Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 22., kedd 12:01

Remélem nem kezdődik el egy olyan sorozat, mint amilyen volt nekünk 2002 után...pedig azt hittem, hogy Perez tanul a hibáiból. :roll:
Eddig nagyon nem tetszik ez a nyár(Persze...Kroos-nak örülök), miért igazolunk egy túlkapott, egyelőre nem bizonyított ifjoncot, amikor van egy Isconk és van egy Jesénk. :roll:


Csalódott vagyok eddig és az is leszek, ha nem érkezik Pogba/Vidal(márpedig nem fognak...)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 22., kedd 12:00

Jót fog tenni James a rotációnak, semmi kétség, és nem is kell minden meccsen BBC-t nyomatni. Aztán néha lehetnek mind a 4en Jamessel, de a kp sem annyira fos Xabi előtt Kroos és Modric.
Isco-t is be lehet rotálni Modric vagy Kroos helyére néha, Illarat meg Xabi helyére szoktatni.
Jó lesz a' :)

Amúgy meg nem Pogbáról volt ma szó, hanem Vidalról, nem? :sly: .... :hmmm:

OFF:
nso: A Monaco Twitter-oldala már meg is változtatta borítóképét, már nem a kolumbiai támadó van rajta.
mér' akko ki van rajta? :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1769
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. július 22., kedd 11:59

Realista24 írta:
Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
Mert sokak szerint ez DM távozását is előrevetíti, aki helyett lehet, hogy nem igazolunk mást, így arra gondolnak, hogy James megy DM szerepkörbe.

De még nem tudják, amit én :shifty: :shifty:

Ja, az! Azt én is tudom. :D

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 11:58

Hogy jön Pogba? Az nyílt titok. :mrgreen:

Tavaly a szezon végén egyébként azt is sokat hallottam, hogy Illarrának meg kell adni az esélyt, illetve hogy Isco is kiválóan mozgott a kupadöntőben, és egyre jobban érzi az új posztját.

Meg amúgy is. A spanyol csapatok 60-70 százaléka ellen nyugodtan kimehetnénk 10 emberrel is, akkor is ütjük őket. Minden évben elhangzik, hogy egy vicc a liga, nem lehet felkészülni a bl-re, stb, stb. Most meg az a baj, hogy mi lesz, ha mondjuk otthon a Depor ellen nyomatunk egy Kroos - Modric - James - Cé - Benzema - Bale kezdőt? :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2749
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. július 22., kedd 11:57

akik örülnek hamesznek, azok azt is számítsák bele, hogy itt ezennel akkor bukó meg kuka van pár embernek, aki még esetleg focizni is tud és szimpatikus is.
Ez lesz sajnos, nagyon úgy néz ki.
Pont emiatt én nem hoztam volna, nem is értem Perezéket.
Sokkal fontosabb lett volna egy Vidal kaliber.
Most Di MAria menni fog, holott ő volt a tavalyi szezonunk egyik legjobbja, ez már önmagában érdekes na. :roll:
Iscónak adok még egy évet, ha nem hoz folyamat top formát akkor tuti nincs esélye a kezdőre, mert a 80 millió felettiek fixen be lesznek betonozva. Emlékezzünk vissza, Jesé hiába tolta jobban sokszor, mint Bale, nem volt kérdés, hogy ki a kezdő, még akkor is, amikor a walesi csak 50%-os egészségi állapotban volt.
Ugyanez lesz Hámesszal, ennyi pénzért nem fogják padra vágni, csak ha botrányosan szar lesz, vagy ha Isco lesz kimagaslóan jobb, erre nem látok esélyt, mert kb egy szinten vannak.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 22., kedd 11:56

MyStiQ írta:
A tavaly úgy nézett ki elindulunk egy koncepció alapján, de most Perez telibeszarta az egészet.
Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
Mert csak azzal lehet ilyet megcsinálni, akit szeretnek. Akit elleneznek, azok a játkosok nem is léteznek. Azok szerok. Nem látták őt játszani több, mint 10 meccsen, de nem férnek be a keretbe. Rámennek a transfermarkt-ra, és ha az van odaírava, hogy eteking midlifdőr, akkor az már nem tud védekezni.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2014. július 22., kedd 11:56

Nálam 4-2-3-1 lenne a felállás a jelenlegi kerettel. CR, Hamesz, Isco, Bale, Jesé tudják váltogatni egymást Benzema mögött, a középpályán Kroos, Modric alap lenne mögöttük Illarra és Xabi cseréknek, bár Xabi lassú és öreg lenne ehhez valszeg. Amennyiben Khedira meg Di Mária lelép akkor kell vki még középpálya közepére.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2014. július 22., kedd 11:56

Nem értelek titeket, ha James nem jönne akkor DM játszana, így nem is változik a tájmmenezdsment "struktúrája" ( :D ). Komolyan, szerintem csak Real drukkerek tudnak azon idegeskedni, az ilyen igazolásokon, meg előre vészmadárkodni. Simán tudnak fejlődni a fiatalok is, játékidő is marad, sőt több meccs is lesz remélhetőleg. Mellesleg vicces, hogy valaki szerint James nem tud játszani a középpályán, amikor az az eredeti posztja, amit én neccesebbnek éreznék az a kimondott csatár dolog lenne, de Benz helyett még simán tudna játszani, nem tudom miért olyan nehéz felfogni, hogy egy játékos több posztot is tud, akár felhoznám DM-et is példának, de ő szélsőnek szerintem borzasztó, így nem teszem! :D

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 11:56

Hogy jön Pogba is 60 M euroért? :D

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 22., kedd 11:55

MyStiQ írta:
A tavaly úgy nézett ki elindulunk egy koncepció alapján, de most Perez telibeszarta az egészet.
Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
Szerintem is teljesen egyértelmű,hogy ez lesz a koncepció. A szezon végén teljesen egyértelmű volt,hogy nem lehet egész szezonban nyomatni a BBC-t,mert hullák voltak mindannyian.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 11:54

MyStiQ írta:
A tavaly úgy nézett ki elindulunk egy koncepció alapján, de most Perez telibeszarta az egészet.
Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
Mert sokak szerint ez DM távozását is előrevetíti, aki helyett lehet, hogy nem igazolunk mást, így arra gondolnak, hogy James megy DM szerepkörbe.

De még nem tudják, amit én :shifty: :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. július 22., kedd 11:53

Nyugi még mindig nem jelentették be, lehet át se ment az orvosin. :D

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 22., kedd 11:52

A tavaly úgy nézett ki elindulunk egy koncepció alapján, de most Perez telibeszarta az egészet.
Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 22., kedd 11:49

hehe írta:a 442 halott ügy, amióta a barca megalázta a mu-t a béelldöntőben azzal, hogy a kp közepén mindig eggyel több játékosa volt.
az a barca már nincs, és nem is lesz soha többet
hehe írta:illarramendi, isco, jesé minimális időt fog játszani, de sikeresen kihagytad őket a kukás mondatodból.
ott vannak cserének, nem 11 emberrel fogjuk letolni a szezont

De egyébként a lényeggel egyetértek, csak próbálom felvázolni mi lehet a megoldás, vagy az elképzelés :/
A tavaly úgy nézett ki elindulunk egy koncepció alapján, de most Perez telibeszarta az egészet.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 11:48

80 milla nem fog a padon ülni. Bale is csak azért ült ott, mert hulladék állapotban volt. De még így is erőltették az elején, csak hogy be tudják mutatni.
James meg sok játékosnál hamarabb csatlakozik majd a kerethez, elvileg nincs baja, meg is van a kezdő Cé helyett a szezon elején. Vagy Karim megy a szélre, James meg középre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 22., kedd 11:45

Kinek van kuka aki focizni is tud? DM? Khedira?
4-4-2: kapus, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, CR, Benzema. Cserék: Xabi, Illara, Isco, Jesé. A 442 segít eltakarni azt, hogy CR nem védekezik, ott lesz mögötte még 2 ember. A kp. is elég masszív, egyszerűen létszámfölény alakul ki, kipasszolunk mindenkit, megbaszunk mindenkit
akkor nézzük:

a 442 halott ügy, amióta a barca megalázta a mu-t a béelldöntőben azzal, hogy a kp közepén mindig eggyel több játékosa volt.
a 442 ezzel a kerettel lószar, akárhogy állítod fel, pont a kp miatt.

illarramendi, isco, jesé minimális időt fog játszani, de sikeresen kihagytad őket a kukás mondatodból.
pont hogy nem alakul ki létszámfölény. csak nézd vissza az ominózus béelldöntőt....
Kép
Kép
Kép

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 22., kedd 11:42

hát ja, akik örülnek hamesznek, azok azt is számítsák bele, hogy itt ezennel akkor bukó meg kuka van pár embernek, aki még esetleg focizni is tud és szimpatikus is.
Amire nagyon kíváncsi lennék az a szurkolói elme változása, főleg Isco irányában. Pellegrini alatt a Malagaban folyatta rá mindenki a testnedveit itt is meg a világ többi részén is, következő Iniesta volt meg miegymás 21 évesen. Top 20 feltörekvő fiatal. A BL-ben is villogott teljesen jól vezényelt tejfogúként is. Idekerült a klubja pénzügyi gebaszai miatt reális áron (27 millió volt?). Bale sérülése idején az egyik legjobbunk volt a posztján, rúgott 5-6 gólt. A walesi futóbolond felépülésével berakták posztidegen helyre, most meg már elvárás, hogy tanuljon bele az új helyzetébe. Miért? Minek kellett így keretet alakítani? Balet előre tudták, hogy megveszik, miért nem kp-ra vettek valakit Isco helyett? Minek kellett megakasztani a fejlődését, hogy idehozták? Remélem nagytudású Perez épít egy újabb Zidanes y Pavonés-t Pepe is lassan kiöregszik, de majd idehozzuk Rooneyt védekezni.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 22., kedd 11:37

Anthony írta...
Igen, talán ez a 442 lehet, váltogatva a 433-mal, és annak spekulálásiaval.
Ez a 442 szerintem Bale-nak is feküdni fog.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 11:32

Augusztus 1-én fog csatlakozni a kerethez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 22., kedd 11:26

volt írta:Hát nem is tudom mit gondoljak. Örülök is mert szimpatikus, jó játékos, meg nem is mert nincs helye és drága. :/
James
Valahogy én is így vagyok vele.
Pedig olyan jól indultunk, Kroos nagyon jó igazolás volt, nem volt drága sem.

Valószínűleg a marketing oldalt nézték Perezék, Dél-Amerikába akartak betörni ezzel az igazolással. Mondjuk még így is soknak tűnik a 80 millió, bár az is igaz, hogy ha 30-ér jött volna, akkor senkit sem érdekelne.

Sportszakmailag nem tudom, úgy néz ki Carloék szerint tényleg megoldja a Modric-Kroos (Xabi-Illara) kettős a védekezést? Érdekes lesz annyi szent.
hehe írta:hát ja, akik örülnek hamesznek, azok azt is számítsák bele, hogy itt ezennel akkor bukó meg kuka van pár embernek, aki még esetleg focizni is tud és szimpatikus is.
Kinek van kuka aki focizni is tud? DM? Khedira?
4-4-2: kapus, Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo, Kroos, Modric, James, Bale, CR, Benzema. Cserék: Xabi, Illara, Isco, Jesé. A 442 segít eltakarni azt, hogy CR nem védekezik, ott lesz mögötte még 2 ember. A kp. is elég masszív, egyszerűen létszámfölény alakul ki, kipasszolunk mindenkit, megbaszunk mindenkit
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anthony 2014. július 22., kedd 11:31-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég