Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 0:45

BBeno írta:Akkor bye bye iker
így lesz, nekem is ez a megérzésem. nem tudom mit gondoljak erről. rengeteget tett a csapatért, de a Mou éra alatt nagyot csalódtam benne és azóta is a padra helyezését támogatom. Viszont hogy itt hagyjon minket...
But he is a good boy...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 0:43

Akkor bye bye iker
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 0:42

Matt009 írta:
Nagyon korrekt összefoglaló, abszolút adom. :agree:

Közben Morata hivatalos. Végre.

Ma Diego Lopez ügynöke ismét megerősítette, hogy nincs semmiféle tárgyalás a Monacoval és a Napolival, Diego maradni fog a Realban.
But he is a good boy...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 19., szombat 0:34

"Olasz hírek szerint a Real Madrid szerződtette Abner Felipe Souza de Almeidát, akit az új Roberto Carlosnak hívnak. A 18 éves brazil játékos a Coritibában játszik, és az első szándék szerint a Castillát erősítené majd. Amennyiben azonban a csapat valóban a harmadosztályban játszana, a klub valószínűleg kölcsönadná."
róla valaki tud valamit? hehe?
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 0:28

A visszavasarlasi ar nevetsegesen sok de remeljuk nem lesz ra szukseg hogy visszavegyuk. Sok szerencset a juveban morata.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 19., szombat 0:11

van egy pár juvés ismerősöm és a legtöbb úgy örül moratának, mintha ronaldot adtuk volna el nekik :lol: :lol: :lol:
Kép

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. július 19., szombat 0:04

Arbeloa instagramjat elnezve Morata hivatalosan is a Juventuse. :mrgreen:

Remelem mar a pezsgot bontjatok... :lol:
13

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 18., péntek 23:51

CS0ki írta:Már írtam, hogy szerintem nagyon adná magát, hogy hagyjuk csak egy évig még a Monacoban. Senki nem fogja elvinni onnét, játszhat a BL-ben, még egy éve van bizonyítani. Most hatalmas a hype körülötte, az ára az egekben, ennél rosszabb időpontban nem is lehetne leigazolni, és azért legyünk őszinték, kvázi mindezt 5 meccs miatt. Amúgy nekem is szimpatikus, hosszú távon abszolút el tudnám képzelni, de még nem ezen a nyáron.
ami valahol baszottul jogos mert oké hogy rengeteg hibával játszik de pont emiatt kiszámíthatatlan és az egyik legveszélyesebb játékosunk mert benne van hogy meccsenként ötször belevezeti három védőbe, meg kettőbe, de az is hogy onnan kihozza a labdát és ezzel eldöntjük a bl döntőt.
Nekem valahol pont ez volt a problémám a tavalyi madriddal...
Egy újabb hsz, ami mondatról mondatra :agree:

DM el, Pogba be. Minek ezt bonyolítani, megmarad a nyerő szerkezet több potenciállal, nagyobb jövővel, kiszámíthatóbban, lövőerősebben, okosabban.

Előre meg nálam továbbra is Vargas a Valenciából. Labdaügyes, okos, szélen és középen is bevethető, tűri a padot, olcsó. Pont erre van szükségünk.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 18., péntek 23:36

CS0ki írta:Nekem valahol pont ez volt a problémám a tavalyi madriddal...
igen igazad van.
engem is felbaszott hogy a bl döntőn egyfolytában már a félpályáról ívelgetett, de az a megindulás a végén aranyat ért félig meddig szó szerint.
engem inkább az zavar nála hogy az ilyen szólói végén sokszor nem tudja lepasszolni például a döntőbe, vagy amikor a barcának rúgtunk hármat idegenbe és lefektette puyolt..
egyik pillanatba eladnám mert totál kiszámíthatatlan az arc, a másikba meg megtartanám mert totál kiszámíthatatlan és sokszor nagyon nagyot nyerünk vele. :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 18., péntek 23:32

Már írtam, hogy szerintem nagyon adná magát, hogy hagyjuk csak egy évig még a Monacoban. Senki nem fogja elvinni onnét, játszhat a BL-ben, még egy éve van bizonyítani. Most hatalmas a hype körülötte, az ára az egekben, ennél rosszabb időpontban nem is lehetne leigazolni, és azért legyünk őszinték, kvázi mindezt 5 meccs miatt. Amúgy nekem is szimpatikus, hosszú távon abszolút el tudnám képzelni, de még nem ezen a nyáron.
ami valahol baszottul jogos mert oké hogy rengeteg hibával játszik de pont emiatt kiszámíthatatlan és az egyik legveszélyesebb játékosunk mert benne van hogy meccsenként ötször belevezeti három védőbe, meg kettőbe, de az is hogy onnan kihozza a labdát és ezzel eldöntjük a bl döntőt.
Nekem valahol pont ez volt a problémám a tavalyi madriddal...

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 18., péntek 23:29

Galacticos írta:neki csak plusz pénz kell és ezzel együtt kis megbecsülés. ami valahol baszottul jogos mert oké hogy rengeteg hibával játszik de pont emiatt kiszámíthatatlan és az egyik legveszélyesebb játékosunk mert benne van hogy meccsenként ötször belevezeti három védőbe, meg kettőbe, de az is hogy onnan kihozza a labdát és ezzel eldöntjük a bl döntőt.
Hát igen, egy az egybe ezt érzem én is vele kapcsolatban és így is van. Felba..sza az agyam folyamatosan, mert elcsesz mindent, mégis a 6., 7. próbálkozásánál, vagy megindulásánál is bízok benne, hogy megtudja csinálni, mert megtudja. És meg is csinálja.

A keret nálam is úgy nézne ki, hogy Kroos-t kicseréljük Xabira és kész. Ha Di Mariat eladjuk valakinek jönnie kell, de ha marad, akkor tökéletes a csapat. Jó, nekem fáj a szívem egy csatárért, de ez sem egy kutyaütő társaság. :)

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. július 18., péntek 23:24

Matt009 írta:Hámeszről:

Nekem tetszik a játéka, és sokra tartom. Akármelyik klubba kerül, az a klub jól fog járni. De van a leigazolásával kapcsolatban pár probléma:

1. Az ára. 80 millió körül lesz, amit én sokallok. Bale inkább ért 90-et, mint James 80-at a Real előtti karrierjüket figyelembe véve. De az ára nem lenne túl nagy gond, ha nem jönne számításba a többi pont.

2. Nincs posztja. Jamesnek az optimális helye a pályán többé-kevésbé megegyezik azzal a hellyel, ahova Isco beférne. Ez a poszt a jelenlegi Realban nem létezik. A csapatunk jelenleg egyensúlyban van, ha James miatt szerkezetváltozás történne, felborulna a kényes egyensúly, amit nagy nehezen megtaláltunk. Azt meg kétlem, hogy Kroos-Modric páros 4-2-3-1-ben elég lenne a stabilitás fenntartására. Olyan játékost meg nincs értelme igazolni, aki nem illik a csapat felállásába.

3. James érkezésének DM eladása az ára. Azt hiszem nem kérdés, hogy amit DM hozzátett a csapatunkhoz az elmúlt fél évben, anélkül nem lett volna meg a 10., és nem lett volna ilyen stabil és veszélyes a csapat. Azt a munkabírást és azt a védelemmegbontásra való képességet vétek eltékozolni. A jelenlegi Di Maria többet ér a Realnak, mint egy esetleges csúcsformában játszó James. Én nem szeretném, ha DM lenne az új évtized Makeleléje. De jelenleg gőzerővel haladunk efelé.

4. James leigazolása Pogba le nem igazolását is jelenti egyben. Pogba 50+, és nem hiszem, hogy még őt is megvennénk Kroos és James után, még akkor sem, ha Dm, Casemiro és Khedira is koccol. Ha veszünk kp-st, akkor olcsóbbat és a padra. Könnyen lehet, hogy így a következő évtized legjobb kp-sáról csúszunk le, mert Pogba a Juvéból bárhova is igazoljon, kétlem, hogy kivásárolható lesz majd. Mindez csak azért szomorú, mert DM távozása esetén Pogba az egyetlen, akiben benne van, hogy a DM-mel távozó kvalitásokat képesek leszünk valamilyen szinten pótolni.

5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?


Összegezve: James megér 80 milliót, DM elvesztését, Pogbáról való lecsúszást, és a kockázatot, hogy a csapat kényes egyensúlya felbomlik? Szerintem nem. Ezért én nem támogatom James leigazolását. Mint játékost kedvelem, és örülnék, ha itt játszana, de annyira nyilvánvaló, hogy az ő leigazolása nem létszükség a Realnál. A potenciális negatív következményeket a játékának várható színvonala nem képes ellensúlyozni.
A 3-as pontból visszaveszünk pár fokozatot, azt leszámítva egyetértek az egésszel. Egyáltalán nem látom, hová jönne James.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 18., péntek 23:22

Matt009 írta:5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?
ezt még annyival egészíteném ki hogy itt valaki felhozta hogy úgy jött ide hogy a posztján volt özil. azért nagyon nem ugyanaz a kettő. idejött hogy a fáradt özilt kiszorítsa amit meg is tett kb másfél meccs alatt :lol: és ez nem csak önmagába az ő érdeme de ez most mindegy is, áldjuk közösen a napot amikor elment a török.
most meg a nyakára hoznának 80 millióért egy játékost? ezzel csak az a baj hogy akit ennyiért megveszel annak muszáj játszania, ha jó formába van, ha nem.
kroos meg falcao, ha ilyen elszánt és azt bírja hogy a homokba futkározik nap mint nap akkor jöjjön. falcao amúgy is eltérő stílusú mint benzema, és simán jó lehet arra is hogy a ligába a kisebb csapatok amikor beállnak bunkerba és nem tudjuk feltörni akkor bejöjjön a végén, mert rá ívelni is lehet, mert iszonyat hogy milyen veszélyes a levegőbe.
de amúgy maximálisan adom matt, nem hiszem hogy valaha volt hogy egyetértettem veled, most ez eljött.

keylor navas:
nem tudom nekem ez a keylor navas, ochoa, kiko casilla vonal ezek másodvonalas játékosok, nem szűk elit. persze nem mindenki korán érő mint mondjuk degea, courtois, neuer vagy iker volt de akkor is valamiért úgy érzem hogy ezek a játékosok egy real madridban a padra lennének jók. de keylorba van valami plusz hát nem tudom 10et megérne bőven meg egy próbát is ha iker elmegy, meg benne égne is a tűz hogy bizonyítson. iker már mit bizonyítson? melyik kupát nyerje meg még? mindent elért amit elérhetett. de legyen hozzuk keylort, én azért lopezzel se voltam maximálisan megelégedve a második szezonjába. :D
----------------keylor navas-------------
carvajal---ramos---varane--marcelo
---------modric---kroos---dimaria----
--bale------------benzema-------cr-----
kroos jó lesz xabi helyett, nem helyére hanem helyett. nem kell kimondott mélységi irányító, modric is sokat hátra jár labdáért, kroos is hátra fog és mindkettő jól indít hosszan is. plusz kroos 30 méterről már életveszély mindkét lábbal. alonsotól is ezt vártuk annó hogy na majd jönnek a távoli gólok, én egy góljára emlékszem amikor a barca ellen kilőtte a hosszút laposan, ja meg amikor pelle szöglet taktikája az volt hogy valaki középen/a rövidnél megcsúsztatja és xabi a hosszú kapufánál bekotorja még a barca ellen is majdnem bejött egyszer.
így viszont illarranak lőttek, mert amikor valaki itt pihen akkor majd jön isco, meg xabi mint rutinos. most kihal az a poszt ezzel a csapatunkból amire hoztuk illarrat hogy majd egyszer átveheti xabi helyét, ha meg majd kell nekünk ez a poszt akkor majd a mester játszik ott.
Mert teljesen igazat adok abban amit írsz, ha minden abból indul ki, hogy mi megvesszük Jamest. Nem sorolom le újból, mert úgy van ahogy írtad, így nem éri meg idehozni. De ha Di Maria mindenképp lépni akar, Pogba elérhetetlen (egyáltalán van egy apró esély is rá, hogy idejön?), akkor mindjárt más a helyzet és megfelelő rotálással megoldható a szerkezetváltás.
neki csak plusz pénz kell és ezzel együtt kis megbecsülés. ami valahol baszottul jogos mert oké hogy rengeteg hibával játszik de pont emiatt kiszámíthatatlan és az egyik legveszélyesebb játékosunk mert benne van hogy meccsenként ötször belevezeti három védőbe, meg kettőbe, de az is hogy onnan kihozza a labdát és ezzel eldöntjük a bl döntőt.
az viszont biztos hogy a csapat körül és a keretet nézve évről-évre jobb a helyzet, és egyre kisebb problémáink vannak. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Galacticos 2014. július 18., péntek 23:25-kor.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. július 18., péntek 23:19

Ez nekem is tetszett többé kevésbé. Csak az ok-okozatokat nem tudhatjuk innen.

Mert teljesen igazat adok abban amit írsz, ha minden abból indul ki, hogy mi megvesszük Jamest. Nem sorolom le újból, mert úgy van ahogy írtad, így nem éri meg idehozni. De ha Di Maria mindenképp lépni akar, Pogba elérhetetlen (egyáltalán van egy apró esély is rá, hogy idejön?), akkor mindjárt más a helyzet és megfelelő rotálással megoldható a szerkezetváltás.

Szerintem. :)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 18., péntek 23:09

Jót tett neked az a pihi Matt ( :Đ ) jó összefoglaló, maximálisan adom. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 18., péntek 23:06

Matt009 írta:Hámeszről:

Nekem tetszik a játéka, és sokra tartom. Akármelyik klubba kerül, az a klub jól fog járni. De van a leigazolásával kapcsolatban pár probléma:

1. Az ára. 80 millió körül lesz, amit én sokallok. Bale inkább ért 90-et, mint James 80-at a Real előtti karrierjüket figyelembe véve. De az ára nem lenne túl nagy gond, ha nem jönne számításba a többi pont.

2. Nincs posztja. Jamesnek az optimális helye a pályán többé-kevésbé megegyezik azzal a hellyel, ahova Isco beférne. Ez a poszt a jelenlegi Realban nem létezik. A csapatunk jelenleg egyensúlyban van, ha James miatt szerkezetváltozás történne, felborulna a kényes egyensúly, amit nagy nehezen megtaláltunk. Azt meg kétlem, hogy Kroos-Modric páros 4-2-3-1-ben elég lenne a stabilitás fenntartására. Olyan játékost meg nincs értelme igazolni, aki nem illik a csapat felállásába.

3. James érkezésének DM eladása az ára. Azt hiszem nem kérdés, hogy amit DM hozzátett a csapatunkhoz az elmúlt fél évben, anélkül nem lett volna meg a 10., és nem lett volna ilyen stabil és veszélyes a csapat. Azt a munkabírást és azt a védelemmegbontásra való képességet vétek eltékozolni. A jelenlegi Di Maria többet ér a Realnak, mint egy esetleges csúcsformában játszó James. Én nem szeretném, ha DM lenne az új évtized Makeleléje. De jelenleg gőzerővel haladunk efelé.

4. James leigazolása Pogba le nem igazolását is jelenti egyben. Pogba 50+, és nem hiszem, hogy még őt is megvennénk Kroos és James után, még akkor sem, ha Dm, Casemiro és Khedira is koccol. Ha veszünk kp-st, akkor olcsóbbat és a padra. Könnyen lehet, hogy így a következő évtized legjobb kp-sáról csúszunk le, mert Pogba a Juvéból bárhova is igazoljon, kétlem, hogy kivásárolható lesz majd. Mindez csak azért szomorú, mert DM távozása esetén Pogba az egyetlen, akiben benne van, hogy a DM-mel távozó kvalitásokat képesek leszünk valamilyen szinten pótolni.

5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?


Összegezve: James megér 80 milliót, DM elvesztését, Pogbáról való lecsúszást, és a kockázatot, hogy a csapat kényes egyensúlya felbomlik? Szerintem nem. Ezért én nem támogatom James leigazolását. Mint játékost kedvelem, és örülnék, ha itt játszana, de annyira nyilvánvaló, hogy az ő leigazolása nem létszükség a Realnál. A potenciális negatív következményeket a játékának várható színvonala nem képes ellensúlyozni.
ámen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 18., péntek 22:55

Hámeszről:

Nekem tetszik a játéka, és sokra tartom. Akármelyik klubba kerül, az a klub jól fog járni. De van a leigazolásával kapcsolatban pár probléma:

1. Az ára. 80 millió körül lesz, amit én sokallok. Bale inkább ért 90-et, mint James 80-at a Real előtti karrierjüket figyelembe véve. De az ára nem lenne túl nagy gond, ha nem jönne számításba a többi pont.

2. Nincs posztja. Jamesnek az optimális helye a pályán többé-kevésbé megegyezik azzal a hellyel, ahova Isco beférne. Ez a poszt a jelenlegi Realban nem létezik. A csapatunk jelenleg egyensúlyban van, ha James miatt szerkezetváltozás történne, felborulna a kényes egyensúly, amit nagy nehezen megtaláltunk. Azt meg kétlem, hogy Kroos-Modric páros 4-2-3-1-ben elég lenne a stabilitás fenntartására. Olyan játékost meg nincs értelme igazolni, aki nem illik a csapat felállásába.

3. James érkezésének DM eladása az ára. Azt hiszem nem kérdés, hogy amit DM hozzátett a csapatunkhoz az elmúlt fél évben, anélkül nem lett volna meg a 10., és nem lett volna ilyen stabil és veszélyes a csapat. Azt a munkabírást és azt a védelemmegbontásra való képességet vétek eltékozolni. A jelenlegi Di Maria többet ér a Realnak, mint egy esetleges csúcsformában játszó James. Én nem szeretném, ha DM lenne az új évtized Makeleléje. De jelenleg gőzerővel haladunk efelé.

4. James leigazolása Pogba le nem igazolását is jelenti egyben. Pogba 50+, és nem hiszem, hogy még őt is megvennénk Kroos és James után, még akkor sem, ha Dm, Casemiro és Khedira is koccol. Ha veszünk kp-st, akkor olcsóbbat és a padra. Könnyen lehet, hogy így a következő évtized legjobb kp-sáról csúszunk le, mert Pogba a Juvéból bárhova is igazoljon, kétlem, hogy kivásárolható lesz majd. Mindez csak azért szomorú, mert DM távozása esetén Pogba az egyetlen, akiben benne van, hogy a DM-mel távozó kvalitásokat képesek leszünk valamilyen szinten pótolni.

5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?


Összegezve: James megér 80 milliót, DM elvesztését, Pogbáról való lecsúszást, és a kockázatot, hogy a csapat kényes egyensúlya felbomlik? Szerintem nem. Ezért én nem támogatom James leigazolását. Mint játékost kedvelem, és örülnék, ha itt játszana, de annyira nyilvánvaló, hogy az ő leigazolása nem létszükség a Realnál. A potenciális negatív következményeket a játékának várható színvonala nem képes ellensúlyozni.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 22:54

Szerintem Isco maradni fog, nagyon fiatal még :) de nyilván játszatni kell, hogy fejlődjön :workout:

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2014. július 18., péntek 22:34

Az elmúlt évek és az idei nyár alapján eddig nem féltem az átigazolásoktól, de ha Isco-t képesek elk@rni az oltári nagy fekete pont lesz, bármekkora tehetség is Hamesz.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 18., péntek 22:29

ideigazolt, amikor tudta, hogy a posztján ott van Özil, nem fogja ő ilyen könnyen feladni és még Carlo is nagyon bízik benne.
Ha Perez ismét igazol magának egy házi kedvencet 70 millióért nincs az az isten meg Carlo Ancelotti aki ne játszatná. Meg lenne mondva, hogy játszik és játszana is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 67 regisztrált és 0 vendég