Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 22., szombat 10:30

A Belgát akkor érné meg megvenni, ha valamelyik kapus lelép. Olvasom, hogy ha Iker megy, akkor megvesszük. Ha Lopez megy akkor egy gyengébb kapust venne Perez. Ebben hol a logika? Jelenleg Lopez Iker előtt van a sorban, ergó ha ő megy akkor a jelenlegi első számú kapusunk távozik :hmmm:
Nem lenne hülyeség megvenni, és egyből kölcsön adni, de ez nem fog megtörténni. A másik opció De Gea, aki azért lenne jó, mert majd később ismét Madrid adhatná a válogatott kapust :)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 21., péntek 21:44

Realista24 írta:Az EC azt írja, ha nem sikerül leigazolni a belgát, akkor De Gea a másik jelölt. Szerződéshosszabbítás előtt áll, ezt próbálná kihasználni Pérez.
Na, rá már nagyobb esélyetek lenne szvsz. Pláne, hogy ilyen gyengén MUzsikál mostanában a csapata.

Mondjuk Courtois-t jobbnak tartom, de azért a "kis" spanyol is kiváló hálóőr.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 21., péntek 21:41

Az EC azt írja, ha nem sikerül leigazolni a belgát, akkor De Gea a másik jelölt. Szerződéshosszabbítás előtt áll, ezt próbálná kihasználni Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 21., péntek 20:28

Mondjuk szerintem van olyan szinten a belga, mint a mi kapusaink,
Igen így gondoltam én is,hogy rajta,(mármint a belgàn kívül.).Amikor még De Gea a PD-ban volt,akkor Casillas után ő volt sztm a legjobb,(ha esetleg olykor nem jobb),mert ugye Lopez akkor elég háttérben volt,szal csak azt akarom ebből kihozni,hogy az atma nem csak csatár,de kapus poszton is betudott újítani...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 21., péntek 19:36

heccsat írta:most Ronaldo hh a keretben van? nem eltiltott még?
Holnap délelőtt fog kiderülni hogy eltörlik e vagy marad az eltiltás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 21., péntek 19:26

elvileg valami tárgyalás lesz megint. azért tették be a keretbe
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 21., péntek 19:26

most Ronaldo hh a keretben van? nem eltiltott még?
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 21., péntek 19:09

Iker meg a 20 milla az honnan? Blikk? Bors?

Valami linkféleség azért jó lenne, mert így csak a hülyeség terjed.
Több helyen is olvastam már (itt van ebből pl. 1, 2); persze senki nem mondta, hogy ezt készpénznek kell venni csupán egy "mostanában többször előforduló, divatos, belőtt ár", ami valahol szerintem reálisnak tekinthető De Gea és más Angliába igazoló "nevesebb" kapusok vételárát alapul véve (ráadásul a korábban szóban forgó "méltányosságból ingyen távozhat" pletykákhoz képest szerintem még jutányosnak is mondható :lol: ).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 21., péntek 17:58

Harmadrészt számomra furcsa, hogy sem a Realnál (hír nem jön róla), sem másnál nem fordul meg egy bizonyos Kiko Casilla neve.
Akkor nem nagyon figyeltél, mert több hír is volt róla velünk kapcsolatban, ahogy a Barcával is összehozták már a nevét. De őt azért kár itt elővenni, nem az a szint, mint mondjuk a belga. 27 éves, 2-3 éve még a másodosztályban védett, tavaly még az espanyolban sem volt fix kezdő....Ha úgy lenne, második számíú kapusnak megfelelő(ha mondjuk Lopez lépne, akkor simán esélyes is, hogy őt hozzuk casillas mögé)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 21., péntek 17:56

Iker meg a 20 milla az honnan? Blikk? Bors?

Valami linkféleség azért jó lenne, mert így csak a hülyeség terjed.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. február 21., péntek 17:50

Anis írta: egy 20 millás ajánlat Ikerre akkor ÉN!!! eladnám.
abban az univerzumban, ahol Özilért 50 millát adtak?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 21., péntek 17:44

CS0ki írta:Egyébként ez szerintem is így van. Mourinho ilyen szempontból korrekt, ha valaki nem kell neki, aztán simán eladja, nem szívatja.
lásd Mata és De Bruyne.

Amúgy egyrészt kétlem, hogy az AtMa-s múlt/jelen miatt bármikor s itt játsszon a belga. az oké hogy nem az AtMa-é a kapus, de ott játszik. Másfelől bár Cech kiváló kapus és magas is (szóval nem reflexkapus mint Iker, szóval megél még pár évig) ott is lassan kell az utód. HA Courtoisnak megfelelne ott picit simábban meg lehetne csinálni a két kapus "kettéosztásást" (mint nálunk BL+CdR vs LaLiga), mivel ott még van egy ligakupa is plusz pár meccsel.

Harmadrészt számomra furcsa, hogy sem a Realnál (hír nem jön róla), sem másnál nem fordul meg egy bizonyos Kiko Casilla neve. Espanyolban már évek óta kivédi a Real szemét, alig kap gólt a Realtól (kupában két meccsen kettőt, bajnokságban egyet, '13 tavasszal egyet), spanyol saját nevelésű kapus, egyik legjobb Iker óta (most volt egy "selejtesebb" Adán, Jesus időszak, de talán Mejias megmutatja Karanka mellett a Middlesbroughban). Amúgy meg Pecheco és a C kapusa is nagyszerű megoldás lenne majd X év múlva, de elsőre nálam Kiko lenne az A opció.

De ha ez a felállás ami most van Ikernek és Lopeznek is megfelel és semmiképp sem változtatnék MÉG rajta. De ha jönne egy 20 millás ajánlat Ikerre akkor ÉN!!! eladnám. míg sokan szentségtörésnek könyvelnék el. de ezt kétlem hogy Perezék meg mernék lépni.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 21., péntek 17:28

A José féle keménykedés, makacsság pedig nem feltétlenül célravezető és nem mindenki részéről eredményez behódolást, sőt :Đ (ezt a madridisták ugye első kézből tapasztalták); könnyen visszaüthet és további ellenállást szülhet --> már pedig José az ilyen renitens egyéneket jobban szereti a csapatán kívül tudni, lehetőleg minél messzebb az ő territóriumától!
Egyébként ez szerintem is így van. Mourinho ilyen szempontból korrekt, ha valaki nem kell neki, aztán simán eladja, nem szívatja.
A spanyol liga két legjobb kapusa nálunk van.
Mondjuk szerintem van olyan szinten a belga, mint a mi kapusaink, mindezt 21 évesen...Viszont azt a sok hűhót nem érné meg az egész dolog. Kivéve, ha tényleg lelép iker, de akkor is csak akkor, ha már megvan a többi csapatrészre mindenki, és kifolyik a pénz az ablakon, mert annyi van. Akkor esetleg el lehet kezdeni hajkurászni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 21., péntek 16:55

2016ig van szerződése. Az meg ket szezon.
Tudom, pont ezért írtam 1 évet; hisz akkor még mindig könnyen pénzé tehetik.
Hidd el hogy előbb adja be a derekát, mintsem ket évig üljön a padon. Abrapapat nem kell félteni.
Könnyen előfordulhat; bár nekem nem úgy tűnik, mint aki örömmel térne vissza Londonba (ennek emlékeim szerint többször is hangot adott már) + nem hiába örült, mint majom a farkának, amikor a kölcsönszerződést sikerült meghosszabbítani! A José féle keménykedés, makacsság pedig nem feltétlenül célravezető és nem mindenki részéről eredményez behódolást, sőt :Đ (ezt a madridisták ugye első kézből tapasztalták); könnyen visszaüthet és további ellenállást szülhet --> már pedig José az ilyen renitens egyéneket jobban szereti a csapatán kívül tudni, lehetőleg minél messzebb az ő territóriumától! B-) Persze az egész ügy egyelőre csak hipotézis ... :)
Abrapapat nem kell félteni.
Van mit tejbe aprítania, de 20 milla azért szerintem a Chelsea-nek is 20 milla.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 21., péntek 16:35

Akármennyire is szimpatikus Lopez, elküldeném, és hoznám a belgát a helyére.
Én viszont nem.A spanyol liga két legjobb kapusa nálunk van.Ha Iker elmenne,(nem gondolom),akkor ha jönne a belga,akkor megint két sztárkapuson menne a buli,hogy ki milyen sorozatban védjen? :hmmm:
Akkor,ha bármelyik váltana esetleg,egy olyan kapus kellene a padra aki jó képességű,de nem klasszis...pl Wily Caballero vagy az említett Kiko Casilla...
Azért érdekes ez a Presidente is....hogy ennek mindig vagy egy csatár,vagy egy kapus,de sose egy bitang középpályás a kedvence...:D
Minden rossz szándék nélkül,de hagyja már az igazolást Ancelottira meg Zidanera,ő meg foglalkozzon az üzlettel...:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 21., péntek 16:27

2016ig van szerződése. Az meg ket szezon. Hidd el hogy előbb adja be a derekát, mintsem ket évig üljön a padon. Abrapapat nem kell félteni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 21., péntek 16:22

igen, de nem tudjuk, hogy a játékos mennyire köpné így szemen jelenlegi társait...szerintem semennyire
Agüero és Falcao is megtette volna (ahogy anno Hugo Sánchez is megtette) pedig voltak ott korábban elég finom beszólások is főleg Kun részéről (aztán ... :mrgreen: ), szóval nem a játékosokon múlt, hogy ma nem a Real Madridban játszanak. :) Ettől függetlenül persze lehet Courtois pont az a kivétel, csak feltételezem, hogy Spo. és Madrid (város, klub /Real/ egyaránt + pénz, presztízs, hírnév, esélyesség stb. szóval ami ezzel járna) súlyosabb érvek a karrierje szempontjából (ami nem kis előrelépés lenne nem csak az AtMa-hoz, de a Chelseahez képest is), mint azok az "elvek"!
Mar másodszor irsz ugy, mintha 20 millióért arulna Ikert a Real...
Közel sem írtam ilyet, csak ha menni akar (ami számomra azért nem lenne meglepő, főleg hogy anyuci duruzsol a fülébe), akkor a pletykák szerint a Real ennyiben határozta meg az árát.
A belga ha meg nem ír ala, Mou visszahívja, aztán leulteti 2 évre a padra. Kell ez neki?
1 évet (a kövi évet) könnyen padozhat való igaz, de azt még Mou-ból, Abrából sem nézem ki, hogy egy ilyen értékű kapust aztán ingyen engednének el csak kib@szásból!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 21., péntek 16:06

Mar másodszor irsz ugy, mintha 20 millióért arulna Ikert a Real...pedig közel sincs errol szo.
A belga ha meg nem ír ala, Mou visszahívja, aztán leulteti 2 évre a padra. Kell ez neki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 21., péntek 16:00

igen, de nem tudjuk, hogy a játékos mennyire köpné így szemen jelenlegi társait...szerintem semennyire

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 21., péntek 15:48

Amugy a Chelsea hosszabbítani akar vele.
A 2016-ban lejáró szerződését 1 évvel hosszabbítanák meg 2017-ig és jó eséllyel tovább adnák még 1 évre kölcsönbe a matracosokhoz (akik ennek örülnének leginkább, lévén úgy tűnik véglegesen képtelenek megvenni). Kérdés, hogy a belga mit szeretne; maradna inkább Spo.-ban, ahol állítása szerint tökéletesen érzi magát (ezért egyszer sem biztos, hogy elfogadná a Chelsea új ajánlatát, akik így lassan kénytelenek túladni a játékoson, ha pénzt is szeretnének belőle látni) vagy ismét elkötelezi magát egy olyan klubhoz, amely évek óta nem tart rá igényt és kivárja a sorát, míg Cech nyugdíjba nem vonul, miközben talán a Real is szívesen látná a soraiban. :hmmm:
Akármennyire is szimpatikus Lopez, elküldeném, és hoznám a belgát a helyére.
Na ez a szinte kizárt forgatókönyv! Ha López távozna és Iker maradna, akkor arra a klubnak a pletykák szerint más alternatívája van, egy jóval olcsóbb megoldás; mondjuk pl. Kiko Casilla személyében! Szóval a belgára csak Casillas távozása esetén van némi sansz, akiért cserébe a Madrid 20 millát vár.
AtMa-s jelen/múlt...
Annyi különbséggel, hogy a Madridnak most nem a matracosokkal kell tárgyalni (lévén nem ők a tulajdonosok) és így semmiféle paktumot nem kell szem előtt tartani; az utóbbi évek szopatása (Agüero, Falcao) után igazi gyomros lenne ez az AtMa-nak Perez részéről. :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég