Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 1., hétfő 16:28

legyetek már kicsit optimistábbak, skacok. :roll: :)

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 1., hétfő 16:25

csak korai fázisában van, jó hír a Real-fanatikusok számára, hogy Luka Modricnak valószínűleg nem kell sebészi kés alá feküdnie. Forrás: Madridom.hu
2014 best off......majd idővel kiderül, hogy majd valamikor majd lehet meg kell műteni.


ez igen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. december 1., hétfő 14:39

Noha lábadozásának csak korai fázisában van, jó hír a Real-fanatikusok számára, hogy Luka Modricnak valószínűleg nem kell sebészi kés alá feküdnie. A Real Madrid horvát játékosának orvosai optimisták a felépülést illetően, ugyanis Modric megfelelően reagál a kezelésekre. A középpályás még mindig őssejtkezelést kap Vitoriában. Ha ezt az első rehabilitációs időszakot sikeresen átvészelik, akkor sokkal valószínűbb, hogy a játékost nem kell megműteni, ami mind a klubnak, mind a játékosnak remek hír lenne. Forrás: Madridom.hu
Erre szokott kontra hír lenni két hónappal később, hogy........ja de.
True story

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 1., hétfő 14:29

A hivatalos szerint Ramos is pihenőt kapott.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 1., hétfő 14:20

"Marcelo, Pepe, Ronaldo, Benzema and Kroos will rest. The other players will all start. i am going to start Medrán and Jesé will come in during the second half.
Khedira is available, and he will play in the midfield with Medrán and Illarramendi."

beton kp.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 29., szombat 14:08

Ha a barca számol,akkor az a 250 nem lenne a transferr végére csak 25 :lol:
Mert ahogy ők számolnak,nem számol úgy senki :mrgreen: (Neymar saga,anno :) )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. november 29., szombat 13:22

Toti írta:+ mivel messiről lenne szó, így mehetne a florentino által hangoztatott szöveg, h "a legdrágább igazolások egyben a legolcsóbbak is.. lásd figo, zidane, cristiano, stb.." mely szöveget kiröhögtek, lenézték, kimagyarázásnak tekintették, a szakma, a média, mindenki.. most pedig majd lehetne hangoztatni, h milyen igaz..
Nem, mivel Messiről lenne szó, aki egy másik bolygóról való, tehát az itteni értéke felbecsulhetetlen, és egyben megfizethetetlen, ezért ismét csak azt tudom írni amit elobb, csak forditott esetben: 250 millió < 90 millió :lol: :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 29., szombat 13:17

Miért érné meg? 250 millióért padra!? Hát normális??? :mrgreen: :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 29., szombat 13:05

schranzer írta:
Remy írta:Ráadásul egy 250 milliós üzlet után elég durván elszabadulna a pokol a piacon. Így mindig mi vagyunk elővéve, hogy 80-90 milliókért igazolunk és szétcsesszük a piacot. Ezek után mi lenne? Amúgy ember... ez mennyi pénz? Szánalom.
Mivel a Real Madridról van szó, csakis o teheti tonkre a piacot, tehát ebben az esetben 90 millió > 250 millió :lol: :lol:
+ mivel messiről lenne szó, így mehetne a florentino által hangoztatott szöveg, h "a legdrágább igazolások egyben a legolcsóbbak is.. lásd figo, zidane, cristiano, stb.." mely szöveget kiröhögtek, lenézték, kimagyarázásnak tekintették, a szakma, a média, mindenki.. most pedig majd lehetne hangoztatni, h milyen igaz..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. november 29., szombat 13:03

Remy írta:Ráadásul egy 250 milliós üzlet után elég durván elszabadulna a pokol a piacon. Így mindig mi vagyunk elővéve, hogy 80-90 milliókért igazolunk és szétcsesszük a piacot. Ezek után mi lenne? Amúgy ember... ez mennyi pénz? Szánalom.
Mivel a Real Madridról van szó, csakis o teheti tonkre a piacot, tehát ebben az esetben 90 millió > 250 millió :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27391
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 29., szombat 12:45

Ráadásul egy 250 milliós üzlet után elég durván elszabadulna a pokol a piacon. Így mindig mi vagyunk elővéve, hogy 80-90 milliókért igazolunk és szétcsesszük a piacot. Ezek után mi lenne? Amúgy ember... ez mennyi pénz? Szánalom.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 29., szombat 12:43

Összejött már a Xabi-Pep sztori is, szóval ki tudja.
De azért 250 az irreális, ne mondja senki nekem, hogy a jelenlegi motivációhiányos, nagy meccseken sokkal gyengébben teljesítő Messi 100-nál többet ér.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 29., szombat 12:32

a mai meccs előzetes cikkben írtátok, h nem lesz nagy változás a malaganal az atleticohoz képest.
én úgy olvastam még a hét elején, h két kezdő biztos eltiltott lesz. samuel (piroslap) és camacho (sárgák)
link
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 28., péntek 21:28

peti_madrid írta:Messi - Chelsea 250 millió (nso)

Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen, sorry. Nekem amúgy bűzlik az egész, már eleve ott, hogy Zsozé-Messi :D Bár Fabregast is csúcsra járatja újabban, lehet, hogy Messivel is hasonló lenne a helyzet. Ettől függetlenül érdekes lenne, ha megvalósulna a dolog :D

Egy profit ez nem izgatja. Zsozé meg jelentősebb jobb tréner mint bárki,akivel messi melózott,így meg még az sem lehet ellenére.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Nivo10
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 17:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nivo10 » 2014. november 28., péntek 18:13

Géci írta:Gondolom arra akar utalni, hogy mi is a cimekkel jövünk, de mi úgy jövünk a cimekkel, hogy pl.: behúztuk a BL-t úgy, hogy Cé 17 rekordot jelentő gólt lőtt, behúztuk a kupát amibe szintén ő lett a gólkirály, és a szuperkupa döntőben az ő 2 góljával nyertünk. Itt most arra akartam tenni a hangsúlyt, hogy itt nem csak szimplán 3 kupa megnyeréséről van szó na... :roll:
De lehet, hogy csak simán rá akartak mutatni, hogy kupákkal sem áll rosszul idén, ha ennyire számítanak.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 28., péntek 18:04

dannen írta:
Géci írta:GT+ Olvasd el a forditást kint a főoldalon, és úgy már jobban érteni fogod :)

miért az az eredeti? :mrgreen: szerintem érti mi van leírva és végülis igaza van valamennyire
Gondolom arra akar utalni, hogy mi is a cimekkel jövünk, de mi úgy jövünk a cimekkel, hogy pl.: behúztuk a BL-t úgy, hogy Cé 17 rekordot jelentő gólt lőtt, behúztuk a kupát amibe szintén ő lett a gólkirály, és a szuperkupa döntőben az ő 2 góljával nyertünk. Itt most arra akartam tenni a hangsúlyt, hogy itt nem csak szimplán 3 kupa megnyeréséről van szó na... :roll:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 28., péntek 17:18

GT+ Olvasd el a forditást kint a főoldalon, és úgy már jobban érteni fogod :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 28., péntek 17:02

dannen írta:http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... nouncement

hivatalos válasz platininak. na én nem tudom ez jó döntés volt-e. de tetszik :mrgreen:
Én mondjuk látok benne pár önellentmondást, de alapvetően érthető, hogy hivatalos közleményt adott ki emiatt a Real, és valahogy örülök is, hogy Platini megint kapott egy kisebb pofont. :mrgreen:
the Ballon d'Or is an individual rather than collective prize
the vote should take into account exclusively the individual professional achievements of the players
Aztán a Ronaldóról szóló részben:
has claimed the Champions League
as well as the Copa del Rey
has won the European Super Cup
Aztán lehet, hogy én vagyok túl szőrszálhasogató, de ezt feltűnt valamiért. :D

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. november 28., péntek 16:31

Toky írta:
Babinho írta:Egyébként engem nem érdekel, főleg úgy, hogy csak nálunk nem lesz rajta. Tőlem aztán miki egér fejével is felcserélhetik a címert. A hagyományt és a múltat ettől lehet tisztelni, semmi nem változik. Az üzlet pedig erről szól.
Ez csak nekem tűnik ellentmondásnak? A címer, ahogy a sokak által kritizált kapitányválasztás is, a Real Madrid tradícióinak a része. Szóval ha lecseréljük Mickey egérre, Bugs Bunnyra vagy éppen Batmanre, az nem pont a hagyományok nem-tisztelését jelenti? :kivagyhe:
De nézzük a dolog jó oldalát. Ha most denevér lenne a kereszt (vagy döglött gólya) helyett a koronán, akkor most a "Batmannal" kéne pereskednünk, hogy ki volt előbb. :x

Amúgy a megoldás triviálisan "egyszerű". Akkora címert kell nyomni a kártyára, hogy a korona teteje lelógjon róla. Így a kereszt marad is, meg nem is, az arabok megkapják, amit akarnak, meg nem is. Aztán vagy kapunk érte pénzt, vagy nem is. :mrgreen:
Úgy értettem, az arabok cserélhetik amire akarják. Amíg a mezen, a honlapon, a stadionban, mindenhol az eredeti jelenik meg, ők úgy "hamisítják maguknak" ahogy akarják. Főleg ha még fizetnek is érte 3 stadion árát!
A real madrid ettől még nem kurva

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 28., péntek 15:57

Messi - Chelsea 250 millió (nso)

Nem tudom, hogy volt-e már, ha igen, sorry. Nekem amúgy bűzlik az egész, már eleve ott, hogy Zsozé-Messi :D Bár Fabregast is csúcsra járatja újabban, lehet, hogy Messivel is hasonló lenne a helyzet. Ettől függetlenül érdekes lenne, ha megvalósulna a dolog :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég