Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 14., hétfő 18:42

Tenyleg nem erdemes semmit olvasni mar ezzel kapcsolatban. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 14., hétfő 18:42

Pad'em írta: Neymar lájkolt egy cikket, hogy Mbappé boldogan állt edzésbe rögtön miután kiderült, hogy ő megy az arabokhoz :lol:

Nagy haverok voltak ezek ketten, nem véletlen a folyamatos szopás Európában. Évek óta egy csapatban aztán fúrják egymást, hányinger.
Viniciusszal is ugyanez lenne.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 14., hétfő 18:40

@lequipe - BREAKING: Kylian Mbappe and PSG talks involved ZERO discussions about extending until 2025!

Kylian Mbappe had talks with PSG about giving up something to return to training. The idea of a renewal "did not even come up" between Mbappé and PSG during their "constructive talks" this week.

The obvious thing is that Mbappé returning to training means he has given up something to help PSG when he leaves for free next summer.

:lol: :lol: bohózat
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 14., hétfő 18:17

nem kell minden belsovedonek kosaras alkatnak lennie, de azert a 170 valahany centis magassag szerintem kisse meredek arra a posztra.
ettol fuggetlenul lehet egesz jol lehozna, pl egy chelsea fele felallasban a jobboldali khv szerepet.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8407
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 14., hétfő 18:16

173 cm Carvajal.

Már Alaba is határeset kb.

Jön egy Weghorst, Carvajal mászhatna a levegőben, hogy el tudjon fejelni egy labdát, ha benyomják középre. :kalapos:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2023. augusztus 14., hétfő 17:53

én Carvajalt szép lassan belső védőnek használnám. Szélsővédőnek már kevés, főleg RM szinten, ahol elvárás hogy hozzá tegyen érdemben a támadásokhoz

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2023. augusztus 14., hétfő 17:53

én Carvajalt szép lassan belső védőnek használnám. Szélsővédőnek már kevés, főleg RM szinten, ahol elvárás hogy hozzá tegyen érdemben a támadásokhoz

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. augusztus 14., hétfő 17:29

Anthony írta:
CS0ki írta:

Én nyár elején is azt mondtam, hogy ha jön bappe, az jövőre lesz. És hogy nem fogunk hozni nagy nevet. Amikor a psg kitette a keretből, akkor már esetleg el tudtam volna képzelni, hogy mégis jön idén, de szerintem a terv a jövő nyár volt mindig is. A pénzügyi kereteket ismerve nem hoztuk volna bellinghamet, ha idén akartunk volna perkalni a franciaert. Bízunk a fiatal bazilokban meg josuleoban, illetve hogy a kozeppalyarol több gól jön.
Tudjuk hogy ez a terv csak amikor már a harmadik évet vesztegetjük el erre az ürgére akkor egyértelmű hogy ez egy rossz terv.
Tavalyra ez igaz. De idén? A sajtón kívül, a klub egyébként soha nem kommunikálta, hogy jönne idén.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 14., hétfő 17:21

Neymar lájkolt egy cikket, hogy Mbappé boldogan állt edzésbe rögtön miután kiderült, hogy ő megy az arabokhoz :lol:

Nagy haverok voltak ezek ketten, nem véletlen a folyamatos szopás Európában. Évek óta egy csapatban aztán fúrják egymást, hányinger.

Lehet jobban is járnánk ha nem derülne ki mit csinálna itt az öltözőből. Olyan szép az összhang. Félelmetes miket konspirál össze Párizsban.

@FabrizioRomano: "From Real Madrid, they say they never entered into any deal for Mbappé this summer and that's the reality. They never opened any negotiations. The club is calm."

@relevo: "If you don't like the ending to the Mbappé saga, don't worry: next summer the fourth episode will be released."

Lassan több része lesz ennek a szarnak mint a Halálos iramban szériának :lol: :(
RealMadridFanatic írta: Mbappé kapcsán még mindig nagyon kitart a PSG Community, hogy Perez leboltolta az emirrel Mbappét idénre, ez ugyanaz a hír továbbra is, ami múlt hónap vége óta áll szerintük.

Vége lehetne a nyárnak.
Ez a furcsa az egészben amit én se értek. Lehet lesz még pár twist itt szept 2ig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. augusztus 14., hétfő 12:03

Szerintem jó fit az Alaba-Rudi, emlékeim szerint így együtt jót mentek mindig, rudi mellé kell a vezér és akkor klasszis. Csak Alaba is sérülékeny, de akkor még mindig van Nacho, nem aggódok.

Kepa meg kérdőjel, ha megkapja a bizalmat és flowban van tud klasszis meccseket hozni, de törékeny az önbizalma nagyon ahogy eddig néztem.
Nem illik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 14., hétfő 12:00

lestat írta: Nekem ez a Kepa gyerek amugy nagyon nem szimpatikus :lol:

Na mindegy teljesitsen jol a tobbi le van szarva.

Kurva erdekes szezonunk lesz.
Èn egy támadót hiányolok. Körte kiesèsèt nagyjábol potoltuk amennyire a vilag legjobb kapusat lehet.

Vedelem meg erdekes, kiesett Millitao, Carvajalnak nincs konkretan csereje.

Az egyetlen pozitivum a kp, az nagyon beton…de iden nagyon is fog kelleni mert elol hatul hianyosak vagyunk :lol:
Kepa mikor spanyolban játszott, nagyon is rendben volt. Aztán...a többit ismerjük, sajnos.
De ahogy írtad, legalább jött használható játékos.

Militaot sztm Nacho Rudiger lehozza, csak az egyéb hátráltató dolgok ne zavarják be nekik....egy szezonon keresztül....jó vicc :lol: :mrgreen:
Carvajalnak van cseréje, van oda játékos. A minőség nincs meg. De legalább baloson talán erosodtunk.

Arda sérülése....faxkivan, se minőség se mennyiség nincs elől.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. augusztus 14., hétfő 11:38

CS0ki írta:
Anthony írta: Csak jó lett volna valami értelmes és elérhető csatár után nézni, tényleg az a terv hogy gyakorlatilag 9-es nélkül megyünk neki a szezonnak?
Tudom egyesek szerint mindig is ez volt a nagy terv, és majd jövőre jön ingyen Mbappe, de ne komolytalankodjunk már...
Én nyár elején is azt mondtam, hogy ha jön bappe, az jövőre lesz. És hogy nem fogunk hozni nagy nevet. Amikor a psg kitette a keretből, akkor már esetleg el tudtam volna képzelni, hogy mégis jön idén, de szerintem a terv a jövő nyár volt mindig is. A pénzügyi kereteket ismerve nem hoztuk volna bellinghamet, ha idén akartunk volna perkalni a franciaert. Bízunk a fiatal bazilokban meg josuleoban, illetve hogy a kozeppalyarol több gól jön.
Tudjuk hogy ez a terv csak amikor már a harmadik évet vesztegetjük el erre az ürgére akkor egyértelmű hogy ez egy rossz terv.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 14., hétfő 11:33

Halfkey írta: Várd meg ki véd majd, mert jelentheti azt is hogy Lunin a kezdõ, Kepa a csere :D
Az elején remélem ez lesz. Ha Lunin bakizgat, meg stb., akkor meg be kell tenni, ha pedig rosszabb lesz, így jártunk sajna.

Az tuti, hogy mindkét kapusnak nehéz a helyzete. Ha Lunin kap gólt/hibázik: minek véd, ott van Kepa, ha meg Kepa áll a kapuban (lol, mi nyelvtörő :D): minek rakták be, hát balf@sz..

Mindegy, a bayernnel kitoltunk, legalább öröm az ürömben :smile:

Szerk.: lehet kérni explizit Lunin vs Kepa szavazást?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Halfkey
Hozzászólások: 4407
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 14., hétfő 11:27

Várd meg ki véd majd, mert jelentheti azt is hogy Lunin a kezdõ, Kepa a csere :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 14., hétfő 11:25

Realista24 írta: Ancelotti: "We trust Lunin. If we sign a new goalkeeper it will only be to have another player in the squad. TOTAL faith in Lunin."

Ancelotti Luninra szavaz.
Hat ez se oregedett jol. :D
Igy akkor tele is a keret nem? Vagy Korte be se lesz regisztralva erre a felevre?

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5148
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. augusztus 14., hétfő 11:08

Nekem ez a Kepa gyerek amugy nagyon nem szimpatikus :lol:

Na mindegy teljesitsen jol a tobbi le van szarva.

Kurva erdekes szezonunk lesz.
Èn egy támadót hiányolok. Körte kiesèsèt nagyjábol potoltuk amennyire a vilag legjobb kapusat lehet.

Vedelem meg erdekes, kiesett Millitao, Carvajalnak nincs konkretan csereje.

Az egyetlen pozitivum a kp, az nagyon beton…de iden nagyon is fog kelleni mert elol hatul hianyosak vagyunk :lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. augusztus 14., hétfő 11:07

Na, Kepa hivatalos lett, üdv nálunk! :agree:
Szerintem ugyanúgy megy tovább minden, Luninban bízik Carlo, bajnokságot viszi továbbra is végig, aztán edzéseken ha teljesen mindenben lepipálja a spanyol, akkor megkapja a BL-t, a kupát és a Szuperkupát. Klub VB és bajnokság pedig Lunyiné lesz. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. augusztus 14., hétfő 11:02

Kepa közben hivatalos is lett. Szerintem vége a nyárnak részünkről így.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. augusztus 14., hétfő 10:59

Anthony írta: Csak jó lett volna valami értelmes és elérhető csatár után nézni, tényleg az a terv hogy gyakorlatilag 9-es nélkül megyünk neki a szezonnak?
Tudom egyesek szerint mindig is ez volt a nagy terv, és majd jövőre jön ingyen Mbappe, de ne komolytalankodjunk már...
Én nyár elején is azt mondtam, hogy ha jön bappe, az jövőre lesz. És hogy nem fogunk hozni nagy nevet. Amikor a psg kitette a keretből, akkor már esetleg el tudtam volna képzelni, hogy mégis jön idén, de szerintem a terv a jövő nyár volt mindig is. A pénzügyi kereteket ismerve nem hoztuk volna bellinghamet, ha idén akartunk volna perkalni a franciaert. Bízunk a fiatal bazilokban meg josuleoban, illetve hogy a kozeppalyarol több gól jön.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. augusztus 14., hétfő 10:52

Anthony írta: Kepa max annyiban jobb mint Lunin, hogy több tapasztalata van (potyázásban )
Vele is csak többen leszünk.
Akkor te is csak a sajtojabol iteled meg.
Luninnak van 15 db elso osztalyu meccse. Hozza kepest kepa rutin roka. A full kaoszos szar chelseabe o is szar volt, meg nem ment le mikor a cigis le akarta cserelni, ezen kivul nem rossz kapus.

De en nem ertem mit vartok. Kidol courtois es akkor holnap megvesszuk oblakot meg moge ter stegent h biztos ami biztos legyen jo kapusunk es ne gyenguljunk? Kidolt courtois a semmibol, a vezetoseg 2 nap alatt lezsirozott egy ingyenes megallapodast, egy tapasztaltabb korrekt, spanyol kapussal. Es ha nem jonne es 3nap mulva kiesik lunin es a 17eves gyereknek kell vedeni?
Iszonyat telhetetlenek vagytok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég