Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:39

wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2021. január 23., szombat 11:38

dehát én nem is értem, h ezt h gondolja az inter
eladtuk mert kellett a della, erre nyilvan ezt is mi szopjuk meg a legjobban se jatékos, se pénz. :lol:
Bettoni: “A csapat tele van energiával”
kíváncsi vagyok, h hol vezeti le a csapat, me h nem a meccseken az is biztos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Toti 2021. január 23., szombat 11:39-kor.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 11:33

Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 23., szombat 11:19

Azt lehet tudni hogy meddig van Reguilonra opcionk?

Ez a Hakimi ugy meg egy rossz vicc. :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:16

Pár szösszenet:

The option of Reguilon to replace Marcelo is ruled out at the moment, because the Spaniard will cost the club 45m€. Miguel Gutiérrez and Fran García are the options being considered to replace Marcelo in the squad. [@marca]

There is talk of Marcelo's departure from Madrid in the summer. There are two names being considered to fill the hole Marcelo will leave; on loan Fran Garcia and Miguel Gutierrez. The option of Reguilon is not on the table for now. @jfelixdiaz via @marca

Erősödnek a visszakérjük Hakimit hírek. Mondjuk ennek szerintem esélye nincs, bár közölték velük, fizettek vagy jön vissza.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:58

h3x0r írta:
illgner írta:

Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?
Mondjuk még csak hír sincs róla, szóval nem értem miért írod hogy nézegetjük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 23., szombat 10:54

illgner írta:
Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:43

illgner írta: Haaland a nyáron még nem hozható el kivásárlási áron, ami állítólag 75 millió, és 2022-ben érvényesíthető. Szóval jelenleg 150 millió alatt egészen biztosan nem adná a Dortmund, ha egy Dembeléért elkértek jó 100 milliót, aki sehol nem volt hozzá képest sem számokban, sem pedig hype-ben.
A 75 millió továbbra is csak egy gentlemen agreement, hogy az a minimum, amiért elengedi a Dortmund. Raiola annak fogja eladni, aki a legtöbbet pengeti, így a legtöbb jutalékot teheti zsebre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 10:42

illgner írta:
Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.
Életében nem volt egymás után két jó meccse
:arrow:
Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani
:hmmm:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. január 23., szombat 10:26

Csabi írta: én továbbra is inkább haalandra verném ki a lóvét. a kp-nk úgy ahogy rendben van, tudnák őt tömni labdával

bappénak meg inkább adnék 20-30 misi aláírásit, és gondolkodjon még egy évig, aztán meg ingyen jöjjön :lol:
Én csak abban az esetben, ha átállunk 442-re. Mert amúgy meg lenne két értelmes középcsatárunk 0 értelmes szélsővel és most is a legnagyobb baj, hogy vagy van elől egy formában lévő Benzema vagy kb. senki. 433ba meg majd lesz egy Haaland.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 23., szombat 10:23

Haaland a nyáron még nem hozható el kivásárlási áron, ami állítólag 75 millió, és 2022-ben érvényesíthető. Szóval jelenleg 150 millió alatt egészen biztosan nem adná a Dortmund, ha egy Dembeléért elkértek jó 100 milliót, aki sehol nem volt hozzá képest sem számokban, sem pedig hype-ben.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 23., szombat 10:17

Csabi írta: én továbbra is inkább haalandra verném ki a lóvét. a kp-nk úgy ahogy rendben van, tudnák őt tömni labdával

bappénak meg inkább adnék 20-30 misi aláírásit, és gondolkodjon még egy évig, aztán meg ingyen jöjjön :lol:
Én is a norvégot hoznám a nyáron de...amilyen katyvasz van most nálunk és sanszos egy edző csere is nehéz lesz meggyőzni a sztárokat. Ha Bappe hosszabbít akkor őt el is lehet felejteni évekre. Másrészt megértem (ha tényleg hozzánk akarna jönni) hogy most óvatosabban próbál lavirozni más kérdés hogy a PSG hamarosan választás elé teszi. Nehéz ügy pláne ha igaz hogy nincs zsozso... El van ez a generáció csere cseszve rendesen nagyon sok téren.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 23., szombat 10:06

Realista24 írta:
Anthony írta:

Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Ha
Ha
Ha
Végülis ha belegondolok minden gondunk a kebabossal kezdődött. Amióta megjelent azóta nem tudunk senki értelmeset leigazolni :(



:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. január 23., szombat 10:06

én továbbra is inkább haalandra verném ki a lóvét. a kp-nk úgy ahogy rendben van, tudnák őt tömni labdával

bappénak meg inkább adnék 20-30 misi aláírásit, és gondolkodjon még egy évig, aztán meg ingyen jöjjön :lol:

illgner
Hozzászólások: 2537
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 23., szombat 9:49

Anthony írta: Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Addig jó a Realnak, amíg Pogba nem fog itt játszani. Életében nem volt egymás után két jó meccse. Bár a Juvéban lehetett, mert ott nem nagyon láttam játszani. De azóta elmúlt lassan 5 év, és semmit sem fejlődött, pedig ő is közeledik a 30-hoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 9:20

Anthony írta:
wZoLee7 írta: Ilyen nyilatkozatoknak semmi ertelme. Amig tart a szezon nem mondja azt hogy biztos nem irok ala uj szerzodest, de azt sem hogy maradni fogok tutira, hisz erdekli es milyen ajanlattal jelentkezik be erte
Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:
Ha
Ha
Ha
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 23., szombat 8:59

wZoLee7 írta: Ilyen nyilatkozatoknak semmi ertelme. Amig tart a szezon nem mondja azt hogy biztos nem irok ala uj szerzodest, de azt sem hogy maradni fogok tutira, hisz erdekli es milyen ajanlattal jelentkezik be erte
Hát ő is kebabos approved igazolás, mint Pogba és társai.
Ergo sosem fog itt játszani :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 8:55

Ilyen nyilatkozatoknak semmi ertelme. Amig tart a szezon nem mondja azt hogy biztos nem irok ala uj szerzodest, de azt sem hogy maradni fogok tutira, hisz erdekli es milyen ajanlattal jelentkezik be erte

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 23., szombat 1:12

▪︎Kylian Mbappé to Telefoot: “We are talking with the club, I am also reflecting on it. If I sign it will be to invest myself long term here. I feel good here. I will soon have to make a decision. If I extend, it’s so that I stay”. [@GFFN] #PSG
@Jon_LeGossip

Ergó, még nem döntött. Ha aláír, egy 5 évre letehetünk róla. Viszont a nálunk lévő katyvasz gondolom nem túl meggyőző. Már ha érdeklik a sportszakmai dolgok a pénz mellett egyáltalán.

Ez meg, lehet lesz egy jobbszélsőnk? :mrgreen:
▪︎Real Madrid have lost their patience and have given Inter Milan an ultimatum: 'Pay for Hakimi or give him back to us'.
[CdS]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2021. január 22., péntek 21:34

Realista24 írta: Jaja, meg lehetett volna csinálni, csak nem akartak.
Akkor ezzel azt akarod mondani, hogy allando kezdo 11 sem akar, mert egy jó szórakoztató, jo focit mar reg lattam Real meccsen :-(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég