Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. július 22., szombat 14:07

Az áll az egész mögött, hogy nagy durranást akarnak a legvégén. Perez le is nyilatkozta hogy meddig van nyitva a piac és nem áll távol a klubtól, hogy a végén egyezzenek meg. Mint a nagyok. Szerintem ebbe a sagaba be van vonva a Monaco is és tudatosan építgetik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 22., szombat 13:57

ericco írta:belenéztem a napba
A The Sun :mrgreen: :lol: tényként közli, hogy megszületett az egyezség Mbappé ügyében B-)
And there is an option for Monaco to sign Real’s Karim Benzema in part-exchange for Mbappe, although this would reduce the cash element of the deal.

Remélem ez felett nem siklott el a tekinteted :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 22., szombat 13:52

chronic írta:
Yazid írta:én már hulyet kapok ettől a mbappe saga-tól
Mi ez a Modric, vagy Bale saga-hoz képest? :lol:
2008 nyara, Ronaldo? Megfűszerezve egy kis Calderónnal és Mijatoviccsal :D
Merci Zizou!

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. július 22., szombat 13:49

Yazid írta:én már hulyet kapok ettől a mbappe saga-tól
Mi ez a Modric, vagy Bale saga-hoz képest? :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 22., szombat 13:41

Régen szerette a fórum a pletykákat :-(



:mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 22., szombat 13:38

majd ha a bbc vagy a sky mondja akkor van miről beszélni. a sun még wc papírnak is gyenge

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. július 22., szombat 13:22

én már hulyet kapok ettől a mbappe saga-tól

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 22., szombat 12:51

belenéztem a napba
A The Sun :mrgreen: :lol: tényként közli, hogy megszületett az egyezség Mbappé ügyében B-)
Merci Zizou!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 21., péntek 20:30

ericco írta:A lényeg, hogy a BBC szavatossága kezd lejárni, és kell egy új klasszis támadó. Jelenlegi klasszisok (egyáltalán nincs sok) elérhetetlenek a Real Madrid számára, ezért potenciálisat kell igazolni. MBappéban pedig van lehetőség bőven, megszerezhető, CR pizsamában alszik, le kell rá csapni. Persze nem minden áron, de hogy kinél mennyi a felső határ, az egyéni. Jó lenne fehérben látni, mert nem biztos, hogy a közeljövőben feltűnik egy hozzá hasonló tehetség.
az árral kapcsolatban csak ez a vita alapja hogy egyenlőre potenciál meg lehetőség meg a többi szép jelző de a gyakorlatban egy jó fél év. amikor CR jött rekordért aranylabdás, többszörös bajnok, kupa győztes bl győztes volt és akkoriban Messi még csak kezdett beindulni és fixen Ronaldo volt a top. ehhez képest itt van Mbappé aki tehetséges, valószínű top csatár lesz de decemberig kb nem is játszott ergo van egy pazar fél szezonja ami tényleg kiváló volt de ennyi. amennyire lehet az új R9 annyira lehet az új Drenthe is. Perez jól tudja mennyiért jó üzlet megvenni de szerintem közelebb lesz a 100hoz mint a 150hez.

a BBCnek lejárt a szavatossága de egy BB vagy BC mögötte a jelenlegi kpval még van benne kakaó. Bale itt lesz 1 évet, jövő nyár már a mostaninál is érdekesebb lesz mert Ronaldo is 33 Benzema is 30 és Bale is 29 lesz és elfér fiatalítás de ez csak úgy megy ha valaki lép. az se lepne meg ha 2 menne.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 21., péntek 20:08

A lényeg, hogy a BBC szavatossága kezd lejárni, és kell egy új klasszis támadó. Jelenlegi klasszisok (egyáltalán nincs sok) elérhetetlenek a Real Madrid számára, ezért potenciálisat kell igazolni. MBappéban pedig van lehetőség bőven, megszerezhető, CR pizsamában alszik, le kell rá csapni. Persze nem minden áron, de hogy kinél mennyi a felső határ, az egyéni. Jó lenne fehérben látni, mert nem biztos, hogy a közeljövőben feltűnik egy hozzá hasonló tehetség.
Merci Zizou!

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. július 21., péntek 20:06

Realista24 írta:
Chris írta:Szerintem is simán reális a 120-130. Megkérdezem amúgy, hogy Asensio mit csinált az elmúlt évben, hogy nála is majdnem hasonló árakról beszélnek, de egy kiemelkedő szezon után egy fiatal azonnal 50-nél kezd. Ehhez képest Mbappé a legmagasabb szinten oktatta az ellenfelet. Nem is értem miért lenne ő ennél olcsóbb. Könnyen lehet hogy pár év múlva már aranylabda esélyes lesz.
Mennyien röhögtek CR ára miatt, hogy irreális és ebbe csak belebukni lehet, Ezzel most nincs ember aki egyetértene. Amúgy meg ha bejön Mbappé akkor a világ legjobb üzletét csináljuk jó 10 évre itt van az egyik legjobb a földön (mert benne van a srácban), ha meg nem annyira jön be, akkor 50-60-ért tovább lehet adni. És akkor már nagyon visszaesett a teljesítménye...
Asensio nyert negy kupát, mindegyiken betalált, fontos szerepet játszott a győzelmekben. Van meg kerdes?
Csak arra akartam rávilágítani, hogy Asensio mióta ér állítólag 150-et? Mondjuk kétlem, hogy igaz lenne a hír, viszont 70-80-at simán elkérhetnénk érte és akkor meg Mbappéért is reális a 120.
Nagyon jó szezont futott amúgy Asensio, de akkor is epizódszereplő volt a végjátékban, Mbappé sokkal meghatározóbb volt a BL-ben mint a spanyol, lehet egyszerűen csak azért, mert végig a pályán lehetett, de akkor is jobban meg tudta magát mutatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 21., péntek 20:02

Chris írta:Szerintem is simán reális a 120-130. Megkérdezem amúgy, hogy Asensio mit csinált az elmúlt évben, hogy nála is majdnem hasonló árakról beszélnek, de egy kiemelkedő szezon után egy fiatal azonnal 50-nél kezd. Ehhez képest Mbappé a legmagasabb szinten oktatta az ellenfelet. Nem is értem miért lenne ő ennél olcsóbb. Könnyen lehet hogy pár év múlva már aranylabda esélyes lesz.
Mennyien röhögtek CR ára miatt, hogy irreális és ebbe csak belebukni lehet, Ezzel most nincs ember aki egyetértene. Amúgy meg ha bejön Mbappé akkor a világ legjobb üzletét csináljuk jó 10 évre itt van az egyik legjobb a földön (mert benne van a srácban), ha meg nem annyira jön be, akkor 50-60-ért tovább lehet adni. És akkor már nagyon visszaesett a teljesítménye...
Asensio nyert negy kupát, mindegyiken betalált, fontos szerepet játszott a győzelmekben. Van meg kerdes?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2017. július 21., péntek 20:01

Mondjuk CR 1-2 dolgot már lerakott az asztalra mielőtt idejött, nem csak 1 jó szezonja volt...

Amúgy meg megnézném azt, hogy melyik csapat ad majd ki 190 meg 220 milliókat egy játékosra.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. július 21., péntek 19:59

Szerintem is simán reális a 120-130. Megkérdezem amúgy, hogy Asensio mit csinált az elmúlt évben, hogy nála is majdnem hasonló árakról beszélnek, de egy kiemelkedő szezon után egy fiatal azonnal 50-nél kezd. Ehhez képest Mbappé a legmagasabb szinten oktatta az ellenfelet. Nem is értem miért lenne ő ennél olcsóbb. Könnyen lehet hogy pár év múlva már aranylabda esélyes lesz.
Mennyien röhögtek CR ára miatt, hogy irreális és ebbe csak belebukni lehet, Ezzel most nincs ember aki egyetértene. Amúgy meg ha bejön Mbappé akkor a világ legjobb üzletét csináljuk jó 10 évre itt van az egyik legjobb a földön (mert benne van a srácban), ha meg nem annyira jön be, akkor 50-60-ért tovább lehet adni. És akkor már nagyon visszaesett a teljesítménye...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. július 21., péntek 17:42

Ezt a 18 éves dolgot úgy írjátok mintha ellenérv lenne, hát basszus, azt kell megfizetni, hogy valaki 18 évesen olyan teljesítményt hozott, amire nagyon kevés példa volt.

Azt ne mondjátok már, hogy a világon az egyik legjobban felhájpolt tehetségért, aki a BL-ben és Európában bizonyított hétről-hétre, azért irreális a 120 millió mai árak között.
Neymar is hasonló árért kelt el, évekkel ezelőtt, úgyhogy egy komolytalan szar bajnokságban játszott.

Baszki, Kyle Walkerekért fizetnek manapság 50 milliókat, meg mondjuk Naby Keitánál is alaphangon 80 milliókról cikkeznek. Higuaín 100 volt, Neymarért 222 milliókról írnak, és még sorolhatnám.

Durva belegondolni, de ilyenek lettek az árak, ezeknek tükrében szerintem bőven vállalható egy ilyen ár érte.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62891
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 21., péntek 17:02

ericco írta:
elmondom írta:Reális? Ugye most viccelsz?Nekem tökmindegy mennyiért vesszük meg de szerintem rohadt irreális a 130. Még a 100 körüli összeg is az. 18 éves, eddig azon kívül hogy ígéret semmit sem tett le.
A piac diktálja az árakat. Eladunk két túlárazott játékost, helyette veszünk egyet. Ebben sehol nem látom a problémát.
A Bale-es dolog pedig csak álom, tisztában vagyok azzal, hogy idén nem reális. De ha rajtam múlna, és lenne rá mód, én emghúznám a cserét.
RaúlCF írta:Dembelének aztán végképp nincs helye teljes mértékben felesleges igazolás se idén se jövőre se 2 év múlva. amilyen kp-k vannak itt nem a szélsőké a jövő
Dembele azért nem egy kalsszikus szélső, aki csak elfut és bead.
Ha reálisan akarjuk nézni a dolgokat, akkor Morata 130 millió, Mbappé 80. Morata bizonyított már a legmagasabb szinteken is, két bajnokságban is, annak ellenére, hogy sehol nem élvezte az edző 100%-os bizalmát. Ez pedig sokat elárul róla. Lehet, hogy be fog sülni fix kezdőként, ezt majd az idő eldönti, de a két játékos múltja alapján fordítva lenne reális az ár a mai viszonyokat tekintve, ahol Higuaín 100 millió.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. július 21., péntek 16:56

elmondom írta:Reális? Ugye most viccelsz?Nekem tökmindegy mennyiért vesszük meg de szerintem rohadt irreális a 130. Még a 100 körüli összeg is az. 18 éves, eddig azon kívül hogy ígéret semmit sem tett le.
A piac diktálja az árakat. Eladunk két túlárazott játékost, helyette veszünk egyet. Ebben sehol nem látom a problémát.
A Bale-es dolog pedig csak álom, tisztában vagyok azzal, hogy idén nem reális. De ha rajtam múlna, és lenne rá mód, én emghúznám a cserét.
RaúlCF írta:Dembelének aztán végképp nincs helye teljes mértékben felesleges igazolás se idén se jövőre se 2 év múlva. amilyen kp-k vannak itt nem a szélsőké a jövő
Dembele azért nem egy kalsszikus szélső, aki csak elfut és bead.
Merci Zizou!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. július 21., péntek 16:52

Túl kellene ezen libbenni már, hogy kiért mennyi a reális. Van egy piac az diktálja az árakat, maximum mi mint a Real Madrid, ezt kicsit kontrollálhatjuk. 2009-ben a 24 éves aranylabdás, bl győztes, topformában lévő Cristiano Ronaldo került 90 millióba, tavaly pedig a korábban Madridban másodhegedűs, majd Napoliban jó szezont futó, gólkirály, de nemzetközi szinten semmit nem nyert, 28 éves Higuain. Ő is azért mert ennyi volt a kivásárlási ára, különben drágább lett volna. Érezhető merre haladunk. Azért kell most 100 felett perkálni Mbappe-ért, hogy jövőre ne tényleg 190-et kelljen, vagy ne az legyen, hogy egy City vagy Psg lerabolja, ahonnan lehetetlen mozdítani.

elmondom
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2017. január 26., csütörtök 12:25
Kedvenc játékosaid: Tacchinardi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: elmondom » 2017. július 21., péntek 16:41

:argue:
ericco írta:A Monaco tk haverklub, és nem akarják, hogy a PSG vigye el Mbappét. Nem lesz olcsó, 130 reálisnak tűnik, de jönni fog. Legkésőbb jövőre.
wZoLee7 írta:En meg eladnam
Én is, és hoznám Dembelét.
Reális? Ugye most viccelsz?Nekem tökmindegy mennyiért vesszük meg de szerintem rohadt irreális a 130. Még a 100 körüli összeg is az. 18 éves, eddig azon kívül hogy ígéret semmit sem tett le.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. július 21., péntek 16:40

ericco írta:A Monaco tk haverklub, és nem akarják, hogy a PSG vigye el Mbappét. Nem lesz olcsó, 130 reálisnak tűnik, de jönni fog. Legkésőbb jövőre.
wZoLee7 írta:En meg eladnam
Én is, és hoznám Dembelét.

Dembelének aztán végképp nincs helye teljes mértékben felesleges igazolás se idén se jövőre se 2 év múlva. amilyen kp-k vannak itt nem a szélsőké a jövő


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég