Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2017. július 17., hétfő 1:13

Sierra írta:Videók alapján nem rossz ez a Ceballos gyerek, bár nem tűnik túl dinamikus focistának, inkább olyan darabosnak láttam abban a hosszú videóban, ellenben Kovacic-csal... én egyértelműen őt preferálom, rászolgált most már a kezdőtagságra is akár, állandó kezdőként még többet fejlődhetne, idén őt nyomatnám Modric-csal felváltva kb.
Ez lehet, hogy így van, de azon a poszton, nem ez a legfontosabb, hogy mennyire dinamikus valaki (pl Kroos). Videók alapján mondom csak, de Ceballos sokkal tökösebbnek tűnik. Kova nagyon sokszor csak a tutit játsza, mert szerintem nincs meg a kellő önbizalma. Ezért is kéne neki egy év kölcsön, hogy összekapja magát, aztán jövőre jöhet vissza. A spanyol mer előre fele játszani és ahogy néztem egész jól. Szóval bármennyire is bírom Kovát, mert a megindulásai nagyon látványosak, de a pálya utolsó harmadába nem nagyon találja fel magát és így Modric helyére se tartom a megfelelő játékosnak.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. július 16., vasárnap 23:42

Lucast én mindenképpen megtartanám. Sokoldalú, alázatos játékos, és amit Bale produkált az elmúlt két idényben, annak ő is lehozza a 80%-t. Ha kettejük közül kell választani, akkor egyértelműen a walesit küldeném el (pedig nincs vele bajom, sőt még potenciált is látok benne). Eggyel kevesebb sztár, "megszabadulunk" a BBC egyik tagjától, végre átállhatunk a 4-4-2-re, stb...
Nyilván nem kérdés, hogy melyikük a jobb, de a körülmények rengeteget változtatnak a dolgokon.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2017. július 16., vasárnap 23:33

Videók alapján nem rossz ez a Ceballos gyerek, bár nem tűnik túl dinamikus focistának, inkább olyan darabosnak láttam abban a hosszú videóban, ellenben Kovacic-csal... én egyértelműen őt preferálom, rászolgált most már a kezdőtagságra is akár, állandó kezdőként még többet fejlődhetne, idén őt nyomatnám Modric-csal felváltva kb.

forrest6
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. július 29., hétfő 21:38
Kedvenc játékosaid: Zidane (Nº1), Kroos, ISCO
Kedvenc csapatod: Real Madrid... :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: forrest6 » 2017. július 16., vasárnap 22:59

Galacticos írta:En amugy elengednem lucast is.
Szep hogy hajt, kuzdd de benne nincs tobb ennel mar es igeretes fiatalok elol fogja elvenni a perceket.
Pont ezen gondolkoztam én is, ha Morata maradna, akkor végképp nem kapná meg a játéklehetőséget. Bírom nagyon meg minden, de azért messze ő a leggyengébb láncszem elől.
TheBull6 írta:Valószínűbb, hogy Kovacic lesz kiszórva, mint hogy Llorente. Téltől kezdbe Mateo hét hónap alatt nem kapott 10 meccsnyi játékidőt összesen, amikor játszottunk 35-40 meccset. Llorente marad, ez szerintem tuti, kap egy 10 meccset a szezonban, így Casemirot nem 65 meccsen kell majd néznünk, hanem csak 55-ön. Modric helyett jön majd Ceballos pihentetés céljából, Kroos meg német, ő bírja. :lol:

De szerintem maradunk a 4-3-3-nál, alapból a BBC-vel, de Bale sérülései és Ronaldo pihentetése miatt, bőven kap majd lehetőséget Asensio és Isco is, ezen esetekben fogunk 4-4-2-zni vagy 4-3-1-2-zni.

Továbbra is Lucas-t érzem feleslegesnek itt tartani. Most a padon is lesz már bőven olyan játékos, aki többet tud adni a meccshez, de szerintem úgyis marad.
Pont ezen gondolkodtam én is a napokban, elnézve a középpályás kínálatot:

-------------------------------------Casemiro/M.Llorente---------------------------------
-------------Modrić/Kovačić------------------------------------Kroos/Ceballos----------
------------------------------------------Isco/Asensio---------------------------------------

Ebből kifolyólag én úgy gondolom, hogy végre felbomlik a "B-B-C" és alapvetően átállunk a szezon 2. felében látott FourFourTwo-ra. Legalábbis a keret jellege ezt indokolná. Ebben a felállásban a 4-4-2 kettese a Ronaldo(Morata)-Bale(Benzema) kettős lenne. Ergo sajna nem lenne hely sehol sem Lucas Vázquez-nak és nem is igazán játszanánk szélsőkkel! Én semmiképpen nem engedném el, mert igazi madridista, akit bárhová teszünk küzd a címerért becsülettel!
Megoldás: A szezon során kényszerből játszott már szélső védőt, amikor Carvajal és Danilo sem volt bevethető. Danilo valószínű távozása esetén :agree: ő lehetne Carvajal mögött a biztos váltótárs. Szerintem ebben kellene gondolkodni és nem Meunier-t hozni Carvajal mögé. Achraf egy évre mehet kölcsönbe az Alavéshez, utána meglátjuk, hogy válik be ez a megoldás, illetve, hogy Vaskéz hajlandó-e egyáltalán erre a szerepre!? Szerintem igen, ezen felül pedig a keret igazi jolly jokere lenne, mivel több poszton is bevethető. Ha pl. meccs közben szerkezetet (4-3-3) kell váltani, több a variációs lehetősége Zizou-nak is! Vele kapcsolatban ezt érzem az egyetlen megoldásnak! Ezzel valószínűleg ez lenne a vala volt legerősebb kerete a Real Madridnak :salute: ! De kell is egy remélhetőleg 6 kupás, 65 meccsből álló szezonhoz :D
2023: Kepa - Carvajal, Rüdiger, Alaba, Camavinga - Fede Valverde, Tchouaméni, Kroos - Bellingham - Rodrygo, Vini Jr.
https://lineupbuilder.com/football/?sk=tx60
2024: #Haaland #Endrick #A.Davies

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. július 16., vasárnap 13:11

Morata nem áll és várja a labdát. Mozog ő rengeteget, kéri a labdát, viszont passzolni, na azt nem. Ha kell 40ről is rálövi, csak le ne kelljen adnia.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. július 16., vasárnap 9:44

Szerintem arra gondolt BlancoMark, hogy rengeteg olyan szitu volt, mikor mindketten pályán voltak, hogy húzodtak be egymás mellé és ment az ívelés rájuk a szélső védőktől. Sőt, ha még Bale is játszott, akkor ő is ment közéjük. Na, azt tényleg nem bírja el a csapat, mert amúgy Morata is elég sűrűn járt vissza. Persze nem olyan feladattal mint Karim.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. július 16., vasárnap 9:43

moratanak gyenge a fejjateka?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. július 16., vasárnap 9:40

BlancoMark írta:Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.

Nekem annyira nem jönnek be a "képességei".

Viszont ő sztm nem az a kimondott, állok bent és várom a sült galambot fajta.


Szóval, nem és nem. :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 16., vasárnap 9:22

BlancoMark írta:Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.
Azért ez így nem igaz. Én nem szeretem Moratat, nem egy technikai zseni, de ő nem csak áll és várja, hogy helyzetbe hozzák. Dolgozik mellette rendesen. Helyzet kidolgozasban nem jeleskedik, kicsit ügyetlen, termete ellenére gyenge a fej játéka és a pozíciós játéka is.

Lukaku meg egy sima dozer, nekem se kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4950
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. július 16., vasárnap 8:45

Mutass egy jobb kepessegu cserecsatart Europaban. A celra tokeletesek a kepessegei.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. július 16., vasárnap 7:57

"Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja..."

Jelen! :ike:
ZIDANE

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4950
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. július 16., vasárnap 6:51

Morataval szerintem soha senkinek nem a kepessegeivel volt a problemaja, hanem hogy alkalmatlan a Ronaldoval valo egyuttjatekra. A csapat nem birja el, hogy mindketto allnak bent es varja a kiszolgalast.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. július 16., vasárnap 2:27

Steve írta:Én mem vagyok éppen egy Morata fan és baromira nem tetszik a játékstílusa.

De amikor Lukakut valaki jobb játékosnak tartja az álljon meg egy pillanatra és nézze meg ki hol és milyen szinte lövöldözte a gólokat.

Ráadásul Morata nem volt éppen elhalmozva játékpercekkel.

Szerintem Morata jó játékos.Nekem nem fekszik a játéka, de hasznos és jó játékos.Jobb mint Lukaku.

Néha az az érzésem amikor páran Benzemáról és Morataról beszélnek, mint ha nem lennének tisztában azzal, hogy egy BL duplázó, világ legjobb ligájának győztes csapatáról van szó és annak csatárairól.
Ha ugy alakul hogy marad Morata akkor egyaltalan nincs okunk ketsegba esni. Nem Ronaldo de vannak olyan kvalitasai amit boven kamatoztatni fogunk egy ~70 meccse szezonban. Akar kiegeszitokent akar eg full-benzema-fail eseten kezdokent hasznos lesz. Megrugja a goljait a ligaban a toltelek meccseken es cserekent beallva. Erre is szukseg van. Inkabb o jojjon be mikor eg a haz mint a null kilometeres borja mayoral.

Neki kevesbe jo ha marad de a csapatnak ertek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. július 16., vasárnap 1:40

Én mem vagyok éppen egy Morata fan és baromira nem tetszik a játékstílusa.

De amikor Lukakut valaki jobb játékosnak tartja az álljon meg egy pillanatra és nézze meg ki hol és milyen szinte lövöldözte a gólokat.

Ráadásul Morata nem volt éppen elhalmozva játékpercekkel.

Szerintem Morata jó játékos.Nekem nem fekszik a játéka, de hasznos és jó játékos.Jobb mint Lukaku.

Néha az az érzésem amikor páran Benzemáról és Morataról beszélnek, mint ha nem lennének tisztában azzal, hogy egy BL duplázó, világ legjobb ligájának győztes csapatáról van szó és annak csatárairól.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. július 16., vasárnap 0:15

elmondom írta:Lukaku mellett azért az szól, hogy ő egy Evertonban hozta a gólokat rendesen Barryk meg Cleverleyk közt. míg moratanak volt szerencséje tolni a juvéban a pogba pirlo vidal kp előtt és Tevez mellett. itt nálunk meg látjuk.. számít azért a körülötte lévő tagok is akik ki szolgálják. talán 1-2 év múlva láthatjuk hogy lukaku valójában tényleg gyenge-e. majd most ki fog derülni.
Morata azert jatszhatott abban a Juveban mert megkuzdott erte. Valamit letett az asztalra az azt megelozo evekben, utanpotlas szinten is. Akar a valogatottban akar a Real Madrid B-ben. Aztan a felnotteknel is lehetett latni, hogy verbeli csatar de pont azon a hataron van, ami meg pont nem eleg egy Realba. De mashova igen. Lukaku tulertekelt, Morata jobb szerintem.
:goat:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2017. július 15., szombat 23:48

realistahuni írta:
ericco írta:Olaszok szerint a Chelsea 100 milliót ajánlott Higuaínért. Ezt az ajánlatot megtehetnék Moratáért is, ha már egyszer viszket a zsebük :D
Majd amikor kiég teljesen perez odaadja a milannak 5+3+2-ért.
Ha a Milan, akkor mi fizetjük azt az 5+3+2-t :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. július 15., szombat 18:10

ericco írta:Olaszok szerint a Chelsea 100 milliót ajánlott Higuaínért. Ezt az ajánlatot megtehetnék Moratáért is, ha már egyszer viszket a zsebük :D
Majd amikor kiég teljesen perez odaadja a milannak 5+3+2-ért.
Love football, hate antifa.

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. július 15., szombat 18:03

Lukaku mellett azért az szól, hogy ő egy Evertonban hozta a gólokat rendesen Barryk meg Cleverleyk közt. míg moratanak volt szerencséje tolni a juvéban a pogba pirlo vidal kp előtt és Tevez mellett. itt nálunk meg látjuk.. számít azért a körülötte lévő tagok is akik ki szolgálják. talán 1-2 év múlva láthatjuk hogy lukaku valójában tényleg gyenge-e. majd most ki fog derülni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 15., szombat 15:39

eReMA írta:
Egyetértek. Kíváncsi lennék, hogy bárki hozzáértő boldog lenne-e egy Morata Man.U.- Lukaku Real cserével... Ugyanmár... részemről kössz, de nem.
Szerintem senki sem akarna Lukakut a Realban latni vagy legalabbis remelem nem. Viszont nem biztos, h Morata bevallik a PL-ben. Szerintem az olaszoknal sem volt vmi jo...sot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. július 15., szombat 15:35

Isco 40, Pogba 75....tm, edes szuz maria
Lukaku jo vétel volt az MUnak. De Morata 90 alatt nálam sem lenne eladó. De mégis mi koze van a pénzhez annak hogy ki mit tesz le a pályán. Benzemat 50ért se vinnék el lehet, aztán ő a kezdőcsatárunk 3 bl győzelem közepette is. Azt hagyjuk hogy idén milyen volt.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég