Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 2., szerda 13:22

miro írta: Okos volt ott is Perez papa,egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Ennyire nem jelenthető ki, eddig annyi tuti, hogy az első ligában Halilovic nagyon üde színfolt ilyen fiatalon és a Gijon legfontosabb láncszeme, de ugyebár odegaard pedig játszott eddig fél órát vagy 40 percet a La Ligában, szóval ennyire kategórikusan ezt nem jelenteném ki.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. december 2., szerda 12:08

babaking írta:
csabi87 írta:Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Azért a hátsó alakzat sem piskóta: a Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart és Á. Tejero névsorból lehet válogatni. Pontosabban kiválasztani hogy ki legyen a 4. és ki a csere :D
Ennyien maradtak, igen.
A keret csak erre a kupameccsre érvényes, idegenben, bárhol, ezzel a védelemmel ütni kell egy harmadosztályú csapatot, kívánom, hogy mindenki olyan lelkesedéssel focizzon, mint Lucas Vázquez szokott, és nem lesz probléma. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 2., szerda 12:03

CS0ki írta:
És már ide se fér be Odegaard? :hmmm: Azért az több, mint érdekes, valami ott se stimmel. (függetlenül attól, hogy én nem aggódom azon, ha nem 17 évesen kezd alázni, igazából a nevét se nagyon kéne ismernie senkinek még, csak így alakult az átigazolás, de most kb annyit kéne tudni, hogy van egy nagyon fiatal arc a castillában, akiből még komoly játékos lehet.)
Ehelyett azt tudjuk hogy van egy nagyon fiatal srác,aki elvileg nagy tehetség és annyit keres mint az egész Castilla kerete.


Okos volt ott is Perez papa,egyébként meg látatlanba,előre bemondom hogy Halilovic sokkal jobb futballista lesz.
Megint választottunk egy rosszabbat,több pénzért.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. december 2., szerda 12:01

csabi87 írta:Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Azért a hátsó alakzat sem piskóta: a Pepe, Nacho, Arbeloa, Lienhart és Á. Tejero névsorból lehet válogatni. Pontosabban kiválasztani hogy ki legyen a 4. és ki a csere :D
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 2., szerda 11:14

Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
És már ide se fér be Odegaard? :hmmm: Azért az több, mint érdekes, valami ott se stimmel. (függetlenül attól, hogy én nem aggódom azon, ha nem 17 évesen kezd alázni, igazából a nevét se nagyon kéne ismernie senkinek még, csak így alakult az átigazolás, de most kb annyit kéne tudni, hogy van egy nagyon fiatal arc a castillában, akiből még komoly játékos lehet.)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 2., szerda 10:45

Megnéztem ezt a keretet a kupára.
Komoly.
Főleg az elől lévők.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 2., szerda 8:06

Szóval nálad a világ legjobb csatára az nem a top?

Szimplán beirtál valamit meggondolatlanul, aztán elkezdted árnyalni amint páran rákérdeztek.

Az olcsó poénjaimat be se kellett vetnem még, mecsinálod a bulit helyettem is.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 2., szerda 0:10

. Azt írtam, ha dolgozna rendesen, akkor a jelenleg csúcskategóriás támadókkal lenne egy szinten.
>>>>
A világ legjobb csatára lehetne,
Beszélsz össze-vissza, megyek is aludni inkább.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 2., szerda 0:09

Lehet rajtam röhögni,
Én nem röhögtem, csak furcsálom, hogy ilyeneket írsz, hogy Balotelli a világ legjobbja lehetne, szoktál ennél értelmesebbeket is, sőt.
Már az gáz, hogy ilyeneken vitatkozunk mint Balotelli, akiből még alaphangon van 10 millió egyed a fekete kontinensen csak ők nem voltak jókor jó helyen.
Ez meg hogyha esze volna ez meg az lenne...ez tényleg olyan hogy ha lenne sebességem 5 percenként adnám a forintos passzokat nmatenak a bernabeuban, mert olyan jobbosom van, hogy Pirlo elbújhat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realistahuni 2015. december 2., szerda 0:10-kor.
Love football, hate antifa.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 2., szerda 0:03

ziro4vr írta: Azért érzed, hogy először a világ legtehetségesebb csatárának írtad, aztán hogy ha pár ember nem lenne akkor lehetne top, most meg hogy baromi tehetségesnek tartod. Nem ugyanazt jelentik.
Érted egyáltalán mit olvasol? Vagy minden szót szándékosan úgy értelmezel, hogy olcsó poént csinálhass belőle?

Sose írtam azt, hogy top lenne, ha az a pár ember nem lenne. Azt írtam, ha dolgozna rendesen, akkor a jelenleg csúcskategóriás támadókkal lenne egy szinten. Sosem állítottam többet, belemagyarázhattok bármit.

A ManU a foci csúcsa.
A Realnak szerencséje volt a BM ellen (0-5 a két meccsen ha jól rémlik...)
Carlo egy lúzer
Jamest el kell adni...
és most ez...kihagytam valamit a fontosak közül?
Ismét szavak kiforgatása.

Amit a MU-ról írtam szerencsétlen megfogalmazása volt annak a ténynek, hogy van a világon kb. 10-12 klub, akik mindig a foci élvonalában voltak/vannak (=foci csúcsán), és 1-2 gyengébb generációváltást megélt szezon után ismét a legjobbak között lesznek. Megél ilyen időszakot minden csapat, most a MU éli ezt. Bocs, hogy nem 3 sorban, hanem 3 szóban írom le, és akik pusztán kötekedni akarnak, azok azt értik bele, amit akarnak. A lényeg ugyanaz.

Carloról jól tudjátok, hogy miért az a véleményem, ami (sosem írtam, hogy lúzer). Nem írom le még egyszer. A különbség annyi, hogy általában szakmai érvekkel szoktam alátámasztani, míg mások általában odanyögik, hogy nyert 3 BL-t és jó fej. Az előbbi egy szám, aminek a többi trófeáinak alacsony száma bőven ellenértéket ad, míg utóbbi még érvnek sem túl erős, figyelembe véve a szakmai katyvaszt, amit szinte minden csapatánál meg lehetett figyelni. Érdekes Pep is halálra nyerte magát trófeákkal, de itt világi senkiként van beharangozva, pedig szakmailag jobb Ancelottinál és fele annyi munkaidő alatt eredményesebb is. De biztos Carlo az isten, míg Pep a lúzer, ha te mondod.

Jamesről sem azt írtam, hogy el kell adni. De elgondolkodnék rajta a viselkedése alapján, figyelembe véve, hogy még nem bizonyította azt, hogy klasszis lenne. Idén ő tűnik a legjobbunknak, csak ez baromi csalóka figyelembe véve, hogy a meccsek nagy részén pályára sem lépett, villogott egy kis csapat ellen, meg ellentétben a két vadlóval hajlandó futni, és kreatívabb náluk sokkal. De ez még nem emeli klasszissá, se nem jogosítja fel arra, hogy így viselkedjen ahogy. Pláne, hogy tavaly a fontos meccsek többségén ő is elég gyengén muzsikált.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. december 1., kedd 23:33

ziro4vr írta: Arról a golrol beszélsz amelyik után csak az látszik ahogy rohan telefonálni a szülőknek hogy végre betalált 15 év után? :mrgreen:
Nem, ez az volt, amelyik után levette a mezét és alatta a trikón az állt, hogy: "Mutatom a fukkot ziro!". :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 1., kedd 23:20

Zsombor írta:
Realista24 írta:Amúgy nmate is keci penge, ha a Realban játszana, a világ egyik legjobbja lehetne.
Mondjuk ez true story. Én láttam már akkora gólt verni, mint ló a lónak. Nem kiskutyus a srác.
Arról a golrol beszélsz amelyik után csak az látszik ahogy rohan telefonálni a szülőknek hogy végre betalált 15 év után? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. december 1., kedd 23:12

Realista24 írta:Amúgy nmate is keci penge, ha a Realban játszana, a világ egyik legjobbja lehetne.
Mondjuk ez true story. Én láttam már akkora gólt verni, mint ló a lónak. Nem kiskutyus a srác.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 1., kedd 23:04

Balotelli bőven a legjobb lehetne.
A ManU a foci csúcsa.
A Realnak szerencséje volt a BM ellen (0-5 a két meccsen ha jól rémlik...)
Carlo egy lúzer
Jamest el kell adni...
és most ez...kihagytam valamit a fontosak közül?
Lehet rajtam röhögni
Meg is tesszük ilyenek után.

Amúgy nmate is keci penge, ha a Realban játszana, a világ egyik legjobbja lehetne. Nagyjából ül ez a hasonlat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 1., kedd 21:40

Matt009 írta:
KAG írta:5x hamarabb hoznám vissza Patot brazilból (pedig őt sem tartom akkora extrának már) mint Mariot. :roll:
Nem azt írtam, hogy hozzuk el Mariot. Isten mentsen meg minket tőle. Minél távolabb van Madridtól, annál nyugodtabban alszom. Ettől függetlenül baromi tehetségesnek tartom.
Azért érzed, hogy először a világ legtehetségesebb csatárának írtad, aztán hogy ha pár ember nem lenne akkor lehetne top, most meg hogy baromi tehetségesnek tartod. Nem ugyanazt jelentik.
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 1., kedd 21:38

KAG írta:5x hamarabb hoznám vissza Patot brazilból (pedig őt sem tartom akkora extrának már) mint Mariot. :roll:
Nem azt írtam, hogy hozzuk el Mariot. Isten mentsen meg minket tőle. Minél távolabb van Madridtól, annál nyugodtabban alszom. Ettől függetlenül baromi tehetségesnek tartom.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 1., kedd 21:26

5x hamarabb hoznám vissza Patot brazilból (pedig őt sem tartom akkora extrának már) mint Mariot. :roll:
ZIDANE

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 1., kedd 21:23

realistahuni írta:Matt pasztmek a drog rossz. :ozil:
Lehet rajtam röhögni, de amíg a valamirevaló csatárfelhozatal kifut egy Benzema-Agüero-Suarez (+ Ibra, de ő már messze túl van a zenitjén) trióban és néhány feltörekvő, de még csúcstól messze lévő tehetségekben, addig Balotelli bőven a legjobb lehetne. Tehetségre simán van benne annyi, amennyi a fent említett hármasban. Az már az ő hibája, hogy nem a 4. névként van emlegetve, csak egy lesajnált suttyóként, aki elherdálja a tehetségét.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 1., kedd 21:14

Ebben Mattel értek egyet. Irgalmatlan jó játékos lehetne ebből az idióta Balotelliből, de soha sem lesz. Brutális testfelépítése van, irgalmatlan technikás és jól is lát a pályán, de mindig is egy fogyatékos lesz. Ezen nem kell csodálkozni. Ha minden igaz, valami bedrogozott, szedet vetett ghánai szülőktől származik, majd egy tehetős olasz családban nőtt fel. Ott, ahol a nacionalizmus talán az egyik legerősebb Európában. E mellé nagyon korán sztárrá kiáltották ki, és azóta is megvan mindene az ég világon, amire szüksége lehet (igen, az ész neki nem szükséglet :mrgreen: ). Minden esetre tény, hogy a világ egyik legtehetségesebb támadója és az is tény, hogy soha sem lesz belőle az, ami lehetne...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 1., kedd 19:53

Benzemának pihenőt adni? :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég