Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 1., kedd 14:24

A védelem sem a sérülések miatt lesz gyenge. Egy Levanta ellen Kova és Casemiro is meg kell hogy oldja, előre meg Jesé vagy Mayoral mehet és meg is vagyunk. Pad az nem lesz.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2016. március 1., kedd 14:21

:lol: :lol: :lol: Bocs, már nem tudok mit csinálni a sok sérülés miatt. Lassan megint oda jutunk, hogy Ödegaard kell a csapatba, Ő még nem dőlt ki. :lol: :lol: :lol:

FÚÚÚ, DE FELBASZ, HOGY ILYENEK MIATT MENNEK EL A SZEZONOK, MINDEKÖZBEN PERSZE A BARCÁNÁL SENKI NEM SÉRÜL LE. :vivo: :vivo: :vivo:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. március 1., kedd 14:15

Iscot nem fogja ZZ olyan könnyen elengedni, James hamarabb mehet majd szerintem.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2016. március 1., kedd 13:43

Beindultak a pletykák, hogy Isco és James távozhat a nyáron
Azt hiszem ez lenne a helyes. A lehetőséget megkapták, de csak fellángolásaik voltak. Pedig Jamesban még hittem is, hogy a gyengeségei ellenére megfelelő lesz, de tévedtem

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sámat » 2016. március 1., kedd 10:53

Realista24 írta:
eReMA írta:Megítélésem szerint, azért ebben vannak némi hiányosságok... Pláne mióta ignorálva lettek az Ultrák. :shutup:
Konkretan kuka a szurkolás. Legyünk őszinték.
Jártam már pár rosszabb helyen is sajnos.
Mondjuk én csak BL meccsen voltam Madridban, "kis" csapat elleni bajnokin feltételezem gyengébb a dolog.

Jó, nem egy Dortmund :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 1., kedd 10:36

eReMA írta:
sámat írta:...szurkolás is rendben.
Megítélésem szerint, azért ebben vannak némi hiányosságok... Pláne mióta ignorálva lettek az Ultrák. :shutup:
Konkretan kuka a szurkolás. Legyünk őszinték.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. március 1., kedd 10:32

sámat írta:...szurkolás is rendben.
Megítélésem szerint, azért ebben vannak némi hiányosságok... Pláne mióta ignorálva lettek az Ultrák. :shutup:
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 1., kedd 10:18

Realista24 írta:
rashidm írta:Jah ezt kifelejtettem, ezt mint laikus kérdezem csak. Nem vágom, hogy a stadion hol van pontosan Madridon belül, stb. :D
Mjndjart befizetlek egy túrára :lol: Egybol megváltozna a véleményed.
Madrid központjának a szélén van, nagyon jo helyen. Amit leírtál a koráról az szép es jo, de akárhány stadionban jartam, az újak botrányosan rosszak voltak.
Köszi, akkor elkezdek pakolni. :mrgreen: :mrgreen: Én eddig csak Mo. csodás stadionjaiban voltam, így nincs nagyon tapasztalatom a külföldiekről.

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sámat » 2016. március 1., kedd 10:03

Remek helyen van a stadion, a városrész is szép, az épület pedig eszméletlen hangulatos, laikus szemmel nézve jó állapotban van. Körülötte kocsmák, éttermek, spanyolos hangulat. Amikor először jártam ott, meglepődtem, megmondom őszintén, gyengébbre számítottam.

Belül is jó hangulat van, az egésznek van egy milliője, szurkolás is rendben. Én is a felújítást tudom elképzelni, meghagyva az alapvető építészeti jellegét. Más kultúrája van, mint a modern arénáknak, nem mondom, h jobb vagy rosszabb, más.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2016. március 1., kedd 9:39

rashidm írta:
Realista24 írta:Na. Ha sosem voltál a Berbabeuban akkor értem hogy miért beszélsz ilyen egyszerűen egy másik stadion felhuzasarol. :)
Nem nagyon örülnek egy Juve fele badog doboznak, vagy egy Bayern fele, rakjuk ki a pusztara a semmitmondó stadionunkat.
Ebből kell kihozni a maxot.
Hát én most megnéztem, hogy mikor építették: 1947 decemberében adták át. Épületeket 50 évre, az ilyen hidak/gátak/stb. esetében 100 évre terveznek. Tudom, hogy nem egyszerű egy új stadiont felhúzni. Ha jól emlékszem, ilyen 3-400 millás lesz a felújítás. Nem akarok más stadiont felhozni, de a bayorok stadionja 350 milla volt kb. Nem lenne egyszerűbb hozzápakolni még egy 100 millát és egy zsír újat felhúzni, mint hogy felújítjuk ugyanannyi pénzből?
Szerintem Realista24 nem az anyagi oldaláról közelítette meg a dolgot. Ahogy egy ilyen épület esetében nem is szabad az anyagi szempontokat figyelni elsősorban. A Bernabéu stadionnak a múltja, hagyománya, hangulata az az eszmei érték, ami gyakorlatilag megfizethetetlen és pótolhatatlan. Ezt a szimbólumot egy arab sem tudná megfizetni, bármilyen csitti-fitti stadiont húz fel. A modernizálás elkerülhetetlen, de szerintem ragaszkodni kellene az alapokhoz.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 1., kedd 9:37

rashidm írta:Jah ezt kifelejtettem, ezt mint laikus kérdezem csak. Nem vágom, hogy a stadion hol van pontosan Madridon belül, stb. :D
Mjndjart befizetlek egy túrára :lol: Egybol megváltozna a véleményed.
Madrid központjának a szélén van, nagyon jo helyen. Amit leírtál a koráról az szép es jo, de akárhány stadionban jartam, az újak botrányosan rosszak voltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 1., kedd 9:28

Jah ezt kifelejtettem, ezt mint laikus kérdezem csak. Nem vágom, hogy a stadion hol van pontosan Madridon belül, stb. :D

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 1., kedd 9:20

Realista24 írta:Na. Ha sosem voltál a Berbabeuban akkor értem hogy miért beszélsz ilyen egyszerűen egy másik stadion felhuzasarol. :)
Nem nagyon örülnek egy Juve fele badog doboznak, vagy egy Bayern fele, rakjuk ki a pusztara a semmitmondó stadionunkat.
Ebből kell kihozni a maxot.
Hát én most megnéztem, hogy mikor építették: 1947 decemberében adták át. Épületeket 50 évre, az ilyen hidak/gátak/stb. esetében 100 évre terveznek. Tudom, hogy nem egyszerű egy új stadiont felhúzni. Ha jól emlékszem, ilyen 3-400 millás lesz a felújítás. Nem akarok más stadiont felhozni, de a bayorok stadionja 350 milla volt kb. Nem lenne egyszerűbb hozzápakolni még egy 100 millát és egy zsír újat felhúzni, mint hogy felújítjuk ugyanannyi pénzből?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. március 1., kedd 8:52

http://www.goal.com/en/news/7180/galler ... erez#photo
(röviden ha valaki nem értené, vagy nem tudná úgy egyébként is: Ancelotti kirúgása, haknitúrák az előszezonban, rossz igazolások aka Danilo, bizonyos posztokról meg elfelejtkeztek, Olmo és az orvosi csoport, Casillas ügy, Ramos ügy, CR nyilatkozatok mind rossz légkört keltettek, Cheryshev ügy, FIfa ügy, sehol egy felelős..ja és Benitez)
Lehet, hogy már volt más forrásból is, de nagyjából minden le van írva, az egész szezonunk sorsa már a nyáron eldőlt és előre látható volt..

Sajnos annyit tennék hozzá, hogy Zidane egy ilyen sűllyedő hajóra nem biztos, hogy a megfelelő megoldás. Mondjuk ameddig a fenti problémák (Perez!!) nem oldódnak meg, addig talán senki sem lesz az...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. március 1., kedd 8:41

Na. Ha sosem voltál a Berbabeuban akkor értem hogy miért beszélsz ilyen egyszerűen egy másik stadion felhuzasarol. :)
Nem nagyon örülnek egy Juve fele badog doboznak, vagy egy Bayern fele, rakjuk ki a pusztara a semmitmondó stadionunkat.
Ebből kell kihozni a maxot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. március 1., kedd 8:31

El Unico írta:
Ha el leszünk tiltva, akkor én már nyáron megválnék egy-két embertől: ha jönne CR-ért egy 100-120 milla, Hámeszért egy 80 milla, Bale-ért egy 100 milla, én elengedném őket. Visszahívnám a kölcsönben lévő játékosokat, meg esetleg feltölteném a keretet a Castilla-val. Az alatt az 1 vagy hány év alatt meg csak összeér a társaság valamilyen szinten.
Aha... és mi lesz a célkitűzés? Európa Ligát érő helyezés? BL csoport 3. hely legyen meg?
Mert amúgy most se a 3. helyért harcolunk... :coffee: Nyáron ha bevásárolunk Pogba/Gundogan/stb. emberkékből, attól még ugyanúgy nem fog védekezni Ronaldo/Isco/Kroos/stb. Inkább jöjjenek a fiatalok, akik felszántják a pályát. Persze én örülnék ha jönne egy csere balhátvéd és jobbhátvéd, csatár. De inkább olyan jöjjön, aki Zizane is akar, nem pedig Pérez.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. március 1., kedd 0:58

Nyarat még biztos megkapjuk igazolni
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. február 29., hétfő 23:27

Ha el leszünk tiltva, akkor én már nyáron megválnék egy-két embertől: ha jönne CR-ért egy 100-120 milla, Hámeszért egy 80 milla, Bale-ért egy 100 milla, én elengedném őket. Visszahívnám a kölcsönben lévő játékosokat, meg esetleg feltölteném a keretet a Castilla-val. Az alatt az 1 vagy hány év alatt meg csak összeér a társaság valamilyen szinten.
Aha... és mi lesz a célkitűzés? Európa Ligát érő helyezés? BL csoport 3. hely legyen meg?
:goat:

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. február 29., hétfő 22:37

Szerintem pedig nyáron el leszünk tiltva az igazolásoktól, szóval abból kell majd főzni, ami van.[/quote]

Ha el leszünk tiltva, akkor én már nyáron megválnék egy-két embertől: ha jönne CR-ért egy 100-120 milla, Hámeszért egy 80 milla, Bale-ért egy 100 milla, én elengedném őket. Visszahívnám a kölcsönben lévő játékosokat, meg esetleg feltölteném a keretet a Castilla-val. Az alatt az 1 vagy hány év alatt meg csak összeér a társaság valamilyen szinten.

Bale sérülés előtti formájából kiindulva, komolyan eladnád az egyetlen (pillanatnyilag) értelmes támadót benzema mellől? Ezek szerint jövőre nyomhatnánk a kroos kova modric isco mayoral benzema sort? Ha baj van akkor meg jöhet ödegaard meg jesé a barca ellen... sehogy sem jo ez, egyszerűen igazolni kell, erös pad erös kezdő, mert nem bírnék ki még egy ilyen évet mint... mint az elmult 10 évben... azt sem tudom mikor voltunk bajnokok utoljara

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 29., hétfő 21:48

Realista24 írta:
rashidm írta:
Ha el leszünk tiltva, akkor én már nyáron megválnék egy-két embertől: ha jönne CR-ért egy 100-120 milla, Hámeszért egy 80 milla, Bale-ért egy 100 milla, én elengedném őket. Visszahívnám a kölcsönben lévő játékosokat, meg esetleg feltölteném a keretet a Castilla-val. Az alatt az 1 vagy hány év alatt meg csak összeér a társaság valamilyen szinten.

Mert az, hogy most megvesszük Verrattit/Gündogan-t/Pogba-t, attól még ugyanúgy fos lesz a védekezés. Megmaradna vagy 200 milla, plusz felszabadulna vagy 40 milla nettó fizetés, valamint lenne plusz 250-300 milla eladásokból. Ezt meg lehetne tolni a stadionba. Már ha valamikor elkezdik felújítani.

Egyébként nem lenne egyszerűbb felhúzni valahol egy újat? A szerkezetes dolgokhoz nem értek annyira mint az infrastruktúrához, de sztem jobb lenne egy új.
Voltál mar a Berbabeuban?

Igazolási ötleted nem tetszik. Úgy írod mintha a visszahívott játékosok fixre megoldanank mindent.
Sose volt pénzem rá, hogy elmenjek. :mrgreen:

Az átigazolási ötletem meg eléggé fantázia szüleménye. Tudom, hogy nem lenne belőle semmi. :mrgreen: Csak már felk*r egy-két játékos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég