

Hát itt +1 ámen továbbra is a kretén stábra.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. május 3., szerda 18:46

Oda lehet embert venni ahova van. Most mondhatjuk, hogy jobbszélső kell de jelenleg Rodrygo a 2ik legértékesebb jobbszélső a világon. Nem mellesleg Saka és Rodrygo mindketten 14g 11a a szezonban és Saka lövi a tiziket. Akkor ki lenne az nagy szélső igazolás a 30 éves Salah? Kell a szélekre védő majd vesznek ha találnak olyat aki megfelel. Most van lehetőség Bellingham kalibert igazolni aki csak zárójelben fiatalabb!!! mint Camavinga akkor most kell igazolni. Tuti, hogy Perezék tudják mit, hogy kell csinálni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég