Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 4., vasárnap 10:02

Nachosért nagy kár lenne, minőségi emberünk hátul, ahol egyébként is vannak bajok...pláne ha valóban leszarjuk a jobbos védőt.

Remélem akkor a többiek maradnak
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 4., vasárnap 10:01

p.csabi1 írta: https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... 2pSAw&s=19

Ide rakom mert már zárva van a topicja.
Leigazol mashova, aztan verhetjuk a fejunket a falba mikor az o goljaval esunk ki :lol:
thereisonly1ronaldo

cart
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 4., vasárnap 9:58

tubatibi írta: Az, hogy az LB-t tartjuk prioritásnak az annyira nem tetszik, ott megadnám a lehetőséget Frannak
Gondolom Mendyt is megpróbálják akkor már eladni, neki is annyi haszna van mint Hazardnak volt. Azt írták már 20 millió körül elengednék
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2023. június 4., vasárnap 10:03-kor.

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. június 4., vasárnap 9:56

https://twitter.com/RMadridInfo/status/ ... 2pSAw&s=19

Ide rakom mert már zárva van a topicja.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 4., vasárnap 9:52

azt a kurva egy scooter koncert alatt mennyi minden törént :lol: :lol: se hazard se mariano se asensio, mondjuk ebből csak hazardon pislogtam reggel
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 4., vasárnap 9:47

Szuper, remélem ma a maradékot is eltakarítjuk.

Egyedül Nachot sajnálom, középen, szélen, bárhova berakhattad és az esetek nagyrészében konstans jó teljesítményt nyújtott.
Ceballos hosszabbításának örülök(ami remélhetőleg bekövetkezik), főleg, hogy jövőre Kroos és Modric is távozik, így kelleni fog mindenféleképpen.

Az, hogy az LB-t tartjuk prioritásnak az annyira nem tetszik, ott megadnám a lehetőséget Frannak, a jobboldalunk viszont bebizonyosodott, hogy 0, fellángolások se voltak ebben a szezonban, hogy ebből lehet valami, továbbra is azt tartanám fontosabbnak, hogy a jobbszélt megerősítsük.

Havertz egyébként számomra egy szimpatikus játékos, magas, jó technikával rendelkezik és szerintem feküdne neki a madridi közeg.

Alapvetően 4-5 igazolással viszonylag erős keretünk lehetne, a rossz hír, hogy ebből konkrétan 4 a kezdőbe kellene jöjjön, ami szinte lehetetlen.


Karimtól rengeteg minden függ, ha marad akkor érkezik egy Joselu és egy Havertz és esetlegesen érkezik 1-2 szélsőhátvéd.
Ha nem, akkor valószínűleg rámegyünk Kane-re és mellé nem igazán fog érkezni nagy név a hátvédsorba.



Most valamiért bizakodó vagyok, mintha elkezdte volna olvasni Perez a fórumot vagy csak kibaszottul nem tetszett neki az az impotencia, amit a City ellen látott és igazából egész évben a bajnokságban.
ELSiete írta: 🚨🇫🇷 Kylian Mbappé has 7 months to decide if he wants to play for Real Madrid. If he decides that he does, he MUST sign a pre-contract in January 2024. @marca #rmalive
Mondom Én, szerintem kibaszottul eddig finomkodtunk. Elege lett Don Flonak. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

ELSiete
Hozzászólások: 2941
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 4., vasárnap 9:46

🚨🇫🇷 Kylian Mbappé has 7 months to decide if he wants to play for Real Madrid. If he decides that he does, he MUST sign a pre-contract in January 2024. @marca #rmalive
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. június 4., vasárnap 9:44

Remy írta:
Realista24 írta: Kezdek kiváncsi lenni a következő évi csapatra.

Tetszik ez a nagy változás. Amellett hogy időszerű is volt.
Alapvetően úgy vagyok most vele, pláne így, hogy a koloncok leléptek tegnap, (Mariano és hazard), hogy hátradőlve várom a fejleményeket. Nem érdekel, hogy ki jön.

Haaland és Bappé úgyse. Azt tudjuk, hogy mi van most, ezt fel kell kavarni, kell az új impulzus. Bárki jön, változni fogunk, valószínűleg pozitív irányba. Az, hogy az majd mire lesz elég, az más kérdés.

Tőlem jöhet már Kane, Havertz, bárki...
En is igy gondolom. A lehetseges tavozokat inkabb emberileg, mint szakmailg sajnalom. Hazard, Mariano es Ordriozola szora sem erdemes szakmailag, Nacho 34 lesz jovore es hiaba megbizhato az nem normalis, hogy harom poziociot akarunk vele lefedni cserekent. Benzema 36 lesz es lutri, hogy meg tud-e ujulni. Asensio szerintem remek 12. ember volt, jo szamokat is hozott, de a kezdobe keves. Szerintem Mendy is menni fog, mert amikor epp nem serult akkor is elegge hektikus volt a teljesitemenye es most meg lehetne belole penzt csinalni. Ceballos remelem marad, mert ha jovore nem is, utana Kroos es Modric tavozasaval siman lehetne hasznalni a rotacioban. Remelem feltoltjuk a keretet es lesz minden poziciora legalabbb ket hasznalhato jatekosunk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 4., vasárnap 9:30

Realista24 írta: Kezdek kiváncsi lenni a következő évi csapatra.

Tetszik ez a nagy változás. Amellett hogy időszerű is volt.
Alapvetően úgy vagyok most vele, pláne így, hogy a koloncok leléptek tegnap, (Mariano és hazard), hogy hátradőlve várom a fejleményeket. Nem érdekel, hogy ki jön.

Haaland és Bappé úgyse. Azt tudjuk, hogy mi van most, ezt fel kell kavarni, kell az új impulzus. Bárki jön, változni fogunk, valószínűleg pozitív irányba. Az, hogy az majd mire lesz elég, az más kérdés.

Tőlem jöhet már Kane, Havertz, bárki...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 4., vasárnap 9:15

Dupla D írta: Árban Havertzről írtak már valamit? Chelseanek muszáj eladnia játékosokat, de ettől függetlenül gondolom sokat próbálnak majd kérni érte. Én nem rá mennék, de ha jön, 50-nél többet véletlen se adjunk érte.
70-85-öt írtak tegnap

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 9:15

JUST IN: Nacho is very close to joining Inter Milan. @AranchaMOBILE, @RM4Arab

Dani Ceballos is close to renewing his contract, unless a surprise happens. @AranchaMOBILE, @RM4Arab

Real Madrid would like to reinforce the fullback positions with the LB position being more urgent than the RB position but if there is money left to spend, the goal is to buy someone to compete with Carvajal. @relevo
Dupla D írta: Árban Havertzről írtak már valamit? Chelseanek muszáj eladnia játékosokat, de ettől függetlenül gondolom sokat próbálnak majd kérni érte. Én nem rá mennék, de ha jön, 50-nél többet véletlen se adjunk érte.
Eddig nem túl lényegi forrásból de 70-85M közti árról olvastam.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 4., vasárnap 9:08

Galacticos írta:
Realista24 írta: Kezdek kiváncsi lenni a következő évi csapatra.

Tetszik ez a nagy változás. Amellett hogy időszerű is volt.
Arrol van barmi mert en nem talaltam sehol hogy a daginak kifizettuk elore a kovi evet es ugy bontottunk szerzodest, vagy kozos megegyezessel ingyen elment?
Dupla D írta: Árban Havertzről írtak már valamit? Chelseanek muszáj eladnia játékosokat, de ettől függetlenül gondolom sokat próbálnak majd kérni érte. Én nem rá mennék, de ha jön, 50-nél többet véletlen se adjunk érte.
Ha mar chelsea es eladasi kenyszer en sokkal inkabb reece jamesert mennek, havertznak sosem tudtam eldonteni a posztjat. Nem csatar, nem is tipikus szelso, valahol a csatar mogott kene lennie amilyen poszt nalunk nincs.
Közös és elvileg fele fizut kapta meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 4., vasárnap 8:58

Realista24 írta: Kezdek kiváncsi lenni a következő évi csapatra.

Tetszik ez a nagy változás. Amellett hogy időszerű is volt.
Arrol van barmi mert en nem talaltam sehol hogy a daginak kifizettuk elore a kovi evet es ugy bontottunk szerzodest, vagy kozos megegyezessel ingyen elment?
Dupla D írta: Árban Havertzről írtak már valamit? Chelseanek muszáj eladnia játékosokat, de ettől függetlenül gondolom sokat próbálnak majd kérni érte. Én nem rá mennék, de ha jön, 50-nél többet véletlen se adjunk érte.
Ha mar chelsea es eladasi kenyszer en sokkal inkabb reece jamesert mennek, havertznak sosem tudtam eldonteni a posztjat. Nem csatar, nem is tipikus szelso, valahol a csatar mogott kene lennie amilyen poszt nalunk nincs.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 4., vasárnap 8:53

Kezdek kiváncsi lenni a következő évi csapatra.

Tetszik ez a nagy változás. Amellett hogy időszerű is volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. június 4., vasárnap 8:47

Árban Havertzről írtak már valamit? Chelseanek muszáj eladnia játékosokat, de ettől függetlenül gondolom sokat próbálnak majd kérni érte. Én nem rá mennék, de ha jön, 50-nél többet véletlen se adjunk érte.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 4., vasárnap 6:36

ferni írta:
RealAsensio írta:

Havertz a felet sem mutatta a Chelseaben, amit valojaban tud. Ha Ancelotti lat benne fantaziat, akkor jojjon.
Amúgy én nem hinnék benne túlságosan, de tudja milyen BLt nyerni, sőt ő lőtte a győztes gólt a döntőben. HA mentálisan rendbe tudjuk tenni jó lehet, de így se igazolnám le annyira, bár még mindig jobb, mint Joao Felix :lol:

Szoboszlai kéne ide, ma is Német Kupát nyert góllal fűszerezve :mrgreen:
Amikor ilyen Brahimok meg Kubok jönnek képbe valakiknel, akkor Szoboszlai megváltás lenne ezekhez képest.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. június 3., szombat 23:50

RealAsensio írta:

Havertz a felet sem mutatta a Chelseaben, amit valojaban tud. Ha Ancelotti lat benne fantaziat, akkor jojjon.
Amúgy én nem hinnék benne túlságosan, de tudja milyen BLt nyerni, sőt ő lőtte a győztes gólt a döntőben. HA mentálisan rendbe tudjuk tenni jó lehet, de így se igazolnám le annyira, bár még mindig jobb, mint Joao Felix :lol:

Szoboszlai kéne ide, ma is Német Kupát nyert góllal fűszerezve :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 3., szombat 23:07

Bodri meg Lunin mehet simán, de nem lennék meglepve, ha Nacho Ceba vagy Benzi is követné őket...bár az utóbbiakért kár lenne.

Haver... :|
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 3., szombat 23:03

Végre megszabadultunk hazardtól és már rohanunk is vissza a faszerdőbe londonba a következő után :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 3., szombat 23:00

Pad'em írta:
Remy írta:

Tehát.

Joselu, Brahim, Havertz, :mrgreen: :lol:
Nagyjából :lol: Ha Benz lécel akkor még veszünk valakit pluszba gondolom.

Ancelotti believes Kai Havertz is the perfect Real Madrid player. On & off the pitch. @FabrizioRomano

Állítólag mindenki oda van Havertzért nálunk, Ancelotti, Calafat, Zidane, Perez. Kezdjük emésztgeti, hogy bizony komolyan rá fogunk mozdulni.
Havertz a felet sem mutatta a Chelseaben, amit valojaban tud. Ha Ancelotti lat benne fantaziat, akkor jojjon.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég