Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 21., hétfő 21:51

En minden ellenszenv ellenere nagyon orulnek, ha jonne, de a sohara nyomtam.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 21., hétfő 21:49

Halfkey írta:
Pad'em írta: Sztem nagyjából 50-50% lenne egy "akarod, hogy ideigazoljon" kérdésre a válaszok eloszlása. Ha abból indulok ki, hogy a mostaniban a sohára nyomók többsége valszeg a nem-re nyomna.
Megnézhetnénk.

De amúgy a tapasztalat az hogy ‘frissen’ mindenki rábassza a nemet, aztán fél év múlva már azért elnézné fehérben.
R hátha dob nekünk egy csontot.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. augusztus 21., hétfő 21:03

Jo lenne, de ezeken az elemeken taroljak Majd a gyepet kulonbozo rendezvenyek alatt

Avatar
ViktoR4
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2017. május 22., hétfő 14:22
Kedvenc játékosaid: Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ViktoR4 » 2023. augusztus 21., hétfő 20:51

Na már megy a spekuláció hogy az ott vajon egy pódium e :mrgreen:

https://twitter.com/DanikRM_/status/ ... SgEQ&s=19

Elég baszo lesz minden esetre az új stadion

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 21., hétfő 20:50

Pad'em írta: Sztem nagyjából 50-50% lenne egy "akarod, hogy ideigazoljon" kérdésre a válaszok eloszlása. Ha abból indulok ki, hogy a mostaniban a sohára nyomók többsége valszeg a nem-re nyomna.
Megnézhetnénk.

De amúgy a tapasztalat az hogy ‘frissen’ mindenki rábassza a nemet, aztán fél év múlva már azért elnézné fehérben.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 21., hétfő 19:41

Sztem nagyjából 50-50% lenne egy "akarod, hogy ideigazoljon" kérdésre a válaszok eloszlása. Ha abból indulok ki, hogy a mostaniban a sohára nyomók többsége valszeg a nem-re nyomna.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. augusztus 21., hétfő 18:29

halamadrid írta: Még tényleg van aki akarja?
Miert ne akarna? Mert itt 10bol 8 ember elhiszi, hogy O tudja a frankot? A tavalyi nem volt elegans, iden semmi olyan nem tortent, ami miatt bele kellene torolni a labunkat. A firkaszok irnak, ez a munkajuk, amit meg tudunk, hogy Mbappe kijelentette, hogy nem hosszabbit, Perez meg azt, hogy jovore erkezik. A tobbi sallang.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. augusztus 21., hétfő 18:25

Még tényleg van aki akarja?
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 21., hétfő 17:10

Ugyanmar, menthetetlen :lol: :lol:
Par gol, aztan minden megy tovabb, futballkurva itt mindenki. A jatekos, a drukker, lenyegtelen huszadrangu dolgok ezek.

Mikor ceronaldo kiallittatta runit 2006ban a vb-n, ott is futyulte mencseszter 5-6 percig, meg az elso golig....
thereisonly1ronaldo

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. augusztus 21., hétfő 17:07

Sztem itt egy dolgon megy a feszko Perez es Mbappe kozott. Az pedig a marketing jogok. Ugye a PSGbe Mbappe marketing jogai 100%ban Mbappe kezébe van, míg Perez ilyenbe soha nem menne bele. CÉ bizonyos százaléka marketing jogokban a Madridé volt. Sztem emiatt bukhat a szerződés, ha egyik fél se fog engedni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 21., hétfő 17:05

hehetheoriginal írta: siman megallja a helyet a teoria, hogy kilian tankkalmegyekhazamertbevagyokszarvadeamugynagyapofam bappe felhasznalta a madrid erdeklodeset, tavaly egy sulyosnagy szerzodes miatt, most meg mindig nem tetszett neki, hogy neymar is ott van es o akart lenni a legnagyobb kutya az olban.

koztudott, hogy nem voltak joban ezek ketten.

a szavazasnal a sohasem lesz a madrid jatekosara nyomtam, egeszsegere



En ezt irtam juniusban baratom. :kalapos:

En keves hirt olvastam rola direkt, mert minden nap teljesen mast irtak. A fo szalakat nezve, viszont ez volt a valoszinubb. Megveszik azokat, akiket o szeretne. Nyiltan ragaszkodott egy igazi 9 eshez, aki mellett vegre a leheto legjobb Mbappet kaphatjak. Ott van most mar a ket legjobb baratja(Hakimi, Dembele). Most mar o a Psg egyetlen arca, huzoembere. Emellett megint megduplaztatja a fizeteset.
O tipik az az ember, aki fel kilepni a komfortzonajabol.

Nagyon meresz volt, amit bevallalt, fel parizs megutalta. Keves kellett ahhoz, hogy menthetetlen legyen ez a szerelem.

Aztan meg siman lehet, hogy a tobbieknek lesz igaza, fejet hajtok elottuk es egyutt orulok, ha jon, mert a kvalitasai alapjan vilag legjobbja jelenleg. Csak en mar egyszeruen azt erzem, hogy millio egy lehetosege volt mar alairni hozzank.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadrid95 2023. augusztus 21., hétfő 17:08-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. augusztus 21., hétfő 16:24

kierkegaard írta: nem tudom hogy "vótmá" de:

"Reports in France claim that Kylian Mbappe was not invited to Neymar's farewell party at PSG. L'Equipe added that the club captain and Brazilian teammate Marquinhos was present to say goodbye to his friend. Kylian Mbappe returned to first-team training at PSG as soon as Neymar made it clear about moving to Al-Hilal."

Nekem ez gyanúsan úgy tűnik, hogy átbaszodott a real a palánkon és bappe nem igazán tervez onnan eljönni.
Vagy csak Neymarral rohadtul utálják egymást. :lol:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 21., hétfő 15:48

Én még mindig tartom, hogy Perez megegyezik az arabbal, és nyár végén érkezik. :D
Egyetlen esetben nem fog jönni, hogy ha bármilyen papírt aláír.

Azt sem tudom elképzelni, hogy aláír egy szerződést, ami garantálja, hogy jövő nyárig marad, és mi fizetünk érte x milliót... akkor már most is fizethetnénk érte, annak semmi értelme. Ráadásul semmi garancia, hogy az arab elengedi, sem tavaly, sem idén nem akarta/akarja.
Ez már tényleg olyan ügy, hogy vagy most augusztusban, vagy soha.
:goat:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 21., hétfő 15:15

dzsi91 írta:
p.csabi1 írta: Hogy lelettünk oltva hogy MBappe márpedig jövőre ingyen jön majd ide. :lol: Ő azért mond le a lóvéról.
Az ingyen.
Persze.
Egyedül azt bánom hogy Kane miatta nem jött pedig itt kurva jó lett volna és beleillett volna a csapatba is minden tekintetben.
Haalandot jobban bánom mint kanet.
Ja,vagy ő.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 21., hétfő 15:13

p.csabi1 írta: Hogy lelettünk oltva hogy MBappe márpedig jövőre ingyen jön majd ide. :lol: Ő azért mond le a lóvéról.
Az ingyen.
Persze.
Egyedül azt bánom hogy Kane miatta nem jött pedig itt kurva jó lett volna és beleillett volna a csapatba is minden tekintetben.
Haalandot jobban bánom mint kanet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 21., hétfő 15:08

Hogy lelettünk oltva hogy MBappe márpedig jövőre ingyen jön majd ide. :lol: Ő azért mond le a lóvéról.
Az ingyen.
Persze.
Egyedül azt bánom hogy Kane miatta nem jött pedig itt kurva jó lett volna és beleillett volna a csapatba is minden tekintetben.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 21., hétfő 14:54

Dupla D írta:
kierkegaard írta: Persze, minden nagy név felült a mbappe vonatra csak te voltál helikopter nyilván.
Sokszor lehet olvasni hasonló kommenteket de azért nagy százalékban csak kiderült mindig utólag hogy valid dolgokról cikkeztek.
Ki számít nagy névnek? Padem, miro? Esetleg a psgcommunity?
Ezek önmagában már elég nagy nevek :mrgreen: ne tegyél már úgy mintha én találtam volna ki ezt a sagát bazmeg hát erről cikkezett egész júliusban a francia meg spanyol sajtó. RMCS, la Parisien ujsagirói 90%-ra tették hogy már idén jön. Az a Marca aki végig tagadta júli végére már closer than ever, Ornstein azt írta, hogy úgy erzi már idén deal lehet belőle, ESPNes spanyol csóka a fizuját rátette stb stb. Aztán odajutunk, hogy csak miro meg én terjesztjük :lol:

Ez a sztori már mkinek megfeküdte a gyomrát aztán hülyeségeket beszélünk folyamat közben lehet Mbappe sem tudja hol lesz szeptemberben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 21., hétfő 14:33

wZoLee7 írta: Megint ilyen kitudja honnan származó írások...megint Bappe k. anyját...de ha leírják, nyár elejétől kezdve a terv h marad és jövőre jön ingyen, mindenki ezt nyilatkozza, közben lemond a bónuszokról, hogy ne basztassák érte és engedjék játszani, az lehetetlen, kamu, hazugság, ilyen a világon nincs :lol: Nekem nem rémlik, hogy a részünkről bárki is nyilatkozta volna, hogy idén meg akarjuk venni, sőt, tudtommal ajánlatot sem tettünk. Ajánlat nélkül meg ugyebár elég nehezen válthat klubot. Azt sem értem miért hiszitek, hogy Pérez teljesen hülye. Nyilván eléggé beleszeretett ebbe a projectbe, a sikerért elmegy majd a végsőkig, de valahogy nem látom magam előtt, ahogy másodszor is megszívja.
Egyébként ezt egy az egyben adom. :salute: Senki nem tudja mi megy a háttérben, csak Pappé a PSG meg a Real vezetősége. A többi minden más csak találgatás már.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 21., hétfő 14:32

dzsi91 írta: Az az opció szeribtem nem létezik, hogy kifut a szerződése és aláír hozzánk free agentként akkor ezt már tavaly megcsinalhatta volna.
Ez egyébként szerintem se létezik, viszont tavaly még nem volt ilyen nyilatkozata, hogy nem akar hosszabbítani. Most viszont kerekperec kimondta. Vagyis nem rég. Ez TALÁN jelenthet valamit, és nem csinál segget a szájából. Tavaly csak ment a találgatás hogy aláír a Realhoz, de akkor nem mondott olyat, hogy nem szeretné meghosszabbítani a szerződését. Én legalábbis ilyenre nem emlékszem, de javítson ki valaki ha volt ilyen. Egyedül ebben az idei hivatalos levélben lehet bízni, hogy nem változik a véleménye és tényleg nem akar hosszabbítani, akármit is raknak elé.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2023. augusztus 21., hétfő 14:35-kor.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. augusztus 21., hétfő 14:29

kierkegaard írta: Persze, minden nagy név felült a mbappe vonatra csak te voltál helikopter nyilván.
Sokszor lehet olvasni hasonló kommenteket de azért nagy százalékban csak kiderült mindig utólag hogy valid dolgokról cikkeztek.
Ki számít nagy névnek? Padem, miro? Esetleg a psgcommunity?

Romano annyit írt Mbappé kapcsán idén, hogy a PSG-nél úgy gondolják, hogy Mbappé megegyezett a Reallal jövő évre.
Perez azt mondta, hogy jön majd Mbappé, de nem idén. Erről videó is van. Szerintem, ha nem lenne valóban ilyen gondolkodás, akkor elég lett volna annyit mondania, hogy "ki tudja". De konkrétan azt mondta arra a kérdésre, hogy Bappé jön-e a Realba, hogy "Igen, de nem idén".
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég