Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 7., szerda 18:32

VV megy a MU-ba. Megvan De Gea utódja? :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 17:52

tubatibi írta:De miért Illarramendihez hasonlítjátok? A srác full támadó kp-s. :lol:
Nem a posztját hasonlítják hozzá, hanem ha lehoz annyi teljesítményt majd mint Illarra, akkor már megérte, mivel olcsón jött. Ha jön.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 7., szerda 17:51

De miért Illarramendihez hasonlítjátok? A srác full támadó kp-s. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 7., szerda 17:31

Sastre írta:De ha jobb lesz mint Illaramendi, akkor már megérte reménykedni benne, hogy lehet belőle valaki :D
Ha csak olyan lesz,hidd el már jó...
Amúgy leigazoltuk tényleg?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 7., szerda 17:21

A Silva gyerekkel miújság van? :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 7., szerda 16:55

Szerintem is 1,5-2 evet lehuzhat a Castillaban(csak, h szokja a spanyol ligat)persze jo lenne, ha feljutnanak. A csapatnak van egy ambiciozus edzoje, es most lehet egy jo mag is. Csak remelni tudom, h utannuk is hozunk hasonlo kategoriaju fiatal tehetsegeket, mert toltelek mindig lesz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 7., szerda 15:14

De ha jobb lesz mint Illaramendi, akkor már megérte reménykedni benne, hogy lehet belőle valaki :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 15:12

miro írta:Érdekes,amikor úgy volt hogy a Bayernbe megy a fórum 90%a osztotta illetve abban bizott hogy még fiatal és lehet hogy egyáltalán nem lesz nsgy játékos,viszont ma már a jövő csapatában képzelik el páran... :D :D
Csak reménykedünk, hogy lesz belőle valami... Persze, hogy hùztuk a szánkat amikor az volt, hogy megy a BM be... Hailovicnál is hùztuk a szánkat, hogy a barcába ment...

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2015. január 7., szerda 13:43

miro írta:Érdekes,amikor úgy volt hogy a Bayernbe megy a fórum 90%a osztotta illetve abban bizott hogy még fiatal és lehet hogy egyáltalán nem lesz nsgy játékos,viszont ma már a jövő csapatában képzelik el páran... :D :D
Egyébként ez tényleg vicces. :lol: Mekkorát fordul a világ egyeseknél ha más csapat helyett a sajátjukkal hoznak valakit szóba. :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 7., szerda 13:42

MorataMartin írta:Baaszus most nézem, hogy az 5 utolsó Atma elleni meccsünkből csak1et tudtunk megnyerni, azt ugye a 92:48:D Rendes játékidőben utoljára pont a kupameccsen vertük őket:/
Jah, de ha az utolsó 7-et nézzük, akkor 3x... Kupában kétszer vertük őket :D

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. január 7., szerda 13:38

CS0ki írta:Oké, hogy betették a válogatottba, de Halilovic is szerepelt ott elég korán, aztán meg a barcelona B-ből sem hiszem, hogy annyira kilógna (nem tudom, meg lehet cáfolni, de ha olyan jól menne neki, többször vinnék fel a nagyokhoz).
Abszolút felfelé lóg ki a csapatból 3-4 másik sráccal egyetemben, amikor játszik, ezzel nincs gond. A probléma egyrészt az, hogy az edző egy idióta, aki a szezon elején elég sokat jegelte, és a legutóbbi meccsen is csak 20 percet adott neki (ez még nem is lenne akkora gond, ha nem három kategóriával gyengébb játékosokat játszatna a horvát helyett), másrészt az, hogy fejlődnie kell még, már ami a fizikumot és az állóképességet illeti. 90 percet még nem igazán tud végigjátszani, úgy tűnik, kissé nagyobb az iram itt, mint a horvát ligában. De egyébként biztató, nagyon komoly megindulásai és szólói vannak (ezekből lőtt is már két fantasztikus gólt), egyre jobban érzi a kényszerítőket is, és remekül lát a pályán. Igaz, a kulcspasszokba még sokszor hiba csúszik, de ez még fog változni valószínűleg. Ja, és a hozzáállása is példás, letámad, visszazár, ahogy azt kell. Talán ennek is köszönhető, hogy sokszor elég hamar elfárad.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 7., szerda 13:36

Érdekes,amikor úgy volt hogy a Bayernbe megy a fórum 90%a osztotta illetve abban bizott hogy még fiatal és lehet hogy egyáltalán nem lesz nsgy játékos,viszont ma már a jövő csapatában képzelik el páran... :D :D
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 13:31

Én most azon gondolkoztam amúgy, hogy ti is, meg mi is mindig háborgunk, hogy a Classicok a nehéz Bl meccsek közé esnek sokszor.. Szerencsétlen Atma is belenyúlt most, ma veletek játszanak, vasárnap Barca, 1 hét múlva meg megint Real. Kíváncsi leszek melyiken hogy fognak teljesíteni, mi foghatóbbak lennénk most szerintem, de a kupát meg "könnyebben" megnyerhetik..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 7., szerda 13:30

Holnap a felnőttekkel fog edzeni.

Kiegészítés:
The negotiations should not be easy as Ødegaard is willing to get top-class action at some European team, and our managing board can't guarantee him that in Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. január 7., szerda 13:24

Baaszus most nézem, hogy az 5 utolsó Atma elleni meccsünkből csak1et tudtunk megnyerni, azt ugye a 92:48:D Rendes játékidőben utoljára pont a kupameccsen vertük őket:/

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 13:06

Géci írta:Azóta már Marco is zsebben, és ekkor már Mink Peeters aláírt a hírek szerint, most pedig reméljük, hogy Odegaard is :)
Ezt a Peeters gyereket nem ismertem, köszi szépen. Reméltem, hogy nem lesz ez is trollkodás csak.. :D
CS0ki írta:de Halilovic is szerepelt ott elég korán, aztán meg a barcelona B-ből sem hiszem, hogy annyira kilógna (nem tudom, meg lehet cáfolni, de ha olyan jól menne neki, többször vinnék fel a nagyokhoz).
A Barca B GT terepe, de tudtommal Eusebio hasonló munkát végez, mint Lucho, szóval emiatt is van, hogy nem úgy megy az adaptáció, mint kéne.. De bőven a jobbak közt van - ha jól tudom.. :D Amúgy én eddig akárhányszor láttam, mindig pozitív benyomásokat keltett bennem, remélem nem akasztja meg a fejlődését a "mester".

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 7., szerda 13:03

Egyébként a norvég srác is...Oké, hogy betették a válogatottba, de Halilovic is szerepelt ott elég korán, aztán meg a barcelona B-ből sem hiszem, hogy annyira kilógna (nem tudom, meg lehet cáfolni, de ha olyan jól menne neki, többször vinnék fel a nagyokhoz). Nem biztos, hogy beférne még egy első osztályú csapatba a spanyoloknál. Ha feljutna a Castilla a másodosztályba (nem tudom miért írja itt Bbeno "biztosra", hogy nem jutnak fel, hiszen elég jól állnak, és a formájuk javul eleve), szerintem ott bőven tudna fejlődni egy 16-17 éves gyerek. De ő nem akar, oké. De nem lepődnék meg, ha a kölcsönadást követően a padon ücsörögne.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 7., szerda 12:58

palesz77 írta:
Géci írta:3 kis wonderkid összeszokva nem lenne rossz...
Ki a harmadik? Van ugye most a leírhatatlan nevű norvég srác, a Mallorcas csávó, meg még ki? :hmmm:
11.24

A Real Madrid nem tétlenkedik a holtszezonban sem, már ami az átigazolásokat illeti. A Marca információi szerint a Királyi Gárda vezetősége Martin Odegaard mellett, egy másik fiatal tehetséget is Madridba csábítana. Mink Peeters, holland támadó már aláírta szerződését a klubbal. Most pedig azzal a Marco Asensioval szeretnék véglegesíteni a szerződést, akit tavaly egy lépés választott el a Barcelonától. Marcoért a hírek szerint 3,5 millió eurót fog fizetni a csapat.

Azóta már Marco is zsebben, és ekkor már Mink Peeters aláírt a hírek szerint, most pedig reméljük, hogy Odegaard is :)

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 7., szerda 12:57

Zsombor írta:Bale.
Remy írta:Azt nem tudom, de negyediknek elhoznám Rani Khedira-t. Összeállhatna a Khedira-Khedira tengely. :shifty: :mrgreen:
Sastre írta:A harmadik Enzo Zidane :mrgreen:
:fpalm: :lol:

Na és most komolyan..? :lol:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 7., szerda 12:56

A harmadik Enzo Zidane :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég