Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 5., szombat 11:45

Twitteremen minden második hír Szoboszlai. Imádom :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. december 5., szombat 11:21

Sose játszott, semmilyen kijevi csapatban.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 5., szombat 11:17

MorataMartin írta: Szerintetek egyébként Szoboszlai Dominik lesz valaha Real Madrid szint, vagy inkább egy Huszti /Lisztes féle Bundesliga karriert fog esetleg olyan besülés lesz, mint Dzsudzsák?
Szerintem Dzsudzsák nem sült be, hanem a pénzt választotta, de a Kievig mondhatni korrekt karrierje volt, a PSV-s meg szerintem álom.

Dominikből, ha Real szint nem is, de olyasmit kinézek belőle, mint Kovacicből. Néha tud hozzáaadni, de stabilan nem jó, viszont egy polccal lejebb nagyon is jó játékos lehet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2020. december 5., szombat 11:07

Szerintetek egyébként Szoboszlai Dominik lesz valaha Real Madrid szint, vagy inkább egy Huszti /Lisztes féle Bundesliga karriert fog esetleg olyan besülés lesz, mint Dzsudzsák?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. december 5., szombat 10:35

Yazid írta: semmi értelme, neki játékpercek kellenek. zizu nem az a típus, amig meg van a gála kezdője, a regi motorosok kifulladásig tolja. szökő évente játszana itt
Jó lenne ránézni a percelosztásra. Megy a rotáció kellő keppen. :kivagyhe:
Az meg hogy a nehéz meccseken a gálakezdő megy ki, az normalis. Néznéd a Barca/Inter ellen Marcelot vagy Iscot?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 5., szombat 10:30

semmi értelme, neki játékpercek kellenek. zizu nem az a típus, amig meg van a gála kezdője, a regi motorosok kifulladásig tolja. szökő évente játszana itt

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 5., szombat 10:27

realistahuni írta: Szoboszlainak itt akkor lenne lehetősége ha Ödegaard kompletten besül, neadjisten komolyabb sérülésekbe fut bele. Valverde szerintem a jövő alapembere lesz, megbízható, jó fizikuma van, sokoldalú és rengeteget tud melózni, tipikus modernkori középpályás. Casemiro is biztosan elpenget még vagy 3 szezont, februárban lesz 29 éves. Azután nagy kérdés, hogy őt hogyan fogjuk pótolni, de nálam Ödegaard és Dominik egyszerre túl sok, teret vennének el egymás elől és sebességet veszítene a csapat. Szerintem Camavinga-Valverde-Ödegaard lesz a jövő jelen állás szerint, Dominikba legfeljebb befektetésként tekintünk. Padozni tuti nem fog.
Ja, bár szerintem egy Dominik-Casemiro-Fede kp elég működőképes lenne és jól kiegészítenék egymást, máskérdés, hogy szerintem Szoboszlai még kevés és én semmi esetre se tanácsolnám neki Madridot jelenleg.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. december 5., szombat 10:21

Szoboszlainak itt akkor lenne lehetősége ha Ödegaard kompletten besül, neadjisten komolyabb sérülésekbe fut bele. Valverde szerintem a jövő alapembere lesz, megbízható, jó fizikuma van, sokoldalú és rengeteget tud melózni, tipikus modernkori középpályás. Casemiro is biztosan elpenget még vagy 3 szezont, februárban lesz 29 éves. Azután nagy kérdés, hogy őt hogyan fogjuk pótolni, de nálam Ödegaard és Dominik egyszerre túl sok, teret vennének el egymás elől és sebességet veszítene a csapat. Szerintem Camavinga-Valverde-Ödegaard lesz a jövő jelen állás szerint, Dominikba legfeljebb befektetésként tekintünk. Padozni tuti nem fog.
Love football, hate antifa.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 5., szombat 10:00

___Samy___ írta:
wZoLee7 írta: Kapuban megvagyunk, védelmet engedjük el most, kp-re egy Camavinga+Szoboszlai? Hát én azt mondom ez már erősítés. Casemiro, Camavinga, Kroos, Modric, Ödegaard és Szoboszlai. Elég jó sor lenne. Előre kell egy center, kell Kubo, én megtartanám majd Brahimot is...

De akkor maradjunk Szoboszlainál. Fiatal, de ezerszer inkább egy európai jó képességű fiatal játékost vennék, mint egy brazil tucat semmit 3x annyiért. Ebben nyilván az is közrejátszik, hogy engen nem érdekel Szoboszlai nemzetisége, teljesen mind1 nekem, hogy magyar vagy sem, de egy igéretes játékos aki simán lehet hogy nem itt lesz nagy király, de szinte biztos, hogy többért távozna, mint amennyibe kerülne.
Valverde?
Igaz, akkor nem is kell :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 5., szombat 9:55

Német első vonalban sztm több keresnivalója lenne, jelenleg. Magasabb szinte egy két év, még jobban feltornázhatná magát.
De ha valósak a hírek....én is jönnék a Realba, nem pedig akárhova máshova.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 5., szombat 9:28

Mondjuk ZZ szerette/szereti az ilyen játékosokat. Isco, Asensio, régen James.
Ezt arra írom hogy el tudom képzelni hogy gondolkodik benne.

Amúgy meg, Szoboszlait nézve. Lehet túl nagy lépcső, lehet nem ugorj a meg a szintet. De ki az a barom, aki nemet mondana a Real hivasara? Pláne ha magyar, aki 3 éves kora óta ennek áldozta az életet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. december 5., szombat 8:41

Akkor hoznék ide még egy csikót, ha a góré eldöntötte a későbbiekre nézve, kivel akar számolni. Van egy raklap csudajó aranyifjú itt is meg kölcsönben is ( Asensiot is beleveszem ) .... jót tenne némi gyomlálás.
Az meg hogy honi, természetesen imponálna, de nem ez érdekelne, hanem hogy a csapat előrébb lépjen.Sportszakmailag. Pénzügyi tekintetben nem tudom, nem megyek bele találgatásokba, mert nem vagyok jós.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2020. december 5., szombat 1:12

Kercsó írta: amúgy Szoboszlait meg kell venni, de 2021-ben még nem szabad idehozni. menjen csak kölcsönbe mondjuk a Lipcséhez.
de amúgy neki mi a posztja, ahol igazán ficánkol? a válogatottban balszélső. Salzburgban?
Ott is balszélső,de a Realban az ilyen szélre kitolt KP-st úgy hívjuk,hogy nincs posztja :D De mezőnyben 0 a legtöbbször,engem már az meglepne,ha 1 Bundesliga középcsapatban alap kezdő tudna lenni,de hogy a Realban,az esélytelen. :roll:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 4., péntek 23:36

Realista24 írta:
Kercsó írta:

a szerdai BL meccsen még pont arról volt szó, hogy az apja lett az új ügynöke. :hmmm:
| Jonathan Barnett thinks Real Madrid is the best destination for his newest client, Eduardo Camavinga. @diarioas #rmalive
ezzel nálam kompenzálja a szart, amit ő és Bale okoztak az utolsó 2 évben. :kalapos:
amúgy Camavinga stílusa hasonlít kicsit a Juvés prime Pogbára. példaképének is őt nevezi meg. de azért én bízom benne, hogy többre viszi, mint Paul.


amúgy Szoboszlait meg kell venni, de 2021-ben még nem szabad idehozni. menjen csak kölcsönbe mondjuk a Lipcséhez.
de amúgy neki mi a posztja, ahol igazán ficánkol? a válogatottban balszélső. Salzburgban?
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. december 4., péntek 22:49

wZoLee7 írta: Kapuban megvagyunk, védelmet engedjük el most, kp-re egy Camavinga+Szoboszlai? Hát én azt mondom ez már erősítés. Casemiro, Camavinga, Kroos, Modric, Ödegaard és Szoboszlai. Elég jó sor lenne. Előre kell egy center, kell Kubo, én megtartanám majd Brahimot is...

De akkor maradjunk Szoboszlainál. Fiatal, de ezerszer inkább egy európai jó képességű fiatal játékost vennék, mint egy brazil tucat semmit 3x annyiért. Ebben nyilván az is közrejátszik, hogy engen nem érdekel Szoboszlai nemzetisége, teljesen mind1 nekem, hogy magyar vagy sem, de egy igéretes játékos aki simán lehet hogy nem itt lesz nagy király, de szinte biztos, hogy többért távozna, mint amennyibe kerülne.
Valverde?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 4., péntek 22:40

Heti helyzet: menjen csak Madridba Szoboszlai!
Szebeni Pista nyilván elfogult, ahogy mi is, de én is megnézném itt a srácot, most tényleg, ha nem jön be neki egyből.., na bumm nagy dolog, pár évre lehet menni kölcsönbe bárhová, ahol fokozatosan építi magát, ha meg mégis robbant egyből, akkor nyer vele mindenki.. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 4., péntek 22:24

Kapuban megvagyunk, védelmet engedjük el most, kp-re egy Camavinga+Szoboszlai? Hát én azt mondom ez már erősítés. Casemiro, Camavinga, Kroos, Modric, Ödegaard és Szoboszlai. Elég jó sor lenne. Előre kell egy center, kell Kubo, én megtartanám majd Brahimot is...

De akkor maradjunk Szoboszlainál. Fiatal, de ezerszer inkább egy európai jó képességű fiatal játékost vennék, mint egy brazil tucat semmit 3x annyiért. Ebben nyilván az is közrejátszik, hogy engen nem érdekel Szoboszlai nemzetisége, teljesen mind1 nekem, hogy magyar vagy sem, de egy igéretes játékos aki simán lehet hogy nem itt lesz nagy király, de szinte biztos, hogy többért távozna, mint amennyibe kerülne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62852
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 4., péntek 21:01

Kercsó írta:
Anthony írta: Camavinga új ügynöke Barnett (vagy hogy hívják), lényeg hogy Bale köcsög ügynöke.
Rip.
a szerdai BL meccsen még pont arról volt szó, hogy az apja lett az új ügynöke. :hmmm:
| Jonathan Barnett thinks Real Madrid is the best destination for his newest client, Eduardo Camavinga. @diarioas #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3920
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 4., péntek 20:38

Anthony írta: Camavinga új ügynöke Barnett (vagy hogy hívják), lényeg hogy Bale köcsög ügynöke.
Rip.
a szerdai BL meccsen még pont arról volt szó, hogy az apja lett az új ügynöke. :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. december 4., péntek 19:34

Realista24 írta: Mondjuk inkább ő 25 millióért mint egy újabb brazil 45ert.

Ha nem ugorj meg a szintet, árában tovabbmegy.

Ebben egyetertunk.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég