Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 12., péntek 17:54

Én nagyon kardoskodtam Navas mellett, talán a legjobban. De eddig elég furán nézett ki ott a kapuban. Valószínű csak több lehetőség kéne neki, mert nehéz egy kapusnak, ha nincs meccsben...de őszinte leszek, mindezek ellenére többet vártam.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 12., péntek 17:51

egyébként miért van kapuskérdés?
navast senki nem tudja elképzelni elsőszámú kapusnak nálunk?
egy állat a csávó, egy megrögzött. sztem iszonyat jó kapus, összeszámolni sem lehetne hány hsz volt, ahol a leigazolása mellett kardoskodtunk.

nem is értem miért de geázunk.
van gaal csapatot épít. most kapja majd a milliókat. nyárra valószínűleg mégtöbbet és a bl hely is bőven meglesz nekik. szinte kizárt, h eladja. legalábbis sztem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 12., péntek 17:00

Legyen úgy, hogy 70+De Gea, aztán csókolom. :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 12., péntek 16:57

mathers írta:
Remy írta:45 milla Bale-ért? Hmm... NEM, de ha mellé odaadják De Geát, akkor ok. :agree:
Én úgy vagyok vele, hogy lesz@rom, ha bukunk rajta csak vki vigye el innen. :lol:
azért remélem Perezék máshogy gondolkodnak
Nem illik.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 12., péntek 16:42

sajnos nem tudom beleképzelni magam a szituba de ha megteheti hoyg ennyi top csapatnál edzen akkor miért ne. valszeg mindenhol különb edzéseket kap mint norvégiában és fel is mérheti hogy melyik tetszett neki a leginkább. ezért is lenne jó ha a Real felgyorsítaná a folyamatokat mert 16-éves lesz 1 hét múlva és onnantól szabad az út. sokat nem bukhatunk rajta de nyerni annál többet.

pl. halilovic 1-2 millióért nagy vétel volt és lehet belőle valaki de van Souleymane Coulibaly akiért a spursszel harcoltunk és őket választotta. azóta sem hallani semmi kimagasló teljesítményt tőle viszont ő sem került 2-3 milliónál többe. a gyerek az olasz harmadosztályban focizgat 19 évesen. bukni nem bukott rajta a spurs sem. így mi sem ha nem válik be a norvég gyerek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 12., péntek 16:37

mathers írta:
Remy írta:45 milla Bale-ért? Hmm... NEM, de ha mellé odaadják De Geát, akkor ok. :agree:
Én úgy vagyok vele, hogy lesz@rom, ha bukunk rajta csak vki vigye el innen. :lol:
Egyébként lehet, hogy ez most durván hangzik, de ha egész szezonban ezt a jelenlegi Bale-t kell néznünk, akkor Perez olyan nagyon sokat nem alkudozhat vele, egy picit talán feljebb tudja tornászni az árát, vagy belevonni De Geát a bizniszbe, de ha komolyabb pénzt akar látni a walesi után, akkor nincs értelme nagyon halogatni az eladását, akármennyire is bukta lenne számára, mert semmi garancia nincs rá, hogy feljavul a következő évekre és hasznára tud majd lenni a csapatnak legalább olyan szinten, mint tavaly.
Realista24 írta:Tegnap azt olvastam, hogy januárban végig az Ajaxnál fog :lol:
Igazi kis futballku.va :lol:
Számolni sem tudom, hány klubnál járt már.
Szerintem jól csinálják. Nagyon a pályafutása elején tart még, érdemes alaposan átgondolni, hogy hol folytassa, ha már ennyi ajánlata van. Én is ezt tenném a helyében. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 16:35

BBeno írta:Ödegaard a Bayernnél edzett ma.
Tegnap azt olvastam, hogy januárban végig az Ajaxnál fog :lol:
Igazi kis futballku.va :lol:
Számolni sem tudom, hány klubnál járt már.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 12., péntek 16:34

Ödegaard a Bayernnél edzett ma.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. december 12., péntek 16:31

Remy írta:45 milla Bale-ért? Hmm... NEM, de ha mellé odaadják De Geát, akkor ok. :agree:
Én úgy vagyok vele, hogy lesz@rom, ha bukunk rajta csak vki vigye el innen. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 12., péntek 16:28

Kerlon írta:Nem értem amúgy a MU-t. Semmi értelme egy ilyen komoly szerződést kínálniuk egy kapusnak. Persze, hogy nagy érték, de rengeteg jó kapus van.
Egyrészt sokat nem kaphatnak érte jövőre.
Másrészt inkább fizetnek neki néhány millióval többet, minthogy eladják, és mondjuk a duplájáért igazoljanak egy kapust vagy olcsóbban egy olyat, aki vagy beválik, vagy nem.
De Gea a jövő kapusa, megéri invesztálni bele. Ha hozzánk jön, mi sem aprópénzt fogunk neki adni, hanem 5-8 millió között, ebben szinte biztos vagyok.

Egyébként egyes helyeken "csak" 7 millióról olvasni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 12., péntek 16:23

Nem értem amúgy a MU-t. Semmi értelme egy ilyen komoly szerződést kínálniuk egy kapusnak. Persze, hogy nagy érték, de rengeteg jó kapus van.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 12., péntek 16:01

realistahuni írta: Atletico nevelés, szóval nem tudom mennyire hozható, a pletykákat nem követem. De meg lennék lepődve ha valaha is Real mezben látnám.
Majd most kiderül, az MU az orra alá dug egy brutál szerződést, vagy elfogadja és beéri amit tőlük kap (sok zsé, kevés trófea) vagy elmegy Madridba nyerni.
Nem illik.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27188
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 12., péntek 15:43

45 milla Bale-ért? Hmm... NEM, de ha mellé odaadják De Geát, akkor ok. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. december 12., péntek 14:53

Rá kell menni a spanyolra, ő most az egyetlen aki a top és hozható kapusok metszetében van.
Atletico nevelés, szóval nem tudom mennyire hozható, a pletykákat nem követem. De meg lennék lepődve ha valaha is Real mezben látnám.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 12., péntek 14:05

Rá kell menni a spanyolra, ő most az egyetlen aki a top és hozható kapusok metszetében van. Plusz fiatal és spanyol. Kell.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 12., péntek 13:52

De Gea valóban jó fogás lenne, nagyon sokat fejlődött Angliában. Viszont nem tudom, hogy hogy áll hozzánk. Ugyebár ő Atletico nevelés... bele lett nevelve a Real utálat, vagy nyitott a lehetőség iránt? :roll:
A hírek szerint jönne, de ugye a hírek szerint már sokminden megtörtént volna, amiből semmi nem lett.
De tényleg hamar kiderül a dolog, ha nem hosszabbít, akkor szinte biztos, hogy itt fog kikötni. Angliában máshova nincs értelme mennie, BM-nek van kapusa, barca már vett fiatal tehetséges kapust, Atletico talán visszalépés. Igazából csak mi maradunk. Meg a PSG, de néáluk nem hallani kapuskérdésről, illetve ha kell, akkor jó eséllyel Llorisra mennek rá.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. december 12., péntek 13:46

De Gea valóban jó fogás lenne, nagyon sokat fejlődött Angliában. Viszont nem tudom, hogy hogy áll hozzánk. Ugyebár ő Atletico nevelés... bele lett nevelve a Real utálat, vagy nyitott a lehetőség iránt? :roll:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. december 12., péntek 13:45

adamzz írta:Komolyan nem tudom,hogy láttam-e már ilyen indulósebességet. Ez már-már a korai R9-et is veri. Nem tudom,hogy a kombinatív játékban mennyire jó a srác, de már csak azzal többet érnék betömörülő csapatok ellen,hogy kis területeken is tud komoly sprinteket verni, nem úgy Bale. A walesinek terület is kell.
Nem tudom miért szürkült így bele a francia bajnokságba. Nagyon jó játékosnak tartom, VB-n is jól jött volna a braziloknak. Örülnék, ha itt kötne ki jövőre Bale helyén, aztán Jesével megharcolnának a kezdőért. Ha meg nem elég a két fiatal utána évben lehetne robbantani Hazardért vagy Reusért.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. december 12., péntek 13:33

Hát ha Bale tavasszal is ezt a nulla teljesítményt fogja hozni, akkor lehet el kell gondolkozni a bukás beismerésén és elengedni. Csak ez a Real Madrid. Pereznek az ego-ja nem fogja ezt engedni. De egyelőre egy szürkébb, dolgosabb játékossal jobban beérnénk. Ismét csak elővenném a PSG-ből Lucas gyereket. Szerdán is jól játszott. Hátul ha kellett Neymar nyakán csüngött, ha meg megkapta a labdát, elindult azzal az elképesztő indulósebességével, Matyi meg csak nézte. :lol:
Komolyan nem tudom,hogy láttam-e már ilyen indulósebességet. Ez már-már a korai R9-et is veri. Nem tudom,hogy a kombinatív játékban mennyire jó a srác, de már csak azzal többet érnék betömörülő csapatok ellen,hogy kis területeken is tud komoly sprinteket verni, nem úgy Bale. A walesinek terület is kell.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. december 12., péntek 13:30

Vidic ügynöke már tegnap nevetségesnek tartotta azt a pletykát. persze minden lehetséges.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég