Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. május 27., szombat 11:44

Diaz szerintem visszalépés lenne. Olasz bajnokságban is minden jobb meccsére jut 3-4 borzasztó. Asensio legalább jól tudott beadni,meg lőnni, ha kellett. Diaz szerintem semmiben sem kiemelkedő.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 27., szombat 11:36

🇪🇸 A kölcsönben az AC Milanban játszó Brahim Díaz veszi át Marco Asensio helyét a Real Madridnál.

(Forrás: AS)
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. május 27., szombat 10:55

Nem tudom, hogy a Nkunku - Chelsea szál az mennyire valós, de ilyen év után lehet nem a Chelseabe mennék.. Ő egy használható ember lenne előre bőven.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 27., szombat 10:45

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Pont Kane nem ilyen mentalitású ember.
Full normális a faszi.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 27., szombat 10:42

Szerintem ha jön Kane, a kezdő ő lesz. Benzink 35, decemberben lesz 36, a tavalyi dupla miatti kifacsarástól kuka volt az ősze, ugrott a vb-je és igazán már ez a tavasza se volt fúúdeveretes (ami tekintve, hogy mit hozott tavaly, érthető, semmi szemrehányás).

De inkább futnék neki a szezonnak Benz, Joselu, Alvaro sorral, mint jöjjön Kane :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. május 27., szombat 10:05

Joselu 33eves 15 millio korul, vagy a 30 eves kane 50korul akkor nem kerdes hogy utobbi.
Amit az a joselu, azt lehozna alvaro is ha megkapna a perceket.
wZoLee7 írta: Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Hazardon kivul ki volt meg ilyen?

50-60korul biztos hogy hozhato kane. Lejaro szerzodes, nincs europai kupa, es lehet hogy utolso nagy lehetosege.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. május 27., szombat 9:59

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Hát a faszi lófaszt nem nyert és a PL-ben daráltatja magát 10+ éve. Szerintem ilyenkor nem rossz motiváció egy Real Madrid ajánlat.

Az biztos, hogy a bajnoki versenyfutáshoz kell egy jó csatár, különben megint 10+ ponttal fog menni a barca márciusban.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 27., szombat 9:55

realmadrid95 írta:
Pad'em írta: Kane,t elhozni 50 ért Levytől? Hazard kell a Spursnek? Ezek még pletykának is meredek elképzelések :/ Ehhez képest Joselu 15-ért jóval közelebb áll a realitáshoz sajnos bármennyire is fáj.

Firminónál én eddig csak barcát olvastam.
Kane szerzodese is lejar, belfoldi csapatnak nem akarja eladni a jatekosat Berbatov ota. Szerintem realis lehet az 50-60 millio.

Egyebkent lehet beszedtema volt mar, de en csak most latom, hogy Julian Alvarez ket evig volt a Real akademiajan. :hmmm:
A realitás mikor volt Levy szótárában? Engem nagyon meglepne ha egyaltalán elengedné, ha igen akkor sanszos, hogy jobb eséllyel nekünk mint pl a MU-nak, de az biztos hogy meg fogja kérni az árát az angolok sztárcsatárjának. Továbbra se tudom elképzelni itt amúgy, Benzemával egy keretben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 27., szombat 9:44

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk. Joselu ha hozható, erre az átmeneti évre nem lenne rossz. Benzema, Joselu és Rodrygo megoldják azt a posztot. Chukwueze sem lesz más mint Asensio. Ellenünk kb élete meccsét hozta, de azóta egyszer sem tudta megismételni, viszont mivel kell oda is valaki és nincs nagyon más opció...

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 27., szombat 9:15

Pad'em írta: Kane,t elhozni 50 ért Levytől? Hazard kell a Spursnek? Ezek még pletykának is meredek elképzelések :/ Ehhez képest Joselu 15-ért jóval közelebb áll a realitáshoz sajnos bármennyire is fáj.

Firminónál én eddig csak barcát olvastam.
Kane szerzodese is lejar, belfoldi csapatnak nem akarja eladni a jatekosat Berbatov ota. Szerintem realis lehet az 50-60 millio.

Egyebkent lehet beszedtema volt mar, de en csak most latom, hogy Julian Alvarez ket evig volt a Real akademiajan. :hmmm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 27., szombat 8:02

Kane,t elhozni 50 ért Levytől? Hazard kell a Spursnek? Ezek még pletykának is meredek elképzelések :/ Ehhez képest Joselu 15-ért jóval közelebb áll a realitáshoz sajnos bármennyire is fáj.

Firminónál én eddig csak barcát olvastam.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 27., szombat 7:35

Pad'em írta: Szerintem egy Bellingham (100), Fran (5), Chukwueze (40), Joselu (15) 4-es ami max elbírja a realitás határait per pillanat. 160 kiadás, jobbhátvédet szerintem kizárt, hogy vennénk. Pénzünk max Brahimból lesz, Milan ha megveszi 25 millió körül akkor költöttünk net 135 milliót. Ha befutna egy ajánlat Mendyért akkor max még belőle. Egy ilyesminél szerintem nincs több az idei nyárban sajnos, Kane meg Reece James féle drága angolokra Bellingham mellett már nem lesz pénz.
persze adjunk egy 33 eves joseluert 15 milliot. tavaly kellett volna ingyen de hat persze nekunk ugy sem kellett mert volt balheja. biztos most penzert majd beallunk a sorba.


kane szerintem utolso eves 30 eves jatekoskent normalisan nezve 30. mi el tudjuk hozni 50-be kb. vagy ha hazard dealt nezzuk akkor 60 is lesz az. de ha tenyleg kell nekik hazard akkor csokkentheto lenne az ar 40+hazardra

ha nem kane akkor firmino ingye
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. május 26., péntek 23:04

lfx lesz itt, nem játékosmozgás :lol:
Bírja még a keret, megint 1 évig :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 22:54

Szerintem egy Bellingham (100), Fran (5), Chukwueze (40), Joselu (15) 4-es ami max elbírja a realitás határait per pillanat. 160 kiadás, jobbhátvédet szerintem kizárt, hogy vennénk. Pénzünk max Brahimból lesz, Milan ha megveszi 25 millió körül akkor költöttünk net 135 milliót. Ha befutna egy ajánlat Mendyért akkor max még belőle. Egy ilyesminél szerintem nincs több az idei nyárban sajnos, Kane meg Reece James féle drága angolokra Bellingham mellett már nem lesz pénz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

MarioCirolo
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. május 26., péntek 22:36

Nagyon kivancsi leszek az idei atigazolasi szezonra, nem vartam nagy csodat, jovore vartam egy eros nyarat (Benzema, Hazard, Modric, Kroos tavozasal komoly berek fognak felszabadulni). Viszont most valahogy azt erzem, hogy iden nagyon kijottek a keret hianyossagai es Pereznek muszaj valamit lepnie, hogy jovore ne legyen nagy eges. En most egyelore bizakodo vagyok. Egy Davies, jhv, Diaby/Sane+Kubo, Joselu/Kane (Bappe fuggvenyeben) pakkal mar elegedett lennek. Plusz Nacho+Ceba hosszabbitassal.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. május 26., péntek 22:22

Peti765 írta: Jövőre megint nem lesz téma csak a Bl ?(ahonnan az első erősebb csapat kiver minket)
Hű, szerintem mi nem ugyanazt láttuk az elmúlt években.

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 26., péntek 21:33

Pad'em írta:
Peti765 írta:
Előbb utóbb hiányozni fognak ezek az emberek,azért most elkezdett lefelé menni a szint,nem tudunk normális játékost igazolni, a kiegészítő emberek távoznak elég furcsán volt idén is menedzselve a keret és nem azért ,mert kezdőbe kellett volna örökké tenni Asensio-t is.
Lassan ott tartunk,hogy éppen ki tudunk állítani egy normális kezdőt,de ha lesérül valaki vagy formán kívül van vége a dalnak.
Jövőre megint nem lesz téma csak a Bl ?(ahonnan az első erősebb csapat kiver minket)
Még azt sem zárnám ki,hogy végül a barcába megy....,
Az az első legerősebb, konkrétan messze a legerősebb csapat idén. Aztán meg ha megkapta volna a szerződését, jött volna megint a pettyhüdt pöcsű alibi király, ki tudja. Barcát kizárhatod, oda nem fog menni.

Meglátjuk mit lép a klub, valószínű úgy számoltunk hogy hosszabbít, lehet így keresünk valakit a helyére. Csatárt is nézünk, ma mondta Ancelotti, rövidebb keretet biztos nem akarunk mint idén.
Ha eldöntötte,hogy nem hosszabitja meg a szerződést, valószínűleg már így is lesz ,nála jobb játékosokat sem marasztalt a klub.
Nem tudott szintet lépni hiába kapta meg a lehetőséget többször is,előfordul ez, de azért hiányozni fog,főleg ha nem lesz pótolva.
Igen ebben az évben elment még nem mondtam,hogy rosszak voltunk,azért nem fiatalodtak a középpályásaink.
Igen meglátjuk mit lép a klub de most csak egyre több a kérdőjel.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 26., péntek 20:42

Peti765 írta:
Pad'em írta: Aston Villát írják legjobban neki. Nem bánom, hogy megy, bár pont meggyőzött idén hogy kiegészítőnek maradhat. Az ilyen squad playereket 5 évente jó forgatni, de egy 20-30 milliót benne hagytunk sajnos. Teljesitményét kimaxoltuk viszont, plusz a bombáiból komoly búcsúvideó lesz.

Brahimot úgy néz ki megveszi a Milan ugyhogy nem lennék meglepve ha Arribas venné át a helyét Asensiónak jövőre.
Előbb utóbb hiányozni fognak ezek az emberek,azért most elkezdett lefelé menni a szint,nem tudunk normális játékost igazolni, a kiegészítő emberek távoznak elég furcsán volt idén is menedzselve a keret és nem azért ,mert kezdőbe kellett volna örökké tenni Asensio-t is.
Lassan ott tartunk,hogy éppen ki tudunk állítani egy normális kezdőt,de ha lesérül valaki vagy formán kívül van vége a dalnak.
Jövőre megint nem lesz téma csak a Bl ?(ahonnan az első erősebb csapat kiver minket)
Még azt sem zárnám ki,hogy végül a barcába megy....,
Az az első legerősebb, konkrétan messze a legerősebb csapat idén. Aztán meg ha megkapta volna a szerződését, jött volna megint a pettyhüdt pöcsű alibi király, ki tudja. Barcát kizárhatod, oda nem fog menni.

Meglátjuk mit lép a klub, valószínű úgy számoltunk hogy hosszabbít, lehet így keresünk valakit a helyére. Csatárt is nézünk, ma mondta Ancelotti, rövidebb keretet biztos nem akarunk mint idén.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. május 26., péntek 20:35

Anthony írta:
Pad'em írta: nem lennék meglepve ha Arribas venné át a helyét Asensiónak jövőre.
Milyen helyét? Hát majd Fede és Rodrygo váltják egymást, a kp-ra úgysem jut hely Valverde fiunknak.
Fede jelenleg annyira szét van esve, hogy jelenleg a kezdőbe nem való.

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. május 26., péntek 20:32

Pad'em írta: Aston Villát írják legjobban neki. Nem bánom, hogy megy, bár pont meggyőzött idén hogy kiegészítőnek maradhat. Az ilyen squad playereket 5 évente jó forgatni, de egy 20-30 milliót benne hagytunk sajnos. Teljesitményét kimaxoltuk viszont, plusz a bombáiból komoly búcsúvideó lesz.

Brahimot úgy néz ki megveszi a Milan ugyhogy nem lennék meglepve ha Arribas venné át a helyét Asensiónak jövőre.
Előbb utóbb hiányozni fognak ezek az emberek,azért most elkezdett lefelé menni a szint,nem tudunk normális játékost igazolni, a kiegészítő emberek távoznak elég furcsán volt idén is menedzselve a keret és nem azért ,mert kezdőbe kellett volna örökké tenni Asensio-t is.
Lassan ott tartunk,hogy éppen ki tudunk állítani egy normális kezdőt,de ha lesérül valaki vagy formán kívül van vége a dalnak.
Jövőre megint nem lesz téma csak a Bl ?(ahonnan az első erősebb csapat kiver minket)
Még azt sem zárnám ki,hogy végül a barcába megy....,


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 231 regisztrált és 0 vendég