Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 7., hétfő 7:39

Realista24 írta:
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Mégpedig? Kik is ZZ nagy igazolásai? Kiket épített be a kezdőbe? Casemirót berakta. Ok. De pl Bale-be bele tört a bicskája.
Valószínűleg eleinte több teret kapott, hogy elvállalja azt a szarkupacot, aztán szép lassan visszavette az öreg a gyeplőt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 6., vasárnap 23:35

kiserik írta:
Yazid írta:Elvileg itt lett kitalálva allegri vagy egy pochettino esetleges jövetele? Arra mi a garancia, hogy ôket szabadon fogják engedni garázdálkodni igazolások stb terén? Mert igye zidanenak se volt engedve, ezen csak úgy agyaltam
Semmi. Ezért nagyon kicsi szerintem az esély top edzőt hozni. Mindenki tisztában van azzal hogy Flo papa nem engedi ki az irányítást. Nemrég vissza is lettünk utasítva keményen.
Zidane elég sokmindenben döntött a keretet illetően.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 23:06

Yazid írta:Elvileg itt lett kitalálva allegri vagy egy pochettino esetleges jövetele? Arra mi a garancia, hogy ôket szabadon fogják engedni garázdálkodni igazolások stb terén? Mert igye zidanenak se volt engedve, ezen csak úgy agyaltam
Semmi. Ezért nagyon kicsi szerintem az esély top edzőt hozni. Mindenki tisztában van azzal hogy Flo papa nem engedi ki az irányítást. Nemrég vissza is lettünk utasítva keményen.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 6., vasárnap 22:01

Süti írta:
Hogy jön ehhez a holland liga? Azt írtad, mindegy, hogy ki az ellenfél (bocs, milyen bajnokságban játszik). Ez meg nem igaz. :|
Úgy jön ehhez a holland liga, hogy a vélemény amire írtál, egy holland ligás véleményre reagált.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 22:00

BBeno írta:Stadium Attendance today is 53,412 spectators (66% of capacity). Another case in the series of low attendances since the start of the season.

tavaly 63.811 volt a nézőszám.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. január 6., vasárnap 21:45

Elvileg itt lett kitalálva allegri vagy egy pochettino esetleges jövetele? Arra mi a garancia, hogy ôket szabadon fogják engedni garázdálkodni igazolások stb terén? Mert igye zidanenak se volt engedve, ezen csak úgy agyaltam

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. január 6., vasárnap 21:43

wxyz írta:
Impostor írta:Anno Modric is Tottenham kp volt és jó játékos volt de nem egy Istencsászár... azért Eriksenből is lehet még akármi..
Ilyen érvvekkel nem tudok mit kezdeni, meggyőztél.
Ahogy én sem tudok mit kezdeni azzal hogy Odegaardot előrébb helyezed mint Kroost, Ceba-t, Kovacicot és Eriksent, ja meg Iscot..

Ennek alapján az én feltételezésemből hamarabb lesz valami mint a tiédből... vagy mutassak jól összevágott videót Eriksentől ami ráadásul a PL-ből van?-Aztán magyarázzam meg miben jobb, mint a többi középpályás a világon?

Teszem hozzá, nem vagyok Eriksen fan, továbbra is azt mondom amíg nincsenek csatárjaink, hiába hozol Eriksent, Ödegaardot, vagy egy csapat varázslót ha nincs ki elől megoldja a dolgot...

De részemről befejeztem.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 6., vasárnap 21:42

Stadium Attendance today is 53,412 spectators (66% of capacity). Another case in the series of low attendances since the start of the season.

GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2019. január 6., vasárnap 21:41

wxyz írta:Felőlem aztán rabonázhat egy BL döntőben is. Engem nem foglalkoztatnak az ilyen bohóckodások.
Amúgy a holland ligás Lozanot akarod itt látni.
Hogy jön ehhez a holland liga? Azt írtad, mindegy, hogy ki az ellenfél (bocs, milyen bajnokságban játszik). Ez meg nem igaz. :|
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 6., vasárnap 21:39

Eriksennel nem számolnék továbbra sem, semmilyen gondunkat nem oldaná meg, egy jól mutató felesleges igazolás lenne.

Sanchot, Hazardot behúznám, Bale és Isco mehetne kapásból. De továbbra is az edző a lényeg és a felfogás, hogy legyen koncepciónk.
Nem illik.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2019. január 6., vasárnap 21:35

Anno egy komplett csapat is így gondolta, talán fél európa is...
PSG meccsek, emlékszel?-tehetség és szupersztárok és csodagyerekek...aztán ők maguk vallották be hogy nem ugyanaz egy Nantesnak gurítani 6-ot mint a Reallal szembenézni...belekényelmesedtek a saját ligájukba a saját hazai"szintjükre"
Nem kényelmesedett el a PSG. A keretük orrnehéz, a csapatjátékuk nem meggyőző a győzelmek ellenére. Itt is ez a vélemény volt többségben tavaly ősszel.
De hogy ennek mi köze Odegaardhoz azt nem tudom.
Impostor írta:Anno Modric is Tottenham kp volt és jó játékos volt de nem egy Istencsászár... azért Eriksenből is lehet még akármi..
Ilyen érvvekkel nem tudok mit kezdeni, meggyőztél.
Süti írta:Valóban, haverom is mikor megye 3-ban rabonával oktat félpályáról, pont az jut eszembe, hogy ezt madridban is ugyanígy megcsinálná.
Ilyen hülyeségeket leírni.
Hogyne befolyásolná hogy ki milyen bajnokságban és milyen ellenfelek ellen bizonyít...
Felőlem aztán rabonázhat egy BL döntőben is. Engem nem foglalkoztatnak az ilyen bohóckodások.
Amúgy a holland ligás Lozanot akarod itt látni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2019. január 6., vasárnap 21:40-kor.

Impostor
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Impostor » 2019. január 6., vasárnap 21:03

Süti írta:
wxyz írta: Semmit nem befolyásol, hogy ki milyen bajnokságban játszik. A képesség és a potenciál mindenhol ugyanúgy látszik. Csak, hogy egy példát mondjak, Asensio a BLben rúgott gólokat, a legnagyobbnak tartott ligában, mégis lehetett látni, hogy kevés lesz ide kezdőnek.

Valóban, haverom is mikor megye 3-ban rabonával oktat félpályáról, pont az jut eszembe, hogy ezt madridban is ugyanígy megcsinálná.
Ilyen hülyeségeket leírni. :lol:
Hogyne befolyásolná hogy ki milyen bajnokságban és milyen ellenfelek ellen bizonyít...
wxyz:
Anno egy komplett csapat is így gondolta, talán fél európa is...
PSG meccsek, emlékszel?-tehetség és szupersztárok és csodagyerekek...aztán ők maguk vallották be hogy nem ugyanaz egy Nantesnak gurítani 6-ot mint a Reallal szembenézni...belekényelmesedtek a saját ligájukba a saját hazai"szintjükre"

wxyz írta: Nem tudják letámadni. Nem hogy zavarba nem tudják hozni, még szorult helyzetekben is képes tovább építeni a játékot. Olyan helyzeteket old meg amiket még lehet Kroos sem tudna. Letisztult, gyors játék, semmi felesleges mozdulat. Kovacic ehhez képest egy nulla, nem látod át játékot, ha nem veszed észre a különbséget. Kroos is azért gépies sokaknak, mert letisztult, gyors, nincs semmi felesleges sallang és forgolódás a játékában, mint Isco "varázslataiban".

Csodákat nem várok. Én megadnám a lehetőséget annak aki már megérdemlné, nem herdálnám el egy túlértékelt, felesleges Eriksenért.
Most komolyan ennyire elvakult vagy vele kapcsolatban? Vegyem sorba kiket soroltál Odegaard mögé: Kroos, Kovacic, Isco, Eriksen, Ceballos Elég gyenge névsor :)
Sztem te sem látsz át sokmindent ha ilyen kijelentéseket teszel...
Anno Modric is Tottenham kp volt és jó játékos volt de nem egy Istencsászár... azért Eriksenből is lehet még akármi..
Kovacic nem érdemelt több lehetőséget? Ceballos nem érdemel több lehetőséget?

A legnagyobb hülyeség ekkora magasságokba emelni valakit aki még csak tehetség és ekkora felelősséget rakni rá...
Ő nem egy Mbappe aki végigrépázott pár csapatot a BL-ben és a ligában...

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2019. január 6., vasárnap 19:11

nekem nem Eriksen a megoldás de jövő nyáron jár le a szerződése neki is így reális opció lehet

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. január 6., vasárnap 19:02

Eriksent én sem hoznám. Vagy kiboostoljuk Ceballost, vagy Ödegaardot bepróbáljuk, de horror pénzért a dánt, aki közép jó játékos? Ugyanmár.

Cavanit sem hoznám, akkor már inkább egy fiatalabbat, mint Icardi. Akit én sem tartok egy top játékosnak, de vagy várjuk a csodát meg kényszermegoldásokat alkalmazunk, vagy hozunk egy góllövőt, és mellette építünk egy működő rendszert.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. január 6., vasárnap 17:14

SzB írta:De nem ez van. És egyáltalán nem látom, hogy megpróbálkoznánk a 4-42-vel, mert ezt Solari taktikája -ha van ilyen - még nem rajzolta elő egyszer sem. - Zidane-nal ugyanis volt olyan, hogy Ronaldo és Benzema sőt Ronaldo és Bale együtt tolták elöl ketten - Solari mégsem próbálta meg Benzemát és Bale-t 4-4-2-ben. És azt sem látom, hogy bármit javítana a helyzeten, ha Benzema "mélyebben" játszana. Egyáltalán a támadójátékunk teljes betli.
Talán ma Vinicius végre egész meccset fog játszani, és elválik, hol tart. Mbappénak a nevét sem tudta jóformán a közönség, de egész meccseken, sorozatban próbálták ki, s úgy derült ki, hogy nem csak tehetséges, hanem nagyon jó is. 4-5 perc alatt nem lehet bizonyítani. Ezt csak Solari hiszi.
Ez nem Solari hiszi. Egy fiatalban rengeteg minden félre mehet, ha idő előtt nagy terhet raknak a nyakába. Mbappe esetében kényszerben volt a Monaco, mert lesérült a fél csapat. Ő élt a lehetőséggel és olyat mutatott, mint kevesen. Lehet, ha nincsenek a sérülések, akkor marad 5-10 perces csere és nem ott tart, ahol. Ellen példa Asensio, aki berobbant majd fel is robbant.
A felállás meg szerintem amíg báb edzőnk van, addig marad a 433. A főni ezt szereti, ebben hisz. ZZ is akkor váltott 442-ra, mikor kipergett a fél kp.

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 6., vasárnap 17:03

De nem ez van. És egyáltalán nem látom, hogy megpróbálkoznánk a 4-42-vel, mert ezt Solari taktikája -ha van ilyen - még nem rajzolta elő egyszer sem. - Zidane-nal ugyanis volt olyan, hogy Ronaldo és Benzema sőt Ronaldo és Bale együtt tolták elöl ketten - Solari mégsem próbálta meg Benzemát és Bale-t 4-4-2-ben. És azt sem látom, hogy bármit javítana a helyzeten, ha Benzema "mélyebben" játszana. Egyáltalán a támadójátékunk teljes betli.
Talán ma Vinicius végre egész meccset fog játszani, és elválik, hol tart. Mbappénak a nevét sem tudta jóformán a közönség, de egész meccseken, sorozatban próbálták ki, s úgy derült ki, hogy nem csak tehetséges, hanem nagyon jó is. 4-5 perc alatt nem lehet bizonyítani. Ezt csak Solari hiszi.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 6., vasárnap 16:09

SzB írta:Amikor Hazardnak rossz kedve volt, fél évig nem focizott, és megbuktatta Mourinho-t. Pogba most lemásolta ugyanezt. Biztos, hogy ezek a nagy mellényű csávók kellenek nekünk? Van belőlük már elég. Egyébként továbbra is az látható, hogy hiába játszunk három csatárral, ha egyik sem tud gólt rúgni. A most agyonajnározott, folyton kezdő Kukás Vazkez 636 percenként (!), Benzema 177, Bale 173 percenként képes erre. Ha nem lennének ilyen kapusaink, kieső helyen állnánk.
Egy olyan játékost hordasz a béke segge alá, aki nélkül a Chelsea jelenleg valahol a középmezőnyben kullogna. Egy magában viszi ott a támadó szekciót a többi játékos szintén elveszett úgy mint nálunk Bale meg Benzema. A jelenlegi piacon meg a legkönnyebben megszerezhető sztár, aki nem mellesleg ide is vágyik.

A kommented másik felével egy a baj. Diaz a szezonban nem volt bevethető eddig. Nem lenne igazából a 3 támadóra szükségünk, egyszerűen 4-4-2-es (Benzema és Diaz elől, Bale és Asensio széleken, mert a spanyolnak is ez fekszik inkább) rendszerben kellene a csapatot kipróbálni, vagy 4-3-3-ban, Benzema-Mariano-Bale felállással. Mind a két esetben a francia mélyebben játszana és ezt az előkészítő-lekészítő-beadó szerepet játszhatná, amit most is tol és a helyén lenne a dominikai a "csúcsék".
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2019. január 6., vasárnap 16:03

Berti írta: Szerintem legalább egy embert fogunk kezdőbe hozni.
már megvan, Brahim Diaznak hívják :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2019. január 6., vasárnap 16:01

SzB írta:Amikor Hazardnak rossz kedve volt, fél évig nem focizott, és megbuktatta Mourinho-t. Pogba most lemásolta ugyanezt. Biztos, hogy ezek a nagy mellényű csávók kellenek nekünk? Van belőlük már elég. Egyébként továbbra is az látható, hogy hiába játszunk három csatárral, ha egyik sem tud gólt rúgni. A most agyonajnározott, folyton kezdő Kukás Vazkez 636 percenként (!), Benzema 177, Bale 173 percenként képes erre. Ha nem lennének ilyen kapusaink, kieső helyen állnánk.
Lennel szives megtisztelni a madridi jatekosokat a nevuk helyes leirasaval?
Egyebkent Madridban is nem egy edzot buktattak mar meg.
:goat:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. január 6., vasárnap 15:36

"Karim az egyik legnagylelkűbb játékos, akit valaha láttam." /Solari/
Bárkinek odaadja a labdát...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég