Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. szeptember 1., hétfő 13:19

Egyébként érdekes ez a keret kérdése. Elment DM, Alonso (két legfontosabb távozó), Lopez, Casemiro, Morata meg 1-2 fiatalabb suhanc. Ebből pénzügyileg kitűnőre vizsgázott a stáb vitán felül! (10+75+9+0+2+20=116 millió)

Szakmailag DM a legérdekesebb. A fórumon évekig inkább volt megtűrt - nem kevésszer melegebb éghajlatra küldött - a játékában hullámzó játékos, mint közönség kedvenc. Aztán az utolsó szezonjában posztváltás és a csapat egyik motorja, vagy legalábbis a leghasznosabb vizesfiú.

Alonso maga a rutin és az agy, bár a kora és a fizikai állapota egy jó kiegészítő embernél már többre nem predesztinálta.

Lopez még említésre méltó, stabil állandó kapus, viszont pályán kívül személyétől függetlenül állandó beszédtéma és konfliktusgóc.

Morata egyértelműen a legnagyobb bravúr, szép pénz és visszavásárlási opció, hátha.

Az érkezők listája eddig ugye Kroos, Navas, James. Első kettő szintén bravúr, korrekt (kis) összeg és egyikük egyértelműen világsztár kategória. Ennél jobb nemigen lehet. James már más kávéház. Marketing értéke az egekben, nem is ügyetlen, viszont brutális átigazolási díj komolyabb eredmények nélkül, valamint egy olyan csapatba, ahova nemigen volt rá szükség vagy legalábbis nem elsősorban. Valószínűleg a legtöbben úgy képzelték, hogy Alonso marad beugrónak és Khedirát váltja egy nagy név (Pogba/Vidal) és megoldódik minden irány a Kánaán. A savat is ezért kapja szerintem leginkább a kolumbiai (persze az nyilvánvaló, hogy fizikailag lassú, nincs robbanékonysága sem), egyszerűen az Ő ára és érkezése nyírta ki a nagyobb álmot, nem a leadott teljesítménye a leginkább zavaró, hanem, hogy a személye lett az akadály másnak aki jobban kellett volna.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 13:19

szerintem csicsarító hatalmas flop lesz. bepattan majd róla vagy 6 gól a szezonban és annyi. nem is értem mit várnak tőle, a gólja 90%-át az 5ösön belülről szerzi, belepöcköl és annyi. mezőnyben mge amúgy is semmi. mint benzema.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 1., hétfő 13:17

De akár ez még visszavezethető a lustaságra is, ami Benzemára nagyon vall,
Mondjuk nem tudom a napi edzését, de elég sok hír volt arról, hogy maradt CR-rel tovább az edzések után gyakorolni, izmot fejleszteni, illetve hogy nyáron direkt olyan helyre ment "pihenni", ahol fejlesztette az izomzatát és felkészül a szezonra. persze ettől függetlenül lassú, csak az nem feltétlenül a lustaság miatt van! :roll:

Falcao meg menekül a BL elől... :Đ

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. szeptember 1., hétfő 13:07

MyStiQ írta:fel nem tudom fogni, hogy melyik okos ember ötlete az, hogy minden egyes játékosunkat felpumpáljuk. Az izom nem gond, de elnézve a játékosainkat, itt bizony nem csak izom megy fel rájuk. Benzema rohadtul belassult, de például James is kicsit kerekebbnek tűnik, hogy mondjuk korábbról Sneijdert ne is hozzam fel
Az a baj, hogy valamit nagyon elcsesznek az edzőink, mert az izomnövekedésből egyáltalán nem az jönne le, hogy akkor lassul is az egyén, sőt, pont, hogy megvan a plusz erő a megindulásokhoz, és így elvileg még robbanékonyabbnak kell lennie az embernek(persze a genetikai határokat nem lehet kitolni). De akár ez még visszavezethető a lustaságra is, ami Benzemára nagyon vall, plusz munkával ezen rengeteget lehetne javítani. De ez már off.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. szeptember 1., hétfő 13:06

Nem fog érkezni középpályás, jön Borsó és kész.

A tegnapi meccs, az átigazolási szezon, a spanyol szuperkupa. GG. :agree:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. szeptember 1., hétfő 13:03

a marca azt mondja, hogy ancelotti döntött úgy hogy nem falcao kell, mert nála benzema a csatárok istenkirálya, és nem akart kezdőbe csatárt hozni.
azért Benzema is jól csinál valamit. ilyen teljesítménnyel senki nem maradt volna meg egy Real 9es posztján, ráadásul ő még alapkezdő is. mondom ezt úgy, hogy egyébként én kifejezetten szeretem a srácot. de az biztos, hogy Khedirával együtt biztos nagyon meggyőzően kommunikálhatnak az edzőkkel. :lol:

más: kell még egy kp a kurva életbe... :-@

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. szeptember 1., hétfő 13:00

Amúgy én többekkel ellentétben, nem vagyok csalódott Chicharito érkezése miatt...szerintem Moratánál előrébb leszünk vele...viszont azt nem értem, hogy akkor miért nem Falcao jön...középpályás érkezésről, még csak nem is hallani, úgyhogy Javier Hernandez valószínűleg az utolsó érkezőnk lesz...ami szerintem az utóbbi évek leggyengébb átigazolási piacát zárja le nálunk...egyszerűen elképesztő, hogy hogyan lehet ennyire szétbarmolni egy BL győztes csapatot ennyire...nagyot csalódtam és nem csak Perezben...

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. szeptember 1., hétfő 12:59

Khedirával sem lenne amúgy akkora baj, ha ismerné a képességeit és annak a határait.

Fáradhatatlanul fut, borít, rombol, kiválóan védekezi le a rá kiszabott területet, de amikor megpróbálja a kezébe venni az irányítást és meglódul előre ész nélkül, ezzel feladva a helyét... Na az felkúrja az agyamat, nem is kicsit. Persze a mostani fociban már nem fér bele az, hogy egy játékos hátul áll, labdát szerez, aztán leadja a legközelebbi játékostársnak, aki ért is a támadások szervezéséhez, de Khedirának valami ilyesmi szerepet kéne szánni. Úgy érzem, hogy túl nagy szabadságot kap a pályán.
Nem értem ki az a bolond aki szívesebben lát a kezdőben egy Benzemát, mint Falcaot.
Felteszem a kezem. Legalábbis ez volt a helyzet egy ideig. Nem tagadom, imádom Karimot, de azért próbáltam mindig a helyén kezelni. Nem mindig sikerült. A képességei vitathatatlanok, viszont a feje és a mentalitása botrányos. Tegnap is volt a meccs elején egy helyzet, amikor 17-18 méterre kapott egy labdát, szembe volt a kapuval, és ahelyett, hogy ráverte volna izomból, elkezdte keresni, hogy kinek adhatja le. Egy támadó ilyet nem csinálhat. Persze értem én, hogy Cé és Bale után ő csak 3. számú opció, de akkor is. Aztán ott vannak a labdakezelési hibák, a dinamika hiánya (*), a gyenge passzok... Sokan írjuk, hogy a 2 vadló közé nem kell egy labdaigényes, úgymond önző, nagyon direkten gólra törő játékos, mert csak hiszti és feszültség lenne, de ez a mostani állapot sem jó. Okolhatnám Cristianót is, hogy miatta nem lehet igazi centerünk, de ez nem biztos, hogy megállná a helyét. Ha Cé mellett lenne egy Falcao, egy Lewandowski vagy egy Suarez, talán még működhetne is. De így, hogy Cé mellett ott van még egy Gareth Bale is, így már felborulna az egyensúly.

Bale komára is haragszok egyébként. Ahelyett, hogy szintet lépett volna, inkább tett egy lépést hátra, ráadásul még ki is gyúrta magát, amire egyáltalán nem volt szüksége. Itt térnék vissza a *-gal jelölt részhez: fel nem tudom fogni, hogy melyik okos ember ötlete az, hogy minden egyes játékosunkat felpumpáljuk. Az izom nem gond, de elnézve a játékosainkat, itt bizony nem csak izom megy fel rájuk. Benzema rohadtul belassult, de például James is kicsit kerekebbnek tűnik, hogy mondjuk korábbról Sneijdert ne is hozzam fel.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. szeptember 1., hétfő 12:56

crladecima írta:Közben Falcao egy évre a Manchester Unitedhez kerül kölcsönbe... Van Gaal aggódik Van Persie sérülései miatt állítólag.
Falcao has failed his medical at Manchester United.
forrás: brit tudósok (nem tudom mi, fb-on találtam)

Avatar
crladecima
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014. augusztus 29., péntek 21:18
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: crladecima » 2014. szeptember 1., hétfő 12:54

Közben Falcao egy évre a Manchester Unitedhez kerül kölcsönbe... Van Gaal aggódik Van Persie sérülései miatt állítólag.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. szeptember 1., hétfő 12:46

Nem is kell, RMCF módszerét kellene használni, hogy odaáállítunk a Juvéhoz egy teli sporttáska pénzzel és mondjuk, hogy most valamelyik visszajön velünk Madridba :D (Vidal vagy Pogba értelemszerűen)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. szeptember 1., hétfő 12:45

tibi18 írta:
Ha nem jön Pogba vagy Vidal...akkor nagyon csalódott leszek.
Hetek óta Te tartod bennem a lelket a fentiekkel kapcsolatban, de valamit tisztázzunk.

Te csak szeretnéd, hogy a kettő közül jöjjön valamelyik, vagy van erről bármi konkrét infód is, hogy tárgyalunk értük!? Egyáltalán megkerestük a Juventust?
egyikkel se tárgyalunk

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:43

dannen írta:
tibi18 írta:Te csak szeretnéd, hogy a kettő közül jöjjön valamelyik, vagy van erről bármi konkrét infód is, hogy tárgyalunk értük!? Egyáltalán megkerestük a Juventust?
egy csepp hír sincs róla, nem is volt. valamiért mindenki elhitte itt a fórumon, már akkor is írtam, hogy csalódni fognak akik ebben bíznak. a nagyobb gond, hogy még egy alsóbb rangú kp-sról sincs hír, nem hogy pogbáról. számszerűleg megvagyunk chichaval, minőség már kérdéses.
Sztem Khedira betonkezdő lesz idén is. :mrgreen: Más kérdés, hogy a 4-2 után ez lenne a leglogikusabb húzás más vkp híján. És akkor Isco, Kroos, Modric, James közül 2 ember padozik. :lol:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:37

Csabi írta:a marca azt mondja, hogy ancelotti döntött úgy hogy nem falcao kell, mert nála benzema a csatárok istenkirálya, és nem akart kezdőbe csatárt hozni.
Én is erre gondoltam amúgy. :( Pedig már megvolt kb a megegyezés. De valszeg szólt Pereznek Carlo, hogy Benzema kiadja róla a confidential információkat, ha Falcao érkezik. :lol: Nem értem ki az a bolond aki szívesebben lát a kezdőben egy Benzemát, mint Falcaot.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:35

Ha nem jön Pogba vagy Vidal...akkor nagyon csalódott leszek.
Hetek óta Te tartod bennem a lelket a fentiekkel kapcsolatban, de valamit tisztázzunk.

Te csak szeretnéd, hogy a kettő közül jöjjön valamelyik, vagy van erről bármi konkrét infód is, hogy tárgyalunk értük!? Egyáltalán megkerestük a Juventust?

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:32

Valószínűleg a tegnapi zakó nem fogja Falcaot meggyőzni arról, hogy mindenképp ide kell jönnie. Más kérdés hogy a MU-ban mit lát. :lol:

MANU viszont zseniálisat húz Chicha kölcsönadásával és Falcao kölcsönvételével. Mi meg mint egy rossz kiscsapat, kimaradunk a buliból és örüljünk az angol középcsapat 3. (4.?) számú csatárának.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:12

Már van egy impotens támadónk elől, most kapunk egy másikat, jól van. :lol:

Ha nem jön Pogba vagy Vidal...akkor nagyon csalódott leszek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

pep89
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2014. május 22., csütörtök 10:15
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pep89 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:09

ha nem kell minden meccsen nézni ezt a fogalmatlan franciát elől, már akkor megéri Hernández :)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. szeptember 1., hétfő 12:05

Remélem, Perezék azért választották az olcsóbb borsócskát, mert valaki éppen útban van Torinó felé egy kitöltetlen csekkel.
Merci Zizou!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. szeptember 1., hétfő 12:04

Perez lesz az avám 1 hónapig ha még elhozza Pogbát, vagy egy értelmes játékost a kp-ra...Vagy ha Khedirát eladja a fenébe :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég