Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 26., kedd 22:19

na jóóóó . fapfapfap gyerekek nem hiszem el :lol: :lol: :lol:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. augusztus 26., kedd 22:18

Realista24 írta:ON:
Marco Reus has agreed in personal terms to join Real Madrid.Now the only thing left is the agreement with Dortmund.
Gondolom... Legalább felpörgetted a topikot.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 22:16

Realista24 írta:ON:
Marco Reus has agreed in personal terms to join Real Madrid.Now the only thing left is the agreement with Dortmund.
Menj már, ez most friss és ropogós? :D

Mondjuk nem hiszem el, Reus előbb menne a Barcába szerintem.
De ha igaz, akkor gyorsan le kéne tenni azt a 35 milliót. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 22:14

ON:
Marco Reus has agreed in personal terms to join Real Madrid.Now the only thing left is the agreement with Dortmund.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 21:51

Tegnap még pont te írtad valakinek hogy ez nem az nso, meg az alpáríságot ellehet felejteni. Benzemát meg talán azért hozza fel, mert tegnap is írt RMCF vagy egy oldalnyi szöveget, de te csak egy mondatot, egy Benzemásat emeltél ki. és igen, az embernek következetesnek kell lenni, ha valakinek éveket ad, a másiknak meg... sztem amúgy nem csak az én szememet szúrja ha valaki visszaél a helyzetével, másokat büntet, kitilt, cenzúráz, de neki szabad.
Leírtam, hogy nem ideillik Karim, erre csak folytatja.
1. Azt meg keresd vissza hogy kinek és miért írtam, aztán formálj véleményt.
2. Javaslatok topicba írjál, hogy rúgjanak ki.
Faszozol te büdös köcsög magadat nem tiltod ki?!Szopd le benzemádat azt a rakás szart
Luiz, újra itt? :lol: Pápá
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 26., kedd 21:44

tessék, jönnek is a falcaos hírek.
a végén bejön az amit egy hete mondogatok, h harmincegyedikén robban a falcao bomba. B-)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 26., kedd 21:42

ziro4vr írta:
wxyz írta:Jamesban sokkal több van. Mondom ezt úgy, hogy Gündogan után Reus a kedvenc Dortmundban
lehet, erről nem tudok nyilatkozni, Jamest csak a vbn láttam meg itt, az még nem elég. kérdés ez a hely/szerepkör keresés hogy fog elsülni
Én se láttam sokkal többet belőle.
Tavasszal néztem néhány Monaco meccset. Fel is tűnt nekem ezeken, hogy nagyon tehetséges
Majd jött a vb, ahol meccsről meccsre egyre jobban megkedveltem a játékát. Külön kiemelném a brazil meccset

Lehet elfogult vélemény, de én úgy látom minden megvan benne, hogy a jövő legnagyobb klasszisa legyen

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 26., kedd 21:39

Ewr írta:
wZoLee7 írta:Neymart kellett volna hozni abban az évben. Idén Pogbát, Kroos mellett.
És hol játszana Neymar? A jobbszélen? Vagy talán CR helyén?
Jelenleg is azt látom, hogy CR legtöbb idejét Benzema sarkát taposva tölti, Karim lép ki balra is és jobbra is...Bale is gyakran megy át a másik oldalra. Nem rossz játékos Bale sem, de könnyű ellene védekezni ha nincs nagy területe...bár láttunk már tőle 3 védő közötti szólót is

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. augusztus 26., kedd 21:34

Realista24 írta:
És az nem komolytalan, hogy 4 tétmeccs után rámondod Balere a verdiktet? Mindezt úgy, hogy Bale tavalyi szezonja semmivel sem sikerült rosszabbul, mint Benzemáé (sőt), alapozás nélkül egy csont új csapatban? Közben meg Benzema 5 éve bizonyítgatja, hogy nem éppen kielégítő megoldás ezen a szinten.
Jó, tűnjél már el Benzemával, mert felkúrsz agyilag.
Levezettem egy dolgot Bale-lel kapcsolatban, de Benzemázol, hát a fa.zomat már. Ne kúrjál fel.
Tegnap még pont te írtad valakinek hogy ez nem az nso, meg az alpáríságot ellehet felejteni. Benzemát meg talán azért hozza fel, mert tegnap is írt RMCF vagy egy oldalnyi szöveget, de te csak egy mondatot, egy Benzemásat emeltél ki. és igen, az embernek következetesnek kell lenni, ha valakinek éveket ad, a másiknak meg... sztem amúgy nem csak az én szememet szúrja ha valaki visszaél a helyzetével, másokat büntet, kitilt, cenzúráz, de neki szabad.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 21:32

wxyz írta:Jamesban sokkal több van. Mondom ezt úgy, hogy Gündogan után Reus a kedvenc Dortmundban
lehet, erről nem tudok nyilatkozni, Jamest csak a vbn láttam meg itt, az még nem elég. kérdés ez a hely/szerepkör keresés hogy fog elsülni
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 26., kedd 21:29

Hagyjuk. Nem is értettem mi van veled mostanában. Írtál néhány értelmes hozzászólást, de lehet a tesód lépett be a profilodba.
Nem én hoztam fel Khedirát.
Jó, tűnjél már el Benzemával, mert felkúrsz agyilag.
Csak nem értem, hogy a gyenge játék miért fér bele Benzema megítélésébe, pláne 5 év után, miközben Bale-t 1 év és 4 meccs után olyan kemény kritikákkal illeted, ami kicsit túlzás. Én sem vagyok megelégedve vele, de azért azzal a kijelentéssel, miszerint el kéne adni, még nem értek egyet. Pláne komolytalannak hangzik a te szádból, Benzema agyonvédése után.

Nekem Iker a kedvenc Real játékosom. A 2002-es BL döntő óta, top 3-as kedvenc, Zidane és R9 távozása után, ő az abszolút kedvenc. Mégis meg tudom objektíven ítélni, és már tavaly sem akartam a kapuban látni...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 26., kedd 21:23

Jamesban sokkal több van. Mondom ezt úgy, hogy Gündogan után Reus a kedvenc Dortmundban

Ha már az a téma kit kellett volna Bale helyett megvenni, akkor én Jamest mondanám
Még csak nem is 40be kerül volna, mert az a Sporting miatt lett annyinak elkonyvelve

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. augusztus 26., kedd 21:19

ziro4vr írta:ha nem sérül le a vb sztárja lehetett volna és lehet most ő lenne itt...
Basszus tényleg... durva így belegondolni, hogy mi van ha mehet ő is a vb-re... bár lehet akkor nem nyernek a németek. :D Mindenesetre neki jobban örültem volna mint ennek a hamesznek. :D

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. augusztus 26., kedd 21:14

wZoLee7 írta:Neymart kellett volna hozni abban az évben. Idén Pogbát, Kroos mellett.
És hol játszana Neymar? A jobbszélen? Vagy talán CR helyén?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 26., kedd 21:07

Neymart kellett volna hozni abban az évben. Idén Pogbát, Kroos mellett.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 26., kedd 21:06

Realista24 írta:
és tényleg
Azt hittem csak jövő nyártól aktiválódik ez az opció
Én nem ismerem Reust, így nem írom, hogy hoznám.
Persze, tudom hogy nem irtál ilyet
Anthonynak és azoknak szántam akik őt szertnék itt látni

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. augusztus 26., kedd 21:00

Szerintem is túl van értékelve Hazard

Bale, CR, James, Jesé. Nagyon jó támadónégyes. Mindössze megfelelően kell őket használni.
Balet meg nyugodtan le lehetne cserélni amikor ilyen gyenge

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 26., kedd 20:57

És az nem komolytalan, hogy 4 tétmeccs után rámondod Balere a verdiktet? Mindezt úgy, hogy Bale tavalyi szezonja semmivel sem sikerült rosszabbul, mint Benzemáé (sőt), alapozás nélkül egy csont új csapatban? Közben meg Benzema 5 éve bizonyítgatja, hogy nem éppen kielégítő megoldás ezen a szinten.
Jó, tűnjél már el Benzemával, mert felkúrsz agyilag.
Levezettem egy dolgot Bale-lel kapcsolatban, de Benzemázol, hát a fa.zomat már. Ne kúrjál fel.
Kedira
Hagyjuk. Nem is értettem mi van veled mostanában. Írtál néhány értelmes hozzászólást, de lehet a tesód lépett be a profilodba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 26., kedd 20:56

Realista24 írta: Én nem ismerem Reust, így nem írom, hogy hoznám.
ha nem lenne a két vadló, elsőnek hoznám, de így csak problémákat szülne. james, reus, jesé, bale, ronaldo tú mács

ha nem sérül le a vb sztárja lehetett volna és lehet most ő lenne itt...
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. augusztus 26., kedd 20:55

Meg komolytalan is lenne, azok utan hogy hónapokig Khedira mellett kardoskodtal, hogy ő a középpálya alfaja és omegaja, kis tulzsssal.
És az nem komolytalan, hogy 4 tétmeccs után rámondod Balere a verdiktet? Mindezt úgy, hogy Bale tavalyi szezonja semmivel sem sikerült rosszabbul, mint Benzemáé (sőt), alapozás nélkül egy csont új csapatban? Közben meg Benzema 5 éve bizonyítgatja, hogy nem éppen kielégítő megoldás ezen a szinten.

Khedirát meg előveheted, de mégiscsak 3 magasan jegyzett edzőnél volt alapember, és nem hiszem, hogy nekik rosszabb szemük van a focihoz, mint egy mezei foteldrukkernek. Azt meg te is nagyon jól tudod, hogy nem azért védtem Khedirát, mert elit játékosnak tartom, hanem mert az a mocsoközön, ami rá lett zúdítva, indokolatlan volt, és minden jött-ment labdarúgóra (Fellaini, Luis Gustavo) le akartátok cserélni, akik azóta csúfosan leszerepeltek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég