Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 15:35

Berti írta:Egy jó hónappal ezelőtt én is úgy álltam volna hozzá, hogy padra vele, vagy stopli a szögre, viszont most tényleg kezd magához térni.
A tönkretetteanapomat dolgot kicsit erősnek tartom. Ne felejtsük már el, hogy kiről is beszélünk és hogy mennyi mindent tett ezért a klubért..
Attól hogy valaki Real drukker még nem kötelező Casillast kedvelni és bálványozni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2014. november 4., kedd 15:33

Egy jó hónappal ezelőtt én is úgy álltam volna hozzá, hogy padra vele, vagy stopli a szögre, viszont most tényleg kezd magához térni.
A tönkretetteanapomat dolgot kicsit erősnek tartom. Ne felejtsük már el, hogy kiről is beszélünk és hogy mennyi mindent tett ezért a klubért..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 4., kedd 15:24

Vérbeli madridista! :roll:

Mondod ezt akkor, mikor már egymás után nem is tudom hanyadik mérkőzését hozza le úgy, ahogy azt elvárják tőle.
Volt 3 jó meccse 2 év alatt...szóval inkább őt értem meg, mint Téged.

Egyébként nem lenne baj ezzel a 40 éves koromig itt vagyok szituációval, ha nem ő lenne az első számú kapus és ezáltal nem lenne nyomás sem edzőn, sem a másik kapuson.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2014. november 4., kedd 15:18

tibi18 írta:
Casillas: “A válogatottban 2016-ig biztosan szeretnék játszani, utána majd meglátjuk. Madridban úgy vélem, hogy akár 40 éves koromig is tudnék játszani. Erősnek és fittnek érzem magam. Pletykák mindig vannak. Soha nem volt esélye annak, hogy máshol folytatom. Itt kezdtem és itt szeretném befejezni. Forrás: Madridom.hu
Na így lehet tönkretenni egy ember napját. :)

Jövőre azért bízom benne már csak csere lesz..
Vérbeli madridista! :roll:

Mondod ezt akkor, mikor már egymás után nem is tudom hanyadik mérkőzését hozza le úgy, ahogy azt elvárják tőle..

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. november 4., kedd 15:10

morientes írta:
Jelenleg nem is tudok nagyon más pozícióra embert... talán +1 támadó szellemű játékos esetleg.. vagy a KP sor bővítése 1 taggal... amit Te is írtál.
Igazándiból szerintem is rendben van a csapat.Már kp-s igazolást sem tartom feltétlen szükségesnek,Alaz a Modric-Kroos-Isco hármas elég jól adja.A kis spanyol kezd feljavulni védekezésben is,amelett meg,mivel nálunk van az esetek többségében a labda,nem is létfontosságú.Tavaly szó volt róla,hogy egy ilyen kaliberű kp-n átmenne egy top csapat,de ez,nem bizonyosodott be...
Ami a támadókat illeti,a bőség zavara,szerintem ilyen tipusú focistát még egyet venni fölösleges.A hátvédsor rendben,kérdés hogy mi lesz tényleg Coentraoval,mert akkor egy balbekk jöhet a padra...ez áll egy kp-sra is,ha Khedira vagy Illarra lépne.De szigorúan kiegészítő emberekre gondolok.
Ja és igen,a kapus poszt.Én szorgalmaznám,de csak és kizárólag top játékos jöhetne szóba,de azt gondolom hogy jövőre még Casillas marad...
Szerintem azért nem ártana egy csere Kroos/Mordic párosnak. A csere a kisebb csapatok ellen játszhatna, addig a kettő közül valaki pihen. Illetve én eladnám Khedira-Illarra párost is. Khedira az Khedira, Illarra-t meg kevésnek érzem. Bár ha tűri a padot, akkor 4-5. számú embernek jó lesz KP-ra.

Más téma: erről a norvég Odengaard-ról tud valaki valamit? Ügyesnek tűnik, ha most megvennénk és fejlődne, akkor a nagycsapatban elnézegetném.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. november 4., kedd 14:35

Casillas: “A válogatottban 2016-ig biztosan szeretnék játszani, utána majd meglátjuk. Madridban úgy vélem, hogy akár 40 éves koromig is tudnék játszani. Erősnek és fittnek érzem magam. Pletykák mindig vannak. Soha nem volt esélye annak, hogy máshol folytatom. Itt kezdtem és itt szeretném befejezni. Forrás: Madridom.hu
Na így lehet tönkretenni egy ember napját. :)

Jövőre azért bízom benne már csak csere lesz..

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 4., kedd 14:18

Cristiano Ronaldo egyetlen gólra van attól, hogy beérje Raúlt a Bajnokok Ligája örökös góllövőlistáján. A portugál csillag 70 gólt számlál a legrangosabb sorozatban. Több portál is 71-et számol, mert a portugál a Sporting színeiben a Bajnokok Ligája selejtezőjében. Forrás: Madridom.hu
azt nem a lokinak verte a mu színeiben ?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 4., kedd 13:39

Jelenleg nem is tudok nagyon más pozícióra embert... talán +1 támadó szellemű játékos esetleg.. vagy a KP sor bővítése 1 taggal... amit Te is írtál.
Igazándiból szerintem is rendben van a csapat.Már kp-s igazolást sem tartom feltétlen szükségesnek,Alaz a Modric-Kroos-Isco hármas elég jól adja.A kis spanyol kezd feljavulni védekezésben is,amelett meg,mivel nálunk van az esetek többségében a labda,nem is létfontosságú.Tavaly szó volt róla,hogy egy ilyen kaliberű kp-n átmenne egy top csapat,de ez,nem bizonyosodott be...
Ami a támadókat illeti,a bőség zavara,szerintem ilyen tipusú focistát még egyet venni fölösleges.A hátvédsor rendben,kérdés hogy mi lesz tényleg Coentraoval,mert akkor egy balbekk jöhet a padra...ez áll egy kp-sra is,ha Khedira vagy Illarra lépne.De szigorúan kiegészítő emberekre gondolok.
Ja és igen,a kapus poszt.Én szorgalmaznám,de csak és kizárólag top játékos jöhetne szóba,de azt gondolom hogy jövőre még Casillas marad...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 3., hétfő 19:44

Okés,köszönöm!! :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. november 3., hétfő 19:30

miro írta:Gareth lesz holnap már?
Ott van a keretben.
Ancelotti mondta róla, nem pedig írta:“Bale rendben van. Coentrao, Carvajal, Illarra és Khedira viszont nincsenek játékra készek. Az egyedüli kétségem akörül van, hogy Bale a kezdőben foglal-e majd helyet, és hogy pihenőt kapnak-e olyan játékosok, akik az utóbbi időben sok mérkőzést halmoztak fel. Holnap fogom eldönteni”.
:)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. november 3., hétfő 19:28

Gareth lesz holnap már?
ha megnézed, benne van a keretben, Ancelotti pedig azt nyilatkozta, holnap dől el, hogy pályára lép-e.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 3., hétfő 19:26

Gareth lesz holnap már?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. november 3., hétfő 18:01

Jobbhátvéd gondunk nem volt már 6 éve, most van 3 is, de úgy néz ki Alves megingathatatlan a kezdőben
Szerintem legalább 3 éve jobbhátvéd gondjaitok vannak... :coffee:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. november 3., hétfő 17:46

CS0ki írta: Most hogy Benzema úgy játszik, ahogy arra vártunk évekig, eladnád... :) Egyébként ja, ha frissíteni kell a keretet, a francia van itt legrégebb óta.

De alapvetően szerintem unalmas átigazolási szezonok elé nézünk, a következő 3-ban nem várok komoly változást. Khedira helyett lesz valaki, jó eséllyel az a brazil gyerek, vagy visszahozzuk Casemirot. Esetleg Chicharitot leváltjuk valami hasonló gyerekkel. Meg ugye Coentrao...nincs vele bajom, de mintha állandóan sérült lenne. Ráadásul sokszor időzíti akkora, amikor Marcelo is az.
Utánpótlásunkban nem tudom, van-e komoly játékos, elsőre nem nagyon hallani senkit. Ez Medran elsőre kellően gyengének tűnt.
Voltak már Benzinnek hasonló hetei 1-2 hónapja.. csak ki is tartson ez a forma. Bár ebben a pillanatban épp eladásra gondolni valóban nonszensz.
Köv átigazolás.. nos én nem vagyok biztos benne, h annyira eseménytelen lesz.
Még egy nagy harcot valamelyik él kapusért is el tudok képzelni.
Jelenleg nem is tudok nagyon más pozícióra embert... talán +1 támadó szellemű játékos esetleg.. vagy a KP sor bővítése 1 taggal... amit Te is írtál.
Bár ez a kapuscsere dolog.. ha nem fog Casillas hibákat halmozni és hoz egy átlagos szintet akkor azért ne reménykedjen senki abban, hogy átadja a helyét másnak..

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 3., hétfő 16:47

CS0ki írta: Ez Medran elsőre kellően gyengének tűnt.
Khedira is, mégis azóta is stabilan játszik :lol: :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 3., hétfő 11:34

hozzánk pato jön úgyis, teljesen egyértelmű.
benzema, bale elad, pato, reus érkezik. :D
Most hogy Benzema úgy játszik, ahogy arra vártunk évekig, eladnád... :) Egyébként ja, ha frissíteni kell a keretet, a francia van itt legrégebb óta.

De alapvetően szerintem unalmas átigazolási szezonok elé nézünk, a következő 3-ban nem várok komoly változást. Khedira helyett lesz valaki, jó eséllyel az a brazil gyerek, vagy visszahozzuk Casemirot. Esetleg Chicharitot leváltjuk valami hasonló gyerekkel. Meg ugye Coentrao...nincs vele bajom, de mintha állandóan sérült lenne. Ráadásul sokszor időzíti akkora, amikor Marcelo is az.
Utánpótlásunkban nem tudom, van-e komoly játékos, elsőre nem nagyon hallani senkit. Ez Medran elsőre kellően gyengének tűnt.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. november 3., hétfő 11:29

Nálunk egy olyan kellene, hogy Alves-Piqué elad... érkezőkről lövésem sincs. Talán Hummels :coffee: Jobbhátvéd gondunk nem volt már 6 éve, most van 3 is, de úgy néz ki Alves megingathatatlan a kezdőben. :roll:
"And my heart will leave you never."

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 3., hétfő 8:14

messideco írta:Paco :-( Ne vigyétek el, nem örülnék neki :x
oké, tietek lehet, varane megoldja.
hozzánk pato jön úgyis, teljesen egyértelmű.
benzema, bale elad, pato, reus érkezik. :D
Kép
Kép
Kép

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. november 3., hétfő 7:42

Paco :-( Ne vigyétek el, nem örülnék neki :x
"And my heart will leave you never."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. november 1., szombat 17:53

csabi* írta:tetszik ez a pacos hír :shifty:
most meg kéne egyezni a Valenciával egy nyártól érvényes szerződésben, hogy más ne vigye el :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég