Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3574
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 6., kedd 15:32

Pad'em írta: Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
Az elmondható róla, hogy egy harcos kis kullancs, ilyen szempontból baj nem lesz vele, ha pályára kerül, Rodry mögé jó lesz.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 6., kedd 15:30

Understand Real Madrid are closing in on the agreement to extend Brahim Diaz contract — imminent, very advanced. New deal will be valid until 2027, to be signed in the next days. Brahim will be presented as new signing & important part of Real squad next year. [@FabrizioRomano]

Brahim, mint important part :D Hát őőő. Max annyira mint Asensio, remélhetőleg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. június 6., kedd 13:42

kecsu10 írta:
Sierra írta:

Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.
Aztán tegnap este kaptam a mínuszokat, amikor ezt szóvá tettem. Mert most megint jönnek majd a hasonló stílusú emberek, amit persze nem tudok, csak tartok tőle, hogy úgy lesz. Ide a legjobbak és a legnagyobb győztesek kellenek. Amikor egy Carlos vagy Hierro, Ramos és CR arcát megláttam a kijáróban, tudtam, hogy jó kezekben van a csapat. Aztán meg évekig kiejtettek ilyen Arsenal-Lyon felé másod és harmadvonalas csapatok, köszönöm azt nem szeretném ismét. Egy Robben vagy Sneijder tudott karriert csinálni a Madrid után, mert ők oda illettek. Ide nem. Erről magyaráztam este is. De van aki szerint én lenézem Kanet, meg Havertzet. Nem. Csak egyik sem tűnik!!! olyannak, mint aki hosszútávon győzelemre tudná vezetni ezt a csapatot. (S itt nem a király kupára, meg az egynullárra kibekkelt ligára gondolok).
Pedig készülj fel, lesz ilyen, szerintem nem is 1-2 év.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 6., kedd 13:38

Sierra írta:
kecsu10 írta: Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni.
Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.
Aztán tegnap este kaptam a mínuszokat, amikor ezt szóvá tettem. Mert most megint jönnek majd a hasonló stílusú emberek, amit persze nem tudok, csak tartok tőle, hogy úgy lesz. Ide a legjobbak és a legnagyobb győztesek kellenek. Amikor egy Carlos vagy Hierro, Ramos és CR arcát megláttam a kijáróban, tudtam, hogy jó kezekben van a csapat. Aztán meg évekig kiejtettek ilyen Arsenal-Lyon felé másod és harmadvonalas csapatok, köszönöm azt nem szeretném ismét. Egy Robben vagy Sneijder tudott karriert csinálni a Madrid után, mert ők oda illettek. Ide nem. Erről magyaráztam este is. De van aki szerint én lenézem Kanet, meg Havertzet. Nem. Csak egyik sem tűnik!!! olyannak, mint aki hosszútávon győzelemre tudná vezetni ezt a csapatot. (S itt nem a király kupára, meg az egynullárra kibekkelt ligára gondolok).

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 6., kedd 13:32

kecsu10 írta: Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni.
Ez durva amúgy, lelépett először a két legnagyobb vesztes Higuaín meg Özil és rögtön leesett egy BL. Di María az utolsó évére meg összekapta magát, meg is érdemelte a BL serleget. Aztán Khedira valahogy kibekkelt még 1 évet. :D Utána meg jött a tripla. Szóval jah, durva hogy ennyit számított a lúzer mentalitás eltakarítása.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 6., kedd 13:29

Nyugalom, irónia volt. :) Azért észre kell venni, hogy amikor ő és társai léptek, onnantól kezdtünk el nyerni. Ezért voltak kétségeim tegnap este a most felmerülő nevekkel kapcsolatban is. Az Arsenal volt az ő szintje, akik néha nyernek egy FA kupát, bajnokságot és ennyi. A Real Madridhoz nem volt ő elég. D3 cáfoljon rám az összes most érkező, mutassák meg mi a győztes mentalitás és a futball. Jó lenne. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11196
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. június 6., kedd 13:25

kecsu10 írta:
Galacticos írta:
Kar hogy nem volt sokaig kedve jatszani, es amint konkurenciat kapott elment az arsenalba.
Mindenki jól járt azzal, hogy elment. Ő ágyús és PL legenda lett, (oda ez is elég), mi meg hoztuk a BEK győzelmeket a győztes emberekkel. Win-win szituáció volt. :)
Bolobd angoloknak elég alacsony az ingerküszöbje de özil szerintem még náluk sem számít legendának. Bár kitudja. :D

Sztem özil azert durvan megbanta, hogy lépett. Nekünk persze win volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27335
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 6., kedd 13:24

Hogy mi lett? :lol: Sehol nem lett legenda az az ember. Legendásan elbaszta a karrierjet, abban legenda lett.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 6., kedd 13:23

kecsu10 írta:

Mindenki jól járt azzal, hogy elment. Ő ágyús és PL legenda lett, (oda ez is elég), mi meg hoztuk a BEK győzelmeket a győztes emberekkel. Win-win szituáció volt. :)
Pl fixen nem,de szerintem meg agyus sem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 6., kedd 13:22

Galacticos írta:
b3tman írta:

Plusz Ozil egy zseni volt, ha volt kedve jatszani. Ugy latott a palyan mint senki mas

:ozil:
Kar hogy nem volt sokaig kedve jatszani, es amint konkurenciat kapott elment az arsenalba.
Mindenki jól járt azzal, hogy elment. Ő ágyús és PL legenda lett, (oda ez is elég), mi meg hoztuk a BEK győzelmeket a győztes emberekkel. Win-win szituáció volt. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 6., kedd 13:15

b3tman írta:
Galacticos írta:
Semmi hasonlosag kozottuk ozillel. Max az hogy nemetek es egyiknek sincs teljesen posztja nalunk.
Plusz Ozil egy zseni volt, ha volt kedve jatszani. Ugy latott a palyan mint senki mas

:ozil:
Kar hogy nem volt sokaig kedve jatszani, es amint konkurenciat kapott elment az arsenalba.

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. június 6., kedd 13:10

Galacticos írta:
doncsontos írta: en ezt a havert nemtudom megemeszteni, megis mit akarunk tole. nekem egy özil 0.2 es meg ugy latni sem lat a palyan mint guluke.
Semmi hasonlosag kozottuk ozillel. Max az hogy nemetek es egyiknek sincs teljesen posztja nalunk.
Plusz Ozil egy zseni volt, ha volt kedve jatszani. Ugy latott a palyan mint senki mas

:ozil:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6640
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 6., kedd 12:47

doncsontos írta: en ezt a havert nemtudom megemeszteni, megis mit akarunk tole. nekem egy özil 0.2 es meg ugy latni sem lat a palyan mint guluke.
Semmi hasonlosag kozottuk ozillel. Max az hogy nemetek es egyiknek sincs teljesen posztja nalunk.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2023. június 6., kedd 12:42

Anthony írta: Nem tudom mit kell okádni Hazardra, főleg most hogy korrektül le is lépett. Nem bírja a bokája a focit, visszavonult, mit kellene csinálnia, mit lehet ezzel csinálni? Sajnos megszívtuk, de legalább örüljünk hogy egy évvel hamarabb elment. Szerintem ő biztosan szeretett volna még focizni, nem tudjuk milyen lehet az ő helyzetében lenni.
Ha szeretett volna focizni, akkor tesz érte… 5 év alatt semmit nem csinált.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 6., kedd 12:40

Nem tudom mit kell okádni Hazardra, főleg most hogy korrektül le is lépett. Nem bírja a bokája a focit, visszavonult, mit kellene csinálnia, mit lehet ezzel csinálni? Sajnos megszívtuk, de legalább örüljünk hogy egy évvel hamarabb elment. Szerintem ő biztosan szeretett volna még focizni, nem tudjuk milyen lehet az ő helyzetében lenni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13114
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 6., kedd 12:35

gutihaz14 írta:
wZoLee7 írta:

Ha elmegy máshová azt mondom oké, itt ez nem jött össze, megpróbálja még. Ez így viszont szánalmas. Konkrétan az van amit nyilván mindenki tudott, pont leszarja a focit, a csapatot, a fizetésért volt itt és most, hogy kivágtuk esze ágában sinc smegemberelni magát. Talán én még játékosban nem csalódtam ekkorát.

Nacho maradása kulcs a védelem számára, bárhol bevethető és mivel úgy néz ki RB nem jön, kelleni fognak a variálások. A CSK szalag is jó helyre megy.
picit fals a kep mert ha kibasztuk volna a teljes jövő evi fuzujat kellett volna fizetni. itt targyalasok voltak es elvileg a hirek szerint nagyon gyors megegyezes balhe nelkul. kozos megallapodas
sokkal inkább azt tudom elképzelni, hogy most végre Pérez félretette a jó fiú szerepet és azt csináltuk amit kell, amit valszeg a barca is pár éve már amikor elkell takarítani a koloncokat. Nem lepődnék meg ha ilyen olyan módon kapna Ő még tőlünk vagy más után fizetést, de abban biztos vagyok, hogy közöltük vele, ez ennyi volt, ha akar ha nem menni fog és vagy önszántából teszi ezt vagy rosszabbul jár

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2023. június 6., kedd 11:57

en ezt a havert nemtudom megemeszteni, megis mit akarunk tole. nekem egy özil 0.2 es meg ugy latni sem lat a palyan mint guluke.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 6., kedd 11:49

Chelsea have told Kai Havertz either he extends his contract or they will look forward to selling him.


Biztos nagyon megijedt a tavozni akaro jatekos. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5294
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 6., kedd 11:21

wZoLee7 írta:
tubatibi írta: 🚨 32-year old Eden Hazard is considering retiring from football after leaving Real Madrid. 💔🇧🇪

(Source: @MARCA)
Ha elmegy máshová azt mondom oké, itt ez nem jött össze, megpróbálja még. Ez így viszont szánalmas. Konkrétan az van amit nyilván mindenki tudott, pont leszarja a focit, a csapatot, a fizetésért volt itt és most, hogy kivágtuk esze ágában sinc smegemberelni magát. Talán én még játékosban nem csalódtam ekkorát.

Nacho maradása kulcs a védelem számára, bárhol bevethető és mivel úgy néz ki RB nem jön, kelleni fognak a variálások. A CSK szalag is jó helyre megy.
picit fals a kep mert ha kibasztuk volna a teljes jövő evi fuzujat kellett volna fizetni. itt targyalasok voltak es elvileg a hirek szerint nagyon gyors megegyezes balhe nelkul. kozos megallapodas
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 6., kedd 11:04

Realista24 írta:A Real informalta hivatalosan a Shaktart, hogy koszonjuk, de nem kell Tobias.
hát nem volt egy hosszú karrier az övé. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég