Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62626
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 26., péntek 9:12

Ha Karim megy, (ha nem akkor is) egyértelmű, hogy Alcacerre kell rámozdulni, nem valami 100 milliós kirakati majomra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 26., péntek 9:09

Viszont, ha jövőre eladnák Benzit akkor lenne helye. Bár ilyen áron nem kell :D . Balel amùgy nem vágom mi a bajotok mikor minden meccsen elrak 1-2 gólt és gólpasszt. Tény, hogy nem egy Ronaldinho, de na... :D

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 26., péntek 0:28

hehe írta:béltől bármikor megválnék, reus jöhetne helyette, de akármilyen szar az ember meg darabos és buta a kispasszos focihoz, sosem fogják beismerni a hibát, ezért haláláig madridban fog játszani.

ide szélső támadó csak akkor jöhet, ha céronaldo visszamegy a muba.
de én remélem, hogy akkor már jesé lesz olyan jó, hogy ne kelljen hozni helyette mást.

magyarul reus sohasem lesz a real madrid focistája.
deal with it.
ez egésszel egyet értek...Bale sehol sincs az elvárttól...az utolsó meccsen végig ahányszor kapuval szemben állt azt vártam hogy ráküldi...de akár még most is várhatnék, annyira semmi lett a játéka

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2014. szeptember 26., péntek 0:23

Carlo Ancelotti azon meditál, hogy feloszlatja a nyáron még annyira védett BBC-t. Az edző terve az, hogy a 9-es pozíciót Bale vagy Ronaldo veszi át, szélre pedig James kerül. Forrás: Madridom.hu
Na akkor, BBC helyett lesz JCB (James - CR - Bale) :D ez se rossz, sot hatalmas marketingszoveg lenne, mondjuk a JCB bedarálta az ellenfelet stb. :mrgreen:

.... és ha már Reus ... ha ugy nez ki hogy csatár nelkul megyunk ki a gyepre, es egy SZELSO TAMADO lesz 9es pozicioban, akkor lehet mégis itt fog kikotni Reus .. de akkor Jesének meszeltek, vagy pedig a masik dolog, hogy CR pótlására jonne, es azert ment az egyeztetés Reus korul a klubnál, mert CR esetleg tavozik jovore, es nem alaptalanok a pletykak ... na de kitudja, eleg az osszeeskuves elmeletekbol :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 25., csütörtök 22:09

doncsontos írta:reus tudomásom szerint csatárként kezdte. szóval egy esetleges benzema eladás után eltudnám képzelni az ő szerepébe. :hmmm:
A Gladbachban 2 csatáros játék volt és ő szabadon játszott, mint az egyik csatár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 22:00

doncsontos írta:ezzel én is egyetértek persze, hogy nem kell több olyan játékos aki nem a saját posztjára érkezne. csupán az előzményekre reagáltam, írták, hogy Reus ha jönne padra jönne mert ugye a két vadló elé úgyse férne be. és itt jön képbe az amit például R24 szokott írni sokszor, hogy Benzin távozik év végén és akkor a helyére mindenképp kell valaki. Borsó nem tényező. és ha oda nem lesz a piacon értelmes játékos(nagy részük ugye idén váltott) akkor simán kinézem perezből, hogy ide hozza a németet. és az ára sem nagy, nálam ennyi kockázatot simán megérne.
Ez eddig OK, felvet pár kérdést, de a két legfontosabb:

- Akarna-e ott játszani?
- Képes lenne lemondani arról az erényeiről, amit a "széleken" remekül tud kamatoztatni, de középen már kevésbé tudná? Gondolok itt arra, hogy akárki is legyen Karim utódja, valamilyen szinten tudnia kell a "Benzema" szerepkört.

Reus-t nagyon csípem, de ő hamarabb fog Ribery/Robben helyén szaladgálni, és igaza is lenne....

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:55

ezzel én is egyetértek persze, hogy nem kell több olyan játékos aki nem a saját posztjára érkezne. csupán az előzményekre reagáltam, írták, hogy Reus ha jönne padra jönne mert ugye a két vadló elé úgyse férne be. és itt jön képbe az amit például R24 szokott írni sokszor, hogy Benzin távozik év végén és akkor a helyére mindenképp kell valaki. Borsó nem tényező. és ha oda nem lesz a piacon értelmes játékos(nagy részük ugye idén váltott) akkor simán kinézem perezből, hogy ide hozza a németet. és az ára sem nagy, nálam ennyi kockázatot simán megérne.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:41

doncsontos írta:
tucsoki írta: Ramos is csatárként kezdte.
jó.. csak míg ők gondolom az ifibe voltak támadók meg kapusok meg mittudomén micsodák, addig reus 2-3 éve a Gladbachba is még csatárként játszott.
Persze, közös nevezőn vagyunk, csak arra akartam célozni, hogy akármennyire is jó spíler Reus, már 25-26 éves fejjel érett játékossá válik/vált, és nem csatár poszton. Bale óta nagyon rákaptunk a "neveljünk át mindenkit" más posztra ötletekre (és no offense, ha félreértenél).

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:37

tucsoki írta:
doncsontos írta:reus tudomásom szerint csatárként kezdte. szóval egy esetleges benzema eladás után eltudnám képzelni az ő szerepébe. :hmmm:
Ramos is csatárként kezdte.
jó.. csak míg ők gondolom az ifibe voltak támadók meg kapusok meg mittudomén micsodák, addig reus 2-3 éve a Gladbachba is még csatárként játszott.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:30

doncsontos írta:reus tudomásom szerint csatárként kezdte. szóval egy esetleges benzema eladás után eltudnám képzelni az ő szerepébe. :hmmm:
Ramos is csatárként kezdte.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:27

doncsontos írta:reus tudomásom szerint csatárként kezdte. szóval egy esetleges benzema eladás után eltudnám képzelni az ő szerepébe. :hmmm:
bale is volt balhátvéd, sőt, ronaldo meg kapus :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:25

reus tudomásom szerint csatárként kezdte. szóval egy esetleges benzema eladás után eltudnám képzelni az ő szerepébe. :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:22

béltől bármikor megválnék, reus jöhetne helyette, de akármilyen szar az ember meg darabos és buta a kispasszos focihoz, sosem fogják beismerni a hibát, ezért haláláig madridban fog játszani.

ide szélső támadó csak akkor jöhet, ha céronaldo visszamegy a muba.
de én remélem, hogy akkor már jesé lesz olyan jó, hogy ne kelljen hozni helyette mást.

magyarul reus sohasem lesz a real madrid focistája.
deal with it.
Kép
Kép
Kép

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:18

R.M.C.F írta:
tucsoki írta:Ha van egy csöppnyi esze akkor a mi megkeresésünket utasítja el először.
Öö miért?
Padmelegítőnek? Reus szélső, nekünk pedig van egy CR + Bale kombónk, a többiekről nem beszélve... Feltételezem nem 2-3 év múlva akar eligazolni, hanem év végén, szal....

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:14

fifa18 madafaka. :salute:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:12

vizualizálok egy neymar-pato-jesé támadótriót a madridnál, 3 év múlva.






:D :iszunk: :cheers: :loveyou: :happy: :zoldsalas:
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. szeptember 25., csütörtök 21:08

tucsoki írta:
Realista24 írta:Közben Reus állítólag nemet mondott a Dortmund hosszabbítási ajánlatára, és elkezd válogatni az ajánlatokból.
Ha van egy csöppnyi esze akkor a mi megkeresésünket utasítja el először.
Öö miért?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:24

Realista24 írta:Tucsoki, több tartalmat, kevesebb cinizmust. Mostanában nem nagyon megy.
Az előbb fejtettem ki hogy véleményem szerint mi lenne a helyes pótlásra CR-nek, arra reakció nem érkezett, viszont Hazard és Reus terítéken van (Ok, tudom, egyikőtök sem azt írta hogy "mán azonnal hozni kell"). Ha legalább az én álláspontomra nem érkezik reakció, akkor talán minimális gúnnyal még élhetek annak érdekében hogy hangod adjak a nemtetszésemnek. Személyeskedni nem szokásom, ezt te is tudod, mint ahogy azt is, hogy nincs naponta 50 db "én megmondtam", "az nem úgy van", és társai hozzászólásom sem. Ráadásul birkaságokkal sem szoktam tele flamelni a fórumot.

Leegyszerűsítve: Nekem a könyökömön jön ki a Perez féle (vagy nevezzük aminek akarjuk), vásároljunk be gigasztárokat mert csak úgy lehetünk sikeresek. Csak két név: Jesé, Isco. Fiatalok, egyikőjük saját nevelés is, hatalmas tehetségek, nem utolsó sorban ugye spanyolok, de sokan (Pl. Perez) kiélve a menedzserkedési vágyukat simán elnéznek mellettük, mert Jesé úgyis képtelen lesz pótolni CR-t (erről írtam az előbb), miközben a Liga legnívósabb csapatainak lőtte a gólokat, játszott jól meg mindenki éltette. Isco-nál, Jesé-nél gyengébb kaliberű játékosok kaptak lehetőséget korábban nálunk, ők ketten ezerszer jobb alternatívák, és mégis küldjük őket a "süllyesztőbe". Azt megértem ha valaki Perez fejével gondolkodik és a várható jövőt vizionálja (pl. ikarus93), ergo, akinek nem inge, ne vegye magára. Nem is ez a bántó, hanem a szakmaiság hiánya. Perez elkezdte a "spanyolosítást", megunta, hogy a szomszédban mennyi spanyol van, erre mégis úgy alakult a keret (James fölösleges érkezése, Bale erőltetése - hozzáteszem, őt egy percig sem bántam meg), hogy esélye se legyen nálunk hosszútávon. Bár nagyon remélem, hogy megcáfolja...

Az a baj, hogy én José és Carlo érkezésével elhittem, nem lesz Perez féle "megalománia" (fúú, de utálom ezt a szót...) mint 10 éve volt, de sajnos megint nem szakmai irányban haladunk.

Bemásolom még egyszer hogy mi a véleményem CR pótlásáról, csak hogy kerek legyen.
VanillaSky írta: Ez mire van alapozva? Komolyan kérdezem. Ha emlékeim nem csalnak a 21 éves CR kicsit komolyabb szinten tolta már, mint most Jesé, fél év kihagyás után. Ennyi erővel Puskás szerepét is átvehette volna Gera Zoli, mert hasonló volt csak "picit" gyengébb néhány dologban.
tucsoki írta:Nem személy szerint neked írom ezt, de szerintem ez rossz felfogás. Nyilvánvaló hogy ha pl. a Barcában már nem lesz Messi, akkor nem fognak tudni a helyére tenni egy másik Messi-t. Ez nálunk is így van. Még egy ilyen (ugyan ilyen) CR-ünk nem lesz. A csapat kis túlzással, és ne lovagoljunk a kifejezések, rá van kihegyezve. Nem feltétlenül tudja csak olyan játékos átvenni a helyét aki lő évi 50-100 gólt, vagy többszörös aranylabdás, stb. Csapatszinten kell érvényesülni (Bayern?), és megköszönni utólag azt, hogy egy ekkora játékos írt történelmet a Real Madrid-nál. Száz szónak is egy a vége, ha Jesé kitudja hozni az eddig mutatott, benne lévő potenciált, akkor bőven meg van "oldva" CR pótlása - még ha mint mondtam is, ilyen emberünk valószínűleg nagyon sokáig nem lesz.
Ui: Neymar-t soha nem akarom Real mezben látni (esetleg a Valladollid), isten ments... :vivo:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:18

Elég macera volt Neymar megszerzése, már így is katalánéknak, nem hiszem, hogy csak úgy eldobnák, ráadásul a legnagyobb riválisnak, de a próféta szóljon belőled R24. :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 25., csütörtök 16:14

Realista24 írta:El is hozzuk, Isco + 60 milla. Aztán kapja majd a disznófejet.
Mondjuk ha a Barca lehoz még 2-3 olyan évet, mint a tavalyi, vagy csak minimálisan sikeresebbet és Isco helyzete sem fog változni jövőre sem pl, akkor simán el képzelhető. Ha tovább tudna Neymar fejlődni addig és le tudná vetkőzni ezt a bicska nyitogató stílusát valamennyire, akkor még örülnék is neki. :)
Csak Isco... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég