Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 12., hétfő 10:37

BBeno írta:milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
Olyan hireket, hogy rajott a mult heti BL kieses utan, hogy itt van eselye BL-t nyerni, mert egy lenezett gyengelkedo Real is oda-vissza megverte a felszopkodott kirakat csapatot. Illetve, ha tenylegesen kolcson szerzodes van ervenyben, akkor hatha kozbe lehet szolni Pereznek. Gondolom a Monaco is szivesebben adna nekunk. Ha meg tenyleg brutto 18-at keres, akkor nem lehetetlen, hogy itt is megkapna annyit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:26

BBeno írta: abbol hogy minden es mindenki errol irt hogy perez max netto 12t adott volna es nem fogadta el valamint tudok errol a cikkrol. anno en tettem be ide elsonek es akkor is megemlitettem hogy marha erdekes hogy ha igaz a brutto akkor neymar nagyon nem keres extra penzt. sot. pedig minden forras szerint 36 nettot keres. egyedul a lequipe szerint keres mindenki bruttoban annyit mint amennyit nettoban mond monden mas medium.

de full nem lenyeg hogy brutto vagy netto mert bappe nem fog es nem is akar 1 ev utan lelepni a psg meg toluk fog utoljara megvalni ha ffpre szorulnak.
Nem full mindegy, mert terjeszted a hülyeséget megint. A L' Equipe meg talán a leghitelesebb újságok közé tartozik, főleg, ha francia csapatról van szó.
Az angolok is ugyanezt az összeget erősítik meg, a Marca szerint is erről van szó, hogy a PSG a dupláját kínálta annak, amit ők adni akartak, és az AS is.
https://en.as.com/en/2017/07/04/footbal ... 28914.html
De ringasd magad a saját álomvilágodban továbbra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6614
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 12., hétfő 9:26

Inkabb Bappe fog erkezni kesobb, amikor CR befejezi. Addig meg Hazard meg egy kapus igazolasunk lesz, velemenyem szerint. Neymar kurva draga lenne, CR-rel meg nem tudom mennyire jonne ki jol. Cavanival sem ment. Pedig kisebb kaliber. Akkor? Hazard olcso, mehet szelsobe, Lucas marad, viszont Bale-tol megvalunk, ha erkezik ajanlat. Erdekes nyar lesz...

Isco-tol meg nem valunk meg, evrol evre egyre nagyobb szerepet kap, raadasul kozonsegkedvenc.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealVazquez 2018. március 12., hétfő 9:27-kor.
:goat:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 9:21

abbol hogy minden es mindenki errol irt hogy perez max netto 12t adott volna es nem fogadta el valamint tudok errol a cikkrol. anno en tettem be ide elsonek es akkor is megemlitettem hogy marha erdekes hogy ha igaz a brutto akkor neymar nagyon nem keres extra penzt. sot. pedig minden forras szerint 36 nettot keres. egyedul a lequipe szerint keres mindenki bruttoban annyit mint amennyit nettoban mond monden mas medium.

de full nem lenyeg hogy brutto vagy netto mert bappe nem fog es nem is akar 1 ev utan lelepni a psg meg toluk fog utoljara megvalni ha ffpre szorulnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 12., hétfő 9:19

A kérdésre igennel válaszoltam, de nem most nyáron fog érkezni.

Valahogy azt érzem én is, hogy előbb-utóbb Real játékos lesz, mióta lelépett a Barcától. Egyrészt azért sejthető volt, hogy most varázsütésre nem fog BL-t nyerni a PSG (ahhoz azért karakter is kellene, nem csak zseton), másrészt még ha le is esne egy BL, azért egy francia liga egy ilyen csapattal akkor sem szint annak, aki a világ legjobbja akar lenni. Oda történelemmel rendelkező, top klub kell.

Abban maximálisan igazat adok Pereznek, hogy a Real megadhatja a kimagasló játékosoknak azt a pluszt, ami a legrangosabb egyéni címekhez kell. Ha más nem, a folyamatos médiafigyelem, cikk-hegyek és így ingyen reklám, még inkább beépülés a köztudatba - mind-mind elengedhetetlen sajnos manapság ahhoz, hogy tűzközelbe lehessen kerülni.

Summa-summarum, szerintem előbb-utóbb jönni fog a brazil, neki is ez az érdeke, Pereznek meg régi szerelme - talán annyira nem aludt ki a tűz a Barcába igazoláskor pénzéhesapu által, hogy ne próbálja meg a presidente.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:11

BBeno írta:milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
Megint honnan vetted, hogy nettó 18 kellene neki, amikor Párizsban bruttóban kap annyit?!
https://www.lequipe.fr/Football/Diapora ... payes/6585
Saját fm mentésből?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:08

pheco írta:
Realista24 írta:Miből akarja Pérez kifizetni Neymart? http://madridom.hu/?p=117645
A cikk szerint beáldozzuk a fél csapatot a brazilért, de amúgy is egyre több a hír, hogy távozik Párizsból.
Jönni fog?
A legrosszabb vicc benne, hogy Iscot 75 millioert adnank el, akikor mondjuk egy Coutinho vagy Dembele a duplaja volt...Es akkor a PL igazolasokrol ne is beszeljunk. Bale is meg kellene, hogy erjen legalabb egy 100-ast egy angol csapatnak. Azt viszont tovabbra sem ertem, hogy Ce es Neymar hogy ferne meg egyutt. Ha jon Neymar akkor csak 2019 nyaran szerintem es akkor majd tavozik Ce. Inkabb Mbappe-rol szeretnek hireket hallani, o meglenne a csapatban 433-ban es 442-ben is.
Ugye a cikk azt írja, hogy Iscót eladnánk, akit a tm 75 millió euróra becsül...szóval ez nem mérvadó. 100-120 körül biztos el lehetne adni a spanyolt, ahogy Bale is.
Karimot meg úgysem adjuk el, amíg Cé itt van. B-)
#KAK2021
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. március 12., hétfő 9:07

milyen hireket akarsz bapperol? 1 evvel kesobb sem adna meg perez neki a netto 18at. hazard jon ha minden jol alakul.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. március 12., hétfő 9:05

Realista24 írta:Miből akarja Pérez kifizetni Neymart? http://madridom.hu/?p=117645
A cikk szerint beáldozzuk a fél csapatot a brazilért, de amúgy is egyre több a hír, hogy távozik Párizsból.
Jönni fog?
A legrosszabb vicc benne, hogy Iscot 75 millioert adnank el, akikor mondjuk egy Coutinho vagy Dembele a duplaja volt...Es akkor a PL igazolasokrol ne is beszeljunk. Bale is meg kellene, hogy erjen legalabb egy 100-ast egy angol csapatnak. Azt viszont tovabbra sem ertem, hogy Ce es Neymar hogy ferne meg egyutt. Ha jon Neymar akkor csak 2019 nyaran szerintem es akkor majd tavozik Ce. Inkabb Mbappe-rol szeretnek hireket hallani, o meglenne a csapatban 433-ban es 442-ben is.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 12., hétfő 9:04

Realista24 írta:
Remy írta:Chelsea 5. lesz és jön Hazard. :hmmm:
A kérdés most Neymar. :-(
Akkor pontosítom. Nem fog jönni, mert más jön.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 9:03

Remy írta:Chelsea 5. lesz és jön Hazard. :hmmm:
A kérdés most Neymar. :-(
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. március 12., hétfő 9:00

Chelsea 5. lesz és jön Hazard. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6614
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. március 12., hétfő 8:55

Nem fog jonni.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 12., hétfő 8:54

Miből akarja Pérez kifizetni Neymart? http://madridom.hu/?p=117645
A cikk szerint beáldozzuk a fél csapatot a brazilért, de amúgy is egyre több a hír, hogy távozik Párizsból.
Jönni fog?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 11., vasárnap 20:43

Arab utazik Brazíliába Neymarhoz, hogy tisztázzák a jövőjét. (As, Marca)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. március 11., vasárnap 20:38

RealMadridFanatic írta:Cé.
Tudom, hogy változott a játéka, de tehetségben sem marad el szerintem Neymartól, a fiatalkori játéka, cselei, lendülete döbbenetesek voltak.
Egyértelmű, kihagytam őt zárójelbe téve. A többi támadóra gondoltam ezzel a csapatból és nem rá.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. március 11., vasárnap 20:04

Süti írta:És Neymar mikor tett le olyan teljesítményt hogy kifizessünk érte ennyi pénzt? Mikor vitt csapatot a hátán, mikor volt kiemelkedő éve?

Jaa, 400ért eszembe nem jutna hozni, csak a kivételezett, csapatbomlasztó részre reagáltam.

Egyébként szerintem sokkal jobb játékos, mint az itteni megítélése,a Barcában is jó volt Messi árnyékában, folyamatosan leköt két védőt, és igaz, hogy Carvajal nem volt idén olyan nagy formában, de azért szépen meg lett forgatva párszor a brazil által, pedig alapvetően elit védő a spanyol.

Én hasonló áron azonnal hoznám, mint amennyiért a PSGbe ment, de miért adnák el, pláne haszon nélkül (vagy akár azzal együtt is)?
R. Carlos írta:Az elmúlt 3 bl-címet nyerő Madrid egyikében sem voltak Neymar tehetségi szintjén lévő játékosok
Cé.
Tudom, hogy változott a játéka, de tehetségben sem marad el szerintem Neymartól, a fiatalkori játéka, cselei, lendülete döbbenetesek voltak.
Ráadásul ha valaki megszállotja az egyéni sikernek IS, akkor az Ő. Korábban a játéka is öncélúbb volt, és egészen 1-2 szezonnal ezelőttig meg volt zavarodva sokszor, amíg nem lőtt gólt. Az mondjuk vitán felül áll szerintem, hogy nagy meccseken soha nem volt büdös neki a meló és beállt a sorba, sőt mi több, vezér tudott lenni a kulcspillanatokban. Ettől függetlenül rá is lehetne sütni bélyegeket, csak nem érdemes nyilván.
Ezzel nem azt mondom, hogy Neymar eddig megközelítette volna Cé eredményességét és játékoskénti nagyságát, csak addig nem ítélném el a brazilt, amíg nem látom fehérben elszórakozni a nagy lehetőségét.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. március 11., vasárnap 19:54

H.E.H.E. írta:
Süti írta:És Neymar mikor tett le olyan teljesítményt hogy kifizessünk érte ennyi pénzt? Mikor vitt csapatot a hátán, mikor volt kiemelkedő éve?
ha akarunk normális, real szintű játékost, aki megteremti a különbséget, akkor ez a gondolkodás már idejétmúlt.

bappe mit tett le az asztalra?
mégis gondolkodás nélkül adnék érte 400-at, nem érdekel.



nyilván nem lesz ekkora nagytakarítás, de pl béla, vagy akár isco is nyugodtan mehet.
isco sosem tudja meglépni azt a bizonyos utolsó lépcsőfokot, mindig lesz nála jobb a pozicióján, aki miatt max. beugró lehet a padról.
béla meg favágó, belassult, konkrétan használatatlan, jókora csalódás, jókora visszaesés.
megint a barca jött ki jobban abból is, hogy neymart vitték, nekünk meg maradt ez.
A kulcsszó a csapat. Egy csapat legyen egységes, ne legyenek benne magukat többre tartó, a csapatot bomlasztó személyiségek. A játékosok legyen haverok és legyen jó hangulat az öltözőben, egy barátságos, de vezető szerepet betöltő edzővel. Ha ez megvan jönni fog a siker. Az elmúlt 3 bl-címet nyerő Madrid egyikében sem voltak Neymar tehetségi szintjén lévő játékosok, viszont a csapat így is meg volt, ez elég volt a győzelemhez. Megfelelően felépített kezdőcsapatunk és ambiciózus tartalékaink voltak, akik tökéletesen kiegészítették egymást, hiába nem voltak akkor sztárok a posztjukon mint a brazil. Mbappé még lehet jó játékos itt vagy máshol, de tuti formálni kell majd még, hiszen egy tinédzserről beszélünk, aki jelenleg Neymar és Cavani féle szennyektől tanulja az ellenségeskedést, ha ezt veszi át (bár ezt erősen kétlem) a büdös életben nem fogja megállni a helyét sehol sem, és nem fog nagy karriert befutni. Sose gondolja azt valaki, hogy ő több mint a társai egy ilyen játékban.

Az Isco féle gondolathoz annyit fűznék hozzá, hogy szerencsétlen gyerekről már az jut eszembe, hogy Gutit öltöztették be egy fiatal spanyol gyereknek. Nagyon sajnálnám, ha innen elmenne, de tényleg az az utolsó szintlépés hiányzik neki, amit említesz. Bale tényleg kuka, mehet Angliába vissza.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. március 11., vasárnap 19:37

400 millió? Röhej
Amúgy ha egy 200 körüliért elhoznánk, annak még örülnék is. Ronaldoval eljátszanak 2 évet, aztán mikor megy a portugál akkor hozzuk Mbappét (aki végignézi ahogy Neymar és Ronaldo játszik és nyerünk 2 BL-t :mrgreen:),aki ugyebár addigra látja a csapatok közti különbséget és tudja, hogyha a topra akar érni, akkor ide kell jönnie. Tökéletes forgatókönyv. :D

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2018. március 11., vasárnap 18:03

H.E.H.E. írta:bappe mit tett le az asztalra?
mégis gondolkodás nélkül adnék érte 400-at, nem érdekel.
És szerinted az arabok annyira rászorulnak a 400 millióra vagy mi?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég