Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. november 7., péntek 10:24

pavel írta:mi az hogy feláldozta a serdülőkorát meg az ifjúságát??? B+ egy vízilabdázótól mikor hallottál ilyet? Meg itt magyarban is, csak akkor nyomhatod a focit az akadémián, ha elérsz egy bizonyos szintet a suliban...
egyik, másik...azt csinálja amit szeret, és meg is fizetik érte...őszintén, hányan mondhatják el ezt magukról?

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. november 7., péntek 9:42

mi az hogy feláldozta a serdülőkorát meg az ifjúságát??? B+ egy vízilabdázótól mikor hallottál ilyet? Meg itt magyarban is, csak akkor nyomhatod a focit az akadémián, ha elérsz egy bizonyos szintet a suliban...
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 6., csütörtök 20:22

Fiorentinában focizik jelenleg. Előtte pedig WBA, Mallorca, Villareal
Olyan rosszul azért nem járt szerintem
Sértődöttség beszél belőle

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 6., csütörtök 19:46

Ez miről beszél?
Elhiszem hogy nem kerül föl mindenki a felnőttbe,de aki azért lehúz 10 évet a Reak UP-be ne hogy már nem lesz utána profi futballista.(elhiszem van kivétel,de az mindenhol van.)
Pont hogy kurva jó ajánlólevél az hogy a Reálnál kaptad meg az alapokat.
Ez is dumálni tud,aztán lehet a negyede nem lenne,ha nem itt nőtt volna föl.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 6., csütörtök 19:11

Nem is értem amúgy.
Egy melóhelyre is jelentkeznek adott esetben több százan, és csak egyet vesznek fel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 6., csütörtök 19:07

Ez a világ rendje. Valóban szomorú, hogy a játékosok bére már ilyen szinten mozog, de gondolom ő sem adja vissza a fizetését.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. november 6., csütörtök 19:02

És 18 évesen már nem lehet elmenni tanulni? Vagy azt csinálni amit akarsz?
Aki vesztes, az vesztes, erről nem a klub tehet.
Minden akadémia így működik, nem lehet felvinni 300 tizenévest a felnőttekhez minden évben.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 6., csütörtök 18:57

Peti7 írta:"„Számomra a játék élvezetes volt egészen addig, amíg 11 évesen csatlakoztam a Real Madridhoz – kezdte a Marcának adott nyilatkozatát Borja Valero. – Ha nem profi futballistaként teljesítettem volna, akkor az értékelésem sokkal rosszabb lett volna. Fiatal játékosként együtt éltem háromszáz sráccal, és a nyolcvanöt százalékuk számára nem jött össze. Mindannyian feláldozták a serdülőkorukat a semmiért. Nem volt hűség."

De miért, mit gondol? Hogy mindenki "továbbmegy"? Nyilván azért van az utánpótlás, hogy kiválogassák a legjobbakat és legtehetségesebbeket...
Serdülőkorukat a semmiért. Azért mert itt éppen nem jött össze, máshol simán szerencsés lehet. Nem egy olyan hír volt, hogy amikor egy mára igazi profiként elismertet régen elutasított egy nagy csapat, amikor fiatal volt.

Nagyon egyszerűnek tűnik a tag. :roll:
Te meg nagyon rosszul értelmezted. Sokan vannak, akik nem élnek meg ebből annak ellenére, hogy feláldozták a serdülőkorukat és lehet most se nem tanultak, se nem élsportolók és tengődnek valahol minimálbérért. Sok mindent fel kell áldoznia valakinek, hogy élsportoló legyen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Peti7
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2014. október 27., hétfő 22:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti7 » 2014. november 6., csütörtök 18:10

"„Számomra a játék élvezetes volt egészen addig, amíg 11 évesen csatlakoztam a Real Madridhoz – kezdte a Marcának adott nyilatkozatát Borja Valero. – Ha nem profi futballistaként teljesítettem volna, akkor az értékelésem sokkal rosszabb lett volna. Fiatal játékosként együtt éltem háromszáz sráccal, és a nyolcvanöt százalékuk számára nem jött össze. Mindannyian feláldozták a serdülőkorukat a semmiért. Nem volt hűség."

De miért, mit gondol? Hogy mindenki "továbbmegy"? Nyilván azért van az utánpótlás, hogy kiválogassák a legjobbakat és legtehetségesebbeket...
Serdülőkorukat a semmiért. Azért mert itt éppen nem jött össze, máshol simán szerencsés lehet. Nem egy olyan hír volt, hogy amikor egy mára igazi profiként elismertet régen elutasított egy nagy csapat, amikor fiatal volt.

Nagyon egyszerűnek tűnik a tag. :roll:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. november 6., csütörtök 12:23

Modric és Kroos 1250 sikeres passzt váltottak egymás között a liga 10 fordulója alatt, második helyen Rakitic-Busquets 1124-gyel.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 5., szerda 23:28

Cristiano Ronaldo egyetlen gólra van attól, hogy beérje Raúlt a Bajnokok Ligája örökös góllövőlistáján. A portugál csillag 70 gólt számlál a legrangosabb sorozatban. Több portál is azonban 71-et számol, mert a portugál anno’ betalált még a Sporting színeiben a Bajnokok Ligája selejtezőjében. Forrás: Madridom.hu
Én úgy tudom, hogy nem a Sportingban talált be selejtezőn, hanem még a Manchesterben.
Egész pontosan 2005-2006-ban (akkor indultak selejtezőben), és pont a Debrecen ellen szerzett gólt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 5., szerda 21:22

Schulcz: Enes Ünál
Na utanna neztem az altalad ajanlott Unalnak, videot csak egyet talaltam nem sok mindent mutattak. eleg rossz minosege is volt.
azt irtak, h 108 utanpotlas meccsen szerzett 188 golt es utanpotlas valogatottakban 30 gol 34 meccsen, az mar nem rossz. 17 eves a nagycsapatban jatszik es a torok u-21ben.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2014. november 5., szerda 16:18

Köszönöm az érdeklődést az ifikkel kapcsolatban. Ha már így érdekel ez néhány embert, örömmel írok egy kis szubjektív körképet erről. Remélem holnap estére elkészülök vele. Azért szubjektív, mert például Angliát nem nagyon követem ebből a szempontból, vagy Portugáliát sem és biztosan a Spanyolokkal is van aki jobban képben van. Viszont a Német, Belga, Holland, Francia, Horvát, Török, Olasz vonalon nagyjából képben vagyok. Akkor remélhetőleg holnap elkészül egy hosszabb lélegzetű valami..

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 5., szerda 16:09

coming soon... :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 5., szerda 4:17

Schulcz írta:
szerintem tobbeket is erdekelne,ha vannak jo infoid.

A belga gyerekrol mar hallotam korabban is, es amit lattam tole hat.....nagy jovo elott all.
A torok gyerekre kivancsi leszek, most h felhivtad ra a figyelmet kovetni fogom.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 4., kedd 22:52

Schulcz írta:Valaki itt érdeklődött Ödegaardról. Mondjuk én személyesen én nem láttam, de megkérdeztem egy norvég havert, azt mondta, hasonló a srác, mint Hachim Mastour a Milanban, csak inkább ballábas.....jó kis szélsőpár lehet belőlük valamikor...:) Ügyes srácok.

De ha már utánpótlás, volt szerencsém látni mostanság két 17 éves srácot, egy csatárt és egy középpályást, ez utóbbit kétszer is láttam..... hát gyerekek, én belehalok, ha ezek nem itt kötnek ki.

A középpályás az egy Tielemans nevű belga gyerek az Anederlechtben,... nincsenek rá szavak, olyan intelligensen játszik támadásban és védekezésben, hogy az elképesztő. Kétlábas, gyors, okos, pontos...és azt mondják már tavaly is ő mozgatta a csapatot, 16 évesen. Döbbenet.

A másik meg egy török csatár valami Ünál a Bursasporban, idén került fel az ifiből. Magas, gyors, kétlábas, nem tanult, hanem abszolút módon. Ügyes, lát is a pályán és igazi ragadozó a kapunál. Nem vagyok egy Hehe rajongó, de ha idén behúzzzuk a 11.-et, elviszem a srác egyik meccsére, ezt most megígérem, mert látni fogja a fiatal Ronaldót (A Brazilt persze), merthogy nekem csak ezzel az Ünállal volt eddig deja vu érzésem, de vele nagyon. Egy az egyben a fiatal Ronaldo....
Ilyen infókat szeretem. Ha vannak még akkor jöhetnek :D
Utána is nézek ennek a török Ronaldonak

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 4., kedd 20:56

Schulcz írta:Mondjuk ja, nem stimmel a nationality.... :mrgreen:
De a többi abszolút. :)

Jó megfigyelőképességed van....engem érdekelnek. Majd küldj róluk pár infót ha tudsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2014. november 4., kedd 20:54

Mondjuk ja, nem stimmel a nationality.... :mrgreen:
De a többi abszolút. :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 4., kedd 20:53

Schulcz írta:Valaki itt érdeklődött Ödegaardról. Mondjuk én személyesen én nem láttam, de megkérdeztem egy norvég havert, azt mondta, hasonló a srác, mint Hachim Mastour a Milanban, csak inkább ballábas.....jó kis szélsőpár lehet belőlük valamikor...:) Ügyes srácok.

De ha már utánpótlás, volt szerencsém látni mostanság két 17 éves srácot, egy csatárt és egy középpályást, ez utóbbit kétszer is láttam..... hát gyerekek, én belehalok, ha ezek nem itt kötnek ki.

A középpályás az egy Tielemans nevű belga gyerek az Anederlechtben,... nincsenek rá szavak, olyan intelligensen játszik támadásban és védekezésben, hogy az elképesztő. Kétlábas, gyors, okos, pontos...és azt mondják már tavaly is ő mozgatta a csapatot, 16 évesen. Döbbenet.

A másik meg egy török csatár valami Ünál a Bursasporban, idén került fel az ifiből. Magas, gyors, kétlábas, nem tanult, hanem abszolút módon. Ügyes, lát is a pályán és igazi ragadozó a kapunál. Nem vagyok egy Hehe rajongó, de ha idén behúzzzuk a 11.-et, elviszem a srác egyik meccsére, ezt most megígérem, mert látni fogja a fiatal Ronaldót (A Brazilt persze), merthogy nekem csak ezzel az Ünállal volt eddig deja vu érzésem, de vele nagyon. Egy az egyben a fiatal Ronaldo....

Ez szép és jó....de mivel nem brazil,így sztornó a buli.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2014. november 4., kedd 20:48

Valaki itt érdeklődött Ödegaardról. Mondjuk én személyesen én nem láttam, de megkérdeztem egy norvég havert, azt mondta, hasonló a srác, mint Hachim Mastour a Milanban, csak inkább ballábas.....jó kis szélsőpár lehet belőlük valamikor...:) Ügyes srácok.

De ha már utánpótlás, volt szerencsém látni mostanság két 17 éves srácot, egy csatárt és egy középpályást, ez utóbbit kétszer is láttam..... hát gyerekek, én belehalok, ha ezek nem itt kötnek ki.

A középpályás az egy Tielemans nevű belga gyerek az Anederlechtben,... nincsenek rá szavak, olyan intelligensen játszik támadásban és védekezésben, hogy az elképesztő. Kétlábas, gyors, okos, pontos...és azt mondják már tavaly is ő mozgatta a csapatot, 16 évesen. Döbbenet.

A másik meg egy török csatár valami Ünál a Bursasporban, idén került fel az ifiből. Magas, gyors, kétlábas, nem tanult, hanem abszolút módon. Ügyes, lát is a pályán és igazi ragadozó a kapunál. Nem vagyok egy Hehe rajongó, de ha idén behúzzzuk a 11.-et, elviszem a srác egyik meccsére, ezt most megígérem, mert látni fogja a fiatal Ronaldót (A Brazilt persze), merthogy nekem csak ezzel az Ünállal volt eddig deja vu érzésem, de vele nagyon. Egy az egyben a fiatal Ronaldo....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég