Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 3., csütörtök 17:54

ikarus93 írta:Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
Ilyen amatőr baki után még meg is értem. Meg is érdemlik Perezék. Én is röhögök, mégis Real drukker vagyok. Szánalmas az egész helyzet...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 3., csütörtök 17:53

ikarus93 írta:Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
Ráadásul két hete az ő csapata alázta meg a madridot a bernabeuban. Elkap az idegbetegség ha erre gondolok.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. december 3., csütörtök 17:50

Piquét igazán leüthetné már valaki, még a twitteren is a Madridon röhög...
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. december 3., csütörtök 17:37

CS0ki írta:Nem lesz semmi, elmondják hogy ők a legjobb hiszembe jártak el, nem kaptak értesítést semmiről, mindenben a liga rendelkezésére állnak, és a végsőkig harsolunk az igazunkért. Ja, és "Nem tudom"!
Valaminek tortennie kell, allandoan nem menthetik a boruket, nem hazudhatnak allandoan az emberek kepebe, mert mar mindenki tudja, hogy mi az igazsag. Csomo bizonyitek, fax stb. Valakinek aki ezert felelos, mennie kell. Szerintem.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 3., csütörtök 17:28

Nem lesz semmi, elmondják hogy ők a legjobb hiszembe jártak el, nem kaptak értesítést semmiről, mindenben a liga rendelkezésére állnak, és a végsőkig harsolunk az igazunkért. Ja, és "Nem tudom"!

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2015. december 3., csütörtök 17:11

lordgabi írta:19:30-kor sajtótájékoztatót tart Pérez.
jaj anyám, hátha... amúgy én simán kinézném a vén rókából, amit már írt talán R24 is, hogy beáldozta az - amúgy sem hűdefontos - CdR-t azért, hogy anélkül rúghassa ki a pincért, hogy segget csinálna a szájából a Barca utáni nyilatkozata után...

Én reménykedek! Főleg mivel csak holnap születik döntés, nem nagyon látom értelmét, hogy még az előtt nyilatkozzon.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. december 3., csütörtök 16:38

19:30-kor sajtótájékoztatót tart Pérez.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 3., csütörtök 15:47

Csoki...
Logikus amit irsz,amit termèszetesen el is fogadok,de ami miatt begyuruzott ez a vita,vagy legalább is nálam felszaladt a szemoldok,az az,hogy ugye vettunk egy srácot akkor 5 millioert,(ès nem annyit keres,mea culpa),aki keres 1,5 milliot,ugye,amirol nem tehet,ezt is aláirom,de igazábol mèg nem tett le semmit az asztalra,de nehogy már elovegyuk...szal az ember csak szeretnè,hogy ez a kiváltságos helyzetben lèvo fiatal ember villantson már valamit,valami nyulfarknyi hir,hogy hát xy castilla meccsen 2 assist,vagy gol,vagy valami...de nincs más csak csend,aztán nèhányan el vannak ájulva tole,èn meg nem èrtem mièrt...(Nem terád gondoltam)
Ès ilyenkor felvetodik bennem,hogy nem e egy jol felèpitett marketingfogás csupán,aki feveri a sekèlyes mai foci poshado állovizèt,de ugy egyèbkènt mègsem akkora ubertehetsèg mint ami ezen kondiciok alapján definiálhato lenne.
Meg tènyleg,nèztem rola videot,(ami nyilván nem ad osszkèpet,de viszont nyilván a legjobb megmozdulásai vannak egybegyujtve),ès semmi extra nálam...nyilván barátságban van a labdával,de ilyet minden nap látok itt is ahol lakom.De komolyan.No most ez a magán vèlemènyem persze,az is lebutitva mint valami populista pártprogram,de valahogy nagyon muanyagnak,szenzáciohajhászásnak èrzem ezt az egèszet.Amolyan kicsit tartalom nèlkulinek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. december 3., csütörtök 15:34

Matt, nem a nyilatkozatról van szó. Gondolom, nem dísznek tartották őt. Ha annyira Bale ellen lett volna, akkor legalább négyszemközt elmondhatta volna a véleményét (ha pedig elmondta, és azt ignorálták, akkor kötve hiszem, hogy jópofizásból pofán köpte volna saját magát, inkább csendben maradt volna). Nem kell ehhez a sajtó.
Merci Zizou!

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 3., csütörtök 15:19

ericco írta:
Pipita írta:Illett volna, csak ezt Pereznek kellett volna elmagyarázni. Semmi nem magyarázta a 91 milliót. Semmi.
Nem Perezt akarom védeni, de az Istenként tisztelt Zizou is áldását adta a walesi-re.
Lehet Perez egymaga eldöntötte, Zizounak meg azt kellett nyilatkozni, amit. Ha a klub célpontja Gareth Bale, akkor a klub egyik saját embere nem nyilatkozhatja azt, hogy kérem szépen ez a Bale egy kókler.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. december 3., csütörtök 14:52

3X olvastam magam vissza,nem irtam ilyet.Csak rákèrdeztem mi támasztja alá a heti 100ezer euro jogosságát,mikor mèg a castillabol sem tunik ki.Ès nem a gyereket szapultam ezzel,hanem mint jelensèget,hogy már megint elment valakinek a jozan esze a fehèr oldalon.Erre megkaptam hogy utálom,gyulolom,meg szexualisan zaklatom,holott asszem ezek jogos kèrdèsek.Valamint nem èrtettem,hogy egy fiatalember,akinek volt 5 jo meccse a válogatottban,hogy lehet azonnal ekkora kedvenc,hogy mèg,uram bocsá,kritizálni sem lehet.
Én nem a kritikával kapcsolatban írtam, hanem ahogy mások már beidézték tőled, Te gyakorlatilag leírtad a gyereket, hogy senki nem fogja ismerni x év múlva és nem lesz belőle semmi. A jövőre vonatkozó dolgokkal nem értettem egyet, mert szerintem ez jelenleg még megmondhatatlan, teljesen függetlenül attól, hogy mit alkot éppen a castillában.
Èrtem,azèrt invesztált bele a klub ennyit,hogy majd csak lesz belole valami.Vagy nem. :D
Szerintem nem lenne jo ha precedensè vállna mert tonkre fogunk menni :)
Pedig mindig, minden játékosnál ezt csináljuk, ahogy minden más csapat is. Megpróbáljuk a múltja, eddigi teljesítménye alapján belőni, hogy mit fog nálunk alkotni. A norvég esetén is az eddig mutatott játéka alapján úgy érezték, hogy érdemes érte annyit fizetni, amennyi, mert megvan az esélye, hogy többet, esetleg sokkal többet kapunk vissza.
Akkor ezt vegyuk figyelembe Gareth Balenèl,vagy Danilonál is :) Meg ezentul minden elbaltázott,(mèg mielott valaki,nem a Martinra gondolok),igazolásnál.Megvettuk,mienk,eszi,nem eszi,nem kap mást :) Silencio
Persze, figyelembe is kell venni, miért ne kéne?? Én mindig ez alapján szoktam megítélni az igazolásokat, és már sokszor leírtam hasonló témában, hogy pl Varane sem volt akkor olyan hú de olcsó, mert egy fiatal, akkor még nem sokat mutató tehetség volt.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 3., csütörtök 14:35

most sem kisebb ezekre az esély, csak a fiukon múlik, hogy ossze akarjak e kapni magukat.
Most azért sok dolog más. Kezdve azzal, hogy a mostani játékosaink fejben mennyire nehezen kezelik a fontos pillanatokat. Akkor annyi megaláztatás után is képesek voltak Raulék megrázni magukat és megnyomni a tavaszt és csapatként küzdeni. Most meg mondd meg Céronaldonak, hogy rendelje alá magát a csapatnak és hagyja már abba rekordhajhászást mert ez még mindig nem egyéni sport. Annyi mintha a falnak beszélnél.
A másik dolog, hogy akkoriban meg lehet nézni, hogy a klasszisok arányosan voltak jelen az európai topkluboknál, volt egy Ronaldo, Raul, Del Piero, Totti, Bergkamp, Elber stb. mind-mind más csapatokban. Most meg bármennyire is gyűlölöm őket főleg a fetrengő brazilt, ki kell mondani, hogy a barcában játszik a világ 3 legjobb támadója. Így azért nehéz.
Love football, hate antifa.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. december 3., csütörtök 14:15

Igazából most úgy fest a dolog, hogy az se okozna különösebb gondot, ha Benítezt leváltanánk, és minden héten más ülne le a padra. Úgy tűnik eléggé semmibe veszik a "sztárocskák". Nekem sokat mondd az, hogy James is így kezeli... nekem eddig az jött le a srácról, hogy ő egy tehetséges és alázatos focista, aki képes beállni a sorba. És még ő is elment volna Benítez mellett pacsi nélkül. Nagyon eltér az edző és a csapat véleménye a fociról, kicsi az esélye, hogy kompromisszumra fognak jutni. Szóval még szerencsésnek is mondható, ha egy ilyen eset eredményezi Benítez gyors cseréjét... a játékosoknak amúgy is csak nyűg szokott lenni a kupa (főleg ilyen orvosi stábbal).

Aztán lehet, hogy februárra összeáll a dolog, mint anno a Barca-nál tavaly... de sokkal kisebb a valószínűsége, mert itt nem egy edző vs játékos eset van, hanem egy edző vs. játékosok...

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 3., csütörtök 13:55

realistahuni írta:
Teszem hozza 99/2000-Ben hasonló szitu volt aztán a kedvenc Madridom behúzta a számomra legkedvesebb Bl-t :)
Most látom, hogy pont 16 éve, 1999 december 3-án kikaptunk otthon a Zaragozától 1-5-re ezzel visszacsúsztunk a bajnokságban a 17-ik helyre. :lol:
Ha jól emlékszem RMCF ekkor lett Real szurkoló.( tényleg vele mi van? rég nem írt ide :-( )
Komoly lehetett ezek után tavasszal leverni egy MU-t és egy Bayernt majd a döntőben egy Valenciát akik azért akkoriban komolyak voltak. Szerintem nem volt olyan épeszű drukker aki elhitte volna hogy egyáltalán beleszólhatunk, nem hogy nyerjünk.
Elképzelem ha most 17-ik helyen állnánk mi lenne a fórumon. :mrgreen:
Jött egy Anelka aki olyan tavaszt hozott le akit azután sem mar soha. :) McManaman gólja is, Redondo a csúcsot futotta, Raullal együtt. Pedig arról is volt szó akkoriban, h kizárnák a csapatot mert akkora adósság volt. Öregszem úgy tűnik ha mar ezek 16 éves emlékek, pedig tegnap volt a fekete mezes Real meg szinte, hogy csodáltuk mi azt a trikót ah... :) most sem kisebb ezekre az esély, csak a fiukon múlik, hogy ossze akarjak e kapni magukat.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. december 3., csütörtök 13:45

Addig nincs értelme kirúgni Rafát, amíg Perez nem változik meg. Persze, ő ezt nem fogja belátni, eltávolítja úgy mint Carlot és majd jön egy következő báb (remélem nem Zizu, akinek itt véget is érne a Madridi edzőkarrier, mert 100%, hogy belebukna Perez ámokfutásába, mint eddig mindenki), mert persze az edző a hibás (tavaly óta tudjuk, hogy nem, nem az edző a hibás, ő csak abból főz, amit a presidente összeállít). Alapból azért Benitez jött, mert kellett egy nagyobb név, de az igazi ászok közül senki nem csicskulna be Pereznek, pedig ez mindenkinek nyilvánvaló volt a nyáron, hogy ide csak egy báb kell. Fejétől bűzlik ez a hal is, és sajnos tudjuk, hogy hogyan végződött ugyan ez a mese legutóbb... :'(

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 3., csütörtök 13:37

Teszem hozza 99/2000-Ben hasonló szitu volt aztán a kedvenc Madridom behúzta a számomra legkedvesebb Bl-t :)
Most látom, hogy pont 16 éve, 1999 december 3-án kikaptunk otthon a Zaragozától 1-5-re ezzel visszacsúsztunk a bajnokságban a 17-ik helyre. :lol:
Ha jól emlékszem RMCF ekkor lett Real szurkoló.( tényleg vele mi van? rég nem írt ide :-( )
Komoly lehetett ezek után tavasszal leverni egy MU-t és egy Bayernt majd a döntőben egy Valenciát akik azért akkoriban komolyak voltak. Szerintem nem volt olyan épeszű drukker aki elhitte volna hogy egyáltalán beleszólhatunk, nem hogy nyerjünk.
Elképzelem ha most 17-ik helyen állnánk mi lenne a fórumon. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. december 3., csütörtök 12:58

Értem en a kockázatot de ez a keret nagyon erős, esélyes bármire is. De! Eddig sem álltak be Rafa mögé a játékosok (teszem hozza nem az edző hibája de nincs mit tenni ez van) akkor eztán majd meg fog érte szakadni a csapat? Pláne a kiskirályok? Esélytelen kb kiröhögik. Zidane CR-nel is nagyobb focista volt, neki nem igen mernének pofázni. Kell melle egy fickó aki rutinos es tud neki sugni illetve kontrollálni. Ha motiválja a fiukat akkor meg bármi lehet, a csapat nem felejtett el focizni. Jut eszembe Rault is minél hamarabb hozni kene mar hazafele, ha van benne harag akkor bocsánatot kérni, mert rajuk kell épiteni. Észre kene venni, hogy mi nem vagyunk a Bayern, ezek a játékosok kevés embert tisztelnek, na pont azokra kene epiteni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. december 3., csütörtök 12:48

chronic írta:Ha másra nem, akkor legalább arra jó lenne egy kupakiesés,hogy takarodjon a pincér, felőlem a BL-ből is kizárhatják a csapatot, csak húzzon el, bár az lenne a szép ha kézen fogva Perezzel mondanának le.
Az szep. Jobban utalod Benitezt, mint amennyire a realt szereted?! :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2015. december 3., csütörtök 12:47

Realista24 írta:Na, olvasom, hogy Rafát kirúghatják, ha jön a kizárás. :lol: :lol:
Hát, ennyit megér a Király-kupa búcsú
Most amíg a vezetőség olyan, amilyen, jöhet a padra akárki helyette, semmi nem fog változni. Ha nem lesz más, és Zidane ülne oda Benítez helyett, annál szvsz az is sokkal jobb lenne, ha szezon végéig minden mindegy alapon már maradna a pincér - persze egy ilyen blama után valakire rá kell húzni a vizes lepedőt. :roll: Nyilván fogalmatlan az emberünk, de most belehajszolni magunkat egy újabb edzőcserébe nem látom sok értelmét.

Zidane még nem áll rá készen technikailag, ezt ő is elmondta, meg gondolom mentálisan sem (bár úgy nem is lehet felkészült az ember fia erre a posztra, ebben a csapatban, ezzel az elnökkel). Én nem siettetném a felhozatalát a felnőtt csapat élére. Persze aztán ott van a másik oldal is, hogy veszítenivalója lassan már nem lenne ezzel a csapattal, ha meg valamiért jól jön ki végül, azzal nagyot nyer.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. december 3., csütörtök 12:45

Ha másra nem, akkor legalább arra jó lenne egy kupakiesés,hogy takarodjon a pincér, felőlem a BL-ből is kizárhatják a csapatot, csak húzzon el, bár az lenne a szép ha kézen fogva Perezzel mondanának le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég