Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 14., kedd 15:06

CS0ki írta:
Igen persze egy tökéletes világban kb 10 éve reális lett volna annyiért elhozni... Esetleg a duplájára a 31 Misinek le lehet majd faragni az alap 80 milliót amiért a MU majd mond, h mennyiért mehet...
Én meg sokallom a 31 milliót...miután 2016-ig van csak szerződése, sokat nem pattoghat az MU, ha ide akar jönni, akár még várhatunk is rá egy évet, itt lesz Navas amúgy is.
Persze ha meghosszabbítja a szerződését, akkor nincs is miről beszélni, hagyni kell a francba.
A szerződése lejártjáról nem tájékozódtam így jogos , h még sok a 31 milla is egy kicsit... de igazság szerint akkor is 20-25 milla a realitás szóval nagyot nem buknánk. De ha véletlen tényleg egy hosszabbítást kicsikar a MU és úgy leszünk "kénytelenek" ajánlatot tenni akkor viszont tartom, h 60 M alatt nem lehet mozdítani a mai piacon. Annyit meg nem ér...
Navas kapja csak meg az esélyt ha más nem jövőre ha már ide hülyítették szerencsétlent... (bár én bohóckodnék a Real 2. számú kapusaként :D)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 14., kedd 14:22

Realista24 írta:"Diego López egy nagy klubot keresett, ahol kisebb a versenyhelyzet. Senki nem akarta, hogy távozzon."
Ezt mondta tegnap Carlo papa.

Lehet.....szimplán megmondták neki,tehetsz bármit,ikert vissza kell lökni a kapuba. Kapod az évi 7 kupameccset.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 14., kedd 13:16

Realista24 írta:"Diego López egy nagy klubot keresett, ahol kisebb a versenyhelyzet. Senki nem akarta, hogy távozzon."
Ezt mondta tegnap Carlo papa.
Ziro translate: ahol a versenyhelyzet utáni elbírálás sportszakmai szempontok alapján történik.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 14., kedd 13:13

"Diego López egy nagy klubot keresett, ahol kisebb a versenyhelyzet. Senki nem akarta, hogy távozzon."
Ezt mondta tegnap Carlo papa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 14., kedd 13:07

DL-t el kellett küldeni nem sportszakmai szempontok miatt, Casillas meg egy időzített bomba igazából, rivális nélkül hagyni életveszély lett volna. Alapból el van cseszve az egész, DL el lett üldözve, Navas leépítés alatt áll épp, majd jöhet a harmadik szerencsés próbálkozó aki megpróbálhatja Ikert kitúrni..sok sikert neki... :mrgreen: (nem vicces a szitu amúgy)
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 14., kedd 13:03

tubatibi írta: (Mondjuk nagyon sajnálnám Navas-t, eszméletlen az a pali is.)
Emiatt nem értem én ezt, mi a fenének igazoltátok le akkor Navast? Semmi értelme nem volt igazából, ha idén Casillas véd minden fontos sorozatban, jövőre meg hozzátok De Geat első számú kapusnak a nyakára. De persze ez csak az én véleményem.. :coffee:

Kb annyi értelme lenne, mint nálunk a Bravo-MAtS duónak van eddig idén, van 2 jó képességű kapus, akik közül az egyik nem játszik - amikor meg igen, akkor kiütközik a perchiány.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 14., kedd 13:01

Szerintem LvG nem ragaszkodna hozzá annyira, eladja jó áron, aztán valamelyik hollandot odaviszi. A colos belgát sajnálom amúgy, ha Mourinho nem lépi meg Cech padoztatását, akkor bepróbálkozhattunk volna. Mondjuk tőlem Neuer is jöhetne akármikor, nem lenne ellenvetésem. Ramossal miket alkotnának pár kontránál.. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 14., kedd 12:57

Igen persze egy tökéletes világban kb 10 éve reális lett volna annyiért elhozni... Esetleg a duplájára a 31 Misinek le lehet majd faragni az alap 80 milliót amiért a MU majd mond, h mennyiért mehet...
Én meg sokallom a 31 milliót...miután 2016-ig van csak szerződése, sokat nem pattoghat az MU, ha ide akar jönni, akár még várhatunk is rá egy évet, itt lesz Navas amúgy is.
Persze ha meghosszabbítja a szerződését, akkor nincs is miről beszélni, hagyni kell a francba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 14., kedd 12:33

Írtam már, szerintem egy kapus lesz az egyik nagy igazolás a nyáron..sok reális opció nincs..Lloris, De Gea..kb ennyi akikre megéri sokat áldozni, bár inkább a spanyol. A másik út, hogy jön Casilla, aztán versenyeztetés lesz, de szerintem ez Casillas felé is amolyan gesztus lesz, hogy egy top kapus miatt kell távoznia úgymond, átadva a stafétát. Ha csak elsunnyog csendben és Navas átveszi a helyét jövőre, akkor az felvet pár kérdést.
Nem illik.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 14., kedd 12:24

Igen persze egy tökéletes világban kb 10 éve reális lett volna annyiért elhozni... Esetleg a duplájára a 31 Misinek le lehet majd faragni az alap 80 milliót amiért a MU majd mond, h mennyiért mehet...

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. október 14., kedd 12:18

A Daily Mirror szerint a Real Madrid jövő nyáron 31 millió eurót fog ajánlani David De Geaért. A lap szerint Pérezék Casillas utódját keresik, és a spanyol hálóőrben látják a tökéletes megoldást. Forrás: Madridom.hu
Tökéletes. :salute:
A világ egyik legjobb kapusa, nagyon fiatal és ráadásul ő lesz Spanyolország következő 1-ese is.
Remélem, hogy tényleg így lesz.

(Mondjuk nagyon sajnálnám Navas-t, eszméletlen az a pali is.)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2014. október 13., hétfő 18:29

Meglepő, hogy egy labdarúgással foglalkozó oldalon focisták vannak elöl...

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. október 13., hétfő 18:11

A szavazásról: a goal.com olvasói szerint...

Tehát nagyjából annyi a szakmai alapja az egésznek, mint mikor az NSO kiírja az év csapata szavazásokat, és legyen akárhányadik helyen a Fradi, nyilván lesz legalább 3-4 ember a legjobb 11-ben. Mindez pusztán a nagy szurkolói bázisból kifolyólag. Szóval ebből az eredményből nagyjából annyit lehet levonni, hogy több CR rajongó van ott, mint Messi.

Az első helyezése egyébként teljesen megérdemelt, illetve Messi második pozíciója enyhén túlzás a többi névhez képest, de osztom, hogy elsősorban nem a labdarúgókat kellett volna preferálni.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 13., hétfő 16:59

miro írta:Off.


Nadalt azért hiányolom.
Ha már atlétikusság akkor elve nem a teniszezők , de nem is az átlag focitsák (CR persze más) közt illene szavaztatni ha a realitásokat nézzük hanem valóban atléták között... ez a szavazás elég komolytalan szimpátiaszavazásnak hat véleményem szerint. Olyan mintha megszavaznák kinek volt minden idők legjobb labdaérzéke és oda tennék szavazási lehetőségnek Alit meg Boltot

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 13., hétfő 16:55

Off.


Nadalt azért hiányolom.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. október 13., hétfő 16:53

Enrique írta:Nem tudom pontosan mit értenek atletikusságon, de azért egy nba játékos, sprinter, vagy küzdősportoló elsőre jobban ide kívánkozik, mint egy focista.
Kivéve persze Ronaldot, aki mondjuk ebben mindenképp all time legjobb a focin belül.
Lényegében mindegy mit értenek... Messi 2. helyre sorolása mindenképpen vicc kategória.

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Enrique » 2014. október 13., hétfő 15:42

Nem tudom pontosan mit értenek atletikusságon, de azért egy nba játékos, sprinter, vagy küzdősportoló elsőre jobban ide kívánkozik, mint egy focista.
Kivéve persze Ronaldot, aki mondjuk ebben mindenképp all time legjobb a focin belül.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. október 13., hétfő 15:32

Azt hittem ő a harmadik:

http://www.ronaldo7.net/news/archive/cr ... uscles.jpg


:mrgreen: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 13., hétfő 15:22

Messi, mint a történelem második atlétája? Bokánfosom magam :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 13., hétfő 15:12

Cristiano Ronaldót választották minden idők legnagyobb atlétájának a goal.com szavazói. A portugál focista a szavazatok 30%-át szerezte meg, ezzel jócskán felülmúlta a 2. helyen végző Messit. Rá 16% szavazott. A további sorrend: Muhammad Ali 14.39%, Michael Jordan 11.08%, Usain Bolt 5.33%, Pele 4.60%, Roger Federer 4.26%, Michael Phelps 3.58%, Diego Maradona 3.45%, Sachin Tendulkar 3.39%, más 3.45%. Forrás: Madridom.hu
Értem én, hogy itt a sportolókról van szó, de kicsit vicces, mert elképzelek egy atletikus alkatú embert...CR,Ali,Bolt,Phelps...és ebből 3-at megelőzött Messi
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég