Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 22:52

Szerintem benne van a kp-a. Illara és khedira elmegy,oda kell a pótlás,ez a lucas meg vagy beválik vagy nem.....de kevés lenne.
Elől karcsúak vagyunk,oda fel lehetne tolni iscot és jamest,de ez a felfogás most ezt nem preferálja annyira,mivel nem elég gyorsak hosszu kifutásokban.
:hmmm:

Más szerkezet? CA nem az a tipus aki át áll másra könnyedén. Bizik a csapatban ez látszik rajta.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 3., kedd 22:25

Egyébként mivel elég régen volt már átgazolási időszak :mrgreen: , a nyárra való tekintettel épp azon gondolkodtam, hogy unalmasnak néz ki...A szövegek meg hírek alapján Bale maradni fog, így viszont egyszerűen képtelenség szerintem új játékost hozni, pláne egy Pogba szintűt. Nemsokára visszatér Modric, és már akkor kérdéses lesz, hogy a talán legnagyobb közönség kedvenc, a legjobb formában lévő Iscot, a 80 milliós cuki gyereket, vagy a középpályánk alapján jelentő Modic-Kroos közül ki maradjon ki. Én azt mondanám, hogy 8 játékos elférne 6 helyre, de Ancelotti stílusa miatt ebben egyre kevésbé hiszek.persze kérdéses, hogy ha komolyabb játékosok vannak a padon, akkor mennyit rotál illetve mennyivel hamarabb cserél, de jelenleg ez így nem lenne ideális 8 játékosnak szerintem. Főleg, ha Ancelotti lenyilatkozik ilyeneket.
Az se biztos, hogy pénzügyileg úgy állunk, hogy kipengessünk 100 közeli összeget megint, eladás nélkül.
Valószínűbb, hogy De Gea lesz a nyár igazolása, ha úgy alakulnak a dolgok. De könnyen lehet, hogy az tartja majd izgalomba a népet, hogy kit hozunk Marcelo és esetleg Carvajal mögé...

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 3., kedd 21:44

Ha C. Ronaldo, Benzema, és ő játékra készek, akkor mindig ők játszanak majd. Forrás: Madridom.hu
Menny mar a f*szba ezzel a dumaval Carlo. Hat hogy lehet ilyet nyilatkozni? :-@

Ezzel az osszes jatekosnak rontja a motivaciojat. A cserek miert igyekezzenek ha barmint csinalnak ugyse fognak jatszani? A BBC minek torje magat, ha igy is ugy is kezdo lesz? Agyam eldobom ettol, komolyan... :vivo:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 3., kedd 21:07

R.M.C.F írta:
wxyz írta:Semmi előrelépést nem jelentene neki az Arsenal, akkor inkább maradjon a helyén

Ja,csak a másodosztályban nem adnak ingyen jegyet a családnak meccsre.
:lol:
Azért csak nem esnek ki

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 21:05

wxyz írta:Semmi előrelépést nem jelentene neki az Arsenal, akkor inkább maradjon a helyén

Ja,csak a másodosztályban nem adnak ingyen jegyet a családnak meccsre.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 3., kedd 20:53

Semmi előrelépést nem jelentene neki az Arsenal, akkor inkább maradjon a helyén

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 20:42

M1Ö írta:Tudom, hogy itt közutálat az Arsenal, de abszolút nem járna rosszul velük Reus.
Ha oda menne Ő is, meg mellé igazolnának egy normális kkp-t, akkor simán ütős lenne a csapatuk.
Egy xy-Ramsey-Alexis.Özil-Reus-Giroud sor simán felvehetné a versenyt egy Chelsea, MU, City-vel is.

Nem lesz ütős csapatuk,mert nem tudják jól sikeresre felépíteni,maradnak wenger kölyökklubja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. február 3., kedd 18:51

Steve írta: Plusz olyan játékos, aki az ajtó-ablakokat elteszi. Volt, van a Realban több olyan aki erre sem képes.
Mostanság nem igazán vágja be, plusz a BL döntőben sem rúgta be őket. Ez szúrta a legjobban a szemem azért ezt emeltem ki. A rövid passzos játékot sem feltétlen érzi annyira. Szóval szerintem igenis vészes a helyzete. Botrány, amit ebben a szezonban művel.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. február 3., kedd 18:38

Èn korántsem látom Bale helyzetét olyan vészesnek, mint ahogy azt páran beállítják.

Szerintem hasznos játékos. Gyors, leköt több embert. Nem fogalmatlan a rövid passzos dologban.
Mi a kontrákban vagyunk életveszélyesek, abban meg Bale profi. Plusz olyan játékos, aki az ajtó-ablakokat elteszi. Volt, van a Realban több olyan aki erre sem képes.

Ezen felül természetesen vannak hullámvölgyek a játékában. Jobban bele passzolhatna a szerkezetben.

A magam részéröl azt gondolom, hogy nincs igazán meg a helye a játékban és egész életében egy másik foci kultúrában nevelkedett, ami ha akarod ha nem kiütközik. Akarni akar, igyekszik visszazárni is. Az árát nem éri meg, de az már akkor tudható volt, amikor kifizettük azt a hatalmas összeget.

Benzema szekálása szintén érthetetlen számomra. Baromi hasznos játékos és alapvetö eleme annak, hogy CR szarhassa a gólokat.

Sokkal inkább bajunk lehet amúgy a védelemmel érdekes, hogy ezt senki nem említi. Kapjuk mostanában a gólokat és ez az elsö perces történetek nem igazán szépek.

A jaátékunk képén pedig akkor lett változás, amikor Modric lesérült. Sokkal fontosabb ö, mint azt sokan gondolnák.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 17:33

Én abban reménykedem, hogy a füttyszó, kritika előbb-utóbb az ő tudatáig is elér és jobb teljesítményre, nagyobb alázatra sarkallja majd, egyben komolyan gondolkodóba ejti és segít neki visszatalálni a helyes útra itt Madridban
Kérdés,hogy mit nevezünk helyes útnak,mert az,hogy tavaly volt még benne akarat,meg nagy általánosságban sikerült megoldani a ziccereket,sokkal többet nem tett hozzá játékban mint idén.
minden évben ez van.
ha így lenne meg úgy lenne, akkor nagyon jók lennének.
aztán sehol nincsenek. :-(
Na ebben legalább egyet értünk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 3., kedd 16:06

mocsok írta:minden évben ez van.
ha így lenne meg úgy lenne, akkor nagyon jók lennének.
aztán sehol nincsenek. :-(
Igen, de egyre kevesebb a folt, amit be kell foltozni.
Javulnak Ők, idén már rangadót is nyertek ( :mrgreen: ) tavaly le esett nekik egy FA kupa.
Nem azt mondom, hogy simán nyernék a bajnokságot, meg BL esélyesek lennének, de abszolút nem járna rosszul velük Reus.
Ezen lett volna a hangsúly, mert szerintem amúgy van bennük potenciál.
Bár itt mindenki utálja őket a szurkolóik meg Özil miatt, úgyhogy nem sokan fogtok egyet érteni velem. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. február 3., kedd 15:55

M1Ö írta:Ha oda menne Ő is, meg mellé igazolnának egy normális kkp-t, akkor simán ütős lenne a csapatuk.
minden évben ez van.
ha így lenne meg úgy lenne, akkor nagyon jók lennének.
aztán sehol nincsenek. :-(

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 3., kedd 15:48

Tudom, hogy itt közutálat az Arsenal, de abszolút nem járna rosszul velük Reus.
Ha oda menne Ő is, meg mellé igazolnának egy normális kkp-t, akkor simán ütős lenne a csapatuk.
Egy xy-Ramsey-Alexis.Özil-Reus-Giroud sor simán felvehetné a versenyt egy Chelsea, MU, City-vel is.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 3., kedd 15:45

Kaka nem a legjobb pelda.
Leginkább arra értettem, hogy ha még sokáig szenved itt, akkor már elkerülhetetlen lesz a padoztatás( már Modric visszatérésénél törvényszerű lenne, pláne ha az atletico ellen megint semmit nem mutat és Isco továbbra is tartja magát). Idén nem látok olyan forgatókönyvet hogy elmenne.
Még egy évet marad, leépül aztán szépen leesik az ára. Mondjuk egy cityben, psg-ben lehetne még bízni, de az is bonyolultabb az ffp miatt.
Love football, hate antifa.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. február 3., kedd 15:23

őszintén szólva a helyében én sem hozzánk jönnék, ha a játéklehetőséget keresném. (kivéve ha eligazol majd bale amit csodálnék)
A pletykák szerint egyébként a Bayern is sok egyéb tényező (oda elvből nem menne) mellett a túlzsúfolt támadórészleg miatt sem jöhetett nála szóba és ugyanezen oknál fogva a bajorok sem erőltetnék túlságosan a dolgot (+ nem szeretnék tovább feszíteni a húrt a Dortmunddal sem Götze és Lewa után).
mondjuk az is biztos, hogy nem az arsenalt választanám, nem lenne valami hatalmas előrelépés neki, max egy jobb bajnokságban tolhatja. .......... hát nem tudom. többet érdemel ő egy arsenalnál szerintem.
Ami pedig az Arsenalos dolgot illeti, várjuk ki a végét, messze van még a nyár, korábbi híresztelések szerint márciusban dönt végleg a sorsáról, de az Ágyúsok is egy lehetséges opció. A Chelsea Cuadrado leigazolásával szerintem kilőve, így Angliában maradt a 2 manchesteri csapat, meg Wenger papa csapata.
Egyre több jel utal arra, hogy a klub ragazkodik Bale-hez.
Szerintem is marad.
Balehez visszatérve, szerintem ez a történet kétféleképpen végződhet, leamortizálodik és itt szenved pár évig mint Kaká, vagy találunk neki helyet, felpofozzuk
Én abban reménykedem, hogy a füttyszó, kritika előbb-utóbb az ő tudatáig is elér és jobb teljesítményre, nagyobb alázatra sarkallja majd, egyben komolyan gondolkodóba ejti és segít neki visszatalálni a helyes útra itt Madridban is + levetkőzi ezt a görcsös akarást, álmos, sokszor homály focit.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 3., kedd 15:01

realistahuni írta:Nem fog Bale elmenni idén, akármilyen szarul is játszhat. Egyrészt nem is akar, jó szerződése van és jó fizetése. Kakának is max 3 jó meccse volt Madridban mégis itt ücsörgött 4 évig.
Kaka nem a legjobb pelda. A brazil addigra mar kieget, szar formaban volt, serulesekkel kuszkodott, a magas fizetese miatt senkinek se kellett. Mig Bale-t lehet hogy sokat szidjuk, de a statokat azert hozza (22 meccs 14 gol, 6 assist). Raadasul a MU is vinne, ahova a legtobb ember szerint be is illene.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 14:56

madridronie írta:A német Bild az utóbbi 2 napban arról cikkezik, hogy Reus a Real helyett inkább a Premier League felé venné az irányt és az Arsenal-lal tárgyal! Döntésének hátterében elsősorban a megfelelő játékperc, ill. lehetőség áll, amit a Madridban található óriási konkurencia (BBC, Isco, James) miatt kevésbé érez biztosnak. Emellett kedveli Wengert és az edző játékról alkotott filozófiáját, továbbá az Ágyúsok stílusát, na meg honfitársból sem lenne hiány.
Na abba csapatba belepasszolna az üveglábával,végül is egy "szinte" állandó sérültel több vagy kevesebb,már nem számít....

Marcelo nekem is hiányozna mondjuk,de Hamesz már vitatható...csak sajnos 442-ben nincs jobb opcio oda.Khedira-Illarra nem szint.De hát ezt tudtuk.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. február 3., kedd 13:53

realistahuni írta:Balehez visszatérve, szerintem ez a történet kétféleképpen végződhet, leamortizálodik és itt szenved pár évig mint Kaká, vagy találunk neki helyet, felpofozzuk és újjászületik mint DM.
Nincs helye. És a DM-es párhuzam is erősen sántít.
Vegyük Di Maríát. Ő inkább támadó szélső/középpályás volt, hatalmas munkabírással. Neki eleve jobban feküdt a kaputól távolabb játszani. Azért került a középpályára ("találta meg Ancelotti a helyét"), mert Khedira kidőlt, és kevesen voltunk. Kényszer szülte megoldás volt, semmi több. És a védőmunkája elég volt hozzá, hogy Alonso és Modric duóval kiegészülve stabil legyen a középpálya. Arról nem beszélve, hogy a fizetése sem volt csillagászati.
Vegyük Bale-t. Ő támadó, és akkor jó, ha nagy területei vannak, kábé a kapuval szemben játszik, és nem elég technikásak az ellenfél védői. Találjuk Neki helyet? Mint írtam, nincs helye. A kezdőnkbe kapuba nem állhat, a védő négyes szintén foglalt, középpályán Isco-Kroos-Modric helye szintén foglalt, arról nem beszélve, hogy az Ő teszefoszaságát, és nemvédekezését a bal oldalunk Marcelostól-CR-estől nem bírná már el. Támadó harmadban Ronaldo szintén alap. Tehát maradt a támadó harmadban 1 hely, és a középpályán/támadó harmadban jobb oldalon 1 hely (433/442 miatt). Na már most, Benzema egészét tekintve jobb játékos, és jobban is illik a csapatba és CR-hez, mint a walesi valaha is fog. Így maradt a jobb oldal, ahol most van. Találtunk Neki tehát helyet. Tanuljon meg ott játszani, vagy húzzon el. De inkább adjuk el.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 3., kedd 13:29

Nem fog Bale elmenni idén, akármilyen szarul is játszhat. Egyrészt nem is akar, jó szerződése van és jó fizetése. Kakának is max 3 jó meccse volt Madridban mégis itt ücsörgött 4 évig. Volt egy Mourinho aki padoztatta kegyetlenül, mégsem váltott túl hamar. Most még ott tartunk, hogy Ancelotti nem is meri, vagy felső utasításra nem teheti meg, hogy padra rakja a walesit. Egyelőre. Az összes MU-s meg Reus-os hír úgy ahogy van kacsa. Ha bármelyik is bejön neymaros avát teszek egy hónapig megígérem. :mrgreen:

Balehez visszatérve, szerintem ez a történet kétféleképpen végződhet, leamortizálodik és itt szenved pár évig mint Kaká, vagy találunk neki helyet, felpofozzuk és újjászületik mint DM.
Love football, hate antifa.

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 3., kedd 13:18

Hetek óta Marcelo az egyik legegyenletesebb teljesítményt nyújtó játékosunk, elég jól játszik az utóbbi időben, nagyon hasznos a bal oldalon. Sok helyzetet teremt. James meg akármennyire nem meghatározó jobb, mintha a Khedira-Illara kettős egyszerre lenne a pályán
-Úgy-úgy... :)

Ha nincs Marcelo és Coentrao sem,akkor a bal oldal elég vérszegény...
Nacho vagy Arbeloa is kevés oda...


A Khedira-Illara kettős egyszerre meg elég komoly hátrány lenne... :roll:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég