Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 9., kedd 20:20

Hát, ha Reus tényleg jön, akkor Bale a nyáron szinte biztos, hogy megy. Nagyon sok támadónk lenne már.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 9., kedd 20:18

R.M.C.F írta:
hogy hivatalosan be lett jelentve Reus
:ozil: Ezt honnan? Hivatalos? Kétlem.
irónia pls :D
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 9., kedd 20:17

hogy hivatalosan be lett jelentve Reus
:ozil: Ezt honnan? Hivatalos? Kétlem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 9., kedd 20:14

morientes írta:
Az igen. Én is sajnálom Jesét, hogy hivatalosan be lett jelentve Reus és tegnap azt is lenyilatkozta Perez, hogy nem lesz távozó a csapatból, így természetesen nem kap egy percet se majd.
Nem félek én attól...majd a szerencsétlen német kidől megint egy szezonra a cukor lábával,és ott a lehetőség...még mielőtt valaki azzal jön,hogy kívánom,sőt hova tovább szurkolok ennek a lehetőségnek,hát nem.Csak sajnos ez a realitás az utóbbi időben,ami Reust illeti...Jó futballistának tartom,de ez már megint olyan hülye igazolás,ami teljesen fölösleges volt.
lemaradtam valamiről?
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 9., kedd 20:03

Az igen. Én is sajnálom Jesét, hogy hivatalosan be lett jelentve Reus és tegnap azt is lenyilatkozta Perez, hogy nem lesz távozó a csapatból, így természetesen nem kap egy percet se majd.
Nem félek én attól...majd a szerencsétlen német kidől megint egy szezonra a cukor lábával,és ott a lehetőség...még mielőtt valaki azzal jön,hogy kívánom,sőt hova tovább szurkolok ennek a lehetőségnek,hát nem.Csak sajnos ez a realitás az utóbbi időben,ami Reust illeti...Jó futballistának tartom,de ez már megint olyan hülye igazolás,ami teljesen fölösleges volt.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 9., kedd 19:51

realfan91 írta:Hát jöjjön Reus persze...mert itt annyira szükség van rá. h nélküle nem ér semmit a csapat.
De azért le kell igazolni, csak azért, hogy ne a Barca vegye meg ugye.
Jesé meg ne játszhasson egy percet se. Ez igen. Ez kell!
Az igen. Én is sajnálom Jesét, hogy hivatalosan be lett jelentve Reus és tegnap azt is lenyilatkozta Perez, hogy nem lesz távozó a csapatból, így természetesen nem kap egy percet se majd.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. december 9., kedd 19:49

Hát jöjjön Reus persze...mert itt annyira szükség van rá. h nélküle nem ér semmit a csapat.
De azért le kell igazolni, csak azért, hogy ne a Barca vegye meg ugye.
Jesé meg ne játszhasson egy percet se. Ez igen. Ez kell!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 9., kedd 19:26

térj vissza angel :salute: :mrgreen:
Majd párizsba,gondolom...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 9., kedd 19:25

dzsi91 írta: De nen érzek realitás Bale távozásában,Perez hozta,ha Benzemat Ennyi ideig itt tartotta úgy ,hogy nem 1 rossz éve volt akkor Bale sem lesz kirakva innen.De én Továbbra is bízok benne ,hogy ez a pocsék forma nem marad így sokáig.
csakhogy karim illik a közegbe, a vadló meg max egy angol istállóba illene
Kép

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 9., kedd 19:21

Zsombor írta:
dzsi91 írta:könnyen Bl esélyest csinálunk a Mu-ból.Rooney-DM-Bale-Rvp-Falcao azért az nem lenne rossz...
Hát nem szartam be ettől a felállástól.
+1
Rooney már nem a régi, megy kifelé, DM-et tudjuk, Rvp a világ egyik legtúlértékeltebb játékosa, Falcao oké, de ő is már túl a 28-on és Van Gaal sem akkora zseni azért, amekkora hype van körülötte. Ebből meg nem indulnék ki, hogy ne erősítsünk mást, ha egyszer csak a MU képes megfizetni, mi meg kaszálnánk rajta. Ellenfél nélkül úgysem az igazi BL-t nyerni :mrgreen:
Ráadásul nem is garancia, hogy összekerülnénk velük. Minden évben lesznek csapatok, akiktől tartani kell. Szerintem ezzel semmi gond nem lenne.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 9., kedd 19:20

Realista24 írta:
Egyrészt.
Másrészt DM két éven belül eligazol, és az ő helyére fog menni az egylábas vadló. Szerintem.
Addigra meg ez a Rooney - RVP - Falcao trió meg max öregfiúk meccsen fognak brillírozni. Falcaoval amúgy mi van? Haver múltkor be like-olt egy cikket róla facen, aztán akkor jutott eszembe, hogy ez az ember létezik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2014. december 9., kedd 19:21-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 9., kedd 19:19

A MU van olyan hülye, hogy DM kapjon ott annyit mint itt Cé... :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 19:17

Zsombor írta:
dzsi91 írta:könnyen Bl esélyest csinálunk a Mu-ból.Rooney-DM-Bale-Rvp-Falcao azért az nem lenne rossz...
Hát nem szartam be ettől a felállástól.
Egyrészt.
Másrészt DM két éven belül eligazol, és az ő helyére fog menni az egylábas vadló. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 9., kedd 19:16

Zsombor írta:
dzsi91 írta:könnyen Bl esélyest csinálunk a Mu-ból.Rooney-DM-Bale-Rvp-Falcao azért az nem lenne rossz...
Hát nem szartam be ettől a felállástól.
Nem azt mondom,hogy erősebbek lennének nálunk,csak nen szeretem amikor riválisokat erősítünk :D Robben -Bayern

De Van Gal előbb utóbb rendbeszedi őket és Bale egy olyan közegben(Angliában) tényleg képes világklasszis szintet hozni(már a magamódján,ahogy ti mondjátok futóbolondként) :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2014. december 9., kedd 19:17-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 9., kedd 19:11

dzsi91 írta:könnyen Bl esélyest csinálunk a Mu-ból.Rooney-DM-Bale-Rvp-Falcao azért az nem lenne rossz...
Hát nem szartam be ettől a felállástól.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 9., kedd 19:01

Most akkor Tegyük,fel,hogy Bale tavasszal is szar lesz és nyáron eladjuk.Biztos ,hogy a Manchesternek odakéne adni?Azért ha Van Gaal összeszedi őket,mimeg felszereljűk őket egy DiMaria Bale duóval,könnyen Bl esélyest csinálunk a Mu-ból.Rooney-DM-Bale-Rvp-Falcao azért az nem lenne rossz...+Cének is könnyen vonzóvá válhat így a visszatérés :D

De nen érzek realitás Bale távozásában,Perez hozta,ha Benzemat Ennyi ideig itt tartotta úgy ,hogy nem 1 rossz éve volt akkor Bale sem lesz kirakva innen.De én Továbbra is bízok benne ,hogy ez a pocsék forma nem marad így sokáig.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. december 9., kedd 18:38

UEFA Ifjúsági Liga: Real Madrid C.F. - Ludogorets 6-0!!! Gólszerzők: Mayoral (3), Molina (2), Preslav Petrov (öngól).
én ezt nem értem.
most ezek a srácok kik?
hol játszanak?
milyen ligában?

emlékszem, h tavaly is jól nyomták az ifjúsági bl-ben. volt nem egy kiemelkedő eredmény, mint pl a mostani. ezek az emberek a castillába kerülnek vmikor? u19?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 9., kedd 16:57

ateeemadrid írta:az a baj, hogy szerintem ha reus jön, akkor az isco, jesé, benzema trió egyik tagjától könnyen lehet, hogy megszabadulnánk, ilyen áron pedig nekem nagyon nem kellene. james helyett örültem volna neki, de ez ugye kizárt, meg végülis a kolumbiai sem ad okot a panaszra, bale meg kötve hiszem, hogy lépne a nyáron.
Óriási baklövésnek tartanám, ha az említett hármas egyik tagjától szabadulnánk meg, elfogadhatatlan döntés lenne. Esetleg egy Jesé-Reus "cserébe" belemennék, de ennek sem látom értelmét, mivel a spanyol egyelőre kiegészítő játékosként szerepel és fokozatosan kellene felépíteni, a stabil kezdőtagságot egyelőre kizártnak tartom az esetében, Reus meg ugye már kezdő kaliber. Isco-t látjuk, hogy Ancelotti a középpályán számít rá, szóval az ő helye szerintem nincs veszélyben, Benzema meg most kapott új szerződést, ráadásul a formája is pazar, ha tartani tudja ezt szezon végéig, akkor nem reális az eladása. Én abban látom a reményt, hogy nem véletlen jelent meg ennyi kritika Bale játékával kapcsolatban, teljesen egydimenziós támadásban, mintha motiválatlan is lenne, és a mezőnymunkája sem kielégítő JELENLEG. Na most ezt nyilván Ancelotti is látja, és szerintem (vagy legalábbis reménykedem :roll: ), hogy Perez nincs akkora idióta, hogy egy manchesteri gigaajánlat esetén ragaszkodjon hozzá, úgy, hogy szakmai szempontból nincs értelme a csapatban tartani. (Ráadásul ha jól tudom, következő nyáron még többet költhet a MU mint idén, tele vannak zsével, és ha jól emlékszem a hírekre, akkor Bale-ért is valami 100 millió körüli hírek láttak napvilágot, ami ugye még annál is több, mint amit mi adtunk ki érte...)

Avatar
pavel
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 8:30
Kedvenc játékosaid: el Buitre, Fenomén, R.Carlos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pavel » 2014. december 9., kedd 16:47

ateeemadrid írta: keylor carvajal varane ramos marcelo isco modric kroos reus cé benz :sziv: ezt mondjuk tudnám értékelni
perszeeeee! És hol marad Arbeloa, he??? :D
"Éltem át már szép napokat, amikről azt hittem szarok, dehát ezek még szarabbak, ettől lettek szépek azok."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 9., kedd 16:43

én nagyon bírom Reus-t, de egyrész a sérülései elég aggasztóak, másrészt meg nagyon sokan leszünk, még akkor is, ha Chicharito nem marad.

modric, kroos fix, és szerintem a két cseréjük illarra és lucas silva is elég biztosnak tűnnek. khedira off, hálisten.
maradt a szélre és előre 2-2 ember. CR helye is fix, így maradt 3 posztra james, isco, jesé, bale, benzema és esetleg reus.
ez nekem kurva soknak tűnik, mindegyik játékos akármilyen csapatban simán kezdő lehetne, ezt nem lehet rotálással megoldani.

az a baj, hogy szerintem ha reus jön, akkor az isco, jesé, benzema trió egyik tagjától könnyen lehet, hogy megszabadulnánk, ilyen áron pedig nekem nagyon nem kellene. james helyett örültem volna neki, de ez ugye kizárt, meg végülis a kolumbiai sem ad okot a panaszra, bale meg kötve hiszem, hogy lépne a nyáron. pedig az úgy már korrektebb lenne. :roll:

keylor carvajal varane ramos marcelo isco modric kroos reus cé benz :sziv: ezt mondjuk tudnám értékelni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég