Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. június 13., kedd 10:24

hehetheoriginal írta: sztem is max par szazalek esely van, hogy ide jöjjön, ha eligazol, előbb megy el angliaba valahova head-to-head halival megküzdeni.
Szerintem meg ha koccolna, akkor leginkább ide jönne.
Nem is őt kell meggyőzni most, hanem a rabszolgatartót.

Nekem amúgy egy ilyen l'équipe forrás kevés, pár napja mondta Pérez papa, hogy jönni fog csak nem idén.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 10:16

sztem is max par szazalek esely van, hogy ide jöjjön, ha eligazol, előbb megy el angliaba valahova head-to-head halival megküzdeni.
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5254
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 13., kedd 10:16

Tökéletes lenne, de nem lesz.
Ideát kergetünk aminek nincs realitása.

Ezt szerintem jobb ha mindenki elfogadja, és megyünk baz angolért. Ennyi.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2023. június 13., kedd 10:14

Tevéseknek nincs szükségük pénzre, nincsenek eladási kényszerben. 1 évük van, hogy meggyőzzék. Olyan ismerősen hangzik. :lol:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. június 13., kedd 10:07

Én is azok táborát erősítem, akik Mbappé mellett teszik le a voksukat.

1. Sértődöttségből lemaradni a világ egyik legjobbjáról, akit valószínűleg 30 éves koráig minimum magunkhoz kötnénk... Óriási butaság lenne.
2. Nem egy fertőbe jönne, még ha emberileg meg is kérdőjelezhető, itt azért más világ van mint a búcsús PSG-ben.
3. Nem a jobb és balhátvédek miatt ülünk le tévét nézni.
4. A védelem jobboldala igaz, hogy megfáradt, de idén inkább a góllövéssel volt a probléma, illetve ilyen brutál középpályával azért a védelmet is lehet majd tehermentesíteni.
5. Egy évközi VB sem zavarja majd meg a fejeket..

Szóval én felültem a vonatra, a 9-es gazdája inkább a 6 évvel fiatalabb Mbappé legyen, mint Kane.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 10:07

A szavazást adom, kivancsi vagyok a tavalyi után hányan fizetnék ki érte innen a nagy lóvét :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 10:05

wZoLee7 írta: Igényeljünk egy szavazást :D Ha nem hozzuk el és még 4-5 évig nem bukkan fel senki aki ugyan ilyen drága lesz, Endrick is besül, akkor mi lesz? Hozni kell és kész
rengeteg szabadidőnk lesz, akarmi történik, win-win :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 13., kedd 10:04

Igényeljünk egy szavazást :D Ha nem hozzuk el és még 4-5 évig nem bukkan fel senki aki ugyan ilyen drága lesz, Endrick is besül, akkor mi lesz? Hozni kell és kész

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 9:55

bocsanat, termszetesen haki-bapit akartam irni.
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 13., kedd 9:53

Ha igazak ezek a hírek most szépen elválik mit akar. Egyből jönnek az olyan hangok ugye, hogy bárhová mehet csak Madridba nem (szar lehet ilyen lelki világgal élniük, de ez az ő bajuk).

Mbappénak kell azt mondani, hogy 1. semmilyen körülmények között nem hosszabbítok, 2. kizárólag Madridba vagyok hajlandó lépni. Innentől arabék teljesen sarokba vannak állítva, vagy játszák a keményet és jövőre elveszítik ingyen, van kénytelenek asztalhoz ülni Perezzel.

Azt úgysem tehetik meg, hogy jegelik jövőre. Még Macron is közbenjárt az érdekükben, a szerzett poltikai tőkét nem veszélyeztethetik azzal, hogy a franciák kis üdvöskéjét padra vágják, mert épp sértett hülyegyereket játszanak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 9:50

hakimi bappe csomag :mrgreen: ==> tevetajtek :mrgreen:

mendit vihetik, ha ugy van, akkor tutyimutyit is.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 13., kedd 9:46

Szerintem meg a leheto legjobban elkoltott 100-150-200 millio lenne Mbappe.

Kozepen megvagyunk, hatul nagyjabol szinten, elol meg a ket brazil + Joselu melle erkezne Mbappe, akkor nekem ez boven tobb, mint eleg lenne, ja meg Brahim.

Vilagklasszis tamadot vehetunk(?)...az ilyeneket nem szabad kihagyni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 9:26

Anthony írta:
Pad'em írta: Jobbhátvédet meg jobbszélsőt amúgy se veszünk Mbappétől függetlenül. Olyan támadót keresünk aki lehozza a 9-es posztot meg a szélt is, ez meg egyértelműen illik rá. Több lyuk nincs, védelem jobbhátvéd kivételével rendben, kp brutál, Mbappéval Joseluval mint backup a támadósor is. Innentől Carlóé lenne a feladat.
Hát ez a pénz szerintem jobban el lenne költve egy Kane, Davies, jobbszélső, jobbhátvéd pakkra.
Ez nem kérdés de ilyen script nincs, jobbhátvédet eleve nem akarunk venni, Daviest meg nem adja a Bayern idén.
dzsi91 írta: Ez a jovore ingyen dolog ebben en mar nemhiszek. Majd akkor jovore beszall a city vagy jon valami más csapat akivel licitálhatunk, hogy kivesz bappe anyukanak szebb ruhakat vagy hasonlo. Azt amit tavalyelott kifizettunk volna erte mondanam perez helyeben, hogy itt van ha kell haladjunk ha nem akkor megyunk kane-ért.
Ez tiszta sor tavaly óta. Ingyen nem fogják elengedni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 13., kedd 9:16

Ez a jovore ingyen dolog ebben en mar nemhiszek. Majd akkor jovore beszall a city vagy jon valami más csapat akivel licitálhatunk, hogy kivesz bappe anyukanak szebb ruhakat vagy hasonlo. Azt amit tavalyelott kifizettunk volna erte mondanam perez helyeben, hogy itt van ha kell haladjunk ha nem akkor megyunk kane-ért.

De valszeg akkor augusztus 31ig megy majd a huzavona es vegul joseluval futunk neki xd
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 13., kedd 9:16

egyébként szarni bele, ha lehet, akkor igazoljuk le, de legkésőbb jövőre...nála jobb opciót nehéz találni.
Most ilyen Joseluval meg Brahimmal bohóckodhatunk, keretet tölteni ideális.

BH sztm max akkor lesz, ha a Mendy haverunk távozik...JH az már égetőbb, de vagyunk elegen, sőt, sokan is.

Egy castár, azt sztm zártuk az ablakot, esetleg a távozók függvényében jöhet más
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 13., kedd 9:15

Csak az egyik 30 eves es ugyanugy nem 50 millio lenne, mig a masik 24.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 13., kedd 9:14

Pad'em írta: Jobbhátvédet meg jobbszélsőt amúgy se veszünk Mbappétől függetlenül. Olyan támadót keresünk aki lehozza a 9-es posztot meg a szélt is, ez meg egyértelműen illik rá. Több lyuk nincs, védelem jobbhátvéd kivételével rendben, kp brutál, Mbappéval Joseluval mint backup a támadósor is. Innentől Carlóé lenne a feladat.
Hát ez a pénz szerintem jobban el lenne költve egy Kane, Davies, jobbszélső, jobbhátvéd pakkra.
Kicsi teknős majd jól meg fog lepődni amikor a spanyol csapatok szépen beállnak védekezni, aztán nem lesz hol rohangálni mint a francia bajnokságban. Sokkal ütősebbnek látom a csapatot egy Kane-el aki visszajön védekezni, passzolgatni, aztán mehetnek a fejesek meg a tap-inek.
Egyénileg jobb játékos a teknős, de amerre halad a foci és ahogy játszanak ellenünk a csapatok szerintem többet érnénk egy olyan támadóval aki nem -1 ember védekezésben és összjátékban, nem sértődik meg és áll meg a támadással ha nem passzolnak neki meg hasonlók.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 9:05

Ha Kane meg MBappé között kell választani, hogy melyikért csengetünk ki irgalmatlan pénzt, akkor sztem egyértelmű a válasz. :D Kell nekünk a francia mint egy falat kenyér, hány éve már... CR távozása óta, aminek már 5 éve. Én még mindig azt gondolom hogy neki itt a helye, annyira illene ebbe a csapatba.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 9:03

Mickey írta: az lesz a szép, ha most bappet űzzük...aztán a végére marad miatta a veretes Joselunk meg Brahimunk
ügyes gyerek ez a teknőc :agree:
Ez egy könnyen megvalosulható forgatókönyv, annyi, hogy amúgy se biztos hogy vennénk bárkit mert 24-ben hozhatjuk ingyen (mint legutóbb :lol:). De azért lássuk be olyan sok csábító opció nincs. Kane, de ott is brutál pénzt kéne pengetni, aztán ki tudja eladja e Levy egyáltalán.
Anthony írta: - Hatalmas összegbe kerül, aminek a többi csapatrész látja a kárát. Hiába lesz top támadód ha nem lesz ki védekezzen és több poszton lyukas marad a csapat.
Jobbhátvédet meg jobbszélsőt amúgy se veszünk Mbappétől függetlenül. Olyan támadót keresünk aki lehozza a 9-es posztot meg a szélt is, ez meg egyértelműen illik rá. Több lyuk nincs, védelem jobbhátvéd kivételével rendben, kp brutál, Mbappéval Joseluval mint backup a támadósor is. Innentől Carlóé lenne a feladat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 13., kedd 8:49

az lesz a szép, ha most bappet űzzük...aztán a végére marad miatta a veretes Joselunk meg Brahimunk
ügyes gyerek ez a teknőc :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég