Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 22., csütörtök 9:18

Realista24 írta:Nekem is, nincs is vele gond. Csak miért kell kivételt képezni Martinnal ennyire, hogy még "tűzijátékot" is kap délután...mikor még két egyeneset nem rúgott a labdába. Na mindegy.
Ez nekem se tetszik.
Megint a farokméregetésről fog szólni.
Leigazoltuk,nálunk van a jövő legnagyobb tehetsége,mindenki nézze meg,minket választott,megmutatjuk neki hogy a legjobb helyre került,ezért kinyaljuk most a seggét.
Baromira unszimpatikus ez az egész dolog.16 évesen neki legyen megtiszteltetés hogy egyáltalán átlépte a küszöböt a Realnal,ne hogy már mi tegyünk még a kedvébe.Szarok rá hogy választhatta volna a Bayernt vagy más top csapatokat is.

Ez az 5 millás fizetés meg nagyon remélem hogy egy hatalmas vicc.
Maximum 300.000 eurot adtam volna neki,aztán lennének benne záradékok+%-ok.

szerk.
Ha itt bernabeu dekázás,meg mosolygás lesz a kamerába illetve címercsókolgatás akkor meg Perez elmehet a....
Remélem ez miatt röhögni fognak rajtunk,mert megérdemelnénk,legalább is ha ezt a Bayern csinálná a gyerekkel számomra egy szánalom lenne az egész,ez így sem változik hogy hozzánk került.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 22., csütörtök 9:18

Nekem is, nincs is vele gond. Csak miért kell kivételt képezni Martinnal ennyire, hogy még "tűzijátékot" is kap délután...mikor még két egyeneset nem rúgott a labdába. Na mindegy.
ez azért szerintem is túlzás.
Nekem ez a tendencia tetszik. Pont azt kifogásolom pár éve, volt is emiatt már vitám itt egy-két emberrel, hogy nagyon a spanyol tehetségekre koncentrálunk, akik mondjuk 8-10 évesen kerülnek a klubhoz. Alig szereztünk meg 16-17 éves szupertiniket, akiknél azért már körvonalazódik, hogy lesz-e belőlük valami. Nálunk Soldadok, Torresek, stb. játszottak a Castillában, max 1-2 nem spanyol, miközben más klubok tartalékcsapata, köztük a Barcáé is, tele volt mindenféle tehetséggel a Világ minden tájáról. Én inkább vennék évente 20 fiatal tehetséget, akiből mondjuk 4-5 az első csapat közelébe kerül, ebből mondjuk csak egy válna klasszissá, mint egy Bale-t 90 millióért 24 évesen, gusztustalanul magas fizetéssel.
+1, én is nagyon boldog és elégedett vagyok, remélem már maradunk ezen az úton. Bale-t elpasszoljuk 150-ért, helyette jön 3-4 ember (Reus, De Gea stb.), Cheryshevet visszahívjuk, a maradék "selejtet" elküldjük (Arbeloa, Khedira, Illarra, Chicharito stb.) és végre lesz egy bitang erős, verhetetlen keretünk :agree:

azért jó belegondolni, hogy az elmúlt évek b.szakodása után végre látni valami kiutat. mikor pár éve még khedira, özil, higuain, albiol, gago stb. volt a real kezdőjének közelében :roll:

egyébként az utánpótlásban is látni némi javulást, most ugye pl. Jesé és Nacho már állandó kerettag, Carvajal is gyakorlatilag (kisebb német kitérővel ugyan) onnan jött, Llorente és Medrán is kiegészítőnek tökéletes, szóval egy rossz szavunk nem lehet. Ehhez képest pár éve Moratában, Joseluban, Mejíasban, Sarabiában stb. lehetett bízni, akik közül gyakorlatilag csak Morata kapott "állandó lehetőséget" a nagycsapatnál, de hamar kiderült, hogy fogalmatlan.

Ha már Lucas Silva és a téli átigazolások: egy cikkben olvastam a 8 legrosszabb januári átigazolásainkról:
8: Diego Lopez
7: Lassana DIarra
6: Casemiro
5: Gravesen
4: Adebayor
3: Huntelaar
2: Cassano
1: Faubert :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 9:09

RealRaúl77 írta:
Realista24 írta:És akkor itt van Martin, a norvég csodagyerek
Ő a középpálya melyik részén játszik? Milyen stílusban?
Ahogy a videón láttam inkább támadó, mint védekező (bár könnyen lehet, hogy csak a támadásait vágták bele, nem tudom). Leginkább ilyen apró, fürge, cselgépnek tűnt.

De mondom, ez csak egy 6 perces videó....
Támadó középpályás. Többet nem tudok róla, csak annyit írok, hogy már sikerült elérni azt, hogy ne kedveljem :lol: Valahol azt írták, hogy 5,5 milla lesz a fizetése :lol: Ramos akkor jogosan durcizna :Đ
Nekem ez a tendencia tetszik.
Nekem is, nincs is vele gond. Csak miért kell kivételt képezni Martinnal ennyire, hogy még "tűzijátékot" is kap délután...mikor még két egyeneset nem rúgott a labdába. Na mindegy.
Jese is kiraly...
Az, óriási :lol: Jey M, pár év és szólista lesz, nem focista.

Majd Carloék odafigyelnek rá, Carlo jó eséllyel már itt sem lesz szerintem, mire Martin tűzközelbe érhet. De ha Péreznél jó a srác, akkor jó lesz minden edzőnél.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 22., csütörtök 9:05

Neymart is hypoltak kicsi kora ota,felepitettek kore egy marketinget,amellett hogy tehetseges is volt,es meg mindig fejlodik. Mi ezzel a gond? Ha fejben elbirja,akkor muszaj hypolni,hogy kesobb zsiros reklamszerzodeseket kapjon,a futball uzlet is,mint tudjuk. Majd Ancelottiek odafigyelnek ra. Ezert sem aggodom. Benzemat is helyreraktak,Varane is szepen fejlodik,Jese is kiraly... Igazbol azok a fiatalok,akik az elso csapatba kerultek,es volt bennuk kurazsi,vittek valamire.

Mondjuk tenyleg nem kene 10-20-30 ezer embert toborozni es olyan bemutatast szervezni mint CR-nek,de Perezék biztos tudják...
:goat:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. január 22., csütörtök 9:05

Nekem ez a tendencia tetszik. Pont azt kifogásolom pár éve, volt is emiatt már vitám itt egy-két emberrel, hogy nagyon a spanyol tehetségekre koncentrálunk, akik mondjuk 8-10 évesen kerülnek a klubhoz. Alig szereztünk meg 16-17 éves szupertiniket, akiknél azért már körvonalazódik, hogy lesz-e belőlük valami. Nálunk Soldadok, Torresek, stb. játszottak a Castillában, max 1-2 nem spanyol, miközben más klubok tartalékcsapata, köztük a Barcáé is, tele volt mindenféle tehetséggel a Világ minden tájáról. Én inkább vennék évente 20 fiatal tehetséget, akiből mondjuk 4-5 az első csapat közelébe kerül, ebből mondjuk csak egy válna klasszissá, mint egy Bale-t 90 millióért 24 évesen, gusztustalanul magas fizetéssel.

Ami pedig Ödegaart illeti, már annak is örülnék, ha kapnánk egy Solskjaer-szerű arcot. Már azzal is bőven jól járnánk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2015. január 22., csütörtök 9:08-kor.
Merci Zizou!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 22., csütörtök 9:05

Realista24 írta:És akkor itt van Martin, a norvég csodagyerek
Ő a középpálya melyik részén játszik? Milyen stílusban?
Ahogy a videón láttam inkább támadó, mint védekező (bár könnyen lehet, hogy csak a támadásait vágták bele, nem tudom). Leginkább ilyen apró, fürge, cselgépnek tűnt.

De mondom, ez csak egy 6 perces videó....


De ha tényleg támadó inkább, akkor nem tudom hova jön (már ha a nagycsapatba, tényleg), mert a támadó részlegben vannak azért páran.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealRaúl77 2015. január 22., csütörtök 9:06-kor.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 22., csütörtök 9:00

Erre a Lucas Silva gyerekre leszek még kimondottan kiváncsi, hogy mit tud. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 8:53

Van egyébként még egy nagy tehetség, Abner, brazil bal oldali védő. Csak a debütálásakor eltörte a térdét. Következő szezonban térhet vissza, akkor lesz 19 éves. Nagy támadópotenciállal rendelkezik, és jól védekezik. Az új RC, ezt már írnom sem kell :mrgreen:
Azzal számolnak, hogy a Real első csapatához fog hamarosan kerülni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 8:48

RealRaúl77 írta:Úgy emlékszem, hogy az elmúlt hónapokban 3 ifjú tehetséggel hoztak szóba minket, és mindhármat meg is szereztük.
Nem láttam őket eddig sosem, videóból meg nem akarok semmiféle következtetést levonni.
Írnátok róluk egy kis összefoglalót? Hova hoztuk őket, milyen poszt (jelenlegi struktúrában hol tudna játszani), milyen játékstílus, miben tűnik ki? Hasonlók?

Köszi!
Asensio a Real Mallorcában nyomul, U19-es válogatott, úgy volt hogy már behúzta a Barca, de aztán végül nálunk kötött ki 3,5 millió euróért. Szélső/támadó. A terv szerint, ha a Mallorca feljut, akkor marad náluk kölcsönben, ha nem, akkor keresnek neki egy első osztályú klubot.

Mink Peeters az Ajax akadémiájáról jön. Jó alapok, fasza teknika ( :mrgreen: ). '98-ban született, de két korosztállyal feljebb játszik. Jelenleg sérült, eltört a kulcscsontja. Középpályás/támadó középpályás.

És akkor itt van Martin, a norvég csodagyerek. 16 éves, a legfrissebb hírek szerint már a felnőtt kerethez fog tartozni (ezt én mondjuk kétlem). Nagy a hype, jók a videók, bejárta egész Európát, az összes nagy klubot, és végül minket választottak. Apuka kap egy állást a Real utánpótlásánál. És most olvasom, hogy a klub látványos parádét akar rendezni neki mára.... :roll: Ha ez így megy tovább 22 évesen kiég, és ő lesz a norvég Adriano :smile:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ali75
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:19
Kedvenc játékosaid: Asensio, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ali75 » 2015. január 22., csütörtök 8:40

Szerintem nem gyenge a gyerek!!! Jöhet! http://m.youtube.com/watch?v=Smi8jvNixL8 :salute: :salute: :salute:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 8:32

Nem aggódom,örülök hogy megszereztük!
Annak én is.
Megszereztünk egy norvég tehetséget, megy a hype, megy minden lószar.

Előtte megszereztük Asensiot, akit az egyik legtehetségesebb spanyol kölök, volt róla két cikk, aztán jó estét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 22., csütörtök 8:19

De basszus... 16 éves!!! Ez azért elég dùrva. :ozil:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 22., csütörtök 8:13

Szerintem nincs baj azzal hogy az első csapathoz csatlakozik. Ha tényleg annyira tehetséges,akkor egy 16-17 éves is meg tudja állni a helyét a felnőttek között. És gondolom különleges bánásmódban fog részesülni,illetve nagyon sokat fognak vele foglalkozni,beszélgetni...
Olyanoktól fog tanulni,mint CR,Kroos,Modric,Ramos,Hierro,Zidane... Ez mindenképp jó.
Nem aggódom,örülök hogy megszereztük!
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 7:58

Tudtommal Benzema a húzónevünk Franciaországban pl, az Adidas egy reklámarca stb.
Egész Európában az egyik legfelkapottabb arc az Adidasnál, volt róla egy cikk valamikor tavaly. És így van, ezért is kapta meg a magas fizetés, na meg azért mert eladjuk szezon végén :mrgreen:

Martinnak meg mi a facomnak bemutatás?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 22., csütörtök 7:36

Úgy emlékszem, hogy az elmúlt hónapokban 3 ifjú tehetséggel hoztak szóba minket, és mindhármat meg is szereztük.
Nem láttam őket eddig sosem, videóból meg nem akarok semmiféle következtetést levonni.
Írnátok róluk egy kis összefoglalót? Hova hoztuk őket, milyen poszt (jelenlegi struktúrában hol tudna játszani), milyen játékstílus, miben tűnik ki? Hasonlók?

Köszi!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. január 22., csütörtök 4:15

Nem tudom, hogy Ramosnak mekkora a marketing bevétele, de szerintem érdem alapján nem jár neki 6-nál több.
Aki azt mondja, hogy "Benzemányi pénzt" megérdemel, az ne felejtse már el, hogy a francia azért keres ennyit, mert nem kevés a reklámbevétele, aminek egy jelentős részét a klub kapja. Tudtommal Benzema a húzónevünk Franciaországban pl, az Adidas egy reklámarca stb. Ha Ramosnak van megközelítőleg annyi marketingbevétele, akkor lehet 8. Különben fogadja el a 6-ot, ha már "nekem nem a pénz számít, csupa szív ember vagyok, és imádom a csapatot, itt akarok játszani".
(Feltéve, hogy igaz a hír.)

Illarramendiben szerintem is több van, mint amennyi itt kijött belőle. Szezon közben nem adnám el. De a MU-nak vagy a Poolnak most nincs szüksége egy középpályásra? :shifty:
De ha belegondoltok, így jövőre 2 középpályással kevesebb lesz. Khedira és Illarramendi is menne. Ki(ke)t hozunk a helyükre? És vegyük figyelembe, hogy ha mindenki egészséges, tetszik vagy sem, a kezdő ez: James - Kroos - Modric, és Isco ül a padon. Medrán jó, az 1 kiegészítő (kb. 6. ember). De oda Pogbát hozni, és akkor Iscoval egymás vérét szívnák? Mert 80 milliónak játszania kell, ahogy 91 milliónak is.

És hogy kicsit Catosra vegyem a figurát: Egyébiránt az a véleményem, hogy Bale-t el kell adni. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 22., csütörtök 2:36

Az tenyleg durva lenne, ha egybol a nagy csapatban szamitananak ra. Ilyet nem lehet igerni, sot abban biztos vagyok, h egyik klub sem tudta volna garantalni ezt. Azert ez tulsagosan is lenezo lenne a tobbi jatekosra nezve.
Legjobb lenne neki, ha most ezt a fel evet letolna a Castillaban a 3. osztalyban, h kicsit szokja a spanyol kozeget az ellenfelek sem hude erosek. Hozza segithetne a csapatot a feljutashoz, kicsit aterezhetne az itteni siker izet ezzel. Jovore masod osztaly 1 ev, aztan johet az elso. 1 ev egy kozepes csapatban, utanna 1 ev a Portoban. 19-20 eves lenne amire vissza kerulne a nagy csapathoz. Ez alatt nyerhetne egy harmad osztalyu bajnoki cimet, kozben palyara lephetne a nagycsapatban szoval lehetne bajnok az elso osztalyban is. Utanna lehetne bajnok akar a masodosztalyban is(ha jol fel lesz epitve a Castilla miert is ne), es par meccs erejeig a nagycsapatban is nyerhetne vmelyik fronton kupat, bajnoki cimet. Egy kozep spanyol csapatban rendszeresen lenne terhelve elso osztalyban, majd egy 1 a portoban bajnoki cimert, es szokni a BL legkort.
Szerintem jol fellehetne epiteni, nem biztos, h egybol melyvizbe kellene dobni. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. január 22., csütörtök 2:06

Ramos-hoz: azért azt ne felejtsük el hogy védő, a hátvédek mindig is kevesebbet kerestek, már egy 6 milliós szerződés is erősen barátságos. Marcelo pl mennyit kap, 3-3,5? Vagy Pepe? És azért nem mondanám egyikre sem hogy egyértelműen rosszabbak Sergio-nál, akinek 10 meccsből 7 tanár, 2 közepes, 1 viszont katasztrófa. Nem szabad engedni a követelésnek, ha jól tudom jelenleg azért a fizetéseket tekintve egész korrekt a klub, nem idióta módon vagdalkozik a pénzzel (ha már igazolásoknál előfordul), maradjon is így szerintem.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Limaten
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2014. február 23., vasárnap 15:52
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Henry, Modric, Zidane, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Limaten » 2015. január 22., csütörtök 1:49

realcamp írta:
Ödegaard az előzetes híresztelésekkel ellentétben a Real Madrid első csapatához csatlakozik, ez édesapja külön kérése volt.
by NSO :D na nem tudom,azért ez durva lenne..
Meredek lenne, de persze nem lehet kizárni, hiszen nem tudjuk pontosan miért is minket választott, lehet h a többinél azt mondták, h 3 év múlva felnőttbe lehet, itt meg majdnem mindjárt.

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. január 22., csütörtök 1:27

Ödegaard az előzetes híresztelésekkel ellentétben a Real Madrid első csapatához csatlakozik, ez édesapja külön kérése volt.
by NSO :D na nem tudom,azért ez durva lenne..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég