Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 26., szerda 13:32

Morata no comment...:D
"-Enök úr,ha törik,ha szakad,én elmegyek!"
"-Nyugodjál meg fiam,így is,úgy is eladtunk volna..."
"-Na de Főnök; tisztában vagytok Ti azzal, hogy kit veszítetek el és hogy ki vagyok én?"
"-Hogyne tudnánk, ugyanaz a "senki" aki pár perccel ezelőtt belépett ezen az ajtón!" :lol: :lol: :lol:
FRA: El Madrid entra en la pelea por Griezmann
Na és akkor néhányan már úgy is hiányolták és kacérkodtak a nevével, hát most végre megérkezett és itt is van Griezmann! Egyébként ő most csatár, vagy szélső támadó?
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 26., szerda 12:30

Morata no comment...:D
"-Enök úr,ha törik,ha szakad,én elmegyek!"
"-Nyugodjál meg fiam,így is,úgy is eladtunk volna..."
:lol: :lol: :lol:

Az internél meg érik a beton kp, Samuel-Casemiro,mögöttük khv-be Vidic,sztm bajnokok lesznek...







. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 26., szerda 11:47

ez meg hatalmas mondat, mintha valami világsztár lenne akit mindenáron magunkhoz akarunk láncolni
El Inter de Milán reconoce su interés por Casemiro
Mindenesetre a fölösleg túladásával úgy tűnik idén sem lesz probléma, ami mindenképp örömteli! A gyengébb játékosainkért (Morata, Casemiro) sorban állnak a klubok, ami gazdasági szempontból azért mindig nagy fegyvertény. B-) Emellett a hírek szerint Di María, Isco, Karim, Coentrao, mind2 kapusunk és a Herceg is elég felkapott név a piacon.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 26., szerda 11:20

"Guillem Balague, a Sky Sports munkatársának állítása szerint az Arsenal megegyezett Moratával, és érkezni fog a nyáron, HA a klubok is megegyeznek. Továbbá szerinte Morata nyomást fog gyakorolni a Realra, hogy fogadják el az Arsenal ajánlatát."
Wenger ismét nagyot "szakít", hatalmas deal .... :lol: :lol: :lol: Azért a jó Arsene is szépen adja le az igényeket, tavaly még Pipitaért, meg a Suárezért pitizett, idén már beéri egy Morataval is! :shifty: :-* A lényeg, hogy Alvaronak végre reszelnek Madridban, semmi keresnivalója ebben a csapatban + ezen a szinten, baromi gyenge az emberünk. :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 26., szerda 0:36

Remy írta:Morata nyomást fog gyakorolni a Realra, hogy fogadják el az Arsenal ajánlatát."
:lol: :lol: :lol:
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. február 26., szerda 0:16

"Guillem Balague, a Sky Sports munkatársának állítása szerint az Arsenal megegyezett Moratával, és érkezni fog a nyáron, HA a klubok is megegyeznek. Továbbá szerinte Morata nyomást fog gyakorolni a Realra, hogy fogadják el az Arsenal ajánlatát."

:D Özil micsoda passzokat fog adni Moratanak :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 26., szerda 0:04

morientes írta:2;Nem értem azt a gollam smilet,én nem mondtam hogy köpködnie kellett volna,vagy bármi ilyet,csak kijelentettem a mihez tartás végett hogy ilyet nem tett.Ha lenne esetleg valami fiatal szurkoló az oldalon pl,aki akkor még nem követte az eseményeket.Egy rossz szót nem mondtam róla,annál is inkább mivel kedvelem,és ugye minden szentnek maga felé hajlik a keze...
Gondolom a gollam smile ez lehet: :ozil:
Mint az a korábbi hozzászólásban is látszik, a zárójelben van, egy számomra meglepő tény után. Arra csodálkoztam rá. (Azaz arra, hogy a "médiaribanc" kifejezést ismeri a tüzesróka.) Semmi támadás nem volt benne.

Arról nem beszélve, hogy se Raúlt se Casillast SOHA nem tartottam szentnek, sem hibátlannak. De úriembernek, és a klub iránt elkötelezettnek igen.
R.M.C.F írta:Még jó,hogy iker vagy ramos nem súlyosbitotta az amúgy is problémás szitut. De a logikai folyamata alapján is rendben volt JM sztorija.
Nem edzőt akartak buktatni? Akkor csak ennyit kellett volna tenni.
R.M.C.F írta:Ez igaz,én sem voltam ott. :lol: :lol: csak olvastam,az meg....... :D de én ugyanezt tettem volna,és JM beszélgetése vele,majd utána az eligazolása,efelé mutat. Ha csak nem az volt,hogy : raul,menj innen,de majd én azt nyilatkozom,hogy Te akartál elmenni,és ezzel sok drukkeredet elveszited,de vállald már a kedvemért fel.....én vagyok JM. Soha ne áruld le,hogy én küldelek el,persze ok nélkül,mert még jogosan lehettél volna kezdő.
Bagatellizálhatsz, de ettől még továbbra sem emlékszem olyanra, hogy nyilatkoztak, amit olvashattál volna. És én még azt hittem, hogy a média butít, és nem szabad hinni nekik? Vagy ha azt írják, ami a logikádba illik, az jó?

Megerőltetve az influenzás agyamat, olyasmi volt, hogy Raúl nyilatkozta, hogy érzett magában annyit, hogy top ligában kezdőként játsszon (amit én teszek hozzá -ha már azt találgatjuk, mit mondott Mourinho- "hogy ha rajtam múlik, többet nem játszol, csak egy kirakati figura leszel mellettem a padon" - amit Casillasnak is üzent egy sajtótájékoztatóról). Guti viszont nyilatkozott olyat, hogy Raúlt is elküldték. Guti haragudhatott Mourinhora? Igen. Következik ebből, hogy hazudott? Döntsd el Te, hogy mi illik a logikai folyamatodba.
Részemről nem válaszolok többet erre a témára.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 22:20

Toky írta...
1;A közös megegyezést nem jogilag értettem,hanem hogy nem váltak el egymástól haraggal.
2;Nem értem azt a gollam smilet,én nem mondtam hogy köpködnie kellett volna,vagy bármi ilyet,csak kijelentettem a mihez tartás végett hogy ilyet nem tett.Ha lenne esetleg valami fiatal szurkoló az oldalon pl,aki akkor még nem követte az eseményeket.Egy rossz szót nem mondtam róla,annál is inkább mivel kedvelem,és ugye minden szentnek maga felé hajlik a keze...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 22:13


Casillas és Mourinho közötti gebaszról is csak a portugál tálalt ki (saját szemszögéből), amikor a riporterek felhúzták.
Még jó,hogy iker vagy ramos nem súlyosbitotta az amúgy is problémás szitut. De a logikai folyamata alapján is rendben volt JM sztorija.
Az meg, hogy Mourinho mit mondott Raúlnak, megint csak találgatás, mivel egyikük sem nyilatkozott erről emlékem szerint.
Ez igaz,én sem voltam ott. :lol: :lol: csak olvastam,az meg....... :D de én ugyanezt tettem volna,és JM beszélgetése vele,majd utána az eligazolása,efelé mutat. Ha csak nem az volt,hogy : raul,menj innen,de majd én azt nyilatkozom,hogy Te akartál elmenni,és ezzel sok drukkeredet elveszited,de vállald már a kedvemért fel.....én vagyok JM. Soha ne áruld le,hogy én küldelek el,persze ok nélkül,mert még jogosan lehettél volna kezdő.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. február 25., kedd 22:06

morientes írta:Ami meg Rault illeti...valóban nem volt már azokban az időkben a régi,de elment inkább geilsenkirchenbe,ahol kezdő kehet,de sztm semmi rossz szájíz benne nem volt.Békében vált el,Ő és a Klub,a Real gáláns volt vele szemben,és Raul ezt azt hiszem értékelte...nem emlékszem hogy köpködött volna a médián keresztül,közös megegyezés volt ez.A S04-nél volt még 2 szép idénye,és nem keserű szájízzel jött vissza a bernabeuba az utolsó meccsére,ahol gólal búcsúzott...
Tudtommal meg megkapta a szerződéséből hátralévő bérét. Egy közös megegyezésnél miért fizetnék ki Neki?
Az meg, hogy nem köpködött a Realra? Most komolyan, Raúlról beszélünk. Soha nem volta "médiaribanc" (az a durva, hogy ezt a szót ismeri a Firefox helyesírója :ozil: :lol: ), ahogy Casillas sem. Ha Casillas elmegy, valószínűleg ugyanannyit fogunk hallani Tőle mint anno Raúltól. Azaz semmit. Jóval nagyobb emberek Ők annál, hogy (volt) klubjukat köpködjék, vagy szándékosan ártsanak neki.
Az meg, hogy Mourinho mit mondott Raúlnak, megint csak találgatás, mivel egyikük sem nyilatkozott erről emlékem szerint.
Casillas és Mourinho közötti gebaszról is csak a portugál tálalt ki (saját szemszögéből), amikor a riporterek felhúzták.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 21:41

És Mourinho az első éve után távozott volna :) :lol:
Igen,igaz :lol: :lol: :lol:
Tiszta sor,azért íertam hogy középszerűnek tartott,nem pedig középszerű..
félreértettem....bocs.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 25., kedd 21:37

Még amikor korábban a madridban védett,akkor már tuti kapusnak hirdettem....és osztottam Capello véleményét is,amit akkor mondott 2006ban.
Tiszta sor,azért íertam hogy középszerűnek tartott,nem pedig középszerű....mert ugye sokan legyintettek rá hogy hát jó,jó persze-persze,második számúnak jó lesz,de hát még a csapatában sem fér be...és aztán lőn...
Ami meg Rault illeti...valóban nem volt már azokban az időkben a régi,de elment inkább geilsenkirchenbe,ahol kezdő kehet,de sztm semmi rossz szájíz benne nem volt.Békében vált el,Ő és a Klub,a Real gáláns volt vele szemben,és Raul ezt azt hiszem értékelte...nem emlékszem hogy köpködött volna a médián keresztül,közös megegyezés volt ez.A S04-nél volt még 2 szép idénye,és nem keserű szájízzel jött vissza a bernabeuba az utolsó meccsére,ahol gólal búcsúzott...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2014. február 25., kedd 21:27

R.M.C.F írta:
dzsi91 írta:Azért megnéztem volna Mourinho ,hogy bírt volna a Raúl Guti Casillas Ramos 4essel...Nem bólogató khedira típusok :D :D

Ültek volna a padon,mint a jógyerekek.
És Mourinho az első éve után távozott volna :) :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 21:25

dzsi91 írta:Azért megnéztem volna Mourinho ,hogy bírt volna a Raúl Guti Casillas Ramos 4essel...Nem bólogató khedira típusok :D :D

Ültek volna a padon,mint a jógyerekek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 25., kedd 21:18

Azért megnéztem volna Mourinho ,hogy bírt volna a Raúl Guti Casillas Ramos 4essel...Nem bólogató khedira típusok :D :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 25., kedd 20:28

Szedjük össze újra:

Raul,
Jm elsőnek raulhoz ment,és tisztázta vele azt,amit a pojáca elődjeinek is meg kellett volna tennie,azt hogy nincsen bérelt helye a továbbiakban a real madridban,az kezd aki jobb.
Raul a biztos focit,a kezdő tagságot választotta.....igy továbbállt. A kezdőbe már előtte évben/két évben sem fért volna be ha őszinték vagyunk magunkkal.

Guti,
guti eldöntötte hogy nem folytatja tovább a madridban,hanem új kihivásokat,egzotikusabb területeket keres,még JM leigazolása előtt, ezt be is jelentette,majd amikor kitudódott hogy JM lesz a tréner,akkor vissza akart jönni,hogy még megpróbálná,de JM erre már negativ választ adott,indoklása: aki el akar menni,vagy el akart,azt nem tudja már megfelelően motiválni......
Az én hozzáfűznivalóm: JM indoka tudta nélkül: aki 20 év madridi pályafutás után erre a döntésre jut,az jól átgondolhatta és ha ezt meghozta/meg tudta hozni,akkor a motivációja már soha nem lehet 100%-os.
Nagyon egybecsengett az utált tréner véleményével az enyém is.

,hogy jön egy szerencsérlen középszerűnek tartott gyerek,
Még amikor korábban a madridban védett,akkor már tuti kapusnak hirdettem....és osztottam Capello véleményét is,amit akkor mondott 2006ban.


Iker,
mindenki tiszteli,de voltak 1.5 éve zűrös dolgai,én is megorroltam rá,mert elsősorban real drukker vagyok........de,a tudása is megkopott,a motiváltsága a sebessége......jogos volt DL védetése.....az most,hogy iker a bl, dl a liga/kupa -ban véd,a világ értelmetlensége....ami a csapatnak sem jó,mert két különböző kapus,különböző stilus,ami a védelemnek is különböző felkészültség és védekezési forma,igény,másra kell figyelni...stb.....egy védelemnek a kapushoz is kell tudnia igazodni,az plusz feladat hogy a védőknek tudatositaniuk kell magukban hogy melyik kapus véd,melyiknek mi az erőssége,gyengéje,és erre figyelni.

Semmi sem indokolta Dl cserélését. Ez Dl-re méltatlan,mert a kapus idejött,és a csapatért mindent,profin,kitűnően lehozott.
Ikert nem fogja eladnia a klub,eladja inkább lopezt,és aki megveszi,az megveszi a világ egyik legjobb kapusát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 25., kedd 20:16

Én úgy emlékszem, ahogy Csabi is. Megmondta neki a portugál, hogy ne számítson folyamatosan a kezdő szerepre, mert csak kiegészítőnek kell már, adja át a helyét a lendületesebb játékosoknak. Ő ezt így nem vállalta, hanem játszani akart. Erre a klub reakciója az volt, hogy oké, nem is kérünk érted pénzt, felbontjuk a szerződésedet, így azzal fogsz tárgyalni, akivel akarsz, mi még csak pénzt sem kérünk érted, sőt te is jobb helyzetből indulsz. Én nem látom, hogy hol van ebben bármi rosszindulat a klub részéről, és természetesen Raúl részéről is teljesen rendben van a dolog.
De a média... :ike: Nekem olyan abszolút nem rémlik / rémlett, hogy már egyből stábtagnak akarta őt Mou.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 25., kedd 20:09

Csabi írta:raúlnak meg lett mondva, hogy csak csere lesz. előre tisztázva lett vele. ő inkább a játékot választotta, ezért a csapat ingyen elengedte. mi ebben a szörnyű?
Lehet rosszul emlékszem (szedni kéne Cavintont, de a franc se emlékszik, hogy hol van :mrgreen: ), de mintha az lett volna a szitu, hogy Mourinho mint játékosra már egyáltalán nem számított volna rá. Leülhetett volna mellé a padra stábtagként, de kvázi a pályafutását abba kellett volna hagynia, ha maradni akar. Bár lehet ez csak a média kitalációja volt.

Iker vs. Lopez: teljesítményalapon Diego. Ami gondom van, az az, hogy ha Iker pattan, a publikum Lopezt kezdi megint, a média meg a klubot. Megy majd a sz*rdobálás ezerrel. Az meg Lopez teljesítményére is negatív hatással lehet. Amondó vagyok, hogy ha Casillas képes azt a szintet lehozni, mint Diego, akkor inkább Iker maradjon, jobb a békesség alapon, bár Lopezt ugyanakkor nagyon sajnálnám. Bár neki mindenképp szívás lesz, mert vagy mennie kell a klublegenda miatt, vagy marad és b*szogatják majd az "elüldözött" ikon miatt, a klubbal együtt...Kemény dió.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. február 25., kedd 19:56

dannen írta:csak nekem furcsa, hogy hétvégén még azt nyilatkozza carlo, hogy bale elégségesen játszott, most meg azért fog kezdeni mert jól játszik? :mrgreen:
Carló azt nyilatkozta, hogy a góljáig elégségesen, utánna pedig kitünően játszott.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 25., kedd 19:48

Csabi írta:mi ebben a szörnyű?
Az, hogy sokan nem bírják megemészteni, hogy a kedvencük kezd (kezdett) kiégni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég